Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

A co wy tak debatujecie :) Nie prosciej sie jego zapytac? A wlasnie gdzie on jest, nie mialam z nim jeszcze przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominek wiec zycze Ci 100lat BP🌻:):) jkeke mam nadzieje , ze niebawem bedziesz miala okazje "poznac" Zlosliwca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja chyba idę spać:D życzenia sama składała kominkowi 28 03 z okazji miesięcznicy a teraz pisze że 1 04 mam rocznicę, pogięło mnie dziś na calego:P ale co tam, niech 2 razy święto obchodzi (musze poprawiś moją listę, bo mam błędy:P czort jakiś czy co) Dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaznoko to ja juz nie rozumiem nic!!!!! Ty masz rocznice dzis??????????:p wiekszosc w sumie rzuca 1wszego ktoregos tam miesiaca:D To wyspij sie i jutro wklej tabeleczke piekna:)uszupelnij o newe osobki:) i bedzie wszystko jasne:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żuciłam 6.03 bo mnie tak choróbsko zmogło:D:D:D:D a tak wogóle to sobie d natarłam maścia przeciwbólową heheheh:P:P:P bo boli ciort zadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko fakt , kominek bez dymka:D teraz skojarzylam:D:) Blanka ja tez przez, a raczej f\\dzieki chorobie, rzucilam!!:) ales se obila ten tylek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajja jak ja jutro bede siedzieć😭ale bede miała wszyscy mnie wysmieja w pracy a co tam oni siedzą i siedzą a ja ruch wole nie kobitki i chłopcy:P:P:P W zdrowym ciele zdrowy duch!!!!!!!!! heheh aleście namieszały z tymi datami:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oby bo inaczej mój obity tyłek na marne:classic_cool::classic_cool::classic_cool:a boli oj boli siedze w locie:P:P:P goraca kąpiel wziełam maść altacet i wio smarowanko tylo ale mąż ma radoche a też go boli hihihi ale warto było dwa dni jazdy i słonka i pikniki i ogniska super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia samaaaaaaaa też sie da jak mąż wyjeżdza to ja samaaa i pedałuje ile wlezie mówie ci super oczywiście pomijająć zadek po pierwszych dniach ale za dwa dni już bedzie ok:P i można dalej pedałować zawsze to jakieś kalorie mniej a i puca sie dotlenią ja musze o serce dbać bo mam niedomykalność zastawki to niegroźne ale petki mi szkodziły:-oale już nie:P wiec sie dotleniam wtedy nie myślę o smierdzielu dzis nie myślałam wogóle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka masz racje wiec pozostaje kwestia rowerku:D:) Gość luksusowego hotelu składa u kelnera zamówienie: - Proszę dwa gotowane jajka. Jedno tak miękkie, że zarówno żółtko i białko ma być w stanie płynnym, a drugie takie twarde, żebym miał kłopoty z jego pogryzieniem. Proszę również dwa plasterki boczku, zimne, ale z jednej strony zwęglone, oraz spalonego, kruszącego się w dłoniach tosta. Masełko niech będzie tak zmrożone, żebym za nic w świecie nie mógł go rozsmarować. Proszę także o bardzo słabiutką kawę, o temperaturze pokojowej. - To bardzo skomplikowane zamówienie, proszę pana. Nie wiem, czy nasi kucharze potrafią? - Wczoraj k**** potrafili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no to sie pośmiałam rewelacja super z życia wziete bez obracy dla hoteli no setunia to ja i mój obolałay zadek zmykamy lulu bo jutro rano o 6 pobudka i w świat marsz:(:(:(:(:(:(:(:(🖐️papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanko ok wiec trzymajcie sie Ty i Twoj \"zadek\"!:D:) ja tez zaraz uciekam do wtorku🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miłego dzionka wszystkim dużo słonka i pachnącech kwiatków🌻 aby zawsze wszystko pachniało a śmierdziel nie kusiła;):D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achya złośliwiec odezwij sie w końcu bo takie napięcie jest nie do zniesienia:D tak sie nierobi. setunia no dziś lepiej teraz siedze amazonka warto było dobrze sie siedzieć moge hihih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda za oknem śliczna tak więc nie zmarnujmy jej żadnym świństwem, pachnącego i uśmiechniętgo dnia dla wszystkich Tym co mają dziś rocznice bez peta GRATULACJE i dalszej wytrwałości 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼🌼🌼 również wszystkich chłopaków 🖐️ graba nadal choruje jutro ide do szpitala na badania :( strasznie to przezywam i się denerwuje :( nie pale i nie zapale nie zawiodę Was moja rocznica 8-04 05r.dzien pogrzebu PAPIERZA zycze milego dnia za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP ps. przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymamy za złośliwca kciuki by badania wyszły pomyslnie by szybko do nas wrócił i jak obiecał nie zaczał śmierdziec petami🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 zlosliwiec :Dwszystko będzie Ok, zobaczysz :D teraz my trzymamy za Ciebie nasze wolne, od petów kciuki :) a za co Ty nas przepraszasz? Miłego dzionka ludziska Agnieszka1975 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziś mam wolne od pracy w domku posprzątałam tylko mi zostało prasownie. Kurcze musze iść gdzieś pochodzić bo jak tak siedze to mysle o fajkach za dużo, niby mnie nie ciągnie ale myśle bo zawsze jak siedziałam to hm paliłam, ide pochodzic pachnącego dnia wszystkim złosliwiec wracaj zdrowy tu do nas czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam do wniosku, pewnie oczywistego i nawet nie zaskakujacego :P ze fajki odbiaraly mi cala energie. Od kiedy nie pale czuje ze moge zrobic wszystko, mam mnustwo sili i zapalu. Widac to szczegolnie w pracy :D szefowa jest zadowolona.... tazke jak widac same plusy z tego nie palenia :):):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×