Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Cynia---> czasem wskazane jest zniżyć się do poziomu rozmówcy, żeby zrozumiał co się do niego mówi, a raczej pisze.....ja nie uwazam się za osobę sztywną i bez poczucia humoru...szkoda, że się nie znamy...szybko zmieniłabyś zdanie....ale pewnie się nie poznamy, bo ja niestety nie poleciałam po fajki i nie zapaliłam...w związku z tym radzę przejśc na inny topik i zapalić z innymi..będzie Ci weselej zapewne....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś pomyśli, że słoneczko zwariowało...ale przed chwilą był wpis z propozycja udziału w konkursie.....a ja udzieliłam odpowiedzi...hahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko miłego wieczorka idę coś wszamać ;) teraz mam wiekszy apetyt i 1kg przytyłem ;) ale to drobiazg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 wszystkim kochanym i pachnącym miłych snów życzę..i kolorowych. wróciłam z baseniku.Swoje na dzisiaj wykonałam..wiec kochani do jutra. 3majcie się Dziewczęta i Chłopcy..fajnie, mieć o czynienia z prawdziwymi dżentelmenami👄👄👄 papa do jutra..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej mieć czarnego nicka, wtedy nikt się nie podszyje ;) ...też miałem kłopoty z podszywaczem;) Pozdrawiam, miłych snów 😴 ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dawno nie byłam ale widzę że niezła intryga była... jutro poczytam więcej, aczkolwiek miałam się zameldować wczoraj , dzis to czynię, kolejny raz podjęłam walkę. Od poniedziałku zaczęlam idzie na razie oki:) Voytass---podjemij walkę, wyznacz sobie czas... kiedyś sie uda,,, sama wiem ze to trudne... buu mi też ciężko:( Buziaki szczególne dla stałych bywalców: wiewióreczki, Jovika, sloneczkaaa, iki, zlosliwca, a teraz i kinii, katii13, alleaffar, no i jerzysa oczywiście, Wala Twist, Piotra, Comety, Fado :):):):):):):):) Pozdrawiam wszsytkich co trzymają za mnie i za siebie kciuki i pojawiaja sie tu na topicku:):):):):) A to już today piosnka na dzień dobry: DZISIAJ BĘDZIE PIĘKNY DZIEŃ, DZISIAJ BĘDZIE PIĘKNY DZIEŃ, DZISIAJ BĘDZIE PIĘKNY O PIĘKNY O PIĘKNY DZIEŃ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Właśnie jem śniadanie i piję ciutkę przesłodzoną kawę. Dużo energii mi dziś trzeba, bo dzień bedzie bardzoooooo długi. Buźki dla wszyskich w tym dniu wspaniałym, bo to juz 6 BP będzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do rannego powitanka!!! 68 dni BP...Nie mam ostatnio czasu,aby sie tak duzo udzielac,ale kochani nie zapominajcie o mnie.Wszystko wam wkrotce wyjasnie:) Pozdrawiam was i trzymam kciuki za wszystkich.Bardzo czesto o was wszystkich ,mysle np.jak gotuje obiad,jak robie zakupy,jak rano sie przebudzę:)Mysle o was bo przychodzą momenty,ze mam ogromna ochote na....!!! Czytam was systematycznie,ale nie mam czasu juz na wpis:) Pozdrawiam buziaki dla wszystkich:) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×