Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Aga, bardzo dziękuję za fotki, Pawełek jest cudowny❤️ aż mi się japa uśmiechnęła jak się pierwsze zdjęcie otworzyło. Słodki ten Twój skarb🌻🌻🌻 Mam nadzieję że te ćwiczenia nie będą długo konieczne, dużo zdrówka dla Twojego syneczka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, dziekuję za zdjęcia, Twój synek rośnie w oczach:) a ta jego koszulka o strażaku jest bombowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Iwona- znam ten ból pójścia do pracy po przerwie. blee Młoda Mężatko- Sylwia, to w takim razie ja bym się wstrzymała ze staraniami, jesli teraz nie ma ku temu odpowiedniej atmosfery w Waszym małżeństwie. Enigmuś- to widze, że Twój męzuś to taki sam maniak filmów polskich jak mój. Nasza kolekcja filmów obecnie to ok. 150 filmów i cały czas rośnie. I z czego Ty się Kochana odchudzasz, co? A spróbuj tylko wyciągnąc termometr:P Aguś- trzymam kciuki za wizytę u lekarza i żeby te Wasze cierpienia jak najszybciej przyniosły efekty. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dzięki za zdjęcia - cuuudne!!! Mloda męzatko, nie mart się na pewno Wam się ułoży :) No dziewczynki powoli się wyłaniacie widzę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wrociłam z silowni:) dalam takiego czadu ze ledwo sie ruszam:) Ja zawsze miałam bzika na punckie sportu... no a teraz jak mi przybyło 5kg to nie mogę na siebie patrzec:( No juz 2,5 mniej jest:) Zresztą po tym clo ..to jakis sflaczałam...:( powaznie:) Asiku ..Ty sama pisałas ze po tych świnstwach tez przybyło Ci kg:( Iwonko .... ja juz pisałam wczesniej,..... najlepsza mobilizacja do ciwczen to rozebrac sie do naga i stanąc przodem a najlepiej tyłem do lustra:( i bleeeeee ....... te zwisy boczne:( grrrrrrrrr:( młoda męzatko ....ja jako stara męzxatka:P staż 14lat ;) to powiem Ci jedno..... zastanow sie gdzie lezy przyczyna Waszych nieporozumien.... to podsstawa..... zyczę Ci wszystkiego naj❤️ , jesli masz problem to jestem do usług:) na tvp1 leci fajny film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie... jak ja jestem to nikogo nie ma:( Aga:) normalnie Pawełek jest ŚLICZNY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny w imieniu synka za komplementy :-) Enigma - ja tego aż tak nie widze, ale te jego skosne oczy to może miec tylko po mnie - zreszta jak oglądam swoje zdjęcia z tego okresu to jakbym widziała swojego synka :-) Fajny masz sposób na motywowanie - ale boje sie, że lustro by pękło gdybym staneła naga przed nim - hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś ja jeszcze jestem. Podobny??? Toż to skóra zdarta z Agi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobny.... dobrze ze Aga ma takie oczęta:P bo inaczej pomyślałabym ze Pawełek ma tatusia jakiegosChinczyka:P:P:P:P Aga a Ty rob te blond sexy pasemka:P:P:P:P:P beti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja modlę sie teraz zebym nie otworzyła lodówki:P:P:P mam tam takie smakołyki :) Ale jak teraz zeżrę to rano nie będzie mniej na wadze:P więc musze być slina:) Juz nawet na siłce przysięgłam sobie ze nic nie będę żreć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PodziwiamCię że masz takie samozaparcie!! U mnie na wadze coraz więcej :( No ale najważniejsze ze humorek Ci dopisuje pewnie dlatego że się wczoraj wyspałaś hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) no własnie wczoraj pospałam sobie:) dzisiaj do 11:) a teraz mam natchnienie na sprzątanie:P Układam ciuchy a potem przez ...hmmmm..... miesiąc? będę je prasowała:( halo jest tu kto jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............07.01........30-?.......po 05.02........9 m-cy........? AnA 29............31.12........30............?...............5 m-ce........Jaworzno georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................14m-cy.......Zambrów Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....13.01.2005.....26...........07.02.06.....5 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........02.02 ........?..............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) widzę, że dziś estelka to ranny ptaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Estelka i Maklady! Jesteście jeszcze? Bo mam pytanko do Estelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi bo ty zmniejszałaś sobie dawkę bromka czy Cię też brzuch pobolewał, tak ćmił jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) ja to dopiero jestem ranny ptaszek:P poszłam spac po 2:( i juz na nogach :) Ide na 10 na paznokcie akrylowe i musiałam wcześniej wstac:P Mam nadzieję ze ten tydzień będzie owocny dla Nas :) oby jak najmniej @, duzo przytulanek ;) i tylko2 krech na testach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za wszystkie testujące w tym tygodniu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Dopiero teraz mogłam poczytać co u Was. Foli bardzo mi się smutno zrobiło jak czytałam Twoje wieści, bardzo mi przykro. Ja zapewne dołączę do Ciebie jutro. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nic mnie nie bolało. poza piersiami na samym początku drugiej fazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczynki, teraz nie często do Was zaglądam, bo w nowej pracy nie bardzo mam okazję. Nie jest lekko. Na razie nic nie umiem, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni i poczuję się pewniej. Muszę jakoś przetrwać. Foli, Estella strasznie mi przykro... Wiem, że będziecie dzielnie dalej walczyć 🌻 🌻 🌻 Ja też czuję, że zbliża się @. Apetyt, cera trochę gorsza, piersi trochę już pobolewają :-( Kiedy wreszcie się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!:)Dopiero doczłapałam się do pracy i zaczynam oczywiście od kawki. Wszystkim życzę miłego dzionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, przyszedł od Ciebie jakiś dziwny mail ze słowem \"wirus\" w temacie, skasowałam go, bo się przestraszyłam, wiesz, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Na razie zmieniam dane w tabelce. Mam sporo pracy. jak tylko znajdę czas,to napiszę. Pozdrawiam!!! TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............31.12........30............?...............5 m-ce........Jaworzno georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................14m-cy.......Zambrów Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....13.01.2005.....26...........07.02.06.....5 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........02.02 ........?..............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Ewwa Joanka, Elusia, Enigma :) ANA odezwij się jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×