Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej dziewczyny melduje sie wciąż bp*-) dalej mam jakieś natrętne myśli o fajkach ale nie daje się! a poza tym właśnie postanowiłam zostać fanką mordusiaka i sadnego dnia - obie powyżej sety - pienknyyyyy przykład dajecie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa, blada straszna:/ ehhhhhhh:( pięć dni poszło na marne wczoraj i dziś cała fajka przed uczelnią, jestem do niczego, chce mi się wyć, chyba mi się nie uda bez żadnych wspomagaczy, tata dostał tabex chyba mu go zabiorę..buu pomocy,ta wczorajsza i dzisiejsza i nie paliłam potem już i wczoraj nie po tej pierwszej i dzisiaj nie,nie wiem co ze sobą zrobić:((( uczyć mi się nie chce, gorrąco strasznie :/ Chyba znowu zacznę czytać na komórce Allena Carra kumpela ma ale nie pożyczy bo sobie poczytuje w co ja nie wierzę, ehh Jezu, za co..Po co w ogóle zaczynałam palić te 7 lat temu, co za durny nałóg, jak któraś chce się wyżyć bo miała zły dzień to bardzo proszę..Pozdrawiam na smutno:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athydea przestań się załamywać i nie poddawaj się, bo później jest się strasznie ciężko wyrwać. Wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea podaj maila to wysle ci te ksiązke zebys nie musiala bez sensu na komorce czytac... no i wkurz sie na siebie wkurz porządnie i nie kuś sie juz na żadną fajke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak mariola18 -------badź naszą fanką, bo fanki powinny brać przekład a w szczególności ten dobry przykład:) sadny dzien ---- bardzo się ciesze i miło mi bardzo :):):) Atydea ------- weź się kobieto w garść, posłuchaj Kapi 84 bo dobrze mówi. To jedno podknięcie nie musi przekreślić twojego celu byleby się już nigdy nie powtórzyło!!!! Dziewczyny w tak upalne dni chyba nikt nie chce się dodatkowo dusić!!! a przynajmniej ja nie mam najmniejszej ochoty!!! Buziczki i trzymajcie się oczywiście BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobitki, jakoś tak lepiej na duchu 🌼, Mariolka poczytam sobie tę książeczkę przed snem na komórce wygodnie w łóżeczku leżąc niż zwisając nad komputerem ale tym razem przeczytam ją w całości, swoją drogą ten Allen Carr był niesamowitym człowiekiem..No i ta jego metoda i ta cała klinika..Pozdrawiam wszystkie pachnące czeresienkowo:) już nie na smutno:D ;-*;-* Fajnie że jesteście:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pale od 15. I czuję się super. A najbardziej mnie zmotywował upał na dworze. Po prostu po zapaleniu fajki chciałam sie udusić i nie byłam w stanie wypalac całej fajki tylko najwięcej pół. Wierze że sie uda. Muszę zaraz uruchomić mój licznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea super że wracasz do formy. Oby tak dalej. Ja też nie przeczytałam książki do końca, ale teraz mam zamiar to nadrbić. hi hi....DZIEWCZYNKI WRACAM DO WAS NA CAŁEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczeta ja dzisiaj nie jestem w najlepszej kondycji psychicznej i ciągle mi ten nikotynowy potworek kusi___ALE____ co tu wchodziłam dzis i czytałam że np dodob pamieta ze fajka pomaga na 5 minut stresu a potem problem i tak pozostaje___jak atydea biadoli ze zapaliła i jest jej jeszcze gorzej___ jak kapi84 sie meczy z fajkami i sama ze sobą___ TO____sie upewniam ze jeden mnie nie zbawi ___ a jesli wypale jednego to moze zechce palic znowu prawie 2 paki dziennie____a jesli zechce to moze na decyzje o rzuceniu palenia znowu bede musiala czekac 18 lat____ no i tak sie ten potworek oddala____ a jak sie przybliza to znowu tu wchodze i tak w kółeczko_____ aaaaaa no i jeszcze oczywiscie od dzis mam tu dwie idolki _______*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam tu kiedyś
Ta niby męka, to tak naprawde największa nagroda i najlepszy prezent jaki robicie same sobie. Nie ma co żałować, śmierdziela...trzeba sie cieszyć, że dając znać o sobie w piostaci męczącego Was głodu, tak naprawde śmierdziel chce nam powiedzieć, że właśnie zdycha głodową śmiercią i jeszcze chwileczka, jeszcze momencik i go nie bedzie, a Wy bedziecie wolne, zdrowe i piękniejące z dnia na dzień. Jak ja, 5 miesięcy bez fajki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie bp pachnace i oczywiscie mojego idola , ja wczoraj wpadlam w panike w domu bo myslalam ze zostawilam tabex w pracy zachowywalam sie conajmniej dziwnie bylam wsciekla ale tabex sie znalazl sny nadal porabane ale to kwestia czasu i jest mi coraz lepiej rano kupuje w sklepie marwit albo soczek cymes i jest super nie musze sie martwic ze na fajki musze miec pieniadze to wszystko jest genialne m.in dzieki wam buziaki :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu teraz poczytać bo zmykam zaraz do pracy. Tylko Wam napiszę że ja to sobie \"popalam od okazji do okazji\" a to spotkanie w pracy a to się zdenerwuję. Wczoraj też zapaliłam bo właśnie spotkanie z pracy. Głupia jestem i tyle-dobrze że chociaż to wiem:). Ech.. Musiałabym chyba gdzieś wyjechać na odludzie na miesiąc. Wpadne tu wieczorkiem. