Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jovik👄 ika👄 złośliwiec👄-dziękuję za instruktaż..;) 🌼🌼🌼🌼🌼 pozdrawiam WSZYSTKICH BP a wiesz złośliwy ludku;)ja też chciałam kliknąć w ten link..ale się powstryzmałam właśnie myślą o wirusie....hm...a jak??i co wtedy???trudno..sorry...winettu,ale nie kliknę;) pozdrawiam,całuję 👄 i do jutra..tak myślę;) dziś mnie nie ciągnęło:D:D:D:D:D:D...28 dzeń BP-o ile dobrze liczę..od 24 września;) paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
–jovik –dzieki –🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik--->nie zasne jak nie zaspiewam...100Lat 100Lat 100Lat dla ciebie i twojego meza:)Jestem pełnia podziwu:)Mam tylko nadzieje,ze tez doczekam rocznicy:) Pozdrawiam wszystkich!!!Miłej soboty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka--> dzieki i Tobie!! Jesteś wielka i mam nadzieje, że ja Tobie tez zaspiewam!!! Dobrejnocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ika - czytałam Cię wcześniej i podziwiam wolę walki... katia:) wiewióreczka:) złośliwiec:) voytass - bravo, silny człowieku! alleaffar:) jerzys - miałeś rację z tą gorzką czekoladą wala twist - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już? spać? :) Rzeknę tylko, że trudno nocnym markom bez P, wtedy najbardziej, przynajmniej mi chciało się P, już nawet nie wymieniam ze słowa, z nazwy, noc jest naprawdę piękna bez P.... Pozdrawiam wszystkich nocnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
czesc!!!!w to niedzielne poludnie niose przykra wiadomosc znowu pale trudno jakos smutno mi bez fajek jak zapalilem od razu nie wiem czemu mi sie humor poprawil,coz zawsze sa palacy i niepalcy ja narazie zostaje w 1 kategorii niestety LUBIE PALIC a was pozdrawiam i trzymajcie ise!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voytass...zacznij od nowa odliczanie 🖐️ ..........zaoszczędzisz na zdrowiu i na kasie zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na inne przyjemności Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fralka prania
Mowice ,ze papierosy niszcza cere ,zdrowie i postarzaja to spojrzcie na madonne i sharon stone wygladaja jak 30stki w wieku prawie 50 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP w piękną słoneczną niedzielę🌻 No tak..kobitki wyżej wymienione,są dobrze zakonserwowane..ale to kwestia przróżnych zabiegów,diet,i Bóg wiesz jeszcze czego....np.w przypadku Madonny,na pewno unikanie słońca-NIGDY nie widziałam,aby była opalona;) Jak ma się tyle pieniażków,to cuda można zdziałać.Poza tym sądzę,że nie kurzą fajek,teraz..może kiedyś??hm..? zaraz wychodzę na spacerek,do lasu...szkoda pogody;)całuję wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄🌼 pa Kochani.................🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fralka prania
kurza ,kurza w ostatnim filmie z sharon stone nagi instynkt 2 widac ,ze dalej ulega tej pokusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na topiku BP fralka ele nie chcialabys przejsc tylu operacji plastycznych co one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrascie sobie zadne kremy tylko noz spadam do znajomych narka BP nadal !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Wszystkich pachnących i pozdrawiam serdecznie Dopiero co wróciłem z pracy :D fralka prania –jeżeli chodzi o twoja idolke madonnę-to niech zmyje tapetę z twarzy to będzie wyglądać jak 30 do 100 a jeżeli pali to jeszcze i śmierdzi petem zmień topik bo się pomyliłaś tu nie palimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam👄..ja juz w pracy;) piję kawkę i wcinam twarożek DANIO;) życzę wszystkim pachnącym miłego dzionka...🌻🌻🌻 papa do usłyszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Wszystkich serdecznie w ten pochmurny ponury poniedziałek życzę miłego i udanego dnia BP :D woytass-wielka szkoda ze tak szybciutko się poddałeś nikt nie możecie na sile Ciebie zatrzymać –wolny kraj – powodzenia  [ może się jeszcze spotkamy????]:P katia 13 🌼 za potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
🖐️ wesolutka 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Kochani jestem walczę 36 dzień nie mam u siebie w pracy netu awaria czekam na serwis gościnnie od kolegi klikam nie zawiodłem was i siebie dalej bez śmierdziela Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
z przyczyn technicznych więc może mnie nie być chwlkę ALE WALCZĘ I SIĘ NIE PODDAM Pozdrawiam was wszystkich serdecznie wytrzymamy BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×