Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość aksamitka5
Hej, hej! 2 dzień minął. Nie miałam czasu do Was spojrzeć. Pozdrawiam wszystkich. I powtarzam za Mariol "NIE PALE, NIE PALE...."! pA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia wlcze ale wciąż ulegam
witam mam problem od dwóch tygodni próbuje skończyć z tym świństwem no ale nie daje sobie rady za duzo palaczy w otoczeni poradzcie mi coś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moi drodzy nie palę od 10 dni :D udało się bez wspomagaczy :D nawet niespecjalnie mi się chce... po 11 latach fajczenia po paczce.... :) a jak mi teraz fajki śmierdzą i knajpy...masakra....no tylko piwo bez papierocha jakieś takie...no inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moi drodzy nie palę od 10 dni :D udało się bez wspomagaczy :D nawet niespecjalnie mi się chce... po 11 latach fajczenia po paczce.... :) a jak mi teraz fajki śmierdzą i knajpy...masakra....no tylko piwo bez papierocha jakieś takie...no inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę od 10 dni :D i wiem, że już nie wrócę do tego śmierdzącego nałogu. Matko jak mi teraz papierochy śmierdzą, zwłaszcza w knajpach... tylko piwo bez dymka jakieś takie...trzeba się przyzwyczaić...po 11 latach kurzenia po paczce ... UDAŁO SIĘ :D nie ma rzeczy niemożliwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
HEEEEEEEj,,,,wszystkim...pisalam yu kiedys o moich zmaganiach z nalogiem.....i znowu pale..mialam tydzien przerwy(o dziwo) i znowu....ratunku......!!!!!!!!!!!!!!!!moze faktycznie ten tabex pomoze,ale czytalam ,ze dla nerek i zoladka nie jest najlepszy:(((((co robic>??????????jestem juz w skrajnej wytrzymalosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Nie pierdol tylko rzuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, dzień dobry witam wszystkich w ten piękny wtorkowy poranek - szczególnie pozdrawiam tych co spać mogą i nie muszą do pracy wstawać kurcze 🌼 Melduje, że nadal nie pale ale coaz częściej pojawia się odruch sięgnięcia po papierosa - taki jakiś podświadomy - nie wiem co to jest - na pewno ten stan nie jest mniej niebezpieczny od pierwszych dni fizycznego \"głodu\" - mój mózg próbuje mi powiedzieć: e tam kilka machów - przecież ty już nie palisz a co tam nic się nie stanie!!!! Straszne, straszne, straszne. Ale za to mój bilansik wygląda tak: Nie palę już 20 dni (+ 00g10m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 520. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 23g22m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 208,07 zł! Pobudka śpiochy, kawka stygnie !!!! Miłego dnia BP 😍 ♥♥♥😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka to ja wypije kawke bardzo chętnie Ja tez ide zaraz do pracy na 12 godzin dziś A zreszta ten tydzień mam cały taki jakis zakręcony. Odruch siegania po peta będzie jeszcze jakiś czas ale zaniknie Mówie ci bo u mnie tak jest Teraz bardzo rzadko mi sie pojawia Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Trochę się tych ludzi przewija.Tak powinno być.Jest moda na abstynencję papierosową i nie tylko Załuję, że nie paliłam droższych papierosów.Więcej bym zaoszczędziła. I tak jestem z siebie dumna.Wszyscy rzucacze mogą być z siebie dumni. 🌻🌻🌻 palaczka aga😘 majamajeczka😘 30-stka z Gdańska😘 madziuchna😘 tez BP 😘 Ania B😘 ojejkujejku😘 aram😘 jak tam sadny dzien😘 Złośliwiec 🖐️:classic_cool: saneczka😘 gdzie jesteś Aksamitka😘 jednak można kasia3😘 cuspidor27 😘 zaczynaj od nowa Pozdrawiam i miłego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaaaaaaa
