Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Amazonka skoro dobrze wygladasz i poidobasz sie mezusiowi , to nie ma czym sie martwic:0 Mi tez ok 2kg moze 3kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt ze we wszystko sie mieszcze, a niektore ubrania dopiero teraz dobrze \"leza\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie stawałam na wagę, zeby nie dokładać sobie stresu...:)... w ciagu pierwszych 2 miesięcy przyrąbałam jednak tyle, że spodnie zrobiły się dziwnie ciasne...zatrzymały się przed biodrami i ani rusz wyżej nie wchodziły...hehehehe....ale ja cierpliwa z natury jestem, więc przeczekałam, zapomniałam i teraz spodnie zapinam jak kiedyś....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano dobrze wyglądam. dzisiaj przeglądałam na onecie kalkulatory kalorii i wagi i wyszło mi że moja waga idealna powinna wynosić 49 kg!!!!, przeraziłam się, chyba anorektyczki tyle ważą. Nie wiem jak wy ale ja nie bedę juz patrzyła na kilogramy tylko na centymetry, bo chyba przy moim wzroście rozmiar 36 dół i 38 góra (bo mam czym oddychać) nie jest za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Qrde !!!!!!.....to ja puściłam z dymem prawie cztery nowiutkie samochody.....jesssssuuuuuuu..... Setunia.....buziak !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko ja tylko/az jeden nowiuski samochodzik:o ale czlowiek byl slepy:D idem pocwiczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie 3 dzien dzis plynie. Wczoraj i przedwzoraj zjadlam tyle, ze chyba w ciagu tygodnia niepalenia mi z 2 kilo przybeda. No ale dzis juz sie ograniczam. Bo naprawde lekko przeginam. Wcoraj robilam wilgeachen kanapki o 2 w nocy... eee Pije tez duzo ale chyba przestawie sie na jeszcze wiecej zeby juz tyle nie jesc. A dodam , ze juz teraz z 3 litry spokojnie wypijam:) No nic najwazniejsze, zeby juz nei palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek jedz jabłka, nie chce się po nich tak jeść. J też wczoraj o 24 rybkę w pomidorkach wyczochrałam z lodówki :p. Teraz rzucimy palenie a potem jedzenie i będzie git! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie testuję dopiero co zakupioną nową herbatkę - czerwona z miętą rewelacja :D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.Ja nie pale od tygodnia i jakos sie trzymam;-)Najgorzej jednak jest przy alkoholu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie U mnie juz 50 dni BP :) Całkiem ładna okrągła liczba ;) Mówicie że duże jecie i pijecie...to chyba normalne na początku, ja tez musiałam ciągle buzią ruszac, najlepiej tak się napchać żeby juz nie było miejsca na nic. Niezdrowo, ale jakoś trzeba bylo sobie ten ruch ręki do buzi zastąpić ;) Teraz już w normie z jedzeniem i piciem, waga ta sama (ja jestem z natury chuda i choćbym chciała zgrubnąc to nie wiem jak, bo zawsze jadłam i jem mnóstwo słodyczy i nic) Ruch mi dobrze robi, ponoć wysiłek fizyczny uwalnia endorfiny- hormony szczęścia, te same co po papierosach sie uwalniaja. Trzymajcie sie BP 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski wszystkim bywalcom 🖐️ setunia🌻🌻🌻 kinia🌻🌻🌻 madziorek1212🌻🌻🌻 gadzinka47🌻🌻🌻 amazonka🌻🌻🌻 fado🌻🌻🌻 wala twist🌻🌻🌻 słoneczkooo🌻🌻🌻 wiewiórkaaaaa33🌻🌻🌻 chłopaki👄..wszyscy bez wyjątku:classic_cool:👄 gregia🌻🌻🌻 balbina723🌻🌻🌻 miłej soboty i niedzielki.....całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie dziewczyny, dzis juz staram sie ograniczac, bo w koncu ile mozna:) Zakupilam dzis mase mineralki i pije hektolitrami. Najbardziej mi sie chce palic wieczorami takze od 20 