Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Widze, ze imprezka sie rozkreca ;), jest nas coraz wiecej! Kto co pije?? Winko, piwko, wodeczka:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
stukam sie z Wami i spiewam STO lAT !!! a na tort juz nie mam miejsca ale zycze smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
fiona właśnie ktoś obiecał przynieść tort na razie musze się zadowolić szampanem bez alkoholowym …:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Kinia/ stukam i wszystkiego naj ??? smacznego ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... feta na całego ;D Ja melduję posłusznie, że dzisiaj nie zapaliłam (i nie zpalę). Poziom zmulenia dość znaczny, ale da się wytrzymać ;) To pierwszy dzień BP, ale jestem dobrej myśli. Wszystkiego dobrego życzę Wam i sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto LAT!!!!!!!! BP!!!! Ja wznosze toast piwkiem. Wiecie co?? Nie strofuje mocno- ja poprostu nie chcę, byscie palili!!! Dla Waszystkich niepalacy buziaczki. Pa!!! Złosliwiec- czy Ty sobie wyobrazasz, jaka siłe maja Twoje kciuki????? Jestes naszym filarem !!! Fajny z ciebie musi byc facet, ze poswiecasz swój czas dla potrzebujacych....:-D ika*-> Ty kobito jestes dla mnie jak siostra, wiesz o co chodzi w zyciu i za to cie lubie:-) Dla reszty paczki, bo nie bede wszystkich wymieniac, wierzcie w siebie- to droga do przezwycieżenia nałogu!!!!! Mozecie to zrobic!!!! Ateraz chlup (wypiłam toast).;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo ma jakieś trudności i nie może się tu do nas dostać Pozdrawia Wszystkich i przesyła buziaczki dla Wszystkich tu obecnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo jesteśmy z Tobą wznoszę toast sto lat!!! sto lat!!! Stukam się z Tobą smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najpachniejszego Wam wszystkim z okazji imprezy. Ja nie pale chyba 3 dzien. Spoko dzis bylam na miescie, ale z moim facetem, czyli postacia przy ktorej najmniej mysle o paleniu. Nie zapalilam, nie mialam tez jakos mysli za bardzo na temat papierosowy. Mezczyzna moj nie zauwazyl nic, ani ze nie siegam po peta, ani ze nie mowie, ze bym zapalila, ani ze nie smierdze. Zobaczymy czy pierwszy on sie zorientujue, czy ja sie zlamie. Voytass - czekamy w takim razie do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT STO LAT !!!! I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!! NIECH ŻYJĄ NAM WSZYSCY Z PACZKI NIEPALACZI!!! Fiona to dzieki Tiebia;-)))i innym wspierajacym;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
mam malego kaca , po wczorajszej imprezce, a Wy ??? milo bylo , to najwazniejsze. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Ale cisza!!! po imprezie Wszystkim główki bola :D Pozdrawiam i życzę miłego dnia Za potrzebujących trzymam kciuki :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
pozdrowka , zlosliwcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień BP. Niby wszystko dobrze, nie myślę o paleniu, ale czasem nie wiem skąd uderza mnie nagła i niekontrolowana ochota na dymka. Postanowiam coś napisać, bo chyba mi to pomaga. Nie musze palić. Nie chcę palić. ehh... Zuziczka, nie zakładaj z góry, że sie złamiesz. Trzymam za Ciebie :) Pozdrawiam wszstkich BP, wasze przykłady dodają mi otuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
kimnooka - nie przegrasz jak dalej bedziesz chciala .Tylko trzeba chciec naprawde , to jest najwazniesze.Nie mozemy czuc sie niewolnikami peta, to my kierujemy swoim zyciem.A nwet jak czsaem zbladzimy i zapalimy to nie koniec swiata.Trzeba tylko znow przestac.Zycze sily !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu wysiadł mi komputer i to akurat w rocznicę topiku:( teraz siedzę w bibliotece i pozdrawiam wszystkich BP!! Do napisania!! 🖐️ pa!!mam nadzieje,ze szybko tego grata mi naprawią bo mnie cholera bierze jak nie mogę Was poczytać Jovik--> wzajemnie:) Złośliwiec--> trzymasz jeszcze za mnie kciuki??? proszę jeszcze o niecałe 2 tygodnie:) Słoneczko-->pozdrawiam:) i wszystkich,których tutaj nie wymieniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda....