witam Postanowiłam do was dołączyć. Już drugi raz sie do tego zabieram. Za pierwszym razem nie paliłam pół roku i sie przestraszyłam bo pomimo ćwiczeń przytyłam 6 lilogramów. No i zaczełam od nowa. W tej chwili zaczęlam powaznie zrobiłam badania i już 5 dzień jestem na Zybanie. Stosuję się do zaleceń lekarza i ulotki więc jeszcze palę. Co zauważyłam po 5 dniach to to, że papieros nie sprawia juz takiej przyjemności ( chyba własnie o to chodzi), jest taki bez smaku choć palić nadal się chce. Zobaczymy jak będzie dalej. W tej chwili to nie jest juz przyjemność a nawyk i potrzeba dostarczenia organizmowi nikotyny. Wg ulotki powinno sie przestać palić po około 2 tygodniach po rozpoczęciu kuracji. Zobaczymy. Moim zdaniem jesli dodac do zybana plasterki to efekt murowany ale nie wolno :)) Pozdrawiam i składam serdeczne gratulacje a także wyrazy podziwu dla Was wszystkich rzucających bez wspomogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) bede próbować:)) chciałam sprobować wspomagacxzy ale nie wiem czy mozna ich uzywać razem z tabletkami antykoncepcyjnymi?? zycz miłego dnia i biegne na uczelnie:)) buziaki dla was wszystkich:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez BP
dzien dobry, dzien dobry :) wyobrazcie sobie,ze NADAL NIE PALE! :))) sama nie moge w to uwierzyc :)))))) zycze wam wszystkim przemilych niespodzianek dzisiejszego dnia! buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal palę:( Jestem zła, bo trzeba w końcu wybrać meble i nie ma mi kto pomóc. Na męża nie liczę a dzieciaki mają sesję i nie w głowie im meble. Mam dość tych kartonów, chce normalnie mieszkać! I nie wiem co zrobić, żeby rzucic to świństwo. Codziennie powtarzam sbie, że od jutra i nic z tego nie wychodzi. Podziwiam Was i życzę wytrwałości. A ja nadal będę próbować, może kiedyś się uda :) Dla dziewczynek 🌻 a dla chłopców 🖐️ a teraz \"do garów\":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja też jeszcze palę :O Codziennie przeglądam Wasz topik, z nadzieją, że Wasze relacje pomogą mi w końcu rzucić to świństwo. Codzienie wieczorem powtarzam sobie, że od jutra przestaję kopcić. Rano budzę sie i pierwsza myśl- papieros :( Kurcze, chyba będę musiała się zaopatrzyć w książkę, która tu na topiku proponujecie. Może faktycznie \"spierze mi mózg\" :) Pozdrawiam- jeszcze palaczka, ale mam nadzieję, że juz niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram najpierw sprawdziłam co to są meble BRW.Teraz wiem.Moja siostra ma i jest zadowolona.Nie wiem co byś jeszcze chciała wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claire87
Cześć dziewczynki Bardzo sie cieszę,że trafiłam na takie forum. Jest mi łatwiej walczyć z tym okropnym nałogiem czytajac wasze posty.:D Dzisiaj sie zapisuje na siłownie, chce poprawić swoaja wydolnisc fizyczna i zrzucic pare kilo....... mam nadzieje ze nie padne na bieżni hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola dzięki, a możesz się dowiedzieć jaką nazwę mają te meble i jak długo służą jej. Ja wiem, że są lepsze i gorsze z BRW i nie chciałabym kupić jakigoś badziewia. Ale BRW to ponoć w ogóle badziewie, hehe, no ale na inne mnie teraz nie stać. Jak się trzymasz, nie łazi zaTobą kusiciel? Ale Ci zazdroszczę................:) 👄 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz jeszcze
melduję się bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka --z kazdego z nas nikotyna szybko wyparowala ,a pozostalo uzaleznienie w nwszych umyslach,,dobrze sobie radzisz ,powtarzajac ze nie palisz ,ta wiadomosc szybciej zamieszka w glowie na stale i latwiej pozegnac sie z naogiem..zycze Ci radosci z nie palenia...pozdrawiam bywalcow tej stronki...wytrwalosci zycze ..nie palenie jest cudowne...cudownie uwolnic sie od tego wstretnego......:):):)...269 dbp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×