Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Ana dzięki za odpowiedz:) no Aga ja też wypiję zdrówko:) z obecne mamy ,przyszłe i fasolki:):):):) i dzieciaczki:):):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki za odpowiedz:) no Aga ja też wypiję zdrówko:) z obecne mamy ,przyszłe i fasolki:):):):) i dzieciaczki:):):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki za odpowiedz:) no Aga ja też wypiję zdrówko:) z obecne mamy ,przyszłe i fasolki:):):):) i dzieciaczki:):):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś jesteś niemożliwa, suuuper Ci to wyszło, dzięki bardzo, mam nadziję ze to będzie szczęśliwa lista ❤️ i będziesz musiałą sobie dokupić ze 2 butelki!! :) Witam nową nie stresuj się tu Ci będzie raźniej jak każdej z nas która się stara. CCo do clo to na pewno zwiększa szanse, wszystko zależy od tego jaka jest przyczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - bo ja Was bardzo lubie ... i chciałabym żebyście w końcu doznały tego cudownego uczucia bycia mamą :-) Szczerze - nie znam nikogo kto by sie tak starał jak Wy i zasługiwał na maluszki tak bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Beti bo zapomniałam z tego wszystkiego dzięki za zdjątka ze sylwestra super wygladałaś....dostałam też zdjęcia od Maklady i Iwony dziękuje dziewczyny niezłe laseczki z Was....Enigmuś już kiedyś pytałam ale chyba nie zauwazyłaś albo ja nie doczytalam odpowiedzi Ty jesteś z Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kskk:) Napisz cos więcej? jak długo bierzesz clo? i jaka jest ewentiualna przyczyna? jak hormony? owulacja? i co na to gin? A badałas nasienie męza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) ja jestem z pobliskiego miasta:) tutaj gdzie jest Radiostacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam Enigma bo mieszkam 20 km od Katowic i w Katowicach też często bywam.....a wiecie ostatnio znów myślałam sobie że fajnie byłoby się gdzieś spotkać i poplotkować przy kawce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu Ana:) ja jestem mobilna:) i tez często jezdze do Katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczyny do domku jutro się odewe......życzę Wam wszystkim udanego popołudnia trzymajcie sie buziaki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma to się jakoś umówimy udanego popołudnia papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spać mi się zachciało 💤 strasznie, mężuś zasnął bo sie przeziębił, a ja coś czytam, ale jakoś sama padam na nos :-) Witam nową formułowiczkę, ja biorę clo, ale nie długo jakieś 3 miesiące z przerwami🌻 narazie nie ma efektów, ale są osoby które zachodzą po clo -bez obawy :-), napisz nam skąd jesteś i w ogóle🌻 Aga👄 dziękuję, za trzymanie kciuków, ja zmykam, jutro do ginki, a potem dam Wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika trzymam mocno kciuki za Ciebie !!! i juz teraz znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
Tabela II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34.......?...................17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........11.01.........27.......07.02...............15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............07.01........30-?.......po 05.02........9 m-cy........? AnA 29............31.12........30............?...............5 m-ce........Jaworzno georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................14m-cy.......Zambrów Maklady .......04.01........29-34 ......02.02 ...........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....13.01.2005.....26...........07.02.06.....5 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........02.02 ........?..............4 m-ce.....N.Sącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa Ana :) miłego popołudnia:):):):) emilka jak wrócisz od gina to daj znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pisze dziś w imieniu Monik30 :-), ktora jak wiecie \"leni\" sie w szpitalu na badaniach i własnie do mnie dzwoniła, bo ma wyniki ! Prosiła, żebym Was zapytała (jako specjalistki) o interpretacje tych wyników. Monik30 ma 9 dc i FSH - 7,4 mlU/ml i Estradiol 107 pg/ml Dzięki za odpowiedx i piszcie szybko bo zaraz bedzie do mnie dzwoniła!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, wg mnie są w normie ale na hormonach si nie znam sprawdziłam w internecie normy na innym forum. mam nadzieję że są ok, pozdrów Monik i powiedz że trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję zę zdążyłam z odpowiedzią, z tego co widzę wyniki są ok, mam nadzieję ze się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy: FSH 3,5 – 12,5 Estradiol 24,5 – 195,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika sprawdziłam normy dla tych wyników i jak najbardziej sa w normie, tylko nie wiesz czy ona też robiła LH, bo to jest też ważne, pozdrawiam i pozdrowienia dla Moniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jasne że dam znać jak wrócę od ginki :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika:) te wyniki śa oki:) a masz jeszcze inne????? Pozdrów Monik i powedz ze myślami jesteśmy z nią:):):):) i czekamy az wróci:) Powedz o Anie :) i iskierce :)ze mają 2 kreski!!!! napewno sie ucieszy:):):):):) Dla Monik ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 emika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskk
Jak już pisałam staramy się z mężusiem 9 m,clo biorę 2 m , gin przepisał mi go bo nie było owu i miałam strasznie nie regularne @.W tym miesiącu miałam monitoring owu w 12dc i wyszły dwa pęcherzyki po 18 mm więc była ale nie wiem dokładnie ,w który dzień bo niby @ powinnam dostać 28,29 jeśli owu miała być 14,15 dc, oczywiście nie dostałam tylko po32 dc. Czy to możliwe ,że była 18 dc bo przecież po 14 dniach się dostaje@.Przepraszam ,że tyle cyfr ale sama już z tego nic nie rozumię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskk
Aha nie badałam jeszcze nasienia męża ,a moje hormony są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kskk, po 14 dniach @ przychodzi zazwyczaj ale nie zawsze, mogłaś mieć w 14 lub 15 dc owulację. mi się zdarzało że @ przychodziła po 15 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×