Hej!! Jakis czas temu pisałam ze rzucam palenie (chyba 23.09) W sobote jeszcze popalałam a dzis mija 5 DZIEN BEZ PAPIEROSA!!!!!!!!!!!!!!!! To moj wielki osobisty sukces:):):) Tylko palacz zrozumie to jak sie ciesze i jestem z siebie dumna. Wczoraj miałam kryzys dzis juz jest oki. Boje sie soboty bo bedzie impreza a wiadomo jak to na imprezach...To bedzie moja pierwsza impreza po rzuceniu palenia. Boje sie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda....
Mam pytanie. Czuliście sie dziwnie po kilku dniach bez palenia? Mnie jakos tak dziwnie głowa boli. Nie czuje normalnego bólu tylko takie cmienie /bez sensu zeby brac tabletke nawet/. Mam mowi ze to pewnie głod papierosowy, bo ona tak kiedy miała. Wy tez tak mieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PALĘ już 7 tygodni a ciągle mi się chce przytyłam 8 kilo papierosy śnią mi się po nocy czuję się tak jakbym straciła kogoś bliskiego z początku to nawet spać nie mogłam teraz już dochodzę do siebie i papierochy zaczeły mi śmierdzieć coś okropnego fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
brawo dziewczyny !!!! jestem z Was dumna ! To ,ze boli Cie glowka to znaczy ,ze sie oczyszczasz ,Minie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmnooka-----ta nagla, niekontrolowana ochota na dymka, to normalna reakcja, kazdy rzucajacy to przechodzi, ja do dzis czasami miewam takie napady. Sprobuj sie w takim momencie zajac czyms innym, po pewnym czasie stwierdzisz, ze to uczucie minelo. Musisz byc silna. Pomysl sobie, ze niepalac poprawiasz sobie wyglad cery, wlosow, zebow, mi to bardzo pomagalo!! Magda------super, gratuluje. Teraz jeszcze liczysz w dniach, niedlugo w tygodniach, potem w miesiacach, a jeszcze troche i przestaniesz w ogole odliczac czas, bo niepalenie bedzie dla Ciebie calkiem normalnym stanem. Wydaje mi sie, ze chyba troche za wczesnie na impreze:), ja przez pierwsze pare tygodnii unikalam imprez, zeby sie nie zalamac. Zycze powodzenia :D! Ja bolu glowy nie miewalam, ale za to okropne zawroty glowy, tak jakbym byla na haju, dziwne uczucie. Po 3-4 dniach wszystko wrocilo do normy. Maandarynka-----ja tez miewalam problemy ze snem, wiekszosc z nas tak ma, czesto budzilam sie w nocy. To sa normalne objawy przy rzucaniu. I tez trwalo to u mnie przez pare tygodnii. Fajnie, ze powoli dochodzisz do siebie! Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie:D🖐️! Czy ktos z Was tez leczy dzisiaj kaca po wczorajszej imprezce:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT !!! Skoro Fiona tu zagląda to ja tez mogę ;) Fiona --> czyżbyś zapomniała, że masz tu zapisaną swoją historię? A zniknęłaś nam z topiku akurat jak poznałas ciekawego, niepalacego faceta ;) Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana Cosmic :D🖐️. !! Niepalacy facet to juz przeszlosc ;). Znowu jestem singlem!! Rzeczywiscie bardzo dlugo sie juz tu nie udzielalam. Co jakis czas wpadalam tu, zeby poczytac i popatrzec co sie dzieje:D. A jak Ty sobie radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani pachnacy !!!! ;d ;d ;d.....Wczoraj mną ze złosci po scianach rzucało...w taki dzien strona mi się nie chciała wyświetlic...Qrde !!!! Cometa---> co z Toba chłopie??? nie powiesz chyba że poległeś???????? dlaczego się nie odzywasz? :P Maximarta----> jak to miło, ze do nas dołaczyłaś..Tabex jest na receptę, lecz w większości aptek mozesz kupic bez... Tabex bardzo skutecznie niweluje nieprzyjemne skutki odstawienia nikotyny, między innymi bóle i zawroty głowy...polecam !!!!! Kiedys rzucałam palenie bez wspomagaczy więc mam porównanie :D Kimnooka---->spokojnie jeszcze nie raz poczujesz ochote na dymka...ale przeciez Ty nie chcesz i nie zapalisz prawda????:D Mandarynka--->gratulacje Kinia---> tak trzymaj...wierzę w Ciebie :) Ika, Jovik wiewióreczka, Fiona, Cosmic,Jewel------> ściskam mocno Złosliwcze ----> buziaczek słodziutki Pozdrawiam wszystkich i tych których nie wymieniłam tez oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×