Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich pachnąco.:D Wczoraj dałam radę:D Jestem z siebie dumna. Złośliwiec🖐️ Ginnett😘 Muszę sobie poczytać.Mam zaległości. Pozdrawiam .Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję Was od dosyc dawna > dzisiaj zaczynam 3 dzień bez papierosa. Przezywam straszne męki, ale jakos daje radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola383 dasz rade Bo Ty jesteś silniejsza od śmierdziela Pamietaj my nie palimy my pachniemy Witam w gronie ]kwiat] ginett i złośliwiec 👄👄🌻🌻 ja ja lubie jak marjola kawe zrobi jest taka aromatyczna i pyszna 🌻 miłego dnia Ja dziś zaraz do pracy lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą stanęłam na wadze. Jestem w głebokim szoku .2 kg do przodu. Do szkieletorów nie należę. A to dopiero 3 dzień :( Załamka Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jola:D Może trochę sportu :rower, bieganie, pływalnia. Niestety na początku tak jest.Powinno się wszystko unormować. Głód nikotynowy daje takie same objawy jak zwykły głód.Niestety.:( Ważne, że nie palisz.🌻 Z wagą też się uporasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze paląca
Dzisiaj jest 4 - ty dzień tabexu, ostatni dzień palenia. Wczoraj z wrażenia że to koniec nałogu wypaliłam całą paczkę. Rozrywa mi głowę (normalnie paliłam pól paczcki dziennie). Ledwo żyję. Zazdroszczę wam że tyle już za wami. przeczytałam program odnowy twarzy - wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam wszystkich ja sie tylko melduje, po wczorajszej wizycie u dentysty jestem spuchnieta i obolała i palić mi sie chce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej wpałem siępochwalić że nie palę I\'ve been quit for 149 days + 15h24m37s. Cigarettes not smoked: 3292. Life saved: 25 days + 03h33m23s. Money saved: 1 308,62 zł. pozdrawiam wszystkich, pamiętajcie nie palimy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze palaca-------- na tabexe tak jest, poczekaj jak koło 5 dnia zaczniesz zapominac o fajkach, powinnaś już czuć takie mulenie w nosku:) wiesz co mi się zdaje ż enajgorsze w tabexe jest to że bierze się 6 tabletek, a co z reszta dnia:), no i ja brałam pastylki do ssania 4 miligramy, jak mi się palić chciało to ssałam te miętowe wielkie coś........ i mi pomagało.... Aram -------tak to są z hasko leku, dokładnie te:)co mam w szafeczce:)--buziaki:) Bella 1962------my mamy właściwie ten sam staż :), zamelduje się też.... Nie palę już 130 dni (+ 01g57m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 5203. Będę żyć dłużej o 39 dni (+ 17g56m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 341,47 zł! 🌻 Jola388 miło że jesteś, a bierzesz wspomagacze? co do wagi to nie bierz do głowy, przez pierwsze dwa tygodnie będziesz jadła i przybierzesz 2 no może 3 kg, ale jeśli zaczniesz kontrolowac to co jadasz to przestaniesz tyć:)Daj sobie czas... Powoli.......tak mi mówił nasz kochany Złośliwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze paląca
30 - stka z Gdańska dzięki za podpowiedź. Myślałam że bierze mnie zapalenie zapalenie zatok. Dziś wypaliłam tylko jednego papierosa, hm.... Ostatni dzień palenia, myślałam że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Witam wszystkich:)) Melduję się cała i pachnąca:) Żyję.....;))) i o dziwo nie miałam ŻADNYCH skutków ubocznych po narkozie! Zero wymiotów czy bólu głowy. Dziękuję za pamieć * Wiecie co, po operacji jedna z kobiet na drugi dzień nie wytrzymała i koniecznie chciała zapalić ( nie powiem - też miałam dziwną ochotę, ale wiedziałam, że sie nie poddam) ale.. nie wyszła na dwór tylko zapaliła w ubikacji!!!!! Ja akurat poszłam już po swoje rzeczy do sztani ale jak wróciłam po torbę to aż mnie odrzuciło. Paliła niby za 2 zamkniętymi drzwiami (od łazienki i od wc) i przy otwartym oknie na ościerz, ale jakbym obuchem w łeb dostała. Smród straszny, było mi strasznie wstyd gdy weszła pielęgniarka, choć to nie ja spaliłam tego papierosa. Na domiar złego, dziewczyna, która też miała tego dnia wychodzić zaczęła wymiotować ( wczesniej wspominała, że tak na nią fajki działają) i musiała zostać dłużej w szpitalu:|. Jenyyyy... Ja mam capivit A+E, ale jeszcze nie stosowałam, bo lekarz powiedział, ze kilka tygodni przed ani po operacji nie należy przyjmować wit E, żeby blizny były ładniejsze. Ale mam nadzieję, że na późną wiosnę będę już po 1 opakowaniu:) Buziaczki dla wszystkch pachnących i kciuki za aspirujących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegrałam po 5 tygodniach. Jest mi wstyd. :O Zaczynam od nowa 🌼 pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-tka z Gdańska - dziękuje 👄🌻 Ginett 34 - możesz być z siebie dumna 👄🌻 Jak ja wam zazdroszcze!!!:p Pozdrawiam wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nasza Marjolka odsypia chyba wczorajszą imprezkę:) Wracaj tutaj bo smutno bez Ciebie👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) Nie odsypiam imprezy.Mam dzisiaj gorszy dzień.Wszystko przez pogodę:( Kasia3 dasz radę 🌻 Palaczka Aga🌻 30stka z Gdańska mi zmarszczki już nie cofną się.Witaminki na pewno poprawią wygląd cery.