Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ojej,to dla nas złośliwiec? Aż sie wzruszyłam:)... Bo ja tak naprawdę nie mam prawdziwych przyjaciół w realu w Wy mi tu tak pomagacie:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 8 dni (+ 01g54m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 323. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 11g15m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 145,43 zł! melduje że się trzymam:) Dzieki Złośliwiec za te słowa:) będę cierpliwa i zapomne o figurze na jakis czas, , wkońcu idzie zima, zakryje się golfami i kozakami:), a potem wróce do swojej wagi, tak jak mówisz:):)kiedyś to się unormuje:) Nio i dzieki za fajna piosenkę;);):):) ❤️ Sądny ja daje rade tylko jak to ja muszę trochę marudzić, ale tym razem przed zrobieniem czegoś\"głupiego\" dam znać:):):) buziak❤️ Dodob czytałam nasze początki wiesz te strony 530 itd sa boskie:) usmiałam się do łez, Sądny ty też super masz poczucie humoru:) Pozdrawiam----Mordusiak, Julka85, Pozdro,Decolle, Vilemo, jaka,Tymula,Bombasti,Mariola18,Kapi84,Złośliwiec,Zupek,Atydea,Dudka,Dodob, Sądny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska ---cieszy mnie ze sie trzymasz :) poczatki tez mialam bardzo ciezkie i te ciagle powroty :(.....plakalam ,klelam,bez kija nie podchodz ! Wiecie co ..bardzo trzeba chciec i pomogl mi tez TABEX ,poczatkujacym naprawde polecam ,tak bardzo sie nie cierpi....Na poczatku tez przytylo mi sie a teraz juz zlecialam z wagi ....bylam smutna jakbym tesknla za petami,gdzies ok miesiaca po rzuceniu ,wtedy mialam mniejszy apetyt.Jem czesto ale po troche,nie opycham sie pieczywem,pustymi kaloriami .Bralam tez raz dziennie BLONNIK Z ANANASEM taki do ssania ,czasem chrom zeby slodkiego sie nie chcialo .Tylko nie systematycznie zeby nie przyzwyczaic organizmu .Zreszta nie ktorzy malo jedza a mimo wszystko tyja ,wiec nie ma dla wszystkich reguly ,Duzo moich znajomych doszlo do swojej wagi ale trzeba troche czasu .Wazne ze nie palimy .Trzymajcie sie zaczynajacy ,damy rade :):):)pozdrawiam wszystkich i przesylam duzo radosci i usmiechu .Nie pale 178 dni ,jak ja sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPISALAM SIE DZIS.......ale czuje ze mam taka potrzebe zeby nie myslec o glupotach bo czasem nachodza mnie tez wstretne mysli ale sie nie daje i pocieszam sie ze.... czy czujecie sie tak jak ja ?????????? jakos mi tak dobrze sie oddycha pelna piersia...nie kaszle w nocy,nie budze sie rano odkaszlujac :) PACHNE:) Czuje w koncu jak smakuje zupka ogorkowa,kawa czy piwo jak smakuje woda mineralna....czuje zapachy////ja chyba sie po prostu naradzam na nowo....WSZYSTKIM TEGO ZYCZE!!!!!!! JESTEM PO PROSTU SZCZESLIWA!!!!!!!!! trzymam kciuki za wsiech :Majownia ,ja-ka ,30-stka z Gdańska ,mordusiak ,Kukawka ,dudka ,sadny dzien ,krychna 377 ,clapp ,dodob, dana1963 ,pigwa37 ,TakaAda ,zlosliwiec ,Ania.B ,anulla77 ,sama_samotna ,fado ,A.N.D.Z.I.A,pandora,mmm757 ,Kapi84 ,natalka 24 ,nerizabcia26 11..i jeszce ktorych moglam ominac .Nawet najladniejsze perfumy nie pokryja smrodu papierosowego ...teraz to czuje ...do milego zobaczenia ..piszcie jak sie czujecie ....