Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Julka85--🌼-to Ja!!! wróciłam -śmierdząca i grubsza o dziwo, witam również resztę koleżanek🌼 teraz się nie dam- mam czas do czerwca-wolne od pracy i szkoły-uczę się na egzamin na aplikacje(drugie podejście, rok temu pare punktów , dramat) więc będe prosiła o duuuzo mobilizacji !!!!! co do rzucania palenia dla dzieci. Ja mam 29 lat i ILE BYM DAŁA żeby mój tato rzucił palenie, mimo ze pale sama to najbardziej bym chciałą zeby przestał palić TATO!!!! Mysle ze juz miał taką decyzję bo kupił nicorett , które są dla niego zamocne, mówi ze cała jego paczka nie ma tyle nikotyny co jedna guma, pali jakieś Cristale whity super extra lajty....więc jak rzucicie to wasze dzieci będą mieć pełnie szczęścia!!! PÓKI CO JA RZUCAM I CHCE DAĆ PRZYKŁAD ŻE SIĘ DA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka tak trzymać.Daj przykład tacie.To mu pomoże.:) Moim wzorem jest syn.Rzucił z moją pomocą większe świństwo.Dał radę .To ja nie miałam sobie poradzić z takim małym śmierdzielem.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedrek30🖐️ Agnie 🌻 Jola388 🌻 Palaczka Aga 🌻 Dodob 🌻 Paląca inaczej 🌻 Aurelka 🌻 Vitalijka 🌻 Miki 33 🌻 Kingusia 🌻 Madziuchna 🌻 Grażka66 🌻 Julka 85 🌻 Dla wymienionych i niewymienionych 😘😘😘 Spokojnej nocki.Pewnie już tu nie zajrzę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje pamietajacym za pamiec i zyczenia z okazji wczorajszego pólroczku;-) super to brzmi,ale lepiej bedzie brzmiec roczek,dwa,10 lat hehe;-) dumna jestem z siebie..kazdemu moze sie udac;-)!! i sie uda! złosliwcze nasz kochany wracaj do nas szybko!!i do zrówka oczywiscie,czekamy na CIebie!! nei pisze czesto ,ale czytam dosc czesto,nie mam na to tyle czas ile bym chciala. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki . Zapaliłam dwa :( Jest mi żle . Pozdrawiam wszystkich palących i niepalących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy już śpią, ale jeszcze się pochwalę: byłam na PIWIE BEZ PAPIEROSA! ze znajomą, która jarała... a ja nie, i luz :) nawet bez większego cierpienia... tylko jem jak prosiak... ale postanowiłam, że dam sobie tydzień luzu z żywnością (tzn. ile chcę, czego chcę i kiedy chcę), przecież przez tydzień się człowiek nie może jakoś strasznie roztyć - a potem się zastanowię... to mnie martwi, że teraz będę musiała się ZASTANAWIAĆ, co jem i ile - do tej pory to jadłam co chciałam i ile chciałam - i było ok - bo po prostu za bardzo mi się nie chciało jeść :( i byłam jedną z najszczuplejszych osób w pracy... ciekawe, jak to teraz będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnie daj sobie przez jakiś czas luz z jedzeniem Zobacz wiosna idzie rowerek spacerki i będzie ok A najważniejsze że bedziesz pachnaca Spokojnej nocki Złośliwiec wracaj do nas tęsknimy za Toba i mocno kciuki trzymamy mykam spać padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.:) Na dworze jest całkiem przyjemnie.Ja już po spacerku. Teraz zrobię kawę.:) Zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 ja chętnie skorzystam z zaproszenia kawkowego rano idac do pracy swierdziłam ze fajnie jest tak nie smierdziec nie palic nie czaic sie czy ktos mnie z fajka nie przyłapie. to wszystko takie smieszne mam 35 lat a zachowuje sie jak gowniara ale jakos nigdy nie chcialam zeby syn zobaczyl mnie z fajka bo wydawalo mi sie ze jak dziecko widzi rodzicow z papierosami to wieksze prawdopodobienstwo ze on kiedys tez bedzie palil !! wiec przede wszystkim dla siebie a w drugiej kolejnosci dla niego NIEPALE :) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze o kawkę Dziś mam wolne o jak fajnie Szkoda tylko