Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

No widzisz trzydziestka jak szybko czas leci, już tydzien:)! A u mnie 135dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja tu wskakuje od czasu do czasu . Minelo pol roku jak po 20 latach palenia rzucila to swinstwo raz na zawsze. Wczesniej probowalam wiele razy ale nigdy nie wytrzymywalam dluzej niz kilka godzin . Problem prysnal jak banka mydlana po przeczytaniu ksiazki Allena Carra. Niewielka nadwaga tez nie jest problemem bo kondycja plucna wrocila mi do normy i teraz biegam co rano i juz zaczynam powoli chudnac. Jesli ktos chce zwalic troche tluszczu to powiem ze trzeba ustawic netabolizm na caly dzien i biegac lub cwiczyc na orbitreku zaraz po przebudzeniu NA CZCZO ! Moze to byc szybki marsz , wazne ze w rownym tempie i zeby powodowal ze tetno bedzie dla ludzi w moim wieku -42) okolo 130 uderzen na minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukawka witaj! Powiem ci że ja też chce zacząć biegać, mam w domu ten mechanizm olbrzymi do biegania, zajmuje prawie pół pokoju:) ale mam pytanie , bo chciałabym biegać po dworzu, piszesz że z rana, dlaczego?, Czy jest jakas różnica w bieganiu rano, a wieczorem? No i jeszcze jedno ile czasu biegać żeby nie tyć, bo o chudnięciu to nie myslę:) Wogóle może ktoś z was tu wie coś o bieganiu, bo ja próbowałam się doczytać ale wiem tylko tyle że sa dwie metody , jedna powoduje chudnięcie a druga przyrost mięśni:( więcej nie napisali, jak biegac żeby nie przybierać na wadze, ile czasu itd:):):)No i czy to jest dobra metoda? pozdrawiam Ja-ka gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 złosliwiec 🌻 rak to nie wyrok pamietaj .... trzymam kciuki za Ciebie wiesz dawno mnie tutaj nie było i tak czytam te posty i wiem ze teraz jest wszystkim smutno jak ktos choruje ...kurde czy to zycie musi zawsze nam robic psikusa .....ale trzeba byc dobrej mysli ...bede myslała o Tobie i jak ktos tutaj pisał ze daje ci mocne fluidy wszyscy cie bardzo tutaj lubią bo z Ciebie fajny goscu ....trzymaj sie przyjacielu bo chociaz Cie nie znam wiem ze bardzo mi pomogles rzucic te smierdziele ....i nie tylko mnie ....pozdrawiam i pamietaj ze to nie wyrok zawsze jest nadzieja ze bedzie dobrze ....ja nie pale juz 463 dni tak mi wyliczył licznik super jest nie palic ....pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie w domu,dopadlam sie w koncu do kompa masakra caly weekend w d... melduje ze Nie palę już 246 dni (+ 07g57m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 4926. Będę żyć dłużej o 37 dni (+ 15g13m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 847,48 zł! zlosliwiec jak odbierzesz wyniki to daj znac co i jak a w razie czego to pamietaj ze gliwicka onkologia jest najlepsza w calej polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychna 377
A ja melduje ze nie pale juz 20...................godzin :) NATALKO NIE WIDZE CIE NA GG :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie równiez duma rozpiera :D Nie palę już 299 dni (+ 16g19m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 4195. Będę żyć dłużej o 32 dni (+ 01g10m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 258,65 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam pachnace grono tak jak napisala aga mialam zepsuty komp ale juz kupilismy drugi nowy i jest super , zlosliwiec bedzie dobrze po dniach szarych smutnych zawsze przychodzi slonce ;) a dzisiaj wieczorem pożegnanie z afryka ojejku jak czekam na ten film bede ogladac go setny raz ale juz sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec pozdrawiam Cię serdecznie i życzę abyś nas dalej wspierał. \"Trzymam nie zajęte śmierdzielem dwa kciuki.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 7 dni (+ 03g10m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 285. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 04g18m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 128,37 zł! buziaki, melduje się:) ps: nachodza mnie juz te mysli , że to bez sensu to rzucanie:(, przytyłam 2 kilo przez tydzień, od dzisiaj dieta i bieganie z psem, jak za tydzień waga nie spadnie to nie iwem co to będzie:( Poczekam tydzień jak jeszcze przybiorę to nie będę miała motywacji, wkurza mnie to , now iecie to tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) znalazlam dzis ten topic, a tak sie sklada ze mija mi miesiac jak rzucilam:) bede Was czasem czytac, widze ze niektorzy tu to juz ,,weterani..,,:) Pozdrawiam i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ......meldowac mi się tutaj moje koleżaneczki !!!! dziś mój szkrabek kończy 4-latka :D jejku jak to zleciało................ Miłego dnia BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ja! ;-) Nie palę już 38 dni (+ 06g54m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 842. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 10g25m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 294,81 zł! i lecę dalej :-) Aniu, całusy dla Twojego Skarbeczka 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ 30-stka z Gdańska 🌼 odpędzaj od siebie te śmierdzące myśli bądź cierpliwa trzeba trochę czasu ja tez z początku przytyłem bo tylko wydawało mi się ze tyle samo jem nie prawda bo w nagrodę że nie palę to sobie sponsorowałem ciasteczko cukiereczek jogurcik czekoladka i wiele innych łakoci ale nie zastanawiałem się ze od tego to dupa rośnie :D potrzebowałem trochę czasu i cierpliwości żeby wszystko wróciło do normy pomimo ze dziś mam kłopot ze zdrowiem to nie myślę o śmierdzielu bo on mnie nie uzdrowi a wręcz przeciwnie tez chwytałem się różnych sposobów na zrzucenie wagi ale ona po jakimś czasie sama wróciła do normy naprawdę warto jest się trochę pomęczyć żeby być wolnym nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D bo nie palić to jest coś pięknego ja nie pamiętam tamtych lat co nie paliłem to tak jak bym się urodził z paczką fajek paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i Wam wszystkim też BP :D dziś przechodząc obok palacza czuje normalnie smród to ja tak nie chcę już śmierdzieć jak śmierdziałem dudka 🌼 dodob 🌼 dana 1963 🌼 ja-ka 🌼 Ania.B 🌼 sadny dzien [kwiatek anulla77 🌼 pigwa 37 🌼 TakaAda 🌼 krychna37 🌼 clapp Kukawka 🌼 wymieniłem tylko obecnych na ostatniej stronie ale również pozdrawiam serdecznie wszystkich nie wymienionych 🌼 🖐️ :D BP i tych co nas po cichu podczytują :D 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ :D idę na marszobieg ze swoim pieskiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie BP monia jak ci ciezko to czemu pindo sie nie odezwiesz to samo bylo za pierwszym razem pindo jakas to samo bylo za pierwszym razem zamiast jak najwiekszy kontakt miec to poprostu zniknelas i kopcilas jak parowoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo ....i melduje co nastepuje.... Nie palę już 178 dni (+ 02g54m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 2847. Będę żyć dłużej o 21 dni (+ 10g25m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1111.43.....przemilych i pachnacych snow :):):) 30-stka z Gdańska ---bardzo ladnie ,trzymam kciuki i wszyscy jestescie dzielni ,pachnacy i wspaniali bo nie dajecie sie tym petom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Mam 28 lat pale od 10 Ale już mam tego dość tymbardziej że ceny ich stają się dziwne ;/ Pozatym dodatkowo chciałabym o nie .... własciwie musze przytyć Mam 179cm i ważę 51 kg Zawsze byłam chuda ale żle mi z tym wciąż zimno i pozatym organizm dostaje w tyłek niestety Bo i wyniki ogólne mam kiepskie i samopoczucie tez bywa chwiejne Nie bede pisać o reszcie dziwnych przypadlości ze brak mi miłości itd :D Od dziś niepale :) tzn od teraz hihihi zobaczymy jak wyjdzie w praniu ;) wierze w siebie i chcem się tego pozbyć Sama sobie chcem udowodnić że mogę więcej Ze zaczne od rzucenia papierosów pracujac nad przytyciem i świat się zrobi różowy dla mnie :) Trzymajcie kciuki Bede codziennie zdawać relacje z tego co i jak :) buziaki dla wszystkich i szczerze podziwiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce rośnie, jak Was czytam... Po prostu człowiek wierzy, że niewykonalne staje się realne, możliwe... Złośliwiec kochany - niech cały czas buduje ci się, nawet podświadomie i niezauważalnie zwielokrotniona energia tych wszystkich postów, w których tylu ludzi trzyma za Ciebie łapki swoje... :) Buziak dla Ciebie, zdroooowiej, chłopie..., potrzebny jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama samotna - trzymam kciuki! Wszelkich metod próbuj, ale nie pal! Dasz radę, mi też pomógł kiedyś... :) Zdawaj codziennie raport ze swego samopoczucia. Na pewno znajdziesz tutaj wsparcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. topik mi pomógł..., połknęło mi się słowo, hahaha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychna 377
zlosliwiec🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę rzucic to świństwo!!Przymierzam się od wczoraj. Boje sie ze mi sie nie uda,dlaczego??dlatego,ze mam nerwowy tryb życia i znajomych w koło ktorzy palą. Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moich Kochani! Złośliwcze! Trzymam wszystkie kciuki jakie mam za ciebie! Trzymaj się twardzielu! :) Jestem dziś tak wykończona że nie czuję żadnej części mojego ciała, nawet te najbardziej czułe mi odrętwiały.... Jak wyszłam z domu o 6.00 tak wróciłam teraz! :/ No straszne, straszne! Cały dzień zamierzałam wrócić i napisać tutaj dłuuuugi post, ale teraz nie mam nic w głowie, wobec tego tylko wkleję mój raport: Nie palę już 71 dni (+ 23g11m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 1439. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 23g52m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 395,81 zł! Nieźleeeeee..... Dobranoc! :) Pozdrawiam i trzymam ciuki za wszytkich w szczególności nowiutkie twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majownia
Hej, wlasnie szukalam wsparcia w rzucaniu palenia i znalazlam te stronke. Na imie mi Maja, mam 27 lat, zaczelam palic jako nastolatka. Jak mialam lat 25 to rzucilam na kilka miesiecy, przytylam 15kg i znow zaczelam palic. We wtorek wieczorem wypalilam ostatniego papieroska z nikotyna. Teraz popalam sobie jedynie papieroski ziolowe (bez nikotyny). Smierdza tak mocno, ze nie da sie ich wielu spalic wiec sa dobre. Trzymajcie prosze za mnie kciuki. Z papierosami wiem, ze sobie poradze, ale nie wiem czy z kilogramami bo ciagle jem... Zdrowia Wam zycze i gratuluje wytrwalosci! Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×