Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Pozdrawiam Wszystkich Pachnąco 🌻 wpadłam sie zameldować Nie palę już 193 dni (+ 09g00m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 4254. Będę żyć dłużej o 32 dni (+ 11g56m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 488,99 zł! 30 z Gdańska -🌻 🌻 🌻 dla Ciebie za 200 dni GRATULACJE 🌻 Nie Palimy [kwiat ].... 🌻 Pachniemy 🌻 To super mantra i jaka prawdziwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
Witaski! Sorka,sorka nie pisałam długo wiem...Jakoś nie miałam czasu. Nie palę nadal to chyba najważniejsze! Czyli już prawie 3 miesiące. Czuję się super, lepiej znoszę nocne zmiany w pracy jak nie palę. Niektórzy zazdroszczą inni czekają aż się potknę, ale nie dam im tej satysfakcji. Jakoś papierosy nie wzbudzają we mnie żadnych emocji. W zasadzie przeszłam już wiele wydarzeń przy których lubiłam zafajczyć:imprezy firmowe, wyjazdy z mężem i spotkania rodzinne. I nic kompletnie nie czuję. Nie przeszkadza mi jak ktoś pali, ale nie znoszę miejsc w których się pali:palarni i okolic mam odruch wymiotny jak czuję ten smród;) Życie mi ostatnio nie oszczędza stresów, ale ani razu nie pomyślałam, że chce mi się palić;) Serdecznie pozdrawiam wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciumpypcium
czy będzie za późno jeśli się dołączę teraz do rzucania palenia? nie palę na razie dwa dni i jest cięęęęęęęęęęęęęęęęężko :/ próbowałam już wszystkiego, ale zawsze jakoś wracał nieszczęsny nałóg... może wspólne rzucanie mnie zmotywuje? właśnie koleżanka rzuca z innymi na naspolke a ja postanowilam dobic do was :) na razie zagrożenie wyeliminowane bo nie mam w zasięgu paperosów ... oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam się zameldować na chwilkę dalej pachnąca.... Nie palę już 120 dni (+ 22g57m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 3628. Będę żyć dłużej o 27 dni (+ 17g15m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 306,33 zł! Pozdrawiam staeych bywalców topiku jak i nowych :)) 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciumpypcium
idę chyba pobiegać tak mnie telepie... obym nie wpadła na otwarty kiosk.. buziaki i trzymajcie kciuki! nawet te dwa dni niepalenia mogły poprawić stan moich płuc, to i zadyszka będzie mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka66
Rybciumpypcium ciebie normalnie po scianach nosi ...czyli norma :) Tez tak mialam i jak slysze ze ktosduzo palil i rzucil i nie mial zadnych objawow to najzwyczajniej nie wierze. Moj maz jest najlepszym przykladem ...ten tak samo ...wogole nie rozumial co o co mi chodzi jak mowilam ze mnie nosi ze poca mi sie dlonie i moge znalezc miejsca ...lezal na kanapie smiejac sie ze mnie a po 4 tygodniach zaczal sam palic ...taki z niego twardziel byl . Pierwsze dni sa najgorsze bo 'bestia "doslownie zwija sie z bolu zebys ja nakarmila....trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się :) i serdecznie pozdrawiam Nie palę już 202 dni (+ 13g53m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 8103. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 21g34m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 646,42 zł! Stawiam zaległego szampana i torta:) na 200 :) Wiecie że ja już zapomniałam o tych smrodach;), a paliłam 2 paczki dziennie...........bosze ale ja byłam głuptasek;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciumpycium, najgorsze są pierwsze 4 dni, potem jest jakoś spoko, potem po około 14 dopada jakiś kryzys, ale można sobie pomóc gumami nikoret , albo tabexem.............ja sobie pomagałam wspomagaczami, bo inaczej chyba bym zabiła kogoś kto by mi stanął na drodze;) Po 3 miesiącach czujesz wolność i ty decydujesz, już wtedy nie miota organizmem ani umysłem..... .............to moje doświadczenia, ja nawet przez jakiś czas brałam tabletki na uspokojenie, takie ziołowe" relamax" magnez z melisą i witaminką b6, czułam ulgę i miałam więcej siły w sobie.... W tej chwili nie palę ponad 200 dni i już zaczynam wierzyć że nie zrobię tego nigdy, ale oczywiście pokore staram się zachować i wiem że musze uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same dzielne babki dzisiaj, aż chce się żyć i pisać! kania - tyyyyle dni...[usta} bella - nieźle zaoszczędziłaś! No właśnie, pisz częściej i więcej! kwietniówka - kolejna babka do podziwiania! madziuchna - :) Przekroczyć stówę, aż całe 120 dni....:) kukawka - ja też zainteresowana zdrowym żywieniem :) A ta bestia z Carra Allena, to prawda... A jeszcze większa prawda, ze można dać radę, no można!!! rybcia, że tak skrócę twój nick, dołączaj, pachnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 - stko - dobrze prawisz, wychwyciłam z wcześniejszych maili twoich "kosmetyki" na twarz w postaci witaminy E np., u mnie działa..., dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, przegapiłam, jest szampan i tort, 30-stka GRATULACJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zapowiada się piękny dzionek:D Kolejny dzień bez śmierdziela. Od czasu do czasu dopada mnie też ochota na śmierdziela:( . Niestety:(. Jednak radzę sobie coraz lepiej.:)Przecież ja nie palę:D:D Zapraszam na kawę.:D Co by nie zapomnieć: 🌻 NIE PALIMY.PACHNIEMY. 🌻 Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 - stka - CUDOWNĄ PACHNĄCĄ KOBIETĄ JESTEŚ - gratulacje - to bardzo piękne takie 200 dni :) Marjola 🌻- przysiadam się do kawy - dzięki 🌻 Tatarak 🌻 podziwiam za sportowego ducha 🌻 Rybciumpypcium 🌻 przyłącz do nas - zapraszamy - to pomaga 🌻 Madziuchna 🌻 - pozdrowionka 🌻 😘 Balla 🌻 za momencik 200 dni 🌻 Kwietniówka 🌻 NIE potkniesz się !!! 🌻 Kukawka 🌻 gratulacje rocznicowe 🌻 Kania 🌻🌻 ci co palą bardziej zazdroszczą Tobie :) 🌻 Zwycięzca 🌻 10 lat !!! - piękny staż 🌻 7.10 🌻 kaszel minie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zapytanie
