Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ajajaj..
Wstydzę się bardzo, no ale przyznać się muszę-poległam szóstego dnia:O. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę do was skruszona... Dzięki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocisz wrocisz tu wszyscy wracaja nie powiem ci ze nie masz czego sie wstydzic ale ja juz prawie rok za pare dni a jeszcze mnie ciagnie jeszcze nieraz mnie mysli nachodza masakra jak to dziadostwo nami zawladnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Domika26🌻 Najgorzej podjąć decyzję, potem przestać palić, a potem się tego trzymać. Tutaj widać, ze to się udaje.:D Domika dasz radę.To już 3 dni.Tych dni będzie coraz więcej,będzie też coraz łatwiej.:) Ajajaj wracaj do nas jak najszybciej. Sadny dzień pewnie, przestawiamy liczniki.Podwyżki działają na naszą korzyść.:D 🌻 Miłego, pachnącego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i melduje sie pieknie BP dla wszystkich dziewczynek 🌻 dla chlopakow graba🖐️.Wlasnie wrocilem z dlugiego spaceru w sniegu po kolana heh ale jestem zmeczony ale musialem cos dzisiaj zrobic ze soba zeby glupie mysli minely .Smierdziuchy dzisiaj znowu za mna chodza to jest straszne niedziele sa chyba najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco!!!!!Tzeba się zameldować-tak wypadało by...no to bilansik... Nie palę już 36 dni (+ 20g24m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 1105. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 10g40m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 397,98 zł! Przywitam pachnąco i 🌻 nowych czlonków BP.matraxo,ja Majka47,Marenka10,Domika26 WITAJCIE NA POKŁADZIE!!Trzymam za Was kciuki,początki są trudne ale warto... Palaczka aga-gratulacje🌻❤️ Kaaja-gratulacje za 100dni...🌻❤️ Grazka 66-dobrze ze wróciłas..🌻 złosliwiec-dzięki za pamięć🌻❤️to dla Ciebie... Kasia 3 i sądny dzień-moje fajki nie zdrożaly więć licznik jest bez zmian..🌻❤️ bella1962-niedawno była setka już jest po..🌻❤️ ajajaj..-stało się,wracaj nie wpadaj dalej wten narkomanizm...jak teraz nie rzucisz pózniej będzie Ci trudniej,zasmakuje Ci ten narkotyk jeszcze bardziej...no i będziesz śmierdziała... jędrek30-nie poddawaj się śmierdzielowi,trzymam za Ciebie kciuki,abyś do końca dnia wytrzymał...no i następne...(ile masz dni bp)🌻👄 Pozdrawiam wszystkich nie wymienionych no i przepraszam ich z całego serca...to dla was🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Moj bilans to 41 dni Bp .Naprawde nie wiem co sie dzis ze mna dzieje chyba pojde snieg odrzucac ja przeciez nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jędrek-myślę co mam Ci napisać???? Ale piszę Ci....zobacz nie palisz już 40 dni,nieskuś się bo szkoda tych pięknych pachnących dni... Wiedz że nie istnieje coś takiego jak jeden dymek,jeden papieros itd.skończysz na całej paczce i powrocie do nałogu... Zadaj sobie pytanie?\"Czy chcesz,aby maly potworek znowu zamieszkał w Twoim brzuszku i główce\"?Chyba Nie!! Czy chcesz by ten dzień był Twoim jednym z najgorszych dni??Bo gdy zakiełkuje potworek przy\"buszku\"taki bedzie ten dzień.Czy takie zle dni też mialeś gdy paliłeś?Napewno tak.Więc pogódz się z tym.Więc zamiast narzekać,powiedz sobie:\"dziś nie jest zbyt dobrze,jednak śmierdziel tego nie poprawi.Jutro bedzie lepiej,a narazie ciesz się tymi 40ma pachnącymi dniami\" Zadaj sobie pytanie\"Co Ci da taki jeden śmierdziel\"??Uważasz śmierdziela za rodzaj wsparcia czy formę pomocy?W czym?Przypomnij sobie,jak cudownie być wolnym.Jak olbrzymią radość mialeś gdy stawiłes czolo śmierdzielowi?Czy chcesz by on Tobą rządził?Tak jak teraz daje znak o sobie?Czy Twój organizm potrzebuje trucizny??Chyba nie??Co Ci da palenie takiej trucizny??Będziesz miał brzydka cerę,żółte zęby,śmierdzący bedziesz,oszukasz siebie i rodzinę,a także skazujesz się tylko na męczarnie. Trzymam za Ciebie kciuki🌻❤️i myslami jestem z Tobą... Może browarka wypijemy,i pogadamy o....znajdziemy jakis temacik...to zapomnisz o truciznie...