Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a ja sobie yerba mate robie :) od rana czulam ze cos mi brakuje a nie wiedzialam co he he he a to yerby braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeLp - nie załamuj się
Po pierwsze nie można rzucić palenia od razu trzeba to robić stopniowo :) Nie załamuj się są gorsze problemy takie jak duszności itd. NIE MOZNA SIE ZALAMYWAC !!!!!!!!!!!! Wiem że możesz rzucić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale latam też po innych topicach, mianowicie te o przyszłych mamach, bo naprawdę juz ostro się za siebie biorę. Mam dzisiaj trochę kryzysa, ale bardzo małego do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi to moze to help-nie zalamuj sie jest do ciebie??he he bo9 do mnie chyba nie bardzo ciooo??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na dodatek ten ktos bzdury popisal jak stopniowo nie od razu jak od razu,to byl moment i od tamtej pory ani jednego sztacha nic stopniowo sie nie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to dzisiaj huśtawkę mam..Wściekam się o byle co,albo smucę..Mój dzwonił i Go opieprzyłam za nic..Otworzyłam teraz okno nie chce się zamknąć, choć posłałam już wiązankę jakby to miało pomóc..Patrzę na te notatki jak sroka w gnat..Im więcej czytam tym mniej umiem..Ogólnie to mnie chyba jakaś chandra łapie czyli jak to się teraz mówi \"dół\", nie lubię tego określenia:p Kawę sobie z mlekiem zrobiłam bo zasypiam normalnie..Pogoda się krzaczy,duszno jak cholera,jakieś chmury nadchodzą..Ściągam film..\"Mgła\" z 2007 roku na podstawie powieści Stephena Kinga, oglądała któraś? Witaj Tysiaa 🌼🌼🌼 zaglądaj tutaj tak często jak tylko chcesz,my Ci na pewno pomożemy,doradzimy, porozmawiamy etc. A ten HELP spam jakiś czy coś, gwizdek prawda, da się rzucić śmierdziele od razu a nie stopniowo..Takie jest moje zdanie.. Aguś 🌼🌼 córcia pogodziła się z tym że Twoje koleżanki forumowe mają facetów?;) hehe. No i jak klawiaturka się spisuje? Mój tato wytrzasnął taką gumową skądś,nawet fajna i cichutka, stwierdziłam że się przyda jak będę pisała pracę licencjacką bez odgłosu walenia w klawisze na tradycyjnej klawiaturze.. Buziaki dla Was i miłego popołudnia 🌼🌼👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko poprostu masz taki dzien he he a pokrzycz sobie kopnij kogos przywal w rylo od razu ci ulzy tylko szyb se nie wytrzaskaj he he tak oswoila sie ze maja faceta :D he he he niezla jest co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no dzięki za rady Agusiu 🌼🌼 Ile płaciłaś za tę yerbę mniej więcej i akcesoria do rytuału zaparzania jej, weszłam na stronkę jakąś i jakieś przyrządy do specjalnego przygotowywania tej herbatki, cuda wianki, powiedz cosik więcej;) Już mi lepiej, nie kopnęłam nikogo,pooddychałam głęboko..I jakoś przędzę do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane melduje się wkońcu, miałam rano problem wciąz mnie wysypuje z kafeterii i nie tylko z kafeterii:) przesyłam buziaole i zmykam na trawke :)BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja też yerbe pije, wciąz zalewam ten sam kubek od rana i wciąż jest smaczna:) Ale kawkę tez pije Ale wogóle to mam jakis kryzys ale rade dam:) nie łamie się kurna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis 3 kubek yerby obracam czulam braki w organizmie he he wczoraj ani kropli to dzis nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zrobiłam herbatkę Saga z cytrynką w filiżance,hehe..;) I tak czaję się powoli na tę Yerbę, ale znając siebie w końcu się wyczaję czyli zamówię ją zapewne..A gdzie reszta forum? Kobitki po pracy relaksujecie się?;) Pewnie później forum się zaludni tak jak jest zazwyczaj, dobrego wieczorka ;-) 🌼🌼👄 Nie palę już 22 dni (+ 12g48m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 180. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 09g02m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 45,06 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wieczorkiem Dzisiej pospałam sobie po jezdzie na rowerku chyba sie zmeczyłam... I deszczyk popadywał dzisiej takze nie było co robic drzemnełam sie :):) takze pozdrawiam tradycyjne wszystkie dziewczyny aha jeszcze dowiedziałam sie ze jest nas tu 2 babcie :):)niepalace oczywiscie ....młodziutka jestes babciu ::):)chyba masz coreczke ja synow to zostałam babcia w wieku 50 lat...moja wnusia juz idzie do 1 klasy od wrzesnia... a ja nie pale juz 355dni zaoszczedziłam 2 800.00 z groszami ale mysle ze wiecej napewno a ile zdrowka i cera mi sie poprawiła od dzisiej moj maz walczy z nałogiem niuska go o to prosi i musiał jej przyzec ,...ciekawe jak mu sie uda...obiecał swojej wnuczce ..a musi dotrzymac słowa pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou dziewczynki witam nowe niepalące 1963 i tysiaa2 - dacie rade! sadny dzien powiedz angeli ze ja tez nie mam faceta ;-P ale za to mam kochanego psiura nareszcie weekend_________rany jak fajnie_________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tym optymistycznym akcentem....;-P ja juz mówie dobrej nocy jutro też jest dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×