Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

sloneczkooo--> spokojnie,i tak jestes w lepszej sytuacji nz inni ,bo masz kontakt gg:) Zlosliwiec jest zatwardzialym i zdeklarowanym wrogiem petow wiec nikle szanse na powrot do smierdziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dałam siie nabrać......hmmm.....a moje gg jest w moich preferencjach :P....każdy moze napisac...za bardzo jesteśmy związane emocjonalnie ze Złosliwcem, żeby dać się podejść...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo dziewczyny ...tak trzeba z takim pojechać ...:D 🖐️ Więcej tu nie odważy zaglądać hehehe ;) 🖐️ Odemnie też ma jednego między oczy ....chyba mu już wystarczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,serducho złapało swój rytm więc smiało mogę się oddalić:) Zołądek dopomina się o swoje prawa,bo poza kawą dzisiaj jeszcze nie miał czego trawić;) Nagotowalam gar flakow i zapach cudownie roznosi sie po calym domu;) W razie podszywów walić ,nawet sie nie zastanawiać Co macie pod ręką to w łeb bez ostrzezenia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczkooo---->poproś Złoslwca o zastrzeżenie swojego nicka w przeciwnym razie bedzie miec wiele istnien na sumieniu:( każdy psiakość może się podszywać pod niego:/ trudno oddzielić ziarna od plew pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia13---> to sie usmialam hehehe Dziekuje,juz dawno zapomniałam,że mozna plakać nie tylko z powodu problemów,ale tez ze śmiechu :D hehehehe Złosliwcu:) nareszcie na czarno:) 👄wielki cmok dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem ja teraz nikt się nie podszyje pod starego złośliwca sloneczkooo – nie ma takich slow żeby Ci podziękować 🌼 ika 🌼-nigdy nie zwątp we mnie –nie zawiodę :D kinia/ dzięki za wiarę we mnie 🌼 katia 13 🌼 OK. –chama lej -:D alleaffar – graba BP :D jerzys – graba BP :D za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla złośliwca;) i dla pozostałych idę na basen...do usłyszenia-zapewnie-dopiero jutro...papa Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jeszcze jestem JJJ;) kochani BP ,rozumiem,że moja sugestia odnośnie IGNORANCJI INTRUZÓW została przychylnie rozpatrzona...👄. Jako, że jestem konsekwentna i uparta,i nie dam się sprowokować, 3mam się zasady: OBOJĘTNOŚĆ to jest to... pozdrawiam- WSZYSTKICH KOCHANYCH PACHNĄCYCH BP 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 13 zostaw gnoja na odległość to jest bohater to nasz znajomy z topiku nie da rady rzucić palenia bo smierdziel jest silniejszy od niego to przez zazdrość najlepiej jest zignorować łobuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze kultura osobista obowiązuje kazdego...więc dajcie spokój...jestem kobieta i jestem na tym topiku...i czytam, bo inaczej się nie da...niemiłe to jest, nawet jeśli mnie to osobiście nie dotyczy...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec-->witaj w gronie zaczernionych.Wierzyłam,ze to sprawa podszywacza.Ludzie naprawde są bezczelni,ale coz to swiadczy o ich wychowaniu.:) Sam zaczął a teraz ma jakies pretensje do Kati13:) ZlosliwiecCC--->daj juz człowieku spokoj naszemu topikowi,idz gnoic gdzie indziej!Zaczynasz w niewinnych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kurcze, własnie zajrzałam na topik, a tu taaakaaa intryga! Oszukańczy złosliwiec, bluzgi jakieś...Nie dajmy sie zwariować, nerwowość nie sprzyja rzucaniu palenia. Kolego zlosliwiecCC: skoro ten temat cie nie dotyczy idz pogawedzic gdzie indziej. A ja moi drodzy 5 BP i juz mnie nie ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wala Twist –nie denerwuj się, bo złość szkodzi urodzie 5 dni to już naprawdę jest bardzo dużo dla Ciebie 🌼 Trzymam kciuki :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zlosliwcu cc--> przeczytałam to co napisała Katia13 i nigdzie nie rzucała takimi wulgaryzmami jakimi rzucasz Ty:o myślę,ze to z powodu palenia masz nasiloną agresję:) zobacz,tutaj nikt nikogo nie obraza a wręcz przeciwnie:) szkoda,że puściły Ci nerwy spróbuj rzucić pety ,moze i Tobie przejasni się w główce:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu: Dzieki, trzymanie kciuków sie przyda. Zdaje sie, że jesteś tu guru od niepalenia-tak walecznie cie wszyscy bronili i tak wierzyli w twoją \"niewinnośc\". Twój doping to dla mnie zaszczyt ;) Pozdrowienia dla wszystkich 🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×