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złośliwiec---widze że i o mnie pamietałeś, dziekuje 🌼Trzymam za Ciebie mocno kciuki, musi być dobrze, nie wyobrażam sobie inaczej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam WSZYSTKICH BP :D wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 chłopakom 🖐️ graba bp :) za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki na razie bo idę na marszobieg ze swoja psinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moi kochani BP podpisuje liste i spadam musze cos zalatwic jeszcze dzis wiec nie poklikamy ale jestem z wami dusza i serduszka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a monia jak czytasz wsteczne to wroc do 522 to byla moja pierwsza strona :) wtedy do was dolaczylam :D kocham was moje serduszka ❤️ 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwszy dzień bez papierocha. Jest strasznie,chrzatam się jak głupol jakis po mieszkaniu. Nie moge znalezc sobie miejsca. Ale jestem twarda tak jak Wy!! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie palę już ponad trzy miesiące:) Jestem STRASZNIE szczęśliwa z tego powodu. WOLNA Wszystkim chcącym rzucić lub potrzebującym wsparcia polecam książkę która mi otworzyła oczy http://magm.superhost.pl/palenie.pdf Gratuluję na starcie każdemu kto zdecyduje się ją przeczytać:) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fajek juz ciagnie mnie coraz mniej nawet mam dni, ze w ogole o nich nie mysle:classic_cool: a i jem juz mniej co najwazniejsze:D:D 🖐️pozdr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 1962
witam !!! dzisiaj o 9.26 wypaliłam ostatniego papierosa!!!!!! kolejny raz rzucam może z Wami mi sie uda. A.N.D.Z.I.A życzę wytrwałości Tobie i sobie prawie razem zaczynamy lub kończymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 1962
mam zamiar kupić tabex .czy ktoś stosuje chodzi mi o skutki uboczne mój żołądek nie za bardzo toleruje leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Po pierwsze, nie rzuciłam jeszcze, ale przymierzam się do tego...jest ciężko gdzyż mam znajomych, którzy palą jak smoki, a w towarzystwie palaczy trudno jest nie myśleć o papierosie, zwłaszcza do piwka lub kawki;) Mam nadzieje, że tutaj z Wami rzucę ostatecznie......... Jutro będzie pierwszy dzień rzucania.....oby mi się udało... acha nie przedstawiłam się:) Mam na imię Martyna i mam 21 lat palę od 6 lat z przerwą 4 letnia :P wiem głupia jestem, że znowu zaczęłam, wkurza mnie to ukrywanie się przed mężem( bo nie wie, że pale) i rodzicami( bo też nie widzą);) Pozdrawiam Was:) i trzymajcie proszę za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 1962
witaj saszetka ...zacznij od dzisiaj! wpadlam na ten topik i decyzja podjęta po przeczytaniu kilku stron -od dawna chce rzucić ale ciagle odkładałam na jutro ,od pierwszego tp. Pale 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszetka ----> jestem w szoku że mąż niewie ;) jak to robisz heh że nie czuje od Ciebie smrodku śmierdzieli :D rzucaj to dziadostwo pukiś młoda :):):) Monikaaaaa -----> gdzie jesteś ???????????????????????????? nawet konto na NK usunęłaś ???????????????? kurde szłyśmy jak burza razem łeb w łeb :P co z Tobą ????? A mój bilansik na dziś : Nie palę już 57 dni (+ 15g21m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 2305. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 14g41m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 806,95 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:)! Trzydziestka trzymaj tak i nie waż mi się gdzieś uciekać:)!!! Ja się zastanawiam gdzie jest becia. Oj ja was wszystkie zaczne szukać po tym świecie i po tyłkach będę kopać;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka 🌼 hej hej hej 🖐️ jestem obecny :D 30-stka z Gdańska 🌼 pozdro 🌼 mordusiak 🌼 kulka777 🌼 sadny dzien 🌼 doro 1999 🌼 Ania B. 