Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Go艣膰 Kinia/
hello wszystkim pieknie pachnacym ! Szczegolne buziaki dla Ciebie Wiewi贸reczko-gratulacje z okazji 60 dni BP !!!! Cometa-Tobie takze gratuluj臋 serdecznie ! ja jestem na diecie ,wiec chyba nie bede z wami pila ;(. no ,moze symbolicznie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cygaretka
I ja sie do 偶ycze艅 gor膮co przy艂膮czam Wiewi贸reczko , cometa i wszyscy kt贸rzy maja jaka艣 okr膮g艂膮 rocznice czy roczniczke :)))) Wznosze na wasza cze艣膰 toast - kawka z mlekiem i pina colad膮 :))) Wiecie to niesamowite jak wiele ciep艂a i pozytywnej energii p艂ynie z tego topiku, poprawka z WAS , nie tylko pomaga walczyc i wierzy膰 w siebie , ale wierzy膰 w ludzi :)))))) Jeszcze raz naj , naj , naj......Nie umiem robic ani kwiatuszk贸w ani buziaczk贸w ale pzresy艂am ich tysiace :)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W艂a艣nie, co z tym miejscem? Mo偶e jakie艣 lato i namioty? Wtedy S艂oneczko na pewno gdzie艣 na p贸艂nocy, nad morzem mo偶na by by艂o spotka膰 si臋. Albo odwrotnie... Jest kto艣 z g贸r? Schroniska s膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cometa
pewne, 偶e nie ca艂a przyjemno艣膰 po mojej stronie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kinia/
only mineralka ??? no coz..jak mus to mus, liczylam na odrobine zmrozonego szampana. Wznosze toast mineralna.Twoje zdrowie Wiewioreczko!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S艂oneczkooo--->bez Zlosliwca nie bedzie imprezy:)jego nie moze zabrakn膮c.Zgadzasz sie ze mna?? Kinia--->dziekuje jeszcze raz:)za kilka dni jak dobrze pamietam bedziemy swietowac twoje 2 miesiace BP:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kinia/
fado -zara, zara...jestem ciu zajeta ale sie zamelduje.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kinia/
zameldowalam sie ale jestes niedostepna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej hej wszystkim wszsytkiego najlepszego :D a mnie chyba cos gardelko zaczyna pobolewac jakos sie dziwnie czuje... pozdrowionka...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋ki Kinia, nie tyle niedost臋pna, co czasami niewidoczna, b臋dziesz mia艂a ochot臋, pisz...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kinia/
a ja nie potrafie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×