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Madziuchna 04 dzieki za dobre slowo to dla Ciebie 🌻 🌻 🌻Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze jak zapale chociaz jednego to bedzie oznaczalo ze smierdziel mnie pokonal ale tak sie jednak nie stanie masz racje jutro bedzie lepiej przeciez nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedrek dasz radę.Naprawdę szkoda tych 40 dni BP.Możesz być z siebie dumny.Właściwie jest to okazja do świętowania.🌻🌻🌻 Trzymam za Ciebie kciuki. Wierzę w Ciebie i wiem, że dasz radę :D Madziuchna ładnie piszesz i nie palisz.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie czekalam na taką odpowiedz.Super.Dzielny chłop z Ciebie ha,ha,ha....To spadam z piecholkiem na spacerek...(idziesz z nami-zapraszamy...) :)) Dla Ciebie duża👄 🌻🌻🌻NIE PALIMY-PACHNIEMY.....NIE PALIMY-PACHNIEMY...🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Mariolka!! No nie palę jestem pachnąca... Zapraszam na spacerek z piecholkiem i Ciebie.... Moja niunia juz ubrana w plaszczyk,a Ty Jędrek?Mariolka zakladaj buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spotykamy się z pieskami. U nas pada śnieg. Zaczęły się ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 poprawiłem przeciętną cenę śmierdzieli :D moje pety kosztują 8. 20 a jak rzucałem kosztowały 5.20 przeciętna cena wynosi 6.70 więc poprawiam swój bilansik Nie palę już 1408 dni (+ 23g53m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 84539. Będę żyć dłużej o 645 dni (+ 18g56m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 28 320,80 zł! jest do pozazdroszczenia sam w to nie wierzę kosmiczna suma :D jedrek30 🖐️ graba w ciężkich chwilach zawsze powtarzałem sobie co to mi da że zajaram przecież ja nie chcę palić i to mi pomagało na jakiś tam czas dasz rade przecież nie palimy :D marjola 53 🌼 nie palimy 🌼 madziuchna 04 🌼 zuch dziewczynka 🌼 ja już wróciłem z marszobiegu ze swoją psinką ale was jakoś mi nie udało się spotkać :D:D:D u mnie jest -5 i zaczyna padać śnieg super pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi sądny dzień, widzę że pilnujesz tu;). Ja właściwie nie wiem ile moje teraz kosztują:D. Nie palę 247dni! Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie buziaki:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... złośliwiec... Gały mi wypały na klawiaturę:D!!! Gratuluję!!! Aż chce się rzucać palenie:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka 🌼 czas szybko leci :D nie wiadomo kiedy minie rok a później to już przestajesz myśleć i liczyć :D najważniejsze jest to żeby za szybko nie zostać pewniakiem bo można się przeliczyć 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danna
paliłam 25 lat,rzucilam nie palę 8 lat.Teraz dobieram sobie towarzystwo nie palące.Dzięki mnie rzuciło palenie wiele osób,bo też chcieli sobie udowodnic że papieros nie rządzi nimi.Wygrałam ,udalo mi się .Rzucalam setki razy.Najgorszy kryzys jest trzeciego dnia ,a potem już z górki.Z każdym dniem bedziesz miec coraz mniej napadów głodu.po trzech dniach twoja krerw jest juz bez nikotyny.Pij dużo wody.Na koniec kazdego tygodnia zafunduj sobie nagrode za niepalenie,typu basen,saunna.Będziesz miała coraz ładniejszą cerę .wypiękniejesz.Naprawde warto.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka33
Mój bilans-14miesięcy.Pierwsze 2miesiace były koszmarne,przytyłam 9kg.ale teraz jest ok.staram się zrzucić te zbędne kg.i tu tez idzie ku lepszemu.Choć nadal zdarzaja sie dni (a raczej wieczory)kiedy mam wielką ochotę na dymka ale panuje i nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka33
