Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ew_ka
Z ta przemiana materii to nie moze byc prawda!!! Litosci!!! Iga, cwiczyc powinnismy... Pewnie tak, tylko ze ja nie cierpie cwiczyc! Pare razy probowalam ale nigdy nie bylam konskwentna. Tak jak piszesz: samej w domu trudno. Zeby tak zebrac sie w sobie, odpowiednie zestawy cwiczen wymyslac, zeby nie bylo nudno... Jedyne co lubie i co nie nudzi mi sie nigdy to jazda rowerem. Wiec staram sie tak czesto jak sie da z dzieckiem rowerami jezdzic. Dzisiaj tez bylismy. Poza tym probuje ruszac sie wiecej np. przejsc dwa przystanki pieszo i dopiero wsiasc w autobus. Moze to cos pomoze??? Happyland, jak minus kiedy PLUS!!! I jak mam nie widziec tego w czarnych barwach??? Matko kochana, porycze sie chyba! Moze to tak na poczatek tylko, co??? Blanka, nie doluj sie, jutro nowy dzien, z lepsza miejmy nadzieje pogoda. Pedze spac dziewczynki, trzymajcie sie cieplutko i nie dawajcie sie smierdzielowi. Juz tyle przetrwalysmy, damy rade dalej! Spokojnej nocki, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaneczko masz na poprawe nastroju🌻:) aaaaa jak mnnie boli brzuszek:( masakra:( ;) ale mimo to ciasto oczywiscie upieklam bo jak cos sobie postanowie , to juz musze to zrobic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
ew_ka, taka prawda,ze zazwyczaj jak sie rzuci palenie to sie tyje. ale powtarzam jeszcze raz. moja siostra rzucila palenie i rzeczywiscie przytyla.ale po 3 miesiacach wrocila do normy, a nawet schudla.bo na poczatku cos sie metabolizm zwalnia, ale potem wszystko wraca do normy.tak ze glowa do gory. przytyjesz troche i potem schudniesz. za to bedziesz pachnaca ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Dzien dobry! Radosnego i pachnacego dnia zycze wszystkim! 🌼 Masz racje Happyland, nie ma co sie martwic na zapas. Grunt to pachniec i sie nie dawac! A i za waga sobie poradzimy :) Pozdr cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim 🖐️ ta reklama H&M mnie wykonczy 😡 nie da sie jej wylaczyc i przez to nie moge was czytac do konca bo to dziadostwo przyslania mi polowe topiku 😡😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko 👄 Dziś już czujemy się lepiej :) Zlosliwiec dziękuję za słowa otuchy, jesteś WIELKI 👄 Keke, może najechałaś myszką na reklame i dlatego zasłania Ci pół topiku :) :p Całą resztę rzucaczy, tych nowych i tych starych też mocno ściskam 👄🌻🖐️ Miłego, pachnącego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie kurde od kilku dni tak jest, zaraz skarge do H&M złoże :P milego dzionka wszystkim 🌼 u mnie pogoda gorsza niz wczoraj 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
czesc wszystkim walczacym z nalogiem.nie moglam przebrnac przez wszsytkie wpisy. od dzis postanowilam nie palic.kopcilam przez 25 lat, w tym 2 przerwy na ciaze i po niej w sumie 4 lata.wypalam niecala paczke, ale moj oragnizm sie chyba buntuje bo fajki nie smakuja mi tak jak kiedys. kupilam sobie ziarnka slonecznika, ale obawiam sie ze po powrocie do domu zacznie mnie nosic.moze ktos wie co mozna jesc aby nie przytyc.znam siebie i wiem,ze jak rzucam palenie to jem jak glupia/mam szacunek dla osob ktore maja tak silna wole i nie pala. co innego jak ktos nigdy nie palil a co innego walczyc z podstepnym wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyti -> gratuluję podjęcia bardzo mądrej decyzji :D jedz dużo warzyw, teraz pora nowalijek więc nie będziesz miał problemu z zakupem, na każdym rogu można spotkac babcie z marchewkami czy rzodkiewkami, tego możesz zagryzać do woli bez obawy że utyjesz :D Keke, napisz do redakcji, może usuną reklame jak ich ładnie poprosisz :p Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga28
dzień dobry wszystkim!!!!!!!! mam nadzieję, że wszyscy dzisiaj pachnący i po śmierdziela nikt nie sięgnął. Ja sie nadal trzymam...choć jest ciężko:( no ew-ka z tymi ćwiczeniami to przerypana sprawa...zresztą ja jak juz zakończę dzień ...wróce z pracy pobawię się z córcią to nie mam jużsiły na cwiczeia...bo po prostu na twarz padam,,,a z reguły jeszcze pracę papierkową do domu przynoszę...więc kiedy????? Juz zaczęłam z dzieciakami w pracy zajęcia rytmiczne, taneczne i ruchowe prowadzić...zawsze to juz coś...ale przydałoby sie coś jeszcze, ehhh jakoś damy radę najwyżej założymy formum "jak zrzucić po rzuceniu"heheheheh pozdrowienia dla wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga28
ladyti!!super że rzucasz!!!!!i to po tylu latach kopcenia!!!trzymam kciuki!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich BP!!!!! tabex wydaje sie byc placebem chyba dlatego jest tak swietnym lekiem ja zawdzieczam mu nie palenie i polecam wszystkim palilem ponad 30 lat nie moglem uwierzyc w to ze mozna obejsc sie bez peta dzis juz jestem swiecie przekonany ze mi moze nadmuchac hahahahahahahahahahahah tabex gora!!!! narka wsiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowiłam to zrobić już jutro,dzisiaj cena fajek wywaliła mnie z butów wczoraj 5,70 dzisiaj 6,55.chyba zwariowali.Koniec z nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grot
