Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witajcie mo kochani...:) Jewel---> najważniejsze, że taka zawzieta jesteś...nie poddawaj się kochana...wierze, ze Ci się uda !!!!!!...:) Wala Twist---> no to jutro magiczna siódemka...potem już nie wypada...no wiesz ...hmmm...:)...jak tylko Cię dopadnie, wal od razu na topik...pomaga naprawde!!!!...:) Katia...🌻 Wszystkich ściskam mocmo!!!!!!!....:) Buziaki dla naszych dzielnych chłopaków...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Witam dziewczyny i facetów wczoraj wypiłem 5 browarków z kolegą który palił jak smok byłem obojętny nie poległem Wygrałem a wszystko tak prześmierdło tyle lat byłem taki dureń i śmierdziel Walczymy dla siebie i naszych rodzin WYGRAMY BP Trzymam za wszystkich i za siebie 38 dzień BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
a ja z Was dziewczyny jestem dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
witajcie !🌼 Pozdrawiam was cieplutko ! u mnie 75 dzien bez smierdziela. I mysle ,ze po wczorajszym dniu poczuje wrecz obrzydzenie do fajek.Br! Byli u nas znajomi na kolacjce .Wytrawni palacze. Jako ,ze ich lubie i rzadko nas odwiedzaja ( mieszkaja za granica )wiec pozwolilam im palic. Kurcze , wypalili chyba ze dwie paczki smierdzacych fajek. Dzis moja chalupa smierdzi jak melina. Moje ciuchy tez ..fuj , co za okropienstwo.! Nigdy wiecej smierdziela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam słoneczne 👄całuski dla wszystkich pachnących kobietek i dżentelmenów 👄 pije kawkę, jeszcze niespełna dwie godzinki i wyrywam do domku🌻 do usłyszenia 🖐️👄Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia :D katia – trzeba ignorować intruza dla Ciebie 🌼 Podszywaczu pomyliłeś sie bo tu jest forum dla tych LUDZI którzy rzucają palenie:D jeżeli ci tylek swędzi to zdejmij spodnie i wejdź na forum dla cweli wiedziałem ze to ten mięczak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌻 Wiewióreczka33🌻trzymam kciuki...👄👄👄 Wala Twist 🌻 Ika🌻 Jovik🌻 Rewelacja🌻 Cosmic 🌻 Cygaretka 🌻 Jelena🌻 Jevel 🌻 Fado 🌻 Wesolutka🌻 Kinia🌻 Cometa ,Jerzys,Złośliwiec, Alleaffar👄👄👄usta]👄👄 aha..i Piotr46👄👄👄..wracaj!!!!!!!!! Jesli kogos pominęłam to i tak myślę o Wszystkich i 3mam kciuki...🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 13 wczoraj Ci pisałem ze to jest nasz znajomy z topiku wiedziałem ze to on już wzieli na niego namiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygaretka
Witajcie Chiałam tylko zaznaczyć swą skromną obecność :) i oznajmić że jakoś sie trzymam ,( choc cieżko ostatnio, ale sie DA nawet w początkowej fazie) . Jeśli tym umocnie kogoś , to właśnie o to chodzi. KAtia - dziekuje za pamięć. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZłOSLIWIEC administratorka-obserwatorka zasugerowała .....pana na V......😭...ale czy to możliwe???aż mi się wierzyć nie chce...hm...a jesli tak..no, cóż..Live is brutal;-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, wreszcie w domku. Poczytałam sobie temacik troche wstecz i widze że mam z Wami sporo wspólnego- zdecydowanie lubie drinknąć coś niecoś:) Czyżby spożycie procentów u wszystkich wzrastało po rzuceniu? Bo u mnie piwko przewija sie teraz codziennie, a nie prawie codziennie jak kiedyś. Ale mówie sobie że mi dobrze na nerki robi;) Jak narazie mam nadzieję, że kolejny nałóg mi nie grozi. Ale co najważniejsze, nie muszę do piwa palić, a obawiałam sie ze tym bedzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wala .. to dziwne ale ja tez piłem piwo prawie codziennie ..ale dałem sobie spokój nie chcę mieć dużego brzucha ;) Ile już dni nie palisz ? u mnie (45bp) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik to dziwnie wygląda ;) ....po usunięciu wulgarnych wypowiedzi... jeśli kogoś nie było wcześniej to się dziwi ...i nie wie o co chodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar👄👄👄👄..jesteś Wielki..dziękuję👄 wiwióreczkoooo-wszystko ok?prawda?🌻 wróciłam z 2godzinnego spacerku.Niestety..dzisiaj miałam ciągoty..;(..ale dałam radę.Tym optymistycznym akcenetem żegnam się z Wami.. dobranoc Kochani...do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie...:) Alleaffar---> ja widzę, że tu porządki zaprowadziłes...super...:P Jak dzisiaj pięknie słonko w Szczecinie świeciło...cieplutko...cudnie...:) Byłam u synka...posprzątałm trochę, bo liści już ogrom...porozmyślałam...jest dobrze...jestem spokojna...:) Cygaretka--->trzymaj się kochana...:) Pozdrawiam wszystkich , ściskam mocno.....dla chłopaków buziaki gorace:P Fado !!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia13--->wszystko w porzadku u mnie:)miło,ze sie martwisz:) Słoneczkooo--->witaj kochana:) Fado--->nie wierze,ze poległas,co z tobą dlaczego nie piszesz nic?? Zlosliwiec i reszta chłopakow 👄👄👄 całusna dzis jestem:) Dla reszty załogi duzo silnej woli posyłam i tez buziaczki👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×