Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Parę 'grypsów" z tego topiku:) 🌻 BP🌻 🌻 dębowe kciuki (Złosliwiec)🌻 🌻 nie bedzie śmierdziel mna rządził!!!!🌻 🌻 nie palić to cos pięknego🌻 🌻 jak palimy to smierdzimy🌻 🌻 nie palimy- pachniemy🌻 prosze dopisac, jak cos sobie przypomnicie:D pozdrawiam i melduję sie beznałogowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaG
ja szczęśliwa być nie mogę, pokłóciłam się z mężem i tak szybko mu nie wybaczę, dowiedziałam się że mama jest poważnie chora , ostatnio u brata podejrzewano białaczkę w związku z powiększonymi węzłami chłonnymi a teraz dalsze badania i nie wiadomo co to jest, ja oczywiście myślę o ziarnicy i chłoniaku nie dam rady, boje się ostatnie dwa lata były koszmarne ciągle walka o zdrowie mamy 3 razy podejrzewano raka u mnie raz teraz brat..... nie wytrzymam tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaG
sorki za taki wywód wiem że to nie ten temat i problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim. Dwa lata temu rzucilam palenie i nie palilam przez pol roku az pewnego dnia siegnelam po smierdziela i pale do dzis w tym momencie wiem ze nie warto bylo, che znowu rzucic.Przez ten okres kiedy nie palilam bardzo mi pomagali ludzie tutaj i widze ze zlosliwiec dalej na posterunku moje uznanie dla Ciebie i dla innych. Jak juz sie zdecyduje to bede Was odzwiedzac.Wszyscy ktorzy rzuciliscie palenie to w zadnym wypadku nie siegajcie znowu po smerdziela bo nie warto.Trzymam za Was kciuki. Jesli pozwolicie to bede Was sledzila. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
Cholera ,placze sobie o tak,ze szczescia ,moze i malutkie ,ale takie strasznie wielkie....zlosliwiec,dzieki Tobie....pamietalaes,pogratulowales,no i jak nie plakac,jak czasami bliscy zapominaja ze masz wlasnie urodziny....wogole niezauwazaja bardzo waznych dla nas rzeczy....a przyjaciel z netu tak...dziekuje,skromnie i cichutko..naprawde bardzo DZIEKUJE.... Wyjde z psiakiem ,troszke ochlone i wroce ..dokoncze moje kilka slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak najciężej to nie zapalić w kryzysowych sytuacjach. Mnie wczoraj już pierwszego dnia brał taki nerw, wysprzątałam całą chatę, potem coś tam pichciłam w kuchni dla nas, przy czym rozcięłam sobie palec nożem i przypaliłam rękę patelnią. Wszystko rzuciłam i poszłam siedzieć po ciemku do sypialni. Facet się ze mnie śmiał i dokończył gotowanie, ale mnie wspiera naprawdę i każe mi ciągle głębooooko oddychać:> A propos obejrzyjcie filmik który już tu raz wstawiłam ale chyba nikt nie spojrzał, ja się przy tym uśmiałam okrutnie; http://www.youtube.com/watch?v=KPNoX1P9m6U Ściskam was wszystkich mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Kolejny dzien bp.... Dzisiaj tez jakos spokojnie,bez nerwow,oby tak dalej(mam nadzieje ze nie jest to cisza przed burza).. smerfetkaG----To smutne co piszesz,wiem ze jest łatwo pisac"glowa do gory",ale musisz byc silna i myslec pozytywnie....no i nie pallllll?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma ja wypaliłam całą paczkę jeden za drugim przedwczoraj aż miałam dość:/ A czytałam w necie, że niektórzy to tak stopniowo zmniejszają aż w końcu wcale, ale niewiem czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha gratuluje "pierwszego dnia"bez.......dla mnie 1 dzien bez fajki byl KATORGĄ.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po sobie moge ci powiedziec ze to nie jest dobry pomysl,ja tez probowalam zmniejszac papierosy,doszlam do 2 dziennie,ale mnie strasznie bylo ciezko sie rozstac w ogole z fajkami i mysle sobie ze jak pale tylko 2 to tak jak bym wcale nie palila..... glupota....nie ma jak rzucic z dnia na dzien....calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
