Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość onaaaaaa70A
Faceci za piersi uważają rozmiar od dużego B (to są wg nich malutkie piersi) wzwyż. Jak się ma mniej niż B, to już jest się dla nich deską do prasowania :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna
A ja mam 75 A i takie powodzenie wśród facetów, którego pozazdrościłaby mi niejedna właścicielka, mająca czym oddychać! Laski z małymi biustami -uszka do góry!!!I piersi też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertb
onaaa masz racje .Mimo ,ze A to porażka ,ale przecież u kobiety nie liczy sie tylko rozmiar piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhh
A jak ktos ma male i brzydkie? kur** :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA
TO MA PROBLEM ! Tymczasem moje pytanie ze strony 2 zostało bez odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
wiecie co, ten topik miał być skierowany do facetów, którzy mają kobiety z małym biustem. Bardzo mało sie ich odezwało, więc nie widzę innego wytłumaczenia jak to, że wstydzą się tego. Jest im wstyd, ża ich dziewczyny mają mały biust. Dobrze, że ja jestem singlem, bo gdyby facet miał sie mnie wstydzić z tego powodu, to ja dziękuję :( A małych biustów nie jest znowu tak mało. W sklepach z bielizną najszybciej schodzą rozmiary A i B - taka moja obserwacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do cza cza cza: spróbuj ponowić swoje pytanie, może ktoś jeszcze odpowie... a tak odnośnie mojego biustu, to się jeszcze bardziej zdołowałam, miałam takie nawet fajne 70 B i mimo, że uważam, że jest małe, to teraz po odstawieniu na miesiąc tabletek antykoncepcyjnycyjnych mam 70 A i do tego straciły na jędrności :( już nie moge się doczekać, kiedy zacznę znów brać tabletki, może znowu wróce do mojego małego B :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22.............
czytajac te topiki ciagle sie doluje: najpierw doszlam do tego ze jestem za gruba i zaczelam sie odchudzac - schudlam troche i teraz moje sliczne D powoli staje sie C - i jak tu sie dowiaduje to juz mam male piersi - i coz tu teraz zrobic???? schiza - bo ja nie chce miec malych piersi... jak znow przytyje to sie okaze ze mam za duzy tylek... echhhh jakiez to zycie ciezkie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA
A są tu jacyś panowie , którzy są naprawdę rozczarowani biustem swojej kobiety ??? A tak w ogóle czy są tu mężczyżni , którzy zawsze lubili tylko duże ( C, D , DD ) , a mają kobietę z rozmiarem A , AA , jak się przy niej czujecie i jak ją oceniacie ? Czy jest poprostu dla was jak jakiś egzemplarz zastępczy o gorszej jakości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do cza cza cza: chyba Twoje pytania pozostaną już bez odpowiedzi, a topic spadnie w dół :( trzeba będzie się pogodzić z tym, że mamy małe piersi, tak jak pogodzili się i zaakceptowali nasi panowie, a ponieważ nas kochają to nigdy w życiu nie powiedzą nam, że mamy za małe lub brzydkie piersi, nawet jeśli takie są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biustami tak jak z podróżami (wszędzie ładnie ale w...) - nęcące są biusty OBCE :P hehe ........ no i zawsze potem chętnie patrzymy na domowe ;) Co do mnie to jestem zwolennikiem Małych i Symetrycznych. :P np. typu 68A ....... szkoda, że nie zdarzyło mi się jeszcze dotknąć takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pieprzenie
mało sie odezwało facetów którzy maja takie kobietyt, ale nie dlatego ze sie wstydza bo po pierwsz nie ma sie czego wstydzic, a po drugie ktos musi byc idiotą zeby sie wstydzł czegos przez internet..... mysle ze mało sie ich odezwało bo ich to wali i po cholere maja pisac tutaj o tym, maja na pewno ciekawsze zajecia niz dyskutowanie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