że słoneczko u mnie nie chce wstać miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ;) W niedzielę zgubiłam paczkę papierosów i od tego czasu szkoda mi na nową ;) Ja wieeeem, to dopiero środa- to dopiero 3 dni bez papierosa ;( Ale MUSZĘ dać radę, przecież potrafię ;) Już wiele razy rzucałam palenie i zawsze troszeczkę przybywało mnie tu i ówdzie. To aby tego uniknąć wykupiłam karnet na Power Slim Active, nie ważne jakie są opinie na ten temat. Wydałam pieniądze, które normalnie puściłabym z dymem. Podietuję sobie troszeczkę ;)- przecież wiosna idzie trza jakoś pięknie wyglądać. Będę tu do Was zaglądać, mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj wieczorem zapalilam ostatniego papierosa i dochodze do wniosku ze nie chce mi sie w sumie palic to mozg taki chory jest na tym punkcie i sie tak nakrecam. mama jeszcze 2 papierosy w domu i mam nadzieje ze ich nie wypale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanko. jakie momenty byly dla was najgorsze przy rzucaniu bo dla mnie najgorzej jest po jedzeniu. to bylo juz takie przyzwyczajenie ze np jadlam obiad i pozniej papierosi wlasnie w tych momentach najbardziej mnie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palić mi się chce, są dni że mi się chce, sytuacje, pory dnia....tak jak teraz ale to tylko głód nikotynowy, to nie ja! Ja palić nie chcę, chce pachnieć, chce żyć zdrowo Pomijając to na górze: będę walczyć dzielnie!! Plan:póki co zaczęłam zaprzyjaźniać się z ruchem,gimnastyką=jest coraz lepiej!!! chodze na stepperku, cicze przed nim rozgrzewkę i później rozciąganie i robie godzinne spacero-marsze!! Jade zaraz po hulay-hop i jakieś gumy do ćwiczenia i wrzucić chce basen do tego planu, a od kwietnia dołożę skakankę, bo troszkę muszę schudnąć!!! i od kwietnia pewnie już rowerek!!!! jak schudnę troszkę to zacznę chodzić na pilates(może koniec kwietnia):) aby podszkolić się i porozciągać odpowiednio na JOGE!!!!- myślę że na jesień będę już mogła:), a może TAi-CHI nawet dam radę!!! chce chodzić regularnie na gimnastykę taneczną-juz chodziłam ale nienadążam troszkę-fajki i zadużo kg !! chce się wyszczuplić i wysmuklić a nie napakować!!! I TYM MOI DRODZY ŻYJĘ- nowa pasją , i nie ma tu czasu na śmierdziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej
Nie palę już 4 dni (+ 10g37m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 62. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 11g24m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 24,87 zł! Nie jest lekko, ale też nikt nie powiedfział że będzie lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie chce bardzo dziś palić i ro strasznie mocno Mój mąż mnie dopinguje ,razem przestaliśmy śmierdziec, kurcze boje sie on zaraz idzie do pracy na popołudniu Chyba zacznę sprzątać by nie myśleć Kiedy ten głód nikotyny minie aj nawet nie wiem czy to głód poprostu była sąsiadka i śmierdziałą petami jak wyszła to we mnie coś strzeliło ale ja nie chce śmierdzieć chce pachnieć Złośliwiec wracaj do nas Ginett jak tam zdrówko Miłego dnia Ide sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe pachnące grono.... vitalijka-tak 3maj aby do wiosny 🌻 kg.się trochę martwie ale i tak nie wyglądam aż tak strasznie(każdy mi to mówi)ale ja się żle czuję :(( ważę tylko 80 kg.przy wzroście 173,ale niemam nigdzie faldek i innych gadzetow-no moze lekki brzuszek który mi przeszkadza,ale kręgosłup odmawia posłuszeństwa.. :(( Ale gdy tylko zwolnię tępo i w pracy i w szkole i w zyciu osobistym to biore się za siebie tak mam zamiar zgubić tylko ok.15kg. Ale największym moim szczęciem jest to że PACHNĘ I NIE PALĘ...A kg.przyszły i