Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość cometa
voytass cienki bolek jesteś zawiodłeś mnie podnieść się i WALCZ DALEJ CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
całuski , kochani !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banieee
Ja mam 44 lata pale od 29 lat mam 3 dzieci ,sylwetke ,ze mi zazdroszcza niektorzy mlodsi nie[alcy pale kolo 1.5 paczki dziennie uprawiam sport serce mam zdrowe jak dzwon pieprzenie farmazonow z tym paleniem , jeden moj syn ma 16 lat drugi 14 i wiem ,ze obydwaj pala moja corka ma 10 lat ,wiec ona napewno ejscze nie korzy ,ale moim synom nie bede zabranial bo sam w ich wieku palilem ,ale w zyciu nie pozwole ,zeby brali narkotyki to od razu dostana po twarzy ,chyba ,ze raz na jkais czas trawke tego tez nie jestem zbytnim przeciwnikiem bo sam ulegam czasami tej pokusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banieee
;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
To forum jest dla tych, którzy rzucają palenie z myślą ze nigdy więcej się nie zaciągną :D Wiec ludzie palcie my Wam nie zazdrościmy [wolny kraj ] Przez zazdrość nam przeszkadzasz człowieku :O Najlepiej załóż forum o paleniu powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlośliwiec popieram 🖐️ Twoją wypowiedź... może i jest zdrowy ale śmierdzi od niego z daleka ;) więc lepiej niech się oddali z naszego topiku :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🌼 Czwarty dzień bez śmierdziuchów, juz powoli zaczynam czuć się wolna:) Humor mi dopisuje, niestety apetyt również, ale jak mi to i ówdzie troche przybędzie to chyba nic sie nie stanie bo do grubasków nie należę. Dużo siły na kolejne dni życzę sobie i Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
alleaffar 🖐️ OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Wala Twist- 4 dni jak na początek to jest bardzo dużo Trzymam za Ciebie kciuki 🌼 :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani...:) :) :)....wróciłam ..:D Pozdrawiam i ściskam wszystkich moooocnooo :P A morze jest cudne o tej porze roku.....jak mi teraz dobrze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wala Twist 🌻 brawo ...to sa najgorsze dni, później będzieTobie lżej ;) wystarczy się tylko pilnować aby Cię ktoś nie poczęstował jak weźniesz jednego to szybko wrócisz do nałogu.🖐️ Trzymam kciuki za Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę latem, teraz jest dość chłodno i nad morzem często dmucha, więc wolę teraz nie chodzić 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!! złośliwy!!masz rację!!!!popieram;) Niech srający w banię założy topik...hm....np. MóJ SPOSóB NA PIĘKNĄ SYLWETKĘ;))....i tu wymienić wszystkie metody jakie intensywnie od lat stosuje;)w tym celu;) Pozdrawiam wszystkich pachnąych-....eeee..co mi tam,śmierdzieli też;)-i do usłyszenia!!👄👄👄 PIOTR46......wracajjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!🌻 voytas................wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!🌻 papa-👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha....dzisiaj mam 30 DZIEŃ BEZ PAPIEROSA!!!!!!!!!!!!!! hurrrrrrrrrrraaaaaaa!!!!.....👄👄....to takie moje małe święto....i bardzo nie chcę już zapalić...pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Katia 13 🌻🌻 czy Ciebie jeszcze ciagnie czy już nie ? ;) 🖐️ Słoneczko ;) miałaś super pomysł na nicka, każdy Ciebie lubi 🖐️ Miłego....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
czesc!!ja narazie do was nie wroce bo jednak z fajkami mi lepiej moze to glupie ale tak jest ,a pozatym to kuilem paczke w sobote a dzis mam jescze w niej 8 papierosow ,wiec nie pale jakiejs olbrzymiej sumy papierosow i nigdy nie palilem zbyt duzo musze powiedziec ,ze jakos nawet nie jestem zly ,ze znowu zaczalem palcic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voytass zobacz ile dziewczyn chce Ciebie pocałować ...;) popacz na te piękne pachnące usta, czy nie wolałbyś być pachnący i dziewczynom się odwzajemnić ? ;) BP :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleaffar---> pomysł nie był mój...:P....moi znajomi mnie tak nazywaja....słoneczko :).... Katia---> gratuluję kochana...jak ten czas szybko leci :D Fado---> ja wciaz na fali jestem...ale wciaz na tej samej...hahahaha:P :P :P Wala twist--> najgorszy pierwszy tydzień...spokojnie..dasz rade!!!! Jovik--> Sto lat, sto lat !!!!!!!!!! Wiewióreczko--> zdrowiej Ty nam szybko...jakaś imprezkę sobie zrobimy...:P Jerzys, Cometa, Alleaffar, Złosliwcze----> buziaki dla Was chłopaki :D Pozdrawiam wszystkich, tych których nie wymieniłam takze i tych co nas po cichu czytaja...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×