Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ja też nie śpię. Piję sobie spirytusik z miodzikiem, mniam:p I myślę, co będzie jutro;) Dzieci moich teraz nie ma, przyjadą dopiero w lutym. Fajnie gdybym już nie paliła:) Samą myśla się podniecam :p może dam radę......... No i mam problem jeszcze z wyborem mebli. Muszę sie na coś zdecydować. Stare wyrzuciliśmy i nie wiem, jakie kupić. Pokój mam mały i nieustawny a klamotów dużo. Trzeba je wszystkie gdzdieś upchać. Jak to zrobić, żeby było ładnie i funkcjonalnie........nie mam pojęcia. Jestem straszną chomikarą, wszystko mi się przyda. Mam dużo wełenek bo lubię robić na drutach/ co zrobię to córka zabierze:p/ Ale ja tak gadam i gadam ..........pora spać. Dobranoc wszystkim, papa👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram -----> trzymam mocno kciuki za Twój start ku zdrowszemu i pachnącemu życiu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dzięki👄 Do północy palę a potem koniec/ mam taką nadzieję/ Wiem, że Tobie nie udało się za pierwszym razem ale teraz chyba jest ok? Cały czas czytam ten topik, jestem zmotywowana i myślę, że jak Wam się udało to i mnie się uda. Podziwiam Was wszystkich i życzę wytrwałości:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, a Ty robisz coś na drutach? Moja córka jest szczupła, ja też i co zrobię to jej się przyda:). Nosimy rozmiar 38 i możemy się wymieniać ciuchami, fajnie tak:) Nie masz gdzieś w pobliżu jakiejś rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 139 dni (+ 00g28m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 5560. Będę żyć dłużej o 42 dni (+ 11g28m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 946,28 zł! :D tak - za pierwszym podejściem niestety poniosłam klęskę :( teraz jest inaczej..myślenie od początku było inne :) i dlatego czułam że tym razem będzie inaczej - że się uda :D ale pamiętam dobrze 1 września jak uruchomiłam licznik heh i byłam przerażona pierwszą linijką : \"Nie palę już 0 dni (+00g00m00s).\" bożesz straszny to był widok hehe i lęk co to będzie - ale potem zleciało - dzień za dniem,coraz lepsze samopoczucie, nawyki których się tak strasznie bałam że nie dam rady - minęły ... {zaraz po przebudzeniu pet!!do porannej kawy z 5 petów,wiadomo po każdym jedzeniu, a wieczorem przy kompie wypalałam prawie całą paczkę!!masakra :( } ja miałam/mam taki swój osobisty sposób jak ogarniała mnie straszna chęc na dymka - mam zawsze pod ręką słoniolek i skubię kilka ziarenek i szybko mija chęc na peta :) nadal wieczorem nie pogardzę pysznym słoniolkiem {z przyprawami - the best:D } także jak ja dałam radę to większosc z Was też da :):):):) jestem przeszczęsliwa że rzuciłam to dziadostwo - 16 zeta dziennie zaoszczędzone (2 paki na dzień) zresztą po moim liczniku widac jakim szalonym palaczem byłam :( i nie ukrywam że rzuciłam tylko i wyłącznie z powodów finansowych ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram - czy to Ty zaglądałaś na mój profil na NK ?;) czy Twoje imię to Maria ? :):):):) mam rację ? czy może się jednak mylę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja chcę rzucić i powodów mam wiele. Nie ukrywam, że kasa jest bardzo ważna, ale zdrowie najważniejsze. Wszak jestem już "starsza panią" i nie wypadaP;/ chociaż wcale się tak nie czuję/ Względy zdrowotne są najważniejsze, teraz odczuwam dyskomfort:( . No i ten cholerny smród, bleeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj tak się.Uda się dobrze nie uda trudno.Będe próbować do skutku.Podejdź do tego bardziej na wesoło.U mnie nikt nie wiedział.To była moja tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram i jak tam - wszystko dobrze? - poczytałam sobie wczorajsze stronki i gratuj;uje decyzji wszystko na pewno będzie dobrze. U mnie kicha straszna życie mi się wywraca do góry nogami - nie mam siły ale nie pale. Mój bilansik 🌼 Nie palę już 12 dni (+ 00g39m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 312. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 09g19m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 125,08 zł! Mam nadzieję, że 13 dzień nie będzie pechowy - zresztą nic mnie już nie zdziwi ale strasznie boję siękryzysu. Trzymam kcuki za wszystkich 🌼 - nie mam w domu kompa bo mi się właśnie wysypał więc będę się rzadziej odzywać narazie. 🌼 Aram dasz rade naprawde - to kwestia ustawienia sobie wszystkiego w głowie- masz racje wspomagacze nic nie dają ale nie wiem, czy przy tak dużej ilości wypalanych papierosów powinnaś rzucać bez wspomagaczy -nie masz kłopotów z sercem? Organizm może bardzo ostro zareagować. Trzymam kcuki bardzo mocno - jakkolwiek będziesz rzucać fajki - na pewno Ci sięuda 👄 🌼 Sciskam i pachnąc pięknie biorę się do pracy kochani. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zaczynam kolejny dzień BP. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. Uważajcie bo jest bardzo ślisko.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) Wy już na posterunku, a ja mam zamiar przedłużyć sobie spanko dzisiaj - wszak mam święto, hehe / nie będę myśleć o paleniu:p/ Majamajeczka - musi być dobrze, grunt to pozytywne nastawienie🌻 Odezwę się później i będę zdawać relacje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×