🌻 Madziucha niestety śmierdziel nie odpuszcza:(🌻 Aram żelazko pewnie najbardziej skuteczne.🌻 Jeszcze paląca melduj się w sobotę.🌻 Ja-ka🌻 Julka85🌻 Jedrek30🖐️ Naja28🌻 Grażka polecam uśmiech,głeboki oddech, spacer, praca fizyczna -remont Te czynności są pomocne na wszystko;)🌻 Bella1962🌻 Jola388 jak tam?🌻 Grudniówka nie pal, to nic nie daje.Dobrze o tym wiesz🌻 Misiek121🖐️ Ginnett dobrze,że już jesteś z nami🌻 Kania2 zaczynaj od nowa:(🌻 Miłego popołudnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec🖐️.Myślami jesteśmy z Tobą.Trzymamy kciuki co by było jak najlepiej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego, pachnącego wieczoru:D Dawno nikt nie przypominał: 🌻😘🌻 Nie palimy. Pachniemy. 🌻😘🌻 Pozdrawiam wszystkich serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka 66
30-stka z Gdańska, poproszę o ten link. Remont w domu na nikogo, przypuszczam, nie działa kojąco. I nikt z nas nie lubi, jak mu sie kurz wciska wszędzie, żeby nie wiem jak duzo folii rozłożyć. A co do pracy, to i owszem, ale po tym bałaganie. Na razie jest robota tylko dla facetów, ja służę do robienia kawy, herbaty i jedzenia. I o dziwo, mimo wszystko wolę siedzieć w domu, niż w pracy (przede mną jeszcze 8 miesięcy zwolnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, życzę zdrowia i cierpliwości przy remoncie.Będzie Tobie potrzebna:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginett bardzo sie ciesz eże jestes z nami i że pachhnąco sie meldujesz 🌻🌻🌻 złośliwiec jeszcze na Ciebie czekamy bardzo 🌻🌻🌻 grażynka ale jak masz remonty to nie ma czasu na myśli o śmierdzielu :D kolorowych snów ja mam teraz dwa dni wolnego :D:D:D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliisa
Skad ja to znam... probowalam juz chyba z 5 razy najwiecej nie plialm wogole 5 dni ... tragicznie sie meczylam .. nie moglam wytrzymac ... i co?? jadłam jak nienormalna .. przez te próby duzo przytylam pare kilo.. i co mam z tego jak z powrotem zaczelam byle stres i sieglam po tego papierosa.. ale nic bede jesczze probowac ciezko jest.. :) pozdrawiam i 3mam kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Witam Nie palę już 76 dni (+ 02g10m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 3043. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 05g59m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 065,26 zł! Zlosliwiec melduj się! Zdrówka życzę! Mój bilans kg to 2,5 na plusie. Czyli nienajgorzej. Było więcej, ale od 1,5 miesiaca pilnuję sie z dietą. Jem mniej i wyłączyłam niektóre produkty. I tu ciekawostka. $ m-ce temu miałam operacje ( jeszcze jako paląca) i miałam idealne wyniki krwi. Do ostatniej operacji mało nie doszło, gdyż były fatalne.. :|. Przecież nie głoduję i własnie staram się zdrowo odżywiać. Ciekawe od czego to zależy. Czyżby champix??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i na pyszną kawkę wszystkich zapraszam dziś jade w gości na wódeczke do Poznania Jedna osoba będzie paląca to myśle że damy rade a raczej my nie palimy tak więc jutro pachnąco sie zamelduje Nie mam innego wyjścia :P MIłego dnia a ja do kawki polecam jabłecznik włąsnie wystawiłam z piecyka złośliwiec zdrówka wracaj 👄 ginet 🌻 marjola 🌻 julka 85 🌻 30 zGdańska 🌻 bella 1962 🌻 jola 388 🌻 grudniówka 🌻 misiek121 🌻 kasia3 🌻 madziuchna 🌻 ja-ka 🌻 jędrek \\30 🌻 miłej soboty dla tych co przez przypadek pominęłam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Ja już po spacerku z piecholką Palaczka Aga dzięki za kawkę.Jak zwykle pyszna.😘 Za jabłecznikiem poczekam;) Na dworze jest przepięknie.Pięknie świeci słońce.🌻 Aga dasz radę.Nas to nie dotyczy.My nie palimy. Przyjemności na imprezie.Pewnie do mnie znowu nie wpadniesz:( M iłego pachnącego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam Melduję się pachnąca ale nadal spuchnięta i obolała :( słuchajcie jak długo może boleć rana po usunięciu? kasia3 jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×