Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość ona 0 obdarzona
do lolek 20 wiesz co ja marzę o takim biuście jaki ma Twoja kobieta - jak Ty to nazwałeś 75B mały :( dla mnie to on jest olbrzymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caro159
Do "ona z malym biustem" niestety sama jestem posiadaczka tylko małego biustu ....ale i tak myslę o sobie bardzo pozytywnie i myślę ze faceci lubia duże cycki co tu ukrywać Faceci, a faceci... To jednak różnica. Nie każdy na szczęście jest taki sam. Mi osobiście podobają się szczuplutkie dziewczyny, a te z reguły dużego biustu nie mają - i bardzo dobrze!!! Z resztą nie tylko to się liczy w człowieku nie? He he. Buzial dla Ciebie - w czubek noska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam maleńkie piersiątka. Kiedyś miałem nick na czacie: small tits hunter :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaa
A ja mimo mojego mikro biustu ostatnio spotykajac sie z chlopakami robie sobie zorpoznanie co gosc ma w spodniach ;) po prostu odchylam spodnie i patrze czy cos tam jest i czy warto wogole czy szkoda zachodu haha. Co z tego ze mam małe cycki ? bez cyckow da sie uprawiac sex a z małym pitaszkiem ????? nie bardzooooooooo dlatego faceci z małymi po prostu wspolczucie A dziweczyny akceptujac siebie inni zaczynają akceptować ciebiie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On L
Moja dziewczyna ma 75 B i to są super piersiątka.. Uwielbiam je pieścić. Lepsze małe a prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosa20
nie rozumiem dlaczego laski z A nie noszą dekoltów. przecież nie trzeba mieć C żeby nosić dekolt. Ba laski po co wy wogóle ubieracie staniki! Takie małe jędrne cycuszki sa megasexy i nikt mi nie wciśnie że nie ma to jak D bo grawitacja grawitacją. Ja sama mam 75B i dobrze widzę jak chłopakom leci na nie ślinka kiedy mi troszkę je widac za bluzeczki :) Pozdrawiam i czekam aż fani lub posiadacze DD mi pocisną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumagiz
mi kiedys jeden facet powiedzial zebym sobie powiekszyła, tak mu pocislam że się w portki nie zmieśćił. To było tak dwa lata temu, teraz planujemy ślub a jak widzi moje piersi to mu tygrys z majtek wyskakuje. Dziewczyny jeżeli jestescie pewnie swojego seksapilu i uroku wasze piersi zawsze sa piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
Wiecie co ja tez mam male piersi i zawsze mialam z tym problem bo jest to moim koszmarem do dzisiaj. mam 20 lat i wiece jak to jest w tym wieku. dziewczyna chciala bym wygladac sexy i podobac sie innym facetom. mialam 7 facetow ktorzy byli ze mna nie z powodu piersi ani wygladu ale charakteru. tylko dwoch z nich zobaczylo moje piersi. z jednym bylam 2 lata i dopiero po roku kiedy nabaral zaufania do niego i pewnosci odwazylam sie na pierwszy krok. jemu sie podobaly niestety mi nie. pozniej mialam kilku i trwalo to krotko i wiedzialam ze to nic powaznego dlatego nie pozwolilam sie dotknac. nie chcialam zeby pozniej wygadywali na prawo i lewo ze mam male piersi. moj obecny chlopak ma tyle lat co ja czyli 20 i jestemy z soba 2 lata i musze wam powiedziec ze od pierwszego spotkania wiedzialam ze to jest TEN :) oczywiscie na poczatku jesli juz do czegos dochodzilo miedzy nami to tylko przy zgaszonym swietle albo tak zebym byla w pozycji siedzacej lub kleczacej bo wtedy piersi zwisaja i zdaja sie wieksze :P od poczatku mu mowilam ze nie lubie swoich piersi a on zawsze mnie zbywal i mowil ze mi sie wydaje i ze ja patrze z gory dlatego mam zludzenie optyczne hehe :D powiem wam ze dzieki niemu czuje sie wyjatkowa i juz nie wstydze sie tego ze mam male piersi. i taki sekrecik: push-up moze zdzialac cuda :) i wiecie co? nie ma sie co dolowac bo kazda kiedys znajdzie tego faceta kty bedzie ja kochal nie za to jak wyglada a za to jaka jest. a jesli kocha nas to kocha to co mamy i tak jest naprawde. pozdrawiam wszystkie dziewczyny i pamietajcie MALE JEST PIEKNE!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe też jest
