Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Czarna- tak mi przykro. Ale nie poddawaj się, musi być dobrze. Zobacz, ja należę do weteranek starankowych :-( i chociaz nachodzą mnie doły i smutki, to dalej walczę...może kiedyś wywalczę. Męzul kupił wczoraj drugą pakę tribulusa, tym razem mocniejszego....oj, żeby te \"robaczki\" się poprwiły. Tak bym chciała zwiększyć swoją szansę na inseminację... Zabajonku, biedny smutaseczku...ściskam Cię mocno! Ana- rany, to musiał być dopiero cudowny wieczór!!! teraz bardzo dbaj o siebie, co ja piszę o Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie testuję...mam przeczucie, że się nie udało i już. Nawet nie wiem kiedy tak naprawdę przyjdzie @ - ma czas od wtorku do czwartku, mogłaby we wtorek , wtedy miałabym luz na weekend w górach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko nigdy nic nie wiadomo kochana moze będziesz musiała testować !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dybry :D FOLI... JESTEM JESTEM.... :) musiała dac jesc córeczce ,bo gdybym nie dała to ona oczami zjadłaby moje sniadanko:P potem spacerek czyli sikacz i kupka:) oczywiscie córeczki:) i teraz kafka z Wami:) Wczoraj przyszłam do domu i ok 21 padłam: Poszłam do sypialni i zasnęłąm.... wstałam dzis o 8 rano To chyba z wrażenia z wczoraj dotyczacego testowania Any:):):):) A na wadze????? 1,5 kg mniej!!!!! hurra:) @ skonczyła mi sie ..była tylko 3 dni.... cosik mało... Czarna idz do gina i monitoruj cykl!!! Ja jestem po monitornigach ,po clo i dokładnie wiem kiedy była owu i 3 dorodne pęcherze i nic.... ja to powinna, mieć doła!!! ale nie mam i postaram sie być pokorna i poczekac:P hmmm...... ale u mnie to z tą pokornościa to kiepsko:P:P:P:P suzinka ;) buziaki dla Ciebie i dzidzi:) Zabajonku:) ja codziennie myślę o moim synusiu i mam nadzieję ze jest mu tam lepiej z pieskami ,kotkami i pewnie wyleguje się gdzieś na słonku:):):):):) Trzymaj się ❤️ maklady ..... Ty sie nie przejmuj to ja tutaj stara d.... jestem:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, to fajny wieczór mieliście wczoraj. Zabajona, trzymaj się. Estelka, wczoraj czytałam na bocianie o parach którym udało się mimo słabego nasienia (bardzo słabego). Jedna dziewczyna zaszła w ciażę 3 tygodnie po badaniu spermy, zastanawiali się nad in vitro. jak sie czyta taie rzeczy to wierzy się, że wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beti i Enigma.....Enigma ty stara dupa???? albo Maklady????? nie no dziewczyny młode laski z Was....Enigma coś krótko ta @ u CIebie była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewuszki za rady. Z tym monitoringiem to nie tak latwo. Moja gin jest uparta i twierdzi że nie ma na razie powodów do obaw. Mam cierpliwie czekać. Oby mi starczylo sil. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, proszę cię tylko nie mów że twój stafciu lubił kotki, moja jest tak cięta na koty, że masakra :P Enigma, ja na twoim miejscu zdecydowałabym sie na test PCT, na wrogość śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma @ wcale nie krótko, prawidlowa powinna być od 3 do 5 dni, no ale moze mi się cos pokręcilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jesteś chyba z rok starsza, albo nawet nie;););) i masz chociaz badania za soba, więc wiesz, że wszystko ok:) a u mnie z mężem będzie ciężkawo, a wolałabym, żeby on najpierw zrobił:) AnA - tak się cieszę 🌼, myślałam wczoraj dużo o Tobie:) i opowiadałam mężowi jakie miałas przeboje z testem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem śpiąca bo wczoraj na imieninach byłam do 1.00 w nocy a potem nie mogłam zasnąć do 3.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam marzenie :) zeby foli i estellka zasasolkowały:) Mam nadzieję ze to juz wkrótce sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, siebie też dołż do tej listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady .... ja mam juz 34 ...skończę w lipcu:( foli ... moj synalek był taki kochaniutki ze wydaje mi sie ze i kotki by polubił:P On na małe zwierzaki nie reagował ...chyba je lubił ..natomiast jak widział jakiegos większego od siebie psiaka to udawał kozaka:P:P:P:P Ale ogolnie nie lubiał sie gryść...chyba znał swoją wartość:):):):) Moje matołki nie znały słowa \"kot\" bo nigdy ich nie szczułam natomiast suczka ...atakuje wszystko to co się rusza:P to taka cholera mała :D :D :D wczoraj suka zezarła patelnię ze smalcem:( i w nocy zygała:( ... męzus patelnię zostawił na oknie ...a ona hop hop i patelnia pod stołem pusta:( Ana :) estellka:) Czarna to moze zmien ginkę...dziwi mnie ze nie che Ci monitornigu robic...wkoncu to Ty za to płacisz???? hmmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Enigma, z Waszymi wynikami jesteście pierwsi w kolejce :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti.... no wyniki good:) ale kto wie co to za zaraza powoduje ze jest lipa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady jak opowiedziała mojemu mezowi ze w pracy dopiero drugi test zadziałał to tez sie dziwił imówila ze niezły stres dodatkowo przeszłam.....w tym tygodniu kolejne Fasolki będą Foli, Estelka a potem kolejne i kolejne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak ANA my chcemy fasolki my chcemy fasolki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, moja też atakuje wszystko co się rusza :( i też jest żarłok straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, podpisuję się pod wnioskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko bo dopiero teraz doczytałam Ty cały czas plamiasz kochana???? ojjjjj nie znam sie ale to chyba nie zbyt normalne zasuwaj do innego lekarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mi ginka powiedziała, że jak uda mi się zajść w ciążę, to mam natychmiast do niej przyjść. Określi mi poziom progesteronu, zrobi posiew, badanie na toksoplazmozę...dziwne, że Wam ginka mówi że macie przyjść za 2-3 tygodnie od testu pozytywnego. Według mnie oznaczenie progesteronu w pierwszych dniach ciąży to podstawa, bo jak sie okaże za niski, to zawsze można się \"podsuplementować\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka zgadzam się z tobą, ja od razu zadzoniłabym do mojego lekarza z kliniki spytałą o radę i poszłabym do lekarza tu na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie kazała przyjść w najblizszy poniedziałek mam nadzieje ze nie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja nie leczyłam sie wiec moze dlatego kurcze terz to juz nie wiem i obawiam sie moze isć do niej i juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, nie jest za p óźno wszystko u ciebie ok, nie dzieje sie nic złego. Idziesz w poniedziałek przecież to nie jest długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą Ana wiekszość kobiet w ciaży idzie do lekarza w tym terminie co ty bo często wcześniej nie wiedzą ze są w ciąży. Od razu trzeba iść jak jest plamienie lub b. źle sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą Ana wiekszość kobiet w ciaży idzie do lekarza w tym terminie co ty bo często wcześniej nie wiedzą ze są w ciąży. Od razu trzeba iść jak jest plamienie lub b. źle sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×