Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Marjola ale ja jade z szefem z szofową i 4 dziewczyny Ale wiesz ja w Poznaniu jestem hm nawet często bo tam mam lekarza i rodzinke tak wiec jak bedzie cieplej to na kawke sie umówimy Mykam do pracy Dzięki za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i tez się melduję Nie palę już 91 dni (+ 11g37m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 2012. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 08g59m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 704,42 zł! ♥ ♥ ♥ ♥ dla wszystkich niepalących i chcących nie palić ♥ ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja melduje sie coś dziś cicho Marjola poszła spać Nie palę już 53 dni (+ 08g37m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 1387. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 14g20m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 489,03 zł! to ja tezl ece spać JUtro szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
xxxxxxxxxxx Puk, puk! - Kto tam? - Ja do Jarka. - A ja kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowego piesia to juz trzeci bydlak heheheheh:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D[pozdro pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej późno niż wcale pozdrawiam was wszystkich Nie palę już 120 dni (+ 04g58m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 2644. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 04g50m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 057,82 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani - melduje, że załamałam się i zapaliłam i smakowało mi jestem strasznie słaba i mam żal do siebie - walcze dalej ale mam mętlik w głowie. Mój bilans wygląda tak : - za kare odejmuje sobie tego spalonego papierosa Nie palę już 22 dni (+ 00g35m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 572. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 08g59m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 229,05 zł! chyba sobie będę drukować ten bilans i nosić go ze sobą jak mantre - bo już nie wiem co mam robić żeby mi się nie chciało palić. Najgorsze jest to że paląc tą fajke nie czułam się źle. Źle poczułam się dopiero jak skończyłam. Nie mam siły - ide popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka....stało się trudno. walcz dalej. MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Aga jestem chętna na kawkę. Majamajeczka.Trudno.Walcz dalej.Jesteśmy.tylko ludzmi. Miłego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 😘 ;) Mój bilansik : Nie palę już 52 dni (+ 19g46m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 950. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 06g19m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 332,79 zł! Też mi się czasem marzy, żeby zapalić :( wtedy powtarzam to co któraś mądra dziewczynka zapisała: \"jeden mi nic nie pomoże, ale napewno zaszkodzi\" - no i flaszka wody pod ręką ;) Palaczka Aga - zmień login - nie jesteś palaczka 🌻 pozdrawiam WSZYSTKICH 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka powinnaś zrobić reset licznika moim zdaniem, wtedy będziesz miała nauczkę, on pokazuje czas od ostatniego papierosa inaczej to tylko oszukiwanie siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. leloof , to jest chyba trzeci pies.Jestem ciekawa czy też taki duży jak tamte.Chyba dobrze pamiętam?Jaka rasa?🖐️ misiek pewnie masz rację z tym resetem.Nie będę się wypowiadać.Potknięcie mi się też zdarzyło a licznika nie mam.🖐️ Palaczka Aga jak tam pobyt w Poznaniu.Pewnie kurs jeszcze trwa🌻 Majamajeczka .Nie palimy mimo wszystko🌻 Ojejkujejku🌻 Ania B🌻 Ciekawe co robi reszta. Ginett już lepiej?🌻 Aram co z Tobą? kwiat] Złośliwiec🖐️ Sadny dzień🌻 3o stka zGdańska Dzięki, że nas wspieracie. Na cześć wszystkich wspierających: Hip Hip Hura , Hip hip hura,hip hip hura,🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucic palenie jest trudno ja gdybym miała to zrobic to pierwsze co użyłabym plasterkow ale nie kazdemu pomagaja Trzymaj sie i powiem ze napewno dasz rade znam wielu ludzi ktorzy jak ty palili latami a teraz nawe t nie odczuwaja tego głodu i gdy palisz przy nich to nawet nie ich nie rudza:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy niepalący! Leżę sobie w łóżeczku i troszkę choruję. Jakieś przeziębienie mnie wzięło, a ponieważ dzieciaków nie ma to mogę sobie pozwolić na trochę lenistwa:p Zbliża się luty i tzeba będzie odwiedzić działeczkę, poobcinać winogrona i zobaczyć czy nie było tam nieproszonych gości:) Palę mało, ale niestety palę.:( Pozdrawiam wszystkich, dbajcie o siebie, bo ta pogoda jest do niczego, najłatwiej złapać teraz jakąś grypę. Już lepszy mróz. Uciekam pod kołderkę, może jeszcze zajrzę do Was później. 🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....271..........dbp...........15 dni poswiecilam na cos innego :)POZDRAWIAM......... NIE PALIMY KOCHANI .:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crr
Rozbudowane forum dyskusyjne dla palaczy - zarówno tych, którzy ciągle palą, jak i tych, którzy już pożegnali się z nałogiem. Palacze i radzą palaczom - co robić, by rzucić palenie i by nie uzależnić się na nowo. Polecam! http://s9.bitefight.onet.pl/c.php?uid=144517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araam55
A co tutaj tak cicho i nic się nie dzieje? Gdzie nasz dobry duszek - marjola53?? Ja wylazłam z wyrka, żeby tu zajrzeć, a Was nie ma:( 👄🌻[🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araam55
A co tutaj tak cicho i nic się nie dzieje? Gdzie nasz dobry duszek - marjola53?? Ja wylazłam z wyrka, żeby tu zajrzeć, a Was nie ma:( 👄🌻[🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araam 55 dlaczego pomarańczowa. Ja mam seans telewizyjny.Czymś się muszę zająć.Co by nie jeść.Mam napady głodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, błędnie wpisałam nick i się zapomarańczowiłam:p I to dwa razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola ja wróciłąm ze szkolenia 8 godzin siedzenia i słuchania No ale trza było wytrwać Wiecie co dziś byłam dumna ze nie pale bo jak tam siedziałyśmy i dziewczyny przerwy na fajke wołały to ja im współczułam ale cóż Moja szefowa mnie podziwia że trwam no ale jak długo wytrwam Ja nie pale nie pale miłego wieczorku życze i aram55 dołącz do nas czekamy io tzrymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×