🌼 Majownia🌼 A.N.D.Z.I.A🌼 bella 1962 🌼 saszetka 🌼 mmm757 🖐️ dziewczynki trochę zawziętości i odpędzać od siebie śmierdzące myśli przecież chcecie być piękne i pachnące prawda ???????? :D można pokonać śmierdzący nałóg :D najgorsze są pierwsze 3dni później już jest lżej i można wytrzymać wiem że jest bardzo ciężko też przeżyłem horror i wiem przez co trzeba przejść bo to już przerabiałem naprawdę jest inny świat BP byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało pokonać śmierdziela to i Wam tez się uda tylko trzeba naprawdę ale to naprawdę chcieć BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D zycze kolorowych snów i spokojnej nocki BP ps prawdziwy mężczyzna lubi puszyste kobietki bo jest na czym „oko’’zawiesić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Ja na sekunde złożyć raport: Nie palę już 73 dni (+ 20g48m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 1477. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 06g50m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 406,26 zł! 73! WoW WoW WoW! Ale to zleciało... a pamiętam dobrze jak się tutaj cieszyłam że przeżyłam 14 dni :) Składam też pozdrowienia od Moniki! Ma się dobrze jest ściśnie niepaląca ale nie może odezwać się na forum obecnie. Trzymajcie się nowi niepalący! Zawsze mówiłam że z rzucaniem palenia jak pobytem w więzieniu, jak przeżyjesz pierwsze trzy dni i pokażesz że jesteś twardziej to potem cię już nie ruszą (pety cię nie ruszą :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.. Pandorko dobrze że Monikaaaaa się trzyma :) Anulla gdzie jesteś ??????????? Becia ??????????? faktycznie trza będzie Was szukac i po tyłkach kopac heheheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1962
wytrwałam ,ale nie jest łatwo, dobrze że ten dzień sie kończy.Może jutro tez mi sie uda ,pójśc do sklepu po chlebek nie patrząc w strone fajek wyjść szybciutko ze sklepu. Miłych snów wszystkim życze!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:-) nadal BP :-) tyle, że mam ostatnio sporo pracy i jak już się znajdzie czas, żeby przed kompem zasiąść to mi się zwyczajnie nie chce... Nie palę już 41 dni (+ 01g57m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 903. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 21g41m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 316,32 zł! no po prostu SZOK!! ;-) PS. nie obywa się to bez skutków ubocznych - nawet nie wchodzę na wagę, żeby się bardziej nie dołować ale brzuch jak w 6-tym miesiącu a buzia jak w podwójnej pełni... Z niecierpliwością czekam aż się wszystko unormuje... czego jestem pewna :-) bo skoro tyle już nie palę to i z wagą sobie poradzę! :-) Mocno trzymam kciuki za wszystkich startujących. Słuchajcie, nie taki diabeł straszny...;-) Wiem, co mówię! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. 2. Aha, bo to ważne. Jestem dokładnie tego samego zdania, co Aneczka B. - że ten topik to coś najlepszego, co mogło się nam przydarzyć... Ja nie wiem, czy bez Was doszłabym do dzisiejszego dnia... JESTEŚCIE WSPANIALI!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella 1962 --------bralam tabex ,czyni cuda ,jest naprawde dobry,,pytasz o skutki uboczne ....papierosy sa gorsza trucizna!!!! nie odczuwalam az tak bardzo ,bylam szczesliwa ze udaje mi sie nie palic a to najwazniejsze .Kupuj TABEX i do dziela ,juz swoje wypalilas ,podjelas dobra decyzje :) ja palilam ponad 20 lat... nie pale 180 dni HURRRRRRRRA POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z TEJ WSPANIALEJ STRONKI ,:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, że Tabex to bardzo dobry specyfik na rzucenie palenia. Paliłam 20 lat, a z Tabexem udało rzucić mi się palenie. I tak juz w tym trwam od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×