Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

pozdro--no to mi się właśnie wtedy też najbardziej chciało jarać.Często też z nudów wychodziłam na balkon i odpalałam peta. mordusiak--no faktycznie sporo paliłaś:D a ile kasiory juz zaoszczędziłaś- na kolejnego balejaża. Soorki, że Ci przypomniałam o fajeczce podczas gdy piłas kawe :D:D:D Ruda kocurko--a bedziesz jeszcze więcej zrzucała tych kilogramów? Bo z tego co pamietam to chyba 3 kg przytyłaś gdy nie paliłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam wszystkich BP 🌻. Moj 51 dzien :D Ale ten czas szybko mija , czasami mam jeszcze ssanie ale radze sobie :D Zycze milej niedzieli! Mordusiak🌻 ruda kocurka! ❤️ Pozdro! 🌻 Julka🌻 Zlosliwiec🌻 przy niedzieli kwiatka :D i wszystkim, ktorzy tu dzis zajrza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Dziewczyny ale się dzieje na tym forum,jakieś przygadywanki.Ale nie dawajcie się ponosić emoocjom.Przecież ta Lam sama sobie nie radzi i dlatego jest tak złośliwa,ćmiki jej móżg cały zakopciły i sama nie wie co pisze.Ja po prostu się z tego śmieję co Ona wypisuje.Niech jara tak ,aż jej dym uszami będzie szedł.Najważniejsze ,że reszta jest w porządku i trzyma się swoich zasad co do niepalenia.Pozdrawiam ,trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,dzis moj 74 dzien bp,mam czasami takie chwile ze siegnelabym po fajke ale nie jest to w chwili jakiejs nerwowki tylko nachodzi mnie taka mysl ze sobie zapale,po chwili to mija i zapominam ale tez czasami sie boje ze kiedys sie zapomne i zlapie za smierdziela ......dlatego tu zagladam i czyam wasze posty,to pomaga naprawde,serdeczne pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pomarańczowych nie ma i cisza na forum! Meldować mi się tu zaraz wszyscu BP!!! Pozdrawiam: ruda kocurka ( a kwiatuszek bedzie jak bedziesz BP:)) Julka85🌻 mała ksiezniczka 🌻 zlośliwiec🌻 pozdro🌻 kamisa🌻 goga45🌻 pajonnnk--- a ty gdzie się podziewasz? Czyźbyś się złamał? A tak przekonywująco pisałeś! Oj ci mężczyźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie 75 dbp, jejeku ale tu pusto,tylko mordusiak wpadl na moment,pozdrowinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga45 -widocznie za reszta śmierdziel już nie chodzi i zapomnieli o tym forum i o nas biednych:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajonk chyba sie obrazil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przekonywująco\"- nie ma takiego słowa w języku polskim Nie pisze bo to bez sensu, widze, że tu stałe towarzycho które patrzy tylko jak tu komuś przysrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widocznie mało PRZEKONUJĄCE to było, skoro wszyscy uważają mnie za cwaniaczka. Nie obrazam sie, tylko nie chce mi sie juz cwaniakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeLLo ! Ja również się melduje a nie pisałam bo nikt nie pisał :D Złośliwcze gdzie jesteś? Dawno sie nie pokazywałeś. A jutro już kolejna Twoja rocznica BP:) ruda kocurka🌼 mordusiak🌼 mała księżniczka🌼 pozdro600🌼 złośliwiec🌼 goga45🌼 kamisa🌼 zupek🌼 pajonkk🌼;) lam🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj \"stary\" do tej pory nie miałam nic do ciebie ale właśnie pokazujesz jaki z ciebie CWANIAK Jeżeli się nie myle to niejest forum na którym uzupełniamy braki językowe!? Chciałabym abyś zacytował moją wypowiedz w której ci \"przysrałam\". Swoją drogą masz bardzo soczysty ten \"twój\" słownik języka polskiego. Aha i masz racje twoje udzielanie się na forum jest bez sensu wg mnie oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest \"mój\" słownik, tylko nasz słownik. Ale mam wrażenie, że nie korzystasz z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż swoją drogą, wydajesz sie być najnormalniejszą osobą z tego tematu. Teraz masz do mnie "coś", a ja do Ciebie nic. A poprawiam Cie, abyś na nastepny raz błędu nie zrobiła,... to zle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kurwa zamknać sie juz bo nie chce mi sie czytac kolejnych takiech watów. To juz zrzygac się moża w tym 'umoralnianiu' jednej osoby przez drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie dopatruj się tutaj ironii, bo jej tu nie ma. A to "wszyscy" to niepotrzebnie uogulniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonkk ja jestem taka piekna, że mi już nic nie zaszkodzi:D Oks ja tez spadam zakuwać do koła. 3 majta się wariaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem osobą która nie lubi się kłócić, zwłaszcza jeżeli nie ma o co! Więc dajmy już spokój i zamknijmy ten temat. A swoją drogą to chyba ta dzisiejsza aura tak na nas wpływa! Mam wrażenie że pogoda odzwierciedla nasze samopoczucie. Na słonko za oknem nie ma już dzisiaj szans więc może chociaż niech zaświeci na forum. pajonnnk ------- wspomniałam o tobie bo zauważyłam że cie tu brakuje, swoją drogą chyba powinno być \"ogólnie\", popraw się jeżeli się mylę (sorki ale musiałam to napisać). Ja również nic do ciebie nie mam. Tu jak w życiu \"kto się czubi ten się lubi\". Przybij 🖐️ nazgode Juleczko nie złość się na mnie 👄. Obiecuje że to było ostatni raz! Jesteś najbliższą mi osobą na tym forum.🌻4 you jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'swoją drogą chyba powinno być \"ogólnie\", popraw się jeżeli się mylę (sorki ale musiałam to napisać). \' Wole jak mnie ktoś poprawi, niż mam wiecznie pisać jak Niemiec Polszyzną i walić byki :D Miałem dzisiaj pobiegać, ale MP3 mi jeszcze nie przyszło, a tak po cichu biegać polnymi ścieżkami to troche niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arachnofobia jest bardzo łatwa do wyleczenie, tyle, że jak z fajkami, trzeba chcieć, a nie tylko mowić, że sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo tamtego-Mordusiak😘 Ja za Ciebie i kocurke😘 to bym swoje życie forumowe oddała:D Jesteście ostatnimi osobami na które bym sie miała gniewać.Ja to do pajonka głównie do pajonkaa pisałam, który dosłownie łapie za słówko kazdego z nas co mi juz z lekka na psycho zaczeło działać. Nie przepadam za osobami, które czepiaja sie byle gówienka.I mimo, ze nie mam nic do Ciebie pajonkk to włacz sobie czasami na luuuuzzz i dajrze spokój z tym wyłapywaniem słówek niczym pajonkk owady w siecie:D Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonkkk pisze juz za Ciebie, zebys sie nie wysilał pajonkkk: ;"Nie przepadam za osobami, które czepiaja sie byle gówienka"--julko przeciez ja nie czepiam sie byle gówienka tylko od razu łapie za szambo.Badż troche bardziej tolerancyjna dla pajeczkauf zwłaszcza tych co nie biegaja bo nie maja MP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×