piękne:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kranczips
"nie rozumiem dlaczego laski z A nie noszą dekoltów. przecież nie trzeba mieć C żeby nosić dekolt." wiesz czemu nie noszą? bo nie ma CO pokazać... płaska klata to nie jest wymarzony widok dla innych ludzi i nie wiem dlaczego sie pocieszacie ze male jest piekne :/ nie mowie ze nie, ale gdyby przecietny facet mial do wyboru 2 kobiety, obie podobnej urody i inteligencji tylko roznily by sie rozmiarem piersi, wybrał by tą z wiekszymi taka smutna prawda. coz, nie pozostaje mi nic innego tylko sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
wiecie co ja mam takie zdanie na ten temat ze jezeli facet mialby do wyboru male lub duze cycki i wybral by duze to jest poprostu napalony i dla niego sex ma najwieksze znaczenie w zyciu. jesli natomiast facetowi zalezy na dziewczynie to bedzie z nia nawet pomimo ze nie ma ona wogole biustu. nie kazdy facet patrzy na rozmiar. czy jesli macie faceta i ma malego penisa to przeszkadza wam to czy akceptujecie go takim jaki jest? moze uznacie jest jestem mloda i gowno wiem o zyciu ale mam ten sam problem jak Wy a jednak znalazlam faceta ktoremu podobam sie taka jaka jestem i wcale nie uwaza ze jestem plaska. i wlasnie dzieki takim slowom od ukochanej osoby czlowiek zmienia zdanie o sobie. moze i nie mamy duzych cyckow ale za to mamy inne walory: piekna seksowna pupe, piekne uda i wiele innych rzeczy ktore facetow kręcą. nie kazdy facet poznajac laske patrzy pierw na jej dekold a pozniej charakter. jest mnostwo mezczyzn dla ktorych liczy sie charakter a nie to co mamy pod bluzka. o tym trzeba pamietac! a jesli niestety wasi faceci nie chcieli byc z wami z powodu piersi to swiadczy to tylko o ich niedojrzalosci i o tym ze nie maja pojecia co to jest prawdziwa milosc :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
hmm większość kobiet przejmuje się tym, że faceci ich nie zaakceptują ... ja się przejmuję tym, że sama siebie nie mogę zaakceptować ... jestem w związku sześć lat z tym samym facetem bez jakichkolwiek przerw i stwierdzam fakt, że widocznie mu odpowiadam. Tylko, że jemu (jak i każdemu facetowi) podobają się piersi- nie ma co ukrywać! wystarczy przyfilować na plaży, basenie czy na ulicy jak idzie laska i biust jej faluje gdzie kieruje się wzrok mężczyzny... kurcze co będę ukrywać mój też tam podąża! Lubię patrzeć na piękne dekolty innych Pań bo to śliczny widok - tylko dlaczego później jest mi strasznie smutno, przykro, źle i czuję się gorsza - nie kobieca! Ostatnio widziałam młodą kobietę (miała może z 20 lat) nie miała dłoni .... pomyślałam sobie "jaka ja jestem głupia" jestem zdrową kobietą z wszystkimi częściami ciała - a co ma ta biedna dziewczyna powiedzieć!! ech.... zrobiło mi się wtedy źle i poczułam się egoistycznie... inni mają gorzej tylko dlaczego nie porównywać się do lepszych? No cóż tak został ten świat skonstruowany. My małobiuścaste lub zerobiuściaste nigdy nie założymy pięknego dekoltu nie będziemy atrakcyjnie wyglądały w bikini a o pięknym stroju "EWY" możemy tylko pomarzyć. Mamy dwa wyjścia 1. pogodzić się (w co wątpię by było możliwe) 2. operacja chirurgiczna (kosztowna i ryzykowna) wnioskując nie mamy żadnego dobrego rozwiązania. A i jeszcze jedno - przytyłam i to sporo - ale biust nie drgnął!! teraz mam brzuch większy od cycków masakra :( zaczynam ostro ćwiczyć, nosić mega push upy pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcica
hmm.. powiem tak trochę mnie zdziwily niektóre komentarze typu mam male piersi i dlatego nie mam chłopaka mam 16 lat mam małe piersi 75B jestem bardzo szczupła i tez mam pewnien kompleks na tym punkcie, ale bez przesady ludzie nie wiąża się ze sobą tylko ze względu na sex, to jest przy okazji. jezeli chlopa tylko na to patrzy to pokazuje w ten sposób jaki jest pusty, albo ze nie mial dziewczyny i podnieca sie zdjeciami z playboya albo jakimis innymi erotycznymi czasopismami i chcial by takie ! dziewczyno zmien swoje nastawienie, musisz swój kompleks przezuci w atut małe piersi odczuwają więcej podnieceń ;D Jak juz powiedzialam mam 16 lat i mam za soba paru chłopaków, wiec to czy ktos jest ze soba czy nie to nie sprawa piersi ale uczuć, jezeli tak na to patrzysz to jestes niedojrzala, lub wciagasz sie w ten kompleks ciagle o tym myśląc. Chlopak Cię pokocha taką jaką jesteś, przeciez nie każdy jest doskonały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
cieszę się, że tak umiesz myśleć ja niestety nie. Jesteś jeszcze młoda powiedziałabym bardzo młoda i mogą Ci urosnąć. Ty mając 16 lat masz dużo więcej w staniku niż ja mając 9 lat więcej. Więc nie rozumiesz tego co czujemy my :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
co facet to inny gust a co za tym idzie inne piersi, jedni wolą wielkie a obwisłe(eśli to to niedługo będa takie) w inni małe i jędrniutkie, i nei ma co gadac bo jesli kobieta jest gburowata i jest wielka dama to chodź niewiem jak by wyglądała to każdego odepcha, przede wszytkim bądźcie sobą a piersi to taki prezencik i nie wazne czy mniejszy czy wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... Widziałem w życiu różne cycuszki - i te \"większe\" 80C i te \"mniejsze\" - 70A. I jak już miałbym wybierać to wolę te \"mniejsze\" niż wielkie balony a już zwłaszcza sztuczne balony. Operowanie pojęciami \"większe\", \"mniejsze\" nie jest tak do końca zasadne po to są względne pojęcia. Mój ulubiony rozmiar to 75B. Co nie zmienia faktu, że dziewczynę z rozmiarem 70 A tez wspominam baaardzooo mile. Uwielbiałem przytulać się do jej cycuszków i na samą myśl o nich aż sie cały gotowałem:) KOBIETA WCALE NIE MUSI MIEC WIELKICH PIERSI BY BYĆ ATRAKCYJNĄ - TAKIE JEST MOJE ZDANIE I JUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja biedna zerowka
ech 16 lat i 75 B *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18sta z małymi
to prawda, że faceci wolą duże ale tylko dlatego by móc pokaać się przed kolegami walorami swojej dziewczyny.. albo tacy którzy ch**a nigdy nmie wkładali i marzą o Pameli-to są pustaki nic nie warte! dla mnie nieliczy się wielkość tylko jakość:P czasami lepsze są duże ale częściej małe pozdro strzała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaaaaaaaaaaaa
A ja to już chyba pobijam wszystkich na łeb. Mam takie małe że jak leżę to mam żebra bardziej wystające od piersi :( Wogóle masakra i do tego mam je gdzieś pod pachami więc pewnie połowa dziewczyn piszących tutaj nawet nie wie jakie ma szczescie ze nie ma takich jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrrr
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccv
eeee tam to ja mam najgorsze piersi, to chyba rozmiar AA i tez strasznie mnie to doluje, mimo ze moj facet ciagle powtarza ze mam piekne cialo piersi..bla bla Nigdy sie z tym nie pogodze, wszystkie kobiety w rodzinie maja piersi w porzadku. DLACZEGO JA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
ja tez sobie zadaje to pytanie bo tez mam male piersi a jak to mawiaja czarna owca w rodzinie musi byc. i niestety padlo na mnie :/ nie jest to mile ani nic no ale musimy zaakceptowac sie takie jakie jestesmy. juz nic na to nie poradzimy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta4
