Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam Chłopców👄 i Dziewczęta👄🌻 pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów..u mnie 31BP naszczęście nikt mnie nie kusi...unikam też palących rejonów i ludzi.Nie chcę się narażac. Niestyety...ale Piotr46 chyba nas pozegnał...a szkoda,bo cos mało Panów widze;) przydałoby się męskie wsparcie...👄👄 wiewióreczko..u nmnie po...ale nie jest tak jakbym tego chaiała;( trudno...ale i to dźwignę.Muszę,nie mam innegio wyjścia.Za ciebie jutro 3mam kciuki..pa Kochana🌻 buziaki dla Wszystkich Pachnących;);););););)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Piotr46 -chyba klęknął szkoda, nie jest to łatwe trzeba mu wybaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Witam wszystkich Mocarzy chce tylko dołozyć swoje pięć groszy , żeby wspomóc duchowo tych najbardziej potrzebujących , szczególnie tych poczatkujących 🌼 BArdzo mi ostatnio ciezko (ale nie czas i miejsce) ..., tysiace chwil zwątpień i powodów do chil na dymka ....ale się trzymam i za was też trzymam. Pozdrawiam serdecznie.🌼- bukiecik dla wszystkich , żeby pachniało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
do jutra!!!!!!!!!!!!!!1 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam!!Niestety zlamalem sie i znowu pale :( glupio mi strasznie ,ale coz to jest jednak silniejsze POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec nie osłabiaj mnie...jeśli nie masz siły to papal kilka dni, nastaw się duchowo, psychicznie.....i zacznij od nowa .... zostań z nami....BP Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
nie wierze !!! ktos sie podszywa...na bank! Pozdrowka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ty podpora tego topiku kup tabex i wracaj szkoda zycia na fajki trzymam kciuki ze wrucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
niestety moi mili zaczalem znowu poprostu zlapal mnie jakis dol i musialem zaplaic,wiec kupilem paczke i zaczelo sie od nowa trudno ,prawda jest taka ,ze palaczem jest sie do konca zycia i w kazdej chwili mozna spowrotem wrocic trudno ja wrocilem ,moze jescze przyjdzie czas ,ze znowu tu wroce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę,to nie moze byc prawda,wszyscy,ale nie Ty Złosliwcu. Myslę,że to robota podszywacza wiec jeżeli jesteś podszywaczem ,to ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.......jjjjjjjjj stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec nie używa przecinków wiec dalej twierdzę,że ktoś się podszywa!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Nie to nie podszywacz to naprawde ja kazdemu moze sie noga powinac takie zycie ika ty rownierz mozesz zaczac przeciez nikt nie jest doskonaly to zalezy od czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze moge zacząc,ale to dla Ciebie nie pale 😢!!! tak chciałam zebyś był ze mnie dumny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Oj jerzys co ty bawisz sie w przesluchanie??:) nie pale 1 rok i 6 miesiecy ,ale znowu pale ,wiec czy to atkie wazne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwcu--> jutro nowy dzien. Zacznij go prosze BP🌼dla Ciebie i buziak👄 Wracaj tutaj szybko,bo Cie potrzebujemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
dobra to jaja sa :P:P:P jestem przypadkowym czytelnikiem ,ktory lubi robic jaja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr czulam,ze to podpucha😡 wszyscy,ale nie zlosliwiec i tak jak wczesniej pisalam,Zlosliwiec nie uzywa przecinkow!!! niemniej ciesze sie,ze to nie on WROCILA MI WIARA W LUDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz podszywaczu mykaj stąd dosć już narobiłeś:> Wiesz jak mi serce wali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwy???????????????????😡 dostaniesz w dziób!!!!!!!!!!!!!zobaczysz..jaki mam cios!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia13--> wolałabym Ci teraz nie stawac na drodze:D,ale wal w podszywacza smialo,pomoge Ci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×