Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

dokładnie tak Gusia.....szok (taki pozytywny) troska o to zeby było teraz wszystko dobrze, radość, wahanie czy aby to prawda wszystkie te emocje mieszają sie ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz to już się niecierpliwa staję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim myśl pozytywnie, odganiaj złe myśli i powtarzaj sobie ze będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wrażenia usiadłam - dobrze że stałam koło wanny, bo mogłam spaść na ziemię jakbym nie trafiła ;) i mimo, że jestem straszna gaduła to mnie zatkało.... rozdziawiłam buzię i nie wierzyłam w to co widzę :D kilka razy czytałam co pisze na pudełku, potem sprawdzałam test, potem znowu czytała co to oznacza, bo zdążyłam zapomnieć, potem sprawdzałam.... tak parę razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folicz trzymam za CIebie kciki do tej niedzieli !!!! masz racje dopadło mnie ale biore sie za prace odezwe sie jeszcze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, no nie ma bata, teraz wszystkie się posypiecie :D w dobrym słowa znaczeniu :D polecą te fluidki w świat do Was i same zobaczycie, jak szybko będziecie lulać maluchy do snu :D *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** ***********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być Foliczku oczywiście......oj masz racje to jest przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze AnA, dlaczego ma nie być???? Ja przyznam Wam się, ze na początku sobie przyjęłam, ze będzie wszystko dobrze. I za duzo nawet nie kombinowąłam, choć czekałam na koniec 12 tygodnia, ale dopiero później. Wecie co, ten czas ciązy biegnie jakoś maxymalnie szybko, dopiero test a juz u mnie prawie 25 tc, nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana kochana GRATULACJE sloneczko! Moglabyś się upić ale w Twoim cudownym stanie to wykluczone. No Kobietki czekam niecierpliwie na kolejne dwie kreseczki u pozostalych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik, my się upijemy za Anę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie wyszłam tylko coś zjeść a tu taaaka wiadomość ANA ❤️ :) Tyle się nagadałyście że nie mogę nadążyć z czytaniem ale nie wytrzyamąłm i już piszę to cudooownie słonko strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam ndzieję że się teraz fasolki posypią oby.... Foli Ty nastepna w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Czarna Wam też dziękuje, a pewnie te któr mogą niech sie upiją za moje zdrowie (nasze zdrowie) ale Ty Foli tez nie możesz sie upić kochana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ❤️ to przypomnij nam jeszcze :P:P:P:P czy przytulanki miałas w owu czy jak????? były planowane czy olałas w tym cyklu planowanie??? napisz jesli mzoesz bo nie pamiętam:P Alez ja strasznie sie cieszę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, dzisiaj idę na imieniny i będę piła bezalkoholowe, ale jak się nie uda to w niedzielę albo w sobote wypiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA jak dlugo się staraliście, bo nie śledzę od poczatku Twoich zmagań???? Buziaki dla fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam to 5 miesięcy ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) AnA, TAK SIĘ CIESZĘ ❤️❤️❤️ Jak czytałam to mi gęsia skórka stała:) Gratuluję kochana, wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskk
cześć jestem nowa moje starania trwają 9 m i dzisiaj właśnie znów zawód ,będą trwały dalej już nie wiem co mam robić ,moja psycha siada objawy mam co miesiąc,biorę clostylbegyt i nic.Czy jest ktoś kto brał i zaszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskk
Zapomniałam dodać ,gratulacje przyszłej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Andzia dzięki.....już Wam odpisuje, Foli ma racje pięć miesięcy sie staramy, przytulanki były w owu (tzn w dzień który w/g wyliczeń miałam owu tj 16.01) ja czułam ze owu miałam dwa dni później no ale przytulanki były właściwie od 15-20.....myslałam ze nic z tego nie bedzie bo miałam duzo stresów w tym miesiącu wiecej niez zwykle, problemy do tego sesja w szkole która mnie stresowała próbowaliśmy ale jakby sie nie udało to bysmy sie z tym pogodzili (tak mówilismy) no a okazało sie ze sie spóźnia powiem szczerze ze myślałam ze to efekt stresu.....no ale na teście (trzecim) pojawiły sie dwie bladziutkir kreski więc to chyba to....w poniedziałek ide do ginki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jestem... w najgorętszym momencie maluch sie obudził :-) Ana - ciesz sie dzisiejszym dniem i tą chwila , ja swój test trzymam do dzisiaj z napisana data i jak patrze na synka to czasami sobie myslę, że na początku był takimi dwoma małymi kreseczkami a teraz ... Ja mogę dzisiaj wypic Twoje zdrowie - mam nawet w domu trunek który sobie przeznaczyłam na wesołe chwile i okazje - dzisiaj będzie za Ciebie. A dziewczyny - Wy tez sie postarajcie, żeby moja butelka w barku szybko sie opróżniła. Nawet tym miesiącu - co mi tam - mogę nawet zostac dla Was alkoholiczką :-P Foli - ja czekam na weekend na kolejne swoje pijaństwo ;-) A potem jeszcze Estella, Emika, Enigma, Maklady, Zabajona, Beti, Iwonka, Silve, Czarna ( jak kogos pominęłam to przepraszam) ...chyba sobie dokupie alkoholu ;-) Całuski 👄 👄 👄 Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę ja nic nie brałam więc CI nie pomoge moze inne kolezanki.....hej Aga dziękuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki za odpowiedz:) no Aga ja też wypiję zdrówko:) z obecne mamy ,przyszłe i fasolki:):):):) i dzieciaczki:):):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki za odpowiedz:) no Aga ja też wypiję zdrówko:) z obecne mamy ,przyszłe i fasolki:):):):) i dzieciaczki:):):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×