ja osobiście wole male piersi i za możliwość spotkania się z dziewczyna która ma malutki biust dał bym sie zabic,małe piersi są najcudowniejszą częścą kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA
Do tego z godz. 23.20 : to ciekawe , że tak mało się wypowiada na ten temat , i nie mów , że każdy taką akceptuje i jeszcze jest bardzo zadowolony , raczej stosują zasadę " lepszy rydz jak nic " ... I nie mają odwagi przyznać się do tego tylko szukają dużych w gazetach , filmach i na ulicach , by się chociaż napatrzeć , skoro nie mogą takich dotknąć . Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
cza cza cza ja się zupełnie z Tobą zgadzam. Czasami myśle sobie, że mój facet pieszcząc mnie, z zamkniętymi oczami, wyobraża sobie jakieś laski z dużymi piersiami :( bo mam wrażenie, że ja go nie podniecam i mimo, że mówi, że nie ogląda żadnych lasek w necie, to myśle, że to robi :( to jest straszne, bo wszystkiego mi się odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
i jeszcze myśle sobie, że odpowiadając mi na moje pytanie czy one mu sie podopają, potwierdza to, bo co miał powiedzieć? nie kochanie bardzo Cie kocham, ale masz strasznie małe cycki i nie podobają mi się wogóle, i nie wiem wogóle jak ja to robie, że mi staje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75a
ja napiszę tak.ja mam mały i nie chciałabym dużego bo teraz przynajmniej wiem że facet poleciał na mnie a nie na moje ogromne cycki,którymi miałby się chwalic przed wszystkimi kolegami fuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooby
a ja mam duże cyce! tylko, że jestem facetem xD nie dołujcie się dziewczyny, najważniejsze jest, żebyście nie były płaskie z tyłu, bo laseczki bez dupeczki są jak facet bez pałeczki xD anyway, wy możecie sobie powiększyć biusta, a facet z małym co może zrobić? wsadzić do imadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawda o cycach
po pierwsze: mit, ze tylko duze cyce pociagaja facetow stworzyli nie faceci, tylko kobiety. Niestety prawda jest taka, ze wiekszosc tych z duzymi cycami jest pusta albo brzydka. Duzy cyc jest wiec ich jedynym atutem, ktory wykorzystuja na maxa paradujac z nim na wierzchu. Z zazdrosci i wbrew pozorom - z kompleksow, stworzyly wlasnie taki mit. Nie spotkalem jeszcze kobiety z duzym biustem, ktora bylaby jednoczesnie zgrabna, bez opon na brzuchu, miala piekna twarz i wlosy, duze usta, oczy, male stopy itd. po drugie: faceci pierwsze na co zwracaja uwage, to na ubior (wg sondazy) cycki sa na ktoryms z kolei miejscu. I tak najwazniejsza jest twarz, bo jak laska ma D, a gebe przecietna (o brzydkiej nie wspominajac), to nie ma szans po trzecie: najwiecej seksapilu maja zazwyczaj laski z malymi biustami. Sztuka jest przyciagac faceta zachowaniem, sposobem poruszania sie, usmiechem, gestami, a nie cyckami na wierzchu w bluzce z dekoltem do pepka po czwarte: mialem w lozku wiele dziewczyn i te z malym biustem sa o wiele lepsze, zwinniejsze, szybsze i zywsze oraz bardziej pomyslowe. Te z duzymi cyckami sa ociezale, szybciej sie mecza, cycki im przeszkadzaja, klody po prostu. po piate: laska z duzym cycem nie uprawia zawyczaj sportow. Nie dosc wiec, ze tyje to jeszcze nie mozna z nia potrenowac wspolnie ani nic innego zrobic, bo jej sie nie chce, bo sie za bardzo meczy i narzeka. po szoste: duzy cyc szybko opada (jak sie o niego dba, co robi malo kobiet, to rowneiz opada, ale wolniej). Nie ma nic gorszego od dwoch zwisow z sutkami prawie schowanymi pod cycem. I mowi to facet, na ktorego leci masa kobiet, bez kompleksow, karmiony jako niemowle przez matke, nie gwalcony i nie krzywdzony psychicznie (to tak zeby uprzedzic glupie komentarze lasek z cyckami i oponami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Bardzo interesująco napisane. Myślę jednak, że trochę przesadziłeś. Ja jestem małobiuściasta (i to bardzo), ale jakoś nie czuję się lepiej przez to, że ktoś skrytykował duże biusty :( Mówi się, że te, które mają kompleks małego biustu, są mniej pewne siebie, i ja się z tym zgadzam. Dobrze, że chociaż twarz mam ładną - tak mi przynajmniej mówią. Ech, chciałoby się to C, albo duże B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawda o cycach
bo masz problem ze swoja psychika i z zaakceptowaniem siebie. Widzialem w swoim zyciu pelno kobiet z malymi cyckami, ktore byly pewne siebie, zadowolone z zycia. i zwracalay wieksza uwage niz te z cyckami. Nikt nie jest idealny. Taka laska z duzymi cyckami placze w domu z powodu krzywych nog czy plaskiego tylka. Ty placzesz z powodu malych cyckow. Ktos tam inny placze jeszcze z powodu duzego nosa czy waskich ust. Zaakcpetuj siebie i swoje cialo. Gdy w koncu uswiadomisz sobie, ze to co pisze jest prawda, to te cycki nie beda ci juz tak przeszkadzac. jezu, jak mnie to wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Nie wkurwiaj się. Po co? Natura nie była dla mnie łaskawa. Nie dała mi wielu rzeczy, które powszechnie uważane są za piękne. Ale za to dała mi coś innego, co w ogóle nie ma związku z wyglądem. I obiecałam sobie, że właśnie na tym będę budować moje poczucie własnej wartości. Zamierzam dotrzymać danej sobie obietnicy, choć niewątpliwie będzie to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja kobieta
ma zajebiście piękne 70 b i tak je uwielbiam że mógłym godzinami je pieścić, co ja mówie, mógłbym w ogóle nie przestawać, budze ją buziakiem w cycuszka zasypiam trzymając na nim dłoń a na samą myśl o tym pięknym b mi staje jak cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Ale B jest o wiele lepsze od A. B to jest biust, a A to ... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
miałem dziewczyne z biustem 75c i była TĘPA,teraz mam kobietę która ma 70b i jest nie dosyc ze ładna to jeszcze inteligentna,i z własnego doświadczenia wiem że kobiety z małymi biustami są mądrzejsze i ładniejsze,bo te które mają duze cyce tu i mają duze d...,a nie ma to jak mały zgrabny biuścik i mały zgrabny tyłeczek.Tak więc panie moje drogie z małymi biustami NIE WPADAJCIE W KOMPLEKSY TYLKO SIĘ CISZCIE Z ŻYCIA a pisze to stuprocentowy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
hmm :) jak miło jak facet wypowiada się o małych biustach w taki sposób :) ale jeśli chodzi o inteligencję, to nie sądze, aby zależała ona od rozmiaru stanika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_44
Wielkość nie ma absolutnie znaczenia i o niczym nie świadczy. Mnie bardziej "kręci" czy te "małe" piersi i ich właścicielka reagują na pieszczoty. A co do wielkości to zawsze mówię, że małe też jest piękne ;-) - do dłoni w sam raz na raz, a do buzi na dwa razy Mniaaaam :-) Pozdrawiam wszystkie małe, jędrne i piękne. Żyjcie bez kompleksów Zresztą o czym tu mówić. Faceci też czasami mają kompleksy na tle wielkości swojej męskości. I co Wy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe piersi są cool
Moja laska ma małe piersi, i takie zresztą podobają mi się najbardziej. Są ergonomiczne, a za kilkadziesiąt lat nie będą do pasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
no proszę, wreszcie wypowiedzi panów, i to takie po których serduszko się raduje i robi się dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku
małe piersi są the best, niezależnie w jakim wieku jest kobieta, małe jest piękne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×