najgorsze sa 3 miesiace i nie próbuj ograniczac bo to nic nie daje farmacełta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Branoc wszystkim 😴 amazonka 🌼 wlasnie ze napisalam bo szlag mnie trafia ze jakies dziadostwo mi pol topiku przeslania 😠. Jak dzieci? lepiej? zlosliwiec🌼:D aga🌼:D setunia🌼:D happyland 30 🌼:D ew_ka🌼:D grot🌼:D amsti🌼:D jerzys🌼:D iga28🌼:D ladyti 🌼:D za potrzebujacych trzymam kciuki 🖐️ kolorowych snow kochani 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dla wszystkich ktorych przez okropny bol glowy pominełam :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga🌼 tak w ogole to odnosze nieodparte wrazenie ze Cie dzis tutaj jeszcze nie widzialam;) Ano melduj sie i to szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga28
doibranoc keke...słodkich snów zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie tu kilka dni i widze ze juz wszyscy o mnie zapomnieli - no trudno - tak wiec przypominam sie. Witam wszystkich starych i nowych rzucajacych, pachnacych. U mnie dzis mija trzy tygodnie i cztery dni BP a u mojego meza, ktory palil 20 lat dwie paczki dziennie jutro mija tydzien. Jestem dla Nigo pelna podziwu, cha o sobie nie wspomne. (Biorezonans czyni cuda!!!!!!) Piszecie i apetycie i przybieraniu na wadze tu i owdzie - wiec u mnie juz skonczyly sie napady glodu lub poszukiwanie \"czegos\" tzn jakigos lakocia. Jest z tym coraz lepiej a i waga sie uspokoila. Przez ten prawie miesiac przytylam trzy kilo i mam nadzieje ze na tym poprzestane, choc do grubasow nigdy nie nalezalam wiec sie nawet ciesze ze co nieco mnie przybylo. Jak zwylke blakam sie po necie dosyc pozno, a Wy juz wszyscy spicie. Wiec zycze kolorych snow i do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie oczywiście pachnąca ;);););) wczoraj mi jakos zeszlo że nie miałam czasu by siaść Miłego dnia wszystkim Jana 38 nikt tu o Tobie nie zapomniał ;) keke ;) złośliwiec;) balbina;) basiek;) setunia;) a ze coś głow ami jeszcze slabo muyśli to dla ozostalych również bardzo miłego dnia ;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
I mamy nowy dzien... Aby Wam wszystkich w radosnych i pachnacych przebiegal nastrojach! :) 🌼 Jana, gratulacje dla Ciebie i meza! walczycie super dzielnie!!! tak trzymac!!! Agnieszka1975, co z Toba??? Dziwnie sie czuje, wchodze na topik a Ciebie nie ma! Wracaj szybko!!! Za wszystkich mocno trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
O jest Aga! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew_ka i to byla 1 minute wszesniej :D.Aga to nasz ranny ptaszek ale widze ze Ty tez spania nie masz ;) Milego dzionka wszystkim oczywiscie BP 🌼 iga 28 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :(:(:( Popłaczę tu Wam troszkę, bo nie mam do kogo. Właśnie dowiedziałam się że rano pod Tczewem kuzyn mojego męża miał wypadek :( (jego żona wraz z ojcem zgineli w wypadku :( a kuzyn w ciężkim stanie jest w szpitalu :( (ich samochód zgniotły 2 tiry) Boże jest mi tak smutno, a co najgorsze mają syna, matko on ma dopiero 10 lat. Qrwa jakie to życie niesprawiedliwe!!! Dlaczego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja pale od 25 lat i czas najwyzszy abym to świństwo rzuciła, jednak nie mogę, robilam to juz wielkokrotnie, nie palilam juz po miesiącu , jednak ciagle wracalam w chwilach stresowyc. Sadzę, ze brak mi silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka bardzo mi przykro :(:(:( nie wiem co powiedziec, to straszne 3maj sie kochana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iga28
czy to ty sie kiedys wypowiadalas na temat swoich 'tragicznych' ulozen czaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam serdecznie wzystkich .ledwo lapy moge podniesc do gory zeby co kolwiek wystukac.bola mnie wszystkie miesnie.wlasciwie tylko palce mnie nie bola.chyba troche przesadzilam z tym fitnessem.dzisiaj rano czynilam istne cuda zeby zapiac cyckonosz.w koncu moja corka ulitowala sie nade mna.ale mimo bolu naprawde czuje sie super.i dalej oczywiscie nie pale.z tym wypadkiem to naprawde straszne.trzymaj sie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko bardzo i smutno ;(;(;(;(:9 żadne słowa nie pokażą jak ale rozumię cIE co czujesz przeszłam podobne coś kilka lat temu Trzymaj sie kochana Pachnacego popołudnia dla wszytskich kochanych tu osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga28
tragicznych ułożeń czaszki?????????????????/ hehehnie ...to nie ja...:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×