Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Emi gratulacje!:) Mmm ale teraz jest \"moda\" na niepalenie i juz co raz mniej palacych, nawet w pubach nie ma tylu palacych co kiedys ale i tak wsze mam przesiaknieta ubrania:/ Sam przeciez rzucisz , wiec sie nie martw o ten zakaz;) on wejdzie moze za pol roku dopiero, wiec masz duzo czasu by oswoic sie z ta mysla albo calkeim rzucic faje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rzucacze :D Aurelia -> Wielka Jesteś Gratulacje 🖐️ przybij pionę iwonka -> gratuluję chłopaka i zazdroszczę troszeczkę tej spontaniczności :p setunia -> a co to? masz nowego wielbiciela ?:p basiek1 -> został Ci choć kawałek torcika, był taki pyszny że zjadłabym jeszcze kawałeczek :P tukipanek03 -> dasz radę mmm757 -> 🖐️ topikowy amancie :P każdy lubi zpalić? ale nie MY :D maria1947 -> to dopiero wynik:) rejma -> nie przybiera się na wadzę z powodu braku papierosów tylko od nadmiernego jedzenia :P Gratuluję wytrwałośći, 2 lata, szmat czasu Buziaki 👄 🌻 dla reszty, nieobecni, pomachać łapkami, wolne od śmierdzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka nie wiem, pytaj Mmm:P Mmm to nowy netowy \"kumpel\":classic_cool::) Gdzie tabelka?????:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec🖐️ i jak padało wczoraj? EMI78 -> witaj wsród pachnących🌻 i gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka......?w exelu :p nie planuj nic jak masz dzieci, to moje motto od wczoraj nie skończyłam jeszcze, dam znać jak zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka ze wzgledu na dzieci wybaczam:D:) to czekamy z niecierpliwoscia:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję łaskawco:D apropos tabelki, wpisuje tylko stałych bywalców, pomarańczi omijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka 🌼 🖐️ wczoraj padał deszcz ze śniegiem :D spadam bo jadę na cmentarz do matuli zapalić znicza :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko ok , bo pomarancze czesto pojawiaja sie tylko jednorazowo i pozniej juz nie wiem , czy nadal trwaja w postanowieniu;) Zlosliwiec przynajmniej cos sobie zapalisz:classic_cool::D🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla tych co mnie tu jeszcze pamietaja :) i dla reszty tez ! U mnie ok., oczywiscie nadal nie pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim!Wstałam po nocce i ....UDAŁO SIĘ!!!Opanowałam chec zapalnie.Chyba potrzebny mi byl ten przelom.Ale cala noc zamiast pracy mialam przed oczyma zapolonego papieroska ktory recz wolal mnie: Zapal mnie! Ale na szczescie nie ze mna takie numery:)Ciesze sie ze jest tu tyle osob ktorym sie udalo.Ja dopiero 4 pelny dien jestem BP.Nie iwem i jetem cholernie ciekawa jak to jest miesiac czy 2??Nie wiem ale bardzo chcialabym sie dowiedziec.Pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialabym...Iwonka gratuluję takiego chłopaka (takich powinno się chodować by nie wygineli:))Sa to mile gesty ktore bardzo motywuja do dzialania.Moj tez taki kiedys byl ale jak to bywa z czasem przychodzi przyzwyczajenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artyska ze spalonego teatru ---> Ty mi gratulujesz chłopaka a ja Tobie tych 4 dni....BP. Ja czekam na kogoś kto razem ze mną podejmie się tego. Pozdrawiam wszystkich !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany to trudniejsze niz myslalam a to dopiero 5 dzien:( To starszne.Nie potraie sobie z tym poradzic.Wmawiam sobie ze zpale 1 2 i bedzie dobrze.A pozniej mam wyrzuty sumnienia ze zapalilam tylko 2 i zaprzepascilam piec dni wyrzeczen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczyki i chłopcy!Zbieram się do pracy i już czuję że polegnę.Mam nadzije ze wam sie uda:)Pozdrówi dla was bo nie wiem kiedy uda mi sie zajrzec.mam ciezki zjazd na uczelni a zanim jutro wstane to bede musiala tam jechac.Trzymam za was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Co Wy tam z jakąś tabelką kombinujecie? Już się boje:) Eh, Artystko, chyba nie jesteś gotowa, takie wymówki to się wymyśla na swoje usprawiedliwienie, bo tak naprawdę wyłącznie od nas samych zależy czy damy radę. Mówię Wam jak mi się uczyć nie chce, a muszę niestety. Kiedyś co rozdział w książce to pet, a teraz szklanka soku:) Trzymajta się🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) qrcze nie ma mnie tylko te kilkanascie godzin,z ktorych 10 spedzam w pracy i tyle mam zaległości. Aurela dzięki za pocieszenie,ja tez musze wytrzymać,ale chyba się wszyscy poobrażają na mnie,a zwłaszcza ten co dzieki niemu zmobilizowałam sie do rzucenia:( jestem okropna,złośliwa itd mowi ze niedługo nie bedzie można ze mną pogadać a do tej pory to była moja najwieksza zaleta w jego oczach. ...brrr ale nie poddam się,bardzo mi pomagacie wszyscy tym że jesteście i wspieracie.dziękuje wszystkim!!!!!!!!!!!!!buziaki :***** i jemu na złość też -nie zapale,ale wiem ze tez mnie wspiera:)) ps.rosnie mi wszystko,nie dopinam się......ale to też mnie nie złamie Iwonka gdzie ty znalazłaś takiego romantyka??!! masz jakiś przepis?? a myslałam ze tacy juz wymarli:)) Emi gratuluje wytrwałosci,qrde ja chyba tez tyle przytyje,ale moze przejdzie ten glod w koncu. tez jestem za tym zeby nie bylo palenia w knajpach,przynajmniej mnie nie bedzie ciagło jak nie bede widziała ludzi palących:P sie rozpisałam musze konczyc buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko sie ujawniam...że czytam Was regularnie i nadal motywuje sie do działania ;) ale jak na razie potykam się o same przeszkody,straszne problemy nonostop COŚ itp. jeszcze niee jestem gotowa,jeszcze jestem za słaba:O Pozdrawiam wszystkich dobrych znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm komp mi sie wiesza to sie wsciekam;0a Ty mi kazesz jeszcze takie \"pracochlonne\"dla niego operacje wykonywac:D biedna myszka tylko obrywa od biurka przez to:P ale pracuje nad tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie zwlekaj🌻 Mmmm to Ty palisz , czy nie?????;0 Czy tylko wirtualnie , tak jak ja , palisz???:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×