złośliwiec a mnie to już nie pogratulowałeś chociaż też miesiąc nie palę :( fragles chyba nie czytałas wpisu ode mnie na poprzedniej stronie, :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
Lorika🌻 Dziękuję za gratulacje, strasznie miło mi się zrobiło :), powiedz mi jak sie zmienia to astawienie bo kurcze ciekawa jestem i rzecz jasna nawet dla samej ciekawości mam zamiar dalej trwać pachnąco, miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
ASIEK-KOCHANA,PRZEPRASZAM....BARDZO,BARDZO BARDZO i dziekuje ,to Ty pamietalas,ale zlosliwca trez uwielbiam ,wiec moze dlatego....wiesz,ja wczoraj,jak wrocilam z psiakiem ,to przeczytalam na spokojnie i bylo mi tak wstyd,ze juz wogole wylaczylam sie i zniknelam w krainie Morfeusza....wzajemne gratulacje....dla wszystkich,nawet jeden dzien jest sukcesem,pozniej 5 ,no i 10i chyba kazdy nastepny tez....i bardzo sie ciesze ze wytrzymujemy,i ze jest nas wiecej i niech tylko ktos sprobuje gdzes umknac na chwilke....o popamieta....tak ,jakbym najwiecej mogla zrobic,ale nie wolno Tak sobie pomyslalam,ze jak wytrzymamy do wakacji-bo ja niestety nie w kraju-to moze jakies spotkanie?Wiem,pewnie kazda z nas z innej czesci polski,badz kraju ,ale moze by wypalilo.....a ,to takie moje przemyslenia,no i bym mogla asika przeprosic..poki co wirtualny buziak Oczywiscie pozdrowienia dla wszystkich..Asiek,rzucaczka-gdzies si e zapodziala kobitko,zlosliwiec,lorica,jovik,moccka,basia,enigma,mucha,smerfetka,grace,mamuska i wszyscy inni,bo penie ktos sie poczuje zapomnainy,ale dupa jestem z pamiecia,wiec wybaczcie..pachnace CMOK,CMOK,CMOK i jeszcze licznik Nie palę już 31 dni (+ 15g56m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 1266. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 16g12m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 696,60 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Kochani już w domku , w swój140 dzień bp. doznałam wiele przykrości. oto lokomotywa śmierdząca powiedziała, że cyt. "kto by cię chciał dotknąć" koniec cytatu. Bolesne ale prawdziwe. Uroniłam łzę i myślę sobie, że mnie może, która już nie pali a pachnie, takie "coś" jak lokomotywa jeba..a śmierdzącta, nie dotknie, na pewno nie. Myślicie , że zapaliłam, o nie ... śmierdziel jest dla tych co upadli i nie mogą się podnieść, a przy tym nienawidzą tych co się podnieśli . Po prostu żal tego czegoś ( tak to nazwę) Jovik - {kwiat} - śmierdziele, cholerne ziele 🌻 🌻 - jestem pachnąca, a nie śmierdząca 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas czytam forum od poczatku(jest ogrom tego i nie wiem kiedy skoncze) i jest naprawde ciezko..... Ja jak tu napisalam chcialam z siebie cos wyrzucic,ale teraz nie moge sie bez was obejsc,jest mi strasznie milo jak pozdrawiaja i dodawaja mi otuchy osoby ktore mnie wcale nie znaja,i z strony na strone,jestem coraz bardziej przekonana ze uda mi sie....nam wszystkim Mamuska44---glowa do gory....i nic nie dodam bo ty juz wszystko napisalas....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie zycze milego dnia BP :D 🌼 podpisuje liste 🌼 BP wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba jovik 🌼 🖐️ chylę czółko :D asiek 1982 🌼 z okazji miesiąca BP 🌼 gratuluje i życzę ci wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela :D sto lat :D sto lat :D sto lat 🖐️ fragles 69 🌼 jeżeli pomaga to i można popłakać nie ma czego się wstydzić :D mamuska 44 🌼 tobie tez gratuluję z okazji okrągłych 140 dni BP :D masz tu PRZYJACIÓŁ a my mamy CIEBIE :D 🌼 nie przejmuj się bo i ja tez w pracy słyszę głupie docinki co do nie palenia ale to jest tylko zazdrość a ja to mam gdzieś Kinja 🌼 gratulacje z okazji 100 dni BP :D enigma 1 🌼 smerfetka 🌼 much_nie_siada 🌼 rzucaczka 🌼 farbowana_lisica 🌼 lorika 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ bo nie palić to jest coś pięknego wymieniłem tylko ostatnia stronę bo nie chce przez omyłkę kogoś pominąć ale pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mój liczniczek: Nie palę już 21 dni (+ 18g04m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 261. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 23g51m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 120,07 zł! a ta kaseco zaoszczedzilam to cała przepiłam w sobote, poszlam z dziewczynami potanczyc i caly czas martini i finlandia zielona i tak o sie ogołocilam ze stówki;D ale warto było! Buziaki dla wszystkich, u mnie 3 tygodnie, leci ten czas jak nie wiem co, a kiedys bylo ciezko przezyc 3 godziny bez faja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mój liczniczek: Nie palę już 21 dni (+ 18g04m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 261. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 23g51m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 120,07 zł! a ta kaseco zaoszczedzilam to cała przepiłam w sobote, poszlam z dziewczynami potanczyc i caly czas martini i finlandia zielona i tak o sie ogołocilam ze stówki;D ale warto było! Buziaki dla wszystkich, u mnie 3 tygodnie, leci ten czas jak nie wiem co, a kiedys bylo ciezko przezyc 3 godziny bez faja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska witam wszystkich i zapraszam na lampke szampana z okazji moich 100 dni BP !!!!!! Zlosliwiec dziekuje za pamiec, ty jestes tu takim dobrym duszkiem ktory o nas wszystkich pamieta i nam bardzo pomaga-dzieki ogromne 👄 a calej reszcie tez dziekuje za to ze jestescie bo z wami razniej i to miedzy innymi dzieki wam mam ten wynik-100 dni !!! bo czytanie i pisanie na tym topiku bardzo wiele mi dalo, to naprawde pomocne jak sie wie ze tyle osob cierpi na te sama chorobe-nalog tytoniowy i sie z nia zmaga kocham was wszystkich i trzymam za kazdego kciuki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinja 🌼 stukam się z Tobą lampką szampana stuk :d stuk :D STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik------- jeszcze bylo nie trzes sie jak galareta wrzuc do kosza swego peta oraz lepsza mucha w buzi niz papieros w gebie :) oba autorstwa Ja-ka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie pachnąco rano szok był u nas tak wiało i sypało a teraz w plusie topneje powoli i pewnie w nocy przymrozi tak więc jutro rano będzie ślizgawica Aj szkoda gadać na tą zimę, wiosna już niech przyjdzie. Wszystkim pachnącym życzę miłego wieczorku Tym co są na poczatku drogi powiem tak Nie jest łatwo ale tego nikt nie obiecywał, ale pamietajcie piersz trzy dni są najgorsze, potem już zgórki Z dnia na dzień łatwiej Pamiętajcie NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera zapaliłam:( Za słaba jestem chyba, a wszystko przez tą pracę cholerną i kasy nie ma ciągle, i znowu nie mam jak za mieszkanie zapłacić:( I chcę wyć do księżyca! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha-------- no ciulato :( ale jak bedziesz palic to kasy ci od tego nie przybedzie a bedziesz sie czula tym bardziej zle i niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha_nie_siada nie to, że za słaba jestes ale - każdy powód jest dobry... Niestety ale sami szukamy powodów aby zapalić i nawet nie próbuj dyskutowac. Brak pieniędzy utrudnia, przynajmniej niektórym, to fakt. Bo przecież nie palimy, oszczedzamy a kaski nie ma - przeszlam przez to.trzymaj się, dasz rade a ksę zamiast przepalać to choćby majtki sobie kup, cokolwiek, taka już nasza babska natura, I nie miej skrupułówjak pare groszy wydasz na siebie. Lepiej na cokolwiek niż na faje. TRZYMAM KCIUKI!!! Bilansik Nie palę już 33 dni (+ 22g06m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 1017. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 18g34m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 399,42 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×