coś "obcięło' mój wywód...hi,hi powtórzę więc króciutko-nie palę od14miesięcy,czasem miewam jeszcze napady ale ogolnie jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje się: Nie palę już 118 dni (+ 13g02m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 4741. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 05g18m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 133,77 zł! Ja nie palę i szczerze to mnie już nie ciągnie, moze to co napiszę kogoś zmotywuje.... ja żeby nie palić podeszłam do tego przyszłościowo... czyli stwierdziłam że skoro palenie nie daje nic dobrego tylko szkodzi to po co mi na starość wszystkie tego konsekwencje...... pomyślałam że oki niby palenie to frajda, ale czy na serio jest to fajne? Ani nie masz po tym pawera, ani nie ma się po nich lepszego nastroju, ani nie pomagają na ból głowy... to do cholery po co to palić.... po to żeby śmierdzieć, mieć kapcia w buzi, i żółte zęby i tytoniową buzię, no i ciuchy capią.... Kiedykolwiek chce mi się zapalić zadaje sobie pytanie.... co mi to da?\":):):): No i zawsze mam jedna odpowiedz------jeden wielki smród:) Takie jest moje podejście, może dziwne ale na mnie działa...i nie palę ponad 100 dni, oczywiście staram się zachowac pokorę i rozsądek, bow iem że może się stać to czego nie chcę, ze zapalę, ale mam nadzieje że Bóg mi na to już nie pozwoli:) Pozdrawiam..........jesuuuuu ale sie rozpisałam, ale może komuś to pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Chwilkę mnie nie było, ale jestem, żyje i NIE PALĘ.... Nie palę już 20 dni (+ 22g35m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 418. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 04g47m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 314,11 zł! Jutro nadrobię zaległości w czytaniu i się ustosunkuję do Waszych wpisów. A tymczasem pozdrawiam i życzę spokojnej, pachnącej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko w kolejny dzień BP.:D Zapraszam na świeżo zaparzoną kawę.:) Miłego dnia 🌻 🌻❤️:classic_cool: Nie palimy :classic_cool:❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola dzięki za kawusie jak zawsze jest pyszna Oj jak te dni pachnące szybko uciekają PACHNIEMY PACHNIEMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało się. Po raz kolejny. Problemy osobiste (kto ich nie ma!) i zapaliłam. Tym razem nie dam rady pozbierac sie tak szybko. Zreszta to nie ma sensu takie popalanie. Muszę sama wiedziec czego chcę. jak będę wiedziała to dam znać. trzymajcie sie wszyscy pachnąco. Jest mi bardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaczka Aga 🌻 Kasia 3 poukładaj sobie wszystko i wracaj.Głowa do góry.Wszystko się ułozy.😘 Miłego dnia wszystkim. 🌻Nie palimy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Wpadam tylko na chwilkę zameldować że parę dni temu, dokładnie 9 lutego minął rok od kąd rzuciłam palenie:):):) to była jak narazie najlepsza decyzja w moim życiu.... licznika już niestety dawno nie mam... a szkoda, pewnie byłoby ok. 2,5 tyś a no i drugie 2,5 tyś. mój Misiek który rzucił 5 dni po mnie:) Pozdrawiam was wszystkich. Tych którzy mnie znają :) ja-ka.. sadny... Julka... 30-stka... i całą resztę osób biorących z WAS przykład:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak gratuluję i pozdrawiam. Trzydziestka buziaki dla Ciebie:*! Jakie szczęście, że w pewnym momencie do nas wróciłaś a nie zostałaś po \"drugiej\" stronie:)!! Złośliwiec, masz rację, ja nie palę 8 miesięcy ale staram się pamiętać i pilnować bo to tylko chwila a jednak to uzależnienie jakby nie patrzeć. Ale dookoła słyszy się że wiele osób rzuca palenie właśnie teraz. Ale fajnie:)! Jesteśmy wielcy:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak🌻 Ja-ka🌻 Macie rację.:DJesteśmy wielcy.:) Miłego dnia.Pozdrawiam Judyta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×