Cześć ! mam 19 lat i "piersi" rozmiarow jak te pokazane przez SSUU (na str. 94)... czyli 0 piersi.. jestem zalamana :( W gimnazjum wolali na mnie "plaska deska", cierpialam niesamowicie. liczylam ze piersi urosna predzej czy pozniej, niestety tak sie nie stalo. Gdy sie przeprowadzilam do innego miasta postanowilam ze bede nosic usztywniajace biustonosze. nawet nie wiecie jak bardzo poprawily one moja pewnosc siebie. na imprezach faceci zaczeli mnie wreszcie zauwazac (wczesniej moglam o tym tylko pomarzyc). dalo mi to mnostwo radosci. wkoncu znalazlam faceta. tylko ze teraz mam gigant problem w intymnych sytuacjach. dotykal mnie juz wszedzie, tylko do "piersi" nigdy nie pozwalam mu sie dostac.. chcialabym uprawiac z nim seks, ale za bardzo sie wstydze. niby on mowi ze mnie kocha, ale tu chodzi rowniez o moja psychike. jak mam sie rozebrac skoro "tam" nic nie ma??? nawet nie ma mnie za co zlapac. sama nie moge na siebie patrzec, a co dopiero facetowi ma sie to podobac... tak wiec jesli macie Drogie Dziewczynki piersi o rozmiarach A, to zapewniam Was ze macie sliczne cialka :) i bardzo Wam zazdroszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18sta z małymi
kochane dziewczyny! ja mam rozmiar A od tyg troche mi urosły,ale ldwo:( tez sie codziennie doluje i czesto placze, ale to błąd! bo małe jest piekne, swiadczy o sromnosci kobiety. mam male i co? sutki mam swietne bardzo twarde do tego sa okragłe a nie zwisy jak te duze dudy!!! i moi byli mimo ze bylo ich 2 podniecali sie bardzo nimi:* pozdro dla wszystkich z malymi jestescie piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci maja swoje wymagania ale ponad 90 % z nich niech lepiej spojrzy na siebie ( wcale nie sa tacy super ). Wszedzie mowi sie i pisze jak powinna wygladac prawdziwa kobieta i to juz jest nudne.Niech faceci zaczna od siebie a pozniej mozemy pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci maja swoje wymagania ale ponad 90 % z nich niech lepiej spojrzy na siebie ( wcale nie sa tacy super ). Wszedzie mowi sie i pisze jak powinna wygladac prawdziwa kobieta i to juz jest nudne.Niech faceci zaczna od siebie a pozniej mozemy pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie normalny facet
dziewczyna powinna być zadbana nie wychudzona (bo co to za przyjemnosc przytulać sie do kosci) za duzo tłuszczyku tez nie wskazane a małe piersiątka sa najlepsze (super uczucie gdy sutki twardnieją w ustach) mnie osobiscie kreca najbardziej dziewczyny z biustem 80A 80B z tym ze kazdy producent ma inna numeracje:P a spróbujcie nie załozyc stanika pod obcisła koszulke kazdy facet wymieka chba ze jest pedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie sie zgadzam! uwielbiam B, nie znosze obwisow C czy D, co prawda sa dziewczyny ktore maja D i nie sa obsiwami, ale to bardzo rzadkie zjawisko. zdecydowanie lubie jak piersc sterczy a nie jak jest flakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanić opinie facetów
ja tez nie mam cycków. i wiem ze mój facet gdyby mógł, dodałby mi ze 2 rozmiary wiecej, ale to jego natura, spoko (ja tez dodalabym mu ze 3 cm wzrostu :D). ale wiecie co? kocham siebie! wiem ze mam inne zalety, Bozia mi nie dala cycków? trudno! nie bede sie zadreczac tym faktem cale zycie!! dziewczyny otrząśnijcie sie! szkoda czasu na kompleksy! chrzanić facetów!! zaden facet nie bedzie obrazal moich piersi! dziewczyny wazniejsaza jest wasza samoocena, najwazniejsze jestescie WY! musicie znac swoja wartość. a jak facet ma cos do waszych cycków to niech spieprza na drzewo ;] nie uwazacie ze za bardzo przejmujemy sie opinia fectów na nasz temat? przestanmy patrzec na siebie ich oczami! nie musimy robić wszystkicgo pod nich a juz napewno nie mozemy sie zadreczac przez ich manie! dzieczyny, nasza moc wcale nei jest w cyckach!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×