praktycznie pije caly czas :) No nic trzeba to przetrwac:) A z alkoholem nei tak zle, bo u mnie wszedzie zakazy palenia, takze nawet w pubach zabronione. Teraz to doceniam. Wala---> gratuluje, chcialabym juz tyle nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokietka🌻:) Madziorek pij mineralki ile zdolasz zmiescic:0to dobry nawyk i uzaleznienie:D Ja praktycznie od poczatku rzucania mialam kontakt z palacymi i w domu i na uczelni i w pubach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkich! Dawno mnie tu nie bylo wiec postanowilam zagladnac :) U mnie niepalenie to norma i nie mysle o papierosach juz od tak dawna... teraz dbam o sylwetke bo z nia mam duze problemy. Ale to nie od rzucania palenia bo nawet 1 kg nie przytylam po rzuceniu palenia. A metoda jest prosta - codziennie chodzilam na spacer (co najmniej 30 minut) i pomimo ze tez ciagle cos przegryzalam to nie utylam ;) Co do picia to super sa soki z duza zawartoscia witaminy C - ja pilam sok z zurawin w duzych ilosciach - szczegolnie w pierwszych dniach dziala super bo witamina C wyplukuje nieszczesna nikotyne i pomaga na te fizyczne dolegliwosci... Zmiany w zyciu trzeba jednak wprowadzac stopniowo - kiedys probowalam robic wszystko na raz, odchudzac sie, rzucac palenie, wiecej sie uczyc... i oczywiscie nic z tego nie wychodzilo :( A teraz po kolei udaje mi sie zalatwiac rzeczy - widocznie jesli czlowiek skupi sie na jednej zmianie na raz to znacznie lepiej mu wychodzi :D Trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 14 BP kochani. Jestem chora - wszystko mnie boli. Tak że wracam do łóżka :( Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich hidden🌻🌻🌻..po długim czasie. setunia🌻🌻🌻 kinia🌻🌻🌻 madziorek1212🌻🌻🌻 gadzinka47🌻🌻🌻duuuuużżżżoooooo zdrówka!dasz radę.Teraz już z górki.wierzę w Ciebie!!! amazonka🌻🌻🌻 fado🌻🌻🌻 wala twist🌻🌻🌻 słoneczkooo🌻🌻🌻 wiewiórkaaaaa33🌻🌻🌻...odezwij się!!! chłopaki👄..wszyscy bez wyjątku:classic_cool:👄alleaffar!!!👄 gregia🌻🌻🌻 balbina723🌻🌻🌻 u mnie 78 dzień BP!!!!!!!!!!! Nie mam apetytu na spijanie wody.Nie wiem,ale nie chce mi się po prostu.Co do żurawiny,to owszem,ale jako hebratkę owocową.Pyszna..Apetyt-koński-staram sie nad nim panować...NIe zawsze mi się to udaje...ale na szczęście eaga nie drgnęła.No i staram się zaliczyć 2x w tygodniu basen i spacery.Niestety nie tak często jakbym tego sobie życzyła....ale lepszy rydz jak nic:classic_cool:... Niestety...ciągnie mnie czasami nadal do fajki-już mniej...ale zawsze..i to mnie wkurza..No i wczoraj miałam sen,że kupiłam moje ulubione mentolki...kupiłam, szłam i zastanawiałam sie gdzie mam zapalić...-to było na ulicy-..gdzie mam skierować swoje kroki by zapalić....ale na szczęście się obudziłam..ufff.... 3majcie sie Kochani....gadzinka-dużo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia🌻 ja mialam kilka razy juz takie sny o paleniu:D normalnie koszmar:D Gadzina szybkliego powrotu do zdrowia🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka kuruj sie kobieto 🌼 Ja dzis ciagne 4 dzien i juz ograniczylam jedzienie, bo b nie chce przytyc a wrecz przeciwnie. Ostatnim razem wlasnie to, ze przytylam bylo powodem mojego powrotu do fajkow. hidden normalnie silna babeczka z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz 2 dzien BP ale jutro poniedzialek - praca :( boje sie, ze siegne po to swinstwo i zastanawiam sie czy w ogole mowienie o papierosach to dobry pomysl najgorzej bedzie przetrwac te pare godzin w pracy bo tam glownie palilam ehh trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×