Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

pozdrawiam całe pachnące grono 🌼 życzę miłego i spokojnego weekendu BP :D marjola53 🌼 jestem z tobą i trzymam za ciebie dwa nie zajęte śmierdzielem kciuki bp razem damy radę na pewno :D 🖐️ ojejkujejku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 53 🌼 ja wiem ze nie palisz ale pamiętaj nie jesteś sama jesteśmy z tobą :D 🖐️ bp palaczka aga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola - przepraszam, nie było mnie bo miałam gości i opychałam się jak szalona, nie pal kobietko, ty nie palisz już 12 dni to jest dopiero coś, zrób sobie jakecznice z dymką - najlepiej około północy - odpędza wszelkie smutki - trzymam kciuki i jeszcze tu posiedzę - nie wiem ktoś jest jeszcze czy wszyscy śpią? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooo, kolejne dni bez ..., wszystko na czysto, nie mam siły nawet pisać, tylko czytam, ktoś tu już napisał, że po rzuceniu czuje się, jakby go nie było...., to ja tak własnie się czuję. daję radę, bo chcę! I wiem, że ten czas \"odtrucia\" minie, no będzie tak :) marjola 🌼 dla ciebie! Puk, puk, jesteś tam? Nie poddawaj się! Złośliwiec - za czuwanie: :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak: ci, co pachnący od 345 dni są lepsi od tych, co nie palą 74 ci niepalący od 46 są lepsi od tych, co BP 8 dni a ci, którzy rzucili wczoraj są lepsi od tych, którzy jeszcze nie .... poszukajmy sobie takich w obydwie strony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, mistrzyni matematyki z Ciebie! A ja nawet licznika nie założyłam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, no coś Ty....trzeba bylo iść spać, to by Cię nie skusiło. Ale nie przejmuj się, to jeszcze nie koniec świata. Mam nadzieję, że wiecej już nie zapalisz. A co się stało, tak dzielnie się trzymałaś? Smakowało chociaż? Mam wyrzuty sumienia, że wcześniej tu nie zajrzałam:( Może bym Cię powstrzymała jakoś. Ide spać ale zaraz rano idziesz \"na dywanik\":) Trzymaj się a ja trzymam za Ciebie kciuki, dasz radę. 🌻👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurcze czemu ja dziś do pracy :( miłego dnia Wam życze Nie palę już 41 dni (+ 18g23m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 1085. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 07g05m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 382,78 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niestety albo stety już rano - bo wczoraj dzięki złośliwości rzeczy martwych - odpadłam - inernet mi się wysypał kurcze. Przepraszam 🌼 Zaraz sobie dokładnie poczytam, co tam pisaliście. Melduje oczywiście, że NIE PALE NIE PALE - co nie jest takie oczywiste - bo ciężko jest ale z każdym dniem jakoś tak inaczej........, Mój bilansik 🌼 Nie palę już 10 dni (+ 00g44m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 260. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 23g48m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 104,31 zł! ♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek121 jeszcze raz ddzięki za linki do filmików, warto je oglądać, na mnie przynajmnie działają. 🌼 Tartina - dasz rade, to tylko chwilowy choć niesamowicie ciężki stan - teraz się męczysz ale z każdym dniem będzie lepiej i będziesz w końcu "wolnym" człowiekiem....... Ja czułam się jakby mnie nie było, albo jakby mnie było za dużo i tak na zmiane. Raz mnie wciska w fotel a raz z niego wyrzuca, o skupieniu czy konstruktywnym myśleniu nie było mowy w pierwszych dniach, byłam rozbita, rozkojarzona, zasypiałam na stojąco, albo wpadałam w szał....., tego się nie da opisać. Ale wiesz co ? Dzisiaj jest o niebo lepiej , przynajmniej fizycznie.... zniknęły takie najbardziej uciążliwe fizyczne objawy, tyle tylko że zaczął mi się włanczać ...... nie wiem jak to nazwać, odruch bezwarunkowy, ponieważ już nie muszę ustawicznie skupiać się na tym żeby jakoś funkcjonować, tylko zaczynam wykonywać zwykłe czynności....., to zwykłą czynnością zawsze było też palenie.... i ponieważ fajeczki sobie u mnie leżą wszędzie, to jakoś tak myśli mi ku nich biegną ...., bo palić mi się chce cały czas - to tylko najgorsze objawy odtrucia pomalutku mijają. Nie dam się, nie dam się. Choćbym miała zmasakrować całe to śliczne forum - swoimi wynurzeniami hahahaha- pomaga mi to naprawde 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola 🖐️ Zapaliłas jednego czy wiecej? To nowe doświadczenie, czasem może pomóc........ Ale mam nadzieje, że juz teraz pełna abstynencja, tak? Pozdrawiam i trzymam paluszki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55- to był 1 ćmik.Nawet go do końca nie spaliłam.Był okropny.Udusiłabym się . Teraz całkowita abstynencja.Wiem co zyskuję. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola trzymam kciuki mocno, bardzo, jeden papieros to nic - aram ma racje to nowe doświadczenie, które Ci pomogło BO TY NADAL NIE PALISZ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna postawa:) Tak trzymaj;) Teraz mogłaś się przekonać, jaki to syf te papierochy, bleeee. Dzisiaj bierz sie za sprzątanie albo znajdź sobie jakieś ciekawe zajęcie, żebyś tylko nie myslała o paleniu. Wierzę w Ciebie! Trzymaj się 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na dobry początek (u mnie bardzo pracującego) weekendu – pozdrowienia i uściski dla wszystkich – mam nadzieję, że nikogo nie pominę..... 🌼 tak więc wzorem złośliwca, przesyłam buziaki duże życząc spokojnego i pachnącego weekendu: marjola 53 🌼 złośliwiec 🌼 sadny dzien 🌼 ja-ka 🌼 dudka 🌼 Ania.B 🌼 Justus 🌼 bella 1962 🌼 30stka z Gdańska 🌼 jedrek 30 🌼 leloof85🌼 misiek 121 🌼 anula 77 🌼 palaczka aga 🌼 dodob 🌼 ojejkujejku 🌼 tartina 🌼 kaaja 🌼 zielona gęś 🌼 mumi 🌼 Julka 85 🌼 sroczka 1986 🌼 kasia 3 🌼 asiulina 0610 🌼 nerwuska 30 🌼 clapp 🌼 Aurela 25 🌼 wyzwolona 🌼 Dżola 🌼 AgaCha 🌼 aljenkaa 🌼 kopytka i sliwki 🌼 genett 34 🌼 jacobs 🌼 a.b.c. 🌼 Cuspidor27 🌼 kama 35 🌼 nat.toy 🌼 Olciaach 🌼 aram 55 🌼 Migotka1978 🌼 dziewczyna_ bonda 🌼 whatever 123 🌼 zupek 🌼 kulka 777 🌼 leim 🌼 jeszcze raz 🌼 nowonarodzony [ kwiatek] dodob 🌼 ulabula 🌼 wtórka 🌼 taka tam sobie ja 🌼 coś dla was 🌼 Leim 🌼 Lodzia 1🌼 wszyscy których pominęłam 🌼 Pachnącego dnia 😍 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×