Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ale upal dzisiaj w gdansku a jutro ma byc jeszcze cieplej :) mam nadzieje ze weekend bedzie rownie ladny i co tu taka martwa cisza halo, halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wpadam sie przywitac i wypadam :) witajcie kochani 😘 bilansik: Nie palę już 509 dni (+ 07g17m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 10186. Będę żyć dłużej o 77 dni (+ 19g26m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 430,94 zł! buzole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pozdrawiam, melduję się:). Za dwa dni 400 dni mi minie:)! Jeśli nie zapomnę to stawiam tradycyjnie szampany, torty, co kto chce:D! O tak tak, Trójmiasto zalane słońcem, jechałam rowerem do pracy i rozpływałam się aż:). Powodzenia i buziaki dla \"starych\" i nowych:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcę pachnieć
Witam , za mną drugi dzień na tabexie .. Efektów narazie brak , tzn nie odczuwam fizycznej potrzeby palenia , a sięgam po smroda z przyzwyczajenia . Postanowiłam sobie , że od jutra nie zapalę już więcej i oby mi się udało .. Mam nadzieję , że ten temat mi w tym pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob ale upal dzisiaj w gdansku a jutro ma byc jeszcze cieplej\" jak bym chetnie oddał 3 dni pracy za 11 dni w ciepłym gdansku :P hehehehehehe nie ma takiej opcji bym w srodku sezonu mogł miec urlop :( dodob :) masz mega zazdrosnika w mojej osobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
witajcie melduje sie pachnaco nadal za 3dni bedzie 3 m-ce odinstalowalam kalkulator bo mi kilka wirusow wykrylo wiec licze sobie sama bo boje sie nastepny zainstalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tez mam z tym ostatnio problem. Długi czas nic nie było a teraz kwalifikuje mi ten program na trojana:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny pachnący poranek Słoneczko pięknie świeci aż miło zapraszam na kawke herbatke co kto sobie życzy ja już po rowerku teraz też kawke pije a potem myśle by nad jeziorko jechać bo dziś mam wolne złośliwiec 🌻 marjola53 🌻 dodob 🌻 vitalijka 🌻 sadny dzień 🌻 jaka 🌻 regres jędrek 🖐️ kaja 🌻 dla tych co ominęłam 🌻 🌻 🌻 miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej regres a ja tobie zazdroszcze tego wyjazdu w cieple kraje :) oj w zeszlym roku we wrzesniu bylam na krecie jejku jak ja bym to powtorzyla chetnie moze za 2 lata ;( jak dzidzia podrosnie mam nadzieje ze w weekend tez bedzie ladnie chociaz z naszym pechem to bedzie deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wszystkich wieczornie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie pachnidełka :D Nadal nie palę ,ale ostatnio miałam mega pociąg do fajek :O dzięki bogu się opanowałam ,ale takiej jazdy to jeszcze nie miałam :O Co tam ,co było minęło:D A wiecie jak mi w chacie ładnie pachnie :) Mantra oczywiście :D Nie palimy 🌼 pachniemy 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ale tu pustki pewnie wszyscy juz gdzies baluja w plenerze :)W kazdym razie milego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ryjekkk ale jestes dzielna tak trzymaj oczywiscie ze nie palimy przeciez nie mozna inaczej :) Jak dlugo juz nie palisz ? ja nie pale juz pol roku i czasami ale to bardzo rzadko mam taka odlegla mysl zeby sobie zapalic jednak jestem w stanie nad tym zapanowac spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło to ładnie się trzymasz :) ja chyba rzuciłam 21 marca ,albo kwietnia :O wiesz ,że nie pamiętam :D jakoś mi lepiej jak nie liczę co do dnia :) Bo tak co dzień coś się robi i tak dzień po dniu mija i czasem sobie przypomnę :jeny to już maj ,to już czerwiec itd :D Tylko ostatnio tak mnie złapało ni z gruchy ,ni z pietruchy:) ale trzymam się ,bo szkoda zdrowia ,kasy,w ogóle szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ryjekkk kazdy sposob jest dobry wazne zeby nie palic bo szkoda wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nie dobrego sposobu by rzucic to swinstwo :P kadza droga jest dobra :) nie wiem jak wy ? ale ja odczuwam takie cos ze jakos tak kasy mi z portfela za szybko nie ubywa ... kiedys co rano musiałem ta 10 zeta wyciagac na te fajki teraz co najwyzej wyciagam 2 zł i to raz na 3 dni ... bo kupuje ORBITKI :D sobotnio -piknikowo 🖐️ zmykam nad wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale dziś paskudna pogoda leje i leje tak więć zaprazszam wszystkich na mocną kawkę by przetrwać ten dzień miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP u mnie świeci słoneczko i jest bardzo ciepło :D pachnąca aga 🌼 dzięki za kawę :D pyszna 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt :( pogoda do bani :( wczoraj nad woda a dzisiaj z wodą :( złosliwiec ,aga 🖐️ nie palimy , pachniemy :D rachunek zdrowgo życia :D Nie palę już 78 dni (+ 15g52m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 1101. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 09g53m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 490,06 zł! miłej niedzieli dla beztytoniowców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikss
Nie palę 250 dni, pozdrawiam Wszystkich i dołaczam do Waszego grona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
witam wszystkich nie pale 3 miesiace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich gorąco... może jeszcze mnie pamiętacie??ale dalej melduję się że niepalę pachnę :) oto bilans... Nie palę już 191 dni (+ 02g05m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 5732. Będę żyć dłużej o 43 dni (+ 18g58m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 063,73 zł! 🌻NIEPALIMY🌻PACHNIEMY🌻 pozdrawiam wszystkich starych jak i nowych bywalców topiku... coś mariolki niewidać??pozdrawiam raz jeszcze... buziaki gorące.... 3mam kciuki...za was wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dolaczam sie do pachnacych pozdrowien 5 dni pracy i wymarzony urlop oczywiscie pachnacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla palących w ciąży proponuję wyobrazić sobie scenkę, gdy juz bedą po porodzie. tulisz w ramionach maleństwo, siegasz po papierosa.. zaciągasz się i cały dym wypuszczasz wprost w buźkę dziecka. drugi raz, trzeci.. ty się cieszysz, ono krzyczy przerażone, dusi się, nie rozumie, co mama mu robi! a ty bierzesz kolejnego papierosa, bo przecież lepiej ci palić i truć dziecko, niż się denerwować.. i znów dmuchasz dymem w buzię twojego maleństwa. ładne, prawda? będziesz tak potrafiła? bo teraz robisz to samo. bardzo mi to przypadlo mi to do gustu szok niestety znam przyszle mamy ktore w ciazy palily zawsze sie zastanawiam jak bylo z moja mama zarzeka sie ze nie opalila ale kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobry wieczor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyhtghf
a ja mam taki problem, ze nie chce palic ,chce sie od tego uwolnic ale.... lubie pociagnac sobie dymka .I co mam teraz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×