JAK WY OBLICZACIE ? te godziny , ilosc nie wypalonych fajek itd itp ? Jest do tego jakis kalkulator ?jak tak to gdzie go moge znalezc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 114 dni (+ 15g59m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 917. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 00g10m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 343,99 zł! Spróbowałam, zapaliłam, a potem zęby umyłam. Mam gdzieś te smrody Dzisiaj zły nastrój zniknął. Nie mam już chęci na palenie :D Pozdrawiam wszystkich Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka :D🖐️ Trzymam sie nadal ,ale rozchorowałam sie po kilku dniach :O jakbym alergikiem jakimś była :O kaszel okropny juz o katarze nie wspomnę :O Wydaje mi sie ze jaoś stałam sie czulsza na dym papierosowy :O jak mój mąż zapali to kicham jak wściekła :D sucho mi w gardle zaraz i ogólnie źle :D to chyba dobrze z jednej strony bo widać, że dym odrzuca a z drugiej to nie mam zamiaru chorować :O moze przejdzie po dłuższym czasie nie palenia ?:) minęło mi jednak ten odruch chrupania i cmokania :D juz nie muszę sie objadać orzeszkami i miętuskami :) przyznam szczerze ,ze po miętuskach to chciało mi się palić ,dlatego nie cokałam ich zbytnio :D Paliłam fajki mentolowe i moze taki nawyk do mięty mi pozostał :D Posmakowały mi sezamki i paluszki z sezamem :D czasem jak mnie dopadnie głód nikotynowy to złapie ten batonik sezamowy z miodem czy coś tam i zanim go zjem to juz mi mija :) Nie wiem czy cos przytyłam :O nie wiedzę tego wcale a przydałoby sie troszkę masy nabrać :D wstyd sie przyznać nie mam wagi choroba jaśnista :D Humor mnie nadal dobry trzyma :D cały czas wbijam sobie do głowy ,że nie rzuciłam palenia z przymusu tylko poprostu z własnej chęci aby pachnieć ,mieć lepszy posmak w buzi i takie tam same zalety :D i powiem wam ze działa i lepiej znoszę takie rzucanie :D kiedyś próbowałam kilka razy rzucić i niestety jak już sami stwierdziliście ,jak palaczowi zabraniają palić to chce sie od razu dwa spalić :D Życzę miłego dnia dla wszystkich pachnidełek :D i Nie palimy! (a fuj) My pachniemy :D (tralala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciumpypcium
Jakoś się dziś trzymam choć jest jeszcze gorzej niż wczoraj, a w nocy budziłam się ładnych parę razy z takich przypływów potwornego gorąca. Okropne to, ale zaczynam sobie uświadamiać jak inne będzie moje życie - brak wiecznego kataru, bólów głowy, trzęsienia się rąk, zadyszki no i tego smrodu - który faktycznie zaczął mi przeszkadzać.........a tak wogole to koleżance nie wyszło na naspolke bo musialaby za dlugo czekac wiec namawiam ją żeby dolączyla do nas :) czas postawić na współpracę, nie - rywalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zapytanie
ooooooooooo dzieki za link :D do tego programiku juz go sciagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
rybciumpypcium witaj bede trzymac za ciebie kciuki przeczytaj ksiazke allena carra warto!!!!!!u mnie 22 ale musze sie wam przyznac ze wczoraj na imprezie mialam taka ochote na papierosa przy alkoholu na szczescie nie zrobilam tego glupstwa mialam non stop mysli bede palic tylko przy alkoholu a na codzien juz nie. nie palimy pachniemy !!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
22 dni mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciumpypcium
też sobie zaraz ściągnę programik, jak wam idzie dziewczyny? mi już trochę lepiej, mniej telepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się podzielić moją radością dnia kolejnego- nie palę 85 dzień :)...i ma się ku lepszemu, zanim się zdenerwuje to przynajmniej 3 miesiące jeszcze minom napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Złośliwiec mam nadzieją, że u Ciebie o.k. i dopadł Cie tylko brak czasu:) Pachnąca Aga🌻 kawy już nie pijesz:) Zwycięzca🖐️ gratuluję tych 10 lat:) Tatarak 🌻 mnie też pomógł Allen Carr.Książka godna polecenia:) Kukawka66🌻 udzielasz świetnych rad:) Kania2a🌻 to palący nam zazdroszczą.Deprecha coraz rzadziej będzie zaglądać:) Kwiatniówka🌻 życzę mniej stresów:) Rybciumpypcium🌻 witaj na pokładzie.Mam nadzieję, że na kiosk nie wpadłaś:D Madziuchna🌻 30stka z Gdańska 🌻 dziki za tort i szampana.Pyszne:D Ojejkujejku🌻 też jesteś cudownie pachnącą kobietą:D:D Ryjekkk🌻 fajnie piszesz:) Dodob🌻 miło, że sie pokazałaś:) 7.10 🌻 22 dni to bardzo dużo.Oczywiście na początek:) Vitalijka🌻 fajnie, że do nas zajrzałaś. Miłego dnia wszystkim:D:D 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D marjola 53 🌼 wszytko OKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×