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 50 dni (+ 08g38m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 2014. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 09g18m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 679,86 zł! No hej:) dzięki za wsparcie, oczywiście nie wzięłam fajki i nie wezmę, ale na serio chce mi sie palić, męka. To jakis kolejny kryzys, który pewno minie:) kiedyś:) Buziaki ps: chyba znowu muszę tu wchodzic częściej i pisać żeby nabrac od nowa motywacji:):):):) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś takiego jak na początku, znowu wstałam dzisiaj o 3 rano do lodówki, a juz tak dobrze spałam w nocy:( ojejjjjjjjjjjj, wiecie marzy mi sie spokój i relaks, nie moge się zrelaksowac ani wyluzować........................................normlanie czuję że jestem spięta, bo wciąz mi chodzi po głowie papieroch.........50 dni na 100% nie zawale, no i nie będę paliła, ale kurna znowu mam doła i jest mi ciężko:( oj ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska przestań myslec o fajce albo sprawdzony sposob stań przy jakims smierdzacym facecie ktory wlasnie skonczyl popularnego czy inne gowno bleeeeee wstretne popsikaj sie perfumikami pomysl jak smierdzialy twoje rece i o swojej coreczce ktora pewnie wszystkim opowiada jaka mama wielka , no juz spacerek albo kapiel albo herbatka i usmiech :) no przeciez jestes wielka 50 dni bez fajki jejku jestem twoja fanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka a jak masz cos jesc to jedz truskawki czeresnie albo groszek i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki... Dawno sie nie odzywałam. Na początek sie pochwale: Nie palę już 25 dni (+ 10g58m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 509. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 21g20m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 146,37 zł! 30-stka z Gdańska - zobacz Ty 50 dni ja 25 polowa. Tez bym tyle chciala. Gartuluje Ci wielkiego sukcesu. Ja to sobie tak mysle że ta Fajka to dlugo chodzi po głowie i moze nawet pozostaje na cale zycie tylko czas miedzy jednym a drugim mysleniem sie wydłuza. Ja przedwczoraj i wczoraj tez mialam dola: Stres w pracy i do tego problemy ze zdrowiem. Chce mieć dzidziusia i dlatego fajki rzucilam glownie, ale sa jakies komplikacje z moim zdrowiem no ale nic nie zalamuje sie za dwa tygodnie bede miala szczegolowe wynki i wierze ze bedzie dobrze. A powiedzcie dziewczynki jak z Wasza waga??? Ja Wam powiem ze w ciagu tego okresy schudlam kg przytylam znowu kg i schudlam kg ojojoj ale sie mota ta moja waga, ale duzo cwicze nawet bardzo duzo. 30-stka z Gdańska - Moze tez zacznij cwiczyc podczas cwiczen w naszym organizmie wytwarza sie hormon szczescia i jest nam lepiej na duszy :) Pozdrawiam Was wszystkie Pachnidełka i nie dajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemooo trzymam kciuki za twoje zdrowie oj ja tez duuuugo czekalam na swojego malucha az 4 dlugie lata ale mam ten skarb i chce jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czyli u mnie dzisiaj od nowa..I znowu pierwszy dzień, ale teraz się nie dam się, za cholerę! Allen Carr poszedł w ruch dziś rano:D Zaczynam dbać o siebie i swoje zdrowie, codziennie się będę gimnastykować, pić dużo wody i soków, chrupać marchewkę etc. Uda się i nie ma innej opcji:D A swoją drogą papieros wcale nie pomaga w skupieniu się nad czymś..No przynajmniej tak było u mnie..Dobrego dnia ! Idę zmywać górę garów i się uczyć..Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :) 🌼 P.S. A może by tak zorganizować jakąś konferencję, wspólną debatę czy pogaduchy przez gg ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he 30-stka to mala roznica miedzy wami bedzie;) minie ci obzarstwo:) a wogole witam wszystkie a szczegolnie corki moje marnotrawne ktore postanowily sie nawrocic buziole dla was 😘 witaj moj fanklubie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj witaj sadny dzien ja mam jakis spadek optymizmu wrocilam z kontroli i jestem zalamana ludzmi w normalnych warunkach bylabym juz po 2 fajkach a tak radze sobie klikajac do was POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja standardowo chora jestem,kuzwa ja cale zycie smarkam he he he ale tak auto u mechanika,sprawy zalatwiac na nogach ;/ z dzieckiem na dokladke alimentow nie dostane bo tatusiek zmienil prace a komornika nie poinformowal i jak by bylo malo to zmoklam jak jasna cholera.zyc wa mac nie umierac ale nie palimy serduszko ni chu chu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×