pójdą... Aurelka1988-ja najgorsza zajawkę na śmierdziela miałam po jedzonku także,ale i podczas stresu jakiego kolwiek.Na poczatku ok.3-4tyg.po rzuceniu palenia byłam bardzo nie znośna do wszystkich ludzi,a mnie roznosiło....NIE DOBRA BYŁAM :(( Gdy po 3tyg.mój organizm oczyścił się z nikotyny dochodziłam do siebie...niepowiem nie raz mam takie chwile i czeroną lampkę w glówce z chęcią zapalenia,ale zaraz tłumaczę sobie ze nie warto że śmierdziel nie będzie mną i moim zyciem rządził...i jak narazie wygrywam tę walkę,gdzie jestem z siebie bardzo dumna... Nawet wczoraj moja Pani franzjerka (gdy weszłyśmy na temat śmierdzielka)zauważyła dumę wemnie gdy mówiłam jak opuścilam kochanego przez tyle lat\" śmierdzącego męża\"-petka.... Wiem ze dużo ludzi mi zazdrości ale ja jestem dumna z tego że pachnę i nie męczę się z tym okropnym narkotykiem... 3mam za was wszystkich kciuki i także z upływem czasu będziecie tak dumni z siebie jak ja... ps.lęcę do pracy a tak mi się nie chce tymbardziej że pisze pracę na zaliczenie z psychologii i socjologii,a także umnie w W-wie pogoda super.Niebo zachmurzone,szarówka,jakby zanosiło się na deszcz i strasznie ciężkie jest powietrze,kawa nawet nie pomaga(pogoda dobra do łózka) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i dla Was 🌻👄 Złośliwiec odezwij się-tęsknimy za Tobą...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzisiaj bez śmierdziela. Mam pytanie - czy jak człowiek sie zdeklaruje, że nie pali , to wypalenie jednego papierosa przekreśla jego starania o niepalenie . Przychodza takie chwile, że nie mozna sie powstrzymać . Co o tym sądzicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola388 co Ci da ten jeden papieros.Będziesz miała tylko kaca.:( Od 1 się zwykle zaczyna.Lepiej nie próbuj .!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola 388 marjola ma racje co c da jeden papieros ??? humoru nie poprawi raczej zepsuje a to twoja wewnetrzna decyzja czy jestespalaca czy nie nie nam to oceniac madziuchna tak trzymaj radze uwazac z kilogramami bo mozna wpasc w depreche jak sie za duzo przytyje ale to indywidualna sprawa ja mam168 i jak waze 60 to juz widac ze gdzieniegdzie mam tluszczu za duzo :) u nas w gdansku tez pochmurno ale ide dzisiaj na masaz wiec i juz sie ciesze a do portwelika kolejne 5 zl i tak zbieram na wage łazienkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź . Już mam motywację, żeby nie sięgać nawet po jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niby tylko jedne-a jednak!! ja sobie tak zapaliłam ostatnio- i odrazu 5 naraz zapaliłąm, ze t niby jedyny dzien gdzie moge, ze juz i tak zapaliłąm jednego to jeszcze jeden nie robi różnicy NIEPRAWDA!!- MĘCZYE SIE OD NOWA TAK SAMO:( ale jednak inaczej- ani jednego juz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich vitalijka ciebie tak szczegolnie :) szybko sie pozbieralas,ja teraz jak bym tak pekla to juz bym sie nie podniosla,ale mam nadzieje nie zmarnowac tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Nie palę już 80 dni (+ 17g00m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 3228. Będę żyć dłużej o 24 dni (+ 15g51m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 129,92 zł! Grudniowka... poprawiałam"górę" żeby pasowała do "dołu". Walczę z kg i wciąż walczę ze śmierdzielem. Jest trudniej niż 1-2 m-ce temu.. dlaczego? Ta walka trwa już tydzień. Czy kiedykolwiek to się skończy na amen? zlośliwiec.. wracaj... potrzebne Twoje ZDROWE kciuki! Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj trudny dzień.:( Nie zapaliłam:) Jutro się odezwę. Dobrej nocki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×