Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

to że chesz rzucić to juz połowa sukcesu :) teraz musisz tylko wytrwać w postanowieniu dasz radę, zobaczysz:D TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam coś, bo nie mogę uwierzyć. A i dumna jestem z siebie, że ho ho. :classic_cool: Dziś dowiedziałam się (dopiero dziś!!!), że 31 maja w światowy dzień bez papierosa na gazecie wyborczej był na pierwszej stronie umieszczony mój formowy post o tym jak walczę z nałogiem. Normalnie szok. Piszę sobie na forum coś w rodzaju pamiętnika podnoszę się tam na duchu, że już tak długo nie palę (zdradzam nasz topik :( )i ktoś to wrzucił na pierwszą stronkę 31 maja. Zaglądam tam dzisiaj a tam od grom postów i gratulacji, ależ mi się miło zrobiło. Ależ to motywujące. Żeby nie było, że kłamię, można sprawdzić. Ten sam pierwszy post napisała na kafe jak zaczynałam walkę z nałogiem http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=176&w=52594116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jakie tutaj sa pustki ;) ale To super super to znaczy ze wszyscy sobie pieknie radza - chyba ;> ja na pewno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko :D amazonka 🌼 –halo jestem lepiej późno niż wcale :D:D:D Keke 🌼 Agnieszka 1975 🌼 Pozdrawiam Wszystkich serdecznie BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, witam :D i o zdrowie pytam??? zlosliwiec 🖐️ Keke🌻 Aga🌻 Wymiotło wszystkich :P A reszta bandy podwórkowej naszej to gdzie?????? Kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec 🌼 amazonka 🌼 keke 🌼 i dla wszystkich pozostałych 🌼 ja sie trzymam bez śmierdziela w sobote byłam na weselu i niektórzy byli bardzo zdziwieni że ja nie pale miłego dnia dla wszytstkich bez peta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiya26l
Witam wszystich.... Mam pytanie czy ktos wie gdzie w legnicy bądz w bolesławcu (dolnyslask) jest odtrucie nikotynowe, chetnie z tego skorzystam sama nie dam rady za słaba jestem ,z góry dziekuje .Pozdrawiam i zycze więcej dni pachnacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E....
Rzuciłam 14 lat temu i nie żałuję-to jedna z moich najlepszych decyzji... Był ciężko ale miałam wsparcie w bliskiej osobie(nie palącej) i udało się . Nie wolno się poddawać...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiya26l
Witam .. Czy ktos mi pomoze, prosiłam o adres lub namiary na odtrucie nikotynowe nie wiem jak sie to fachowo nazywa i nie wiem jak mam szukac w googlach ,moze ktos jest z dolnegoslaska i wie gdzie w Legnicy bądz w Bolesławcu wie gdzie mozna uzyskac takową pomoc bardzo bym była wdzięczna .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Konina tak wiec Ci nie pmoge ale poszukaj sobie w goglach biorezonans może znajdziesz gdzie to jesy u Ciebie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj jak strasznie malo piszecie:( srednio stronka na tydzien:( pobede do poniedzialku to moze troche WAm pomoige go rozruszac:D:) pozdro dla Wszystkich🖐️🌻❤️👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ❤️ szmat czasu, witaj:) rolf 🖐️ jak miło że wpadłeś do nas:) Agnieszka1975 🌻 zlosliwiec 🖐️ Keke 🌻 Miłego dzionak wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko ano:)tez sie ciesze, ze Cie \"widze\"❤️🌻:) teraz jeszcze tylko musze przeczytac co tu nawypisywaliscie, zeby byc na biezaco:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke elo🖐️🌻 kurcze co z Wami?????? mam nadzieje, ze to po prostu z braku czasu;0 Basiek🌻 Balbinko🌻 Blanko🌻 no co jest z Wami?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko!!!!Wow !!!!!!dopiero dzis o tej gazecie przeczytalam!!!!!!!!!!no, no!!!11niezle:classic_cool::) i ze nad jeziorkami bylas , to tez dopiero dzis przeczytalam:o no zazdroszcze Ci tamtego wyjazdu:) suepr!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti - ludzie tu nie zaglądają bo ciepełko i wszyscy na spacerkach :) miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda troszke bo ilez mozna spacerowac :D:D w nocy to trzeba juz odpoczywac i meldowac sie przed snem i zdawac relacje z przebiegu spacerków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdaję relację :) na spacerku było zaj....... ale jestem dzisiaj spiąca:( i leniwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhh ja przez te burze dzis nie bylam;0 ale nic to moze jutro nadrobie:D ja wczoraj bylam zaj......spiaca i zmeczona ale i tak dluzej jak do 8smej ostatnio spac nie moge jakos sie sama budze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczeta amazonka🖐️🌼 seti🖐️🌼 widze ze cos sie ruszylo, straszna pustka tutaj ostatnio wieje :-o U mnie jutro 3 miesiace BP :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×