Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Sadny dzien - sto lat sto lat sto lat niech zyje zyje BP nam !!!!! po prostu rewejacja te Twoje 2 latka bez fajek wielkie gratucacje Ci za to cala reszte pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... rewejacja,gratucacje.... no no niezle mi dzis idzie :) ;) :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam wszystkim jestescie kochani 😘 a mi smutno zamiast cieszyc sie rocznica to sie martwie praca buuu niemcy firme wykupili teraz robia czystki i nie wiadomo czy laboru nie zlikwiduja buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona :D BP sadny dzien 🌼 gratulacje z okazji dwóch lat BP :D wznoszę toast lampka szampana i stukam się z tobą stuk stuk :D 🌼 i nigdy więcej śmierdziela 🌼 STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! na zapas się nie martw będzie dobrze :D dodob 🌼 nie będę Cie pouczał stało się to juz historia najważniejsze ze jesteś z nami 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP anonimowa palaczka
Witajcie po dluzszej przerwie:) 43 dni BP :D Wlasnie wrocilam z malego urlopu w gorach. Bylam w duzym osrodku (ponad 200 osob w tym duzo dzieci) i wiecie co? ani razu nie poczulam smierdziela, normalnie jestem w szoku...wiadomo, ze teraz w wiekszosci osrodkow palenie w pokojach jest zabronione, sa do tego wydzielone miejsca, ktore teraz przewaznie swieca pustkami..podoba mi sie ta zmiana! Naprawde mamy mode na niepalenie:) Rzucaczka jakos od razu rzucilas mi sie w oczy..mialysmy podobny staz BP, troche szkoda:(.. ale najwazniejsze, ze sie nie poddalas! Trzymam za Ciebie kciuki - wszystkie dwa;) Zycze duzo samozaparcia! Tak naprawde to chyba od niego zalezy nasz sukces:) Codziennie rano sobie powtarzaj - nawet na glos- Ze juz nigdy wiecej nie zapalisz!!!! Pozdrawiam wszystkich pachnacych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela 1962
sadny dzień -jeszcze ode mnie przyjmij gratulacje z okazji dwóch latek BP i ten bukiet kwiatów wiosennych 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 .....GRATULUJĘ .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie nie było, ale pamietajcie myślami jestem z Wami Brak czasu tak sprawia, ze sie tu nie pojawiam dziś stawiam kawkę i zapraszam do pobutki SZkoda przespać pachnącego dnia sadny dzień WIELKIE GRATULACJE super rocznica 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie witam nowych Bardzo sie ciesze że nas przybywa Super że z nami jestescie Eszystkim życzę miłęgo dnia mój bilansik Nie palę już 444 dni (+ 17g29m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 11562. Będę żyć dłużej o 88 dni (+ 07g52m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 075,93 zł! tylko chyba musze cene fajek zmienić bo pewnie zdrpżały hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga ja cie wcale nie zapomniałem a wrecz przeciwnie tęskno tutaj nam bez ciebie :) to ze czasami cie tu nie ma to nic nie szkodzi , najwazniejsze jest to ze jesteśmy z toba myślami a jeszcze wazniejsze jest to ze wciąż NIE PALISZ :wiem jak to jest z brakiem czasu ....:( TEZ MI GO CZASAMI BRAKUJE pozdrowienia dla całej ekipy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mój 9 dzień BP. Jestem pachnąca i rozdrażniona. Mam chrypę i jestem niewyspana. Wszystkim pachnącym ślę bukiet 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja teraz musze tu częsciej bywac bo widac ze jak przestalam odwiedzac forum to i fajki mi sie przypomnialy .... ;( wiecie co ja po prostu musze zmienic nastawienie jak bylo w ksiazce Carra nie moge myslec ze cos trace niepalac tylko ze zyskuje a traci ten palacy . A ja ciagle sie zastanawiam jejku co to bedzie za tydzien na imprezie jak palacze pojda do kuchni to co ja zrobie itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witam również po dłuższej przerwie :) Po bukiecie 🌻 🌻 🌻 dla sądnego dnia (dwa pachnące latka) i pachnacej Agi ( trzy czwórki)... Dodob, Ty sie nie łam tym co sie stało tylko zeruj liczniki i wracaj... Wiesz już bardzo dobrze, ze bez smierdziela da się żyć. I to jak pieknie żyć... Pozdrowionka dla calutkiej reszty :):):) Moj bilans: BP 172 dni Niewypalonych ok. 3440 Kasa: 1582,40 NIE PALIMY🌻 PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika Vonk macie racje powinnam byc dumna i zadowolona z tego ze nie pale i współczuc tym co pala bez fajek swiat jest piekniejszy , jejku moja mama pali i jak przychodzi do nas to to czuje nawet jak czasem przyniesie cos mLodenmu to piore ubranka bo smierdza fajkami nie mowiac o tym ze jak zostawiam ja z mlodym to jak wracam czuje fajki a ona udaje niewiniątko ze nie palila a ja czuej ten smrod wszystko wiem .......... ale ten straszny nalog jestem madra w teorii czasem gorzej z praktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Pachnących:-) Sądny dniu gratuluje ...ja też jestem ciekawa czy myśl o paleniu często do Ciebie powraca...??? Ja nieraz mam takie głupie myśli że zapaliłabym tego jednego ale wiem czym to by się skończyło...ale napewno nie jest to aż tak silne jak wczesniej i zdarza sie rzadziej... Cieszę się że nas przybywa..życze wszystkim wytrwałości bo bez śmierdziela można żyć i cieszyć sie..ja coraz bardziej doceniam że nie palę.. Walcze z kilosami narazie pozbyłam sie 4 ale zawsze to już coś...Pozdrowionka Nie palę już 164 dni (+ 06g55m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 6571. Będę żyć dłużej o 50 dni (+ 04g46m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 285,76 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Dzien dobry wszystkim! moj dzien 12-ty..........jakby juz lepiej na duszy,mysli o papieroskach juz nie tak czeste,chyba idzie ku lepszemu....pozdrawiam wszystkich i zycze milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje wam wszystkim za gratulacje :) nawet nie wiem kiedy to zlecialo :) czasem przemknie przez glowe jakas zamglona mysl o fajce ale jest to bardzo slabe,teraz latwo nad tym panowac,natomiast wkurzam sie strasznie bo sasiedzi zrobili sobie palarnie na korytarzu,smrod nie raz wchodzi mi do domu (tylko ja go czuje,dzieci nie) a przez korytarz jak ide to sie dusze,kaszle krztusze,robi mi sie sucho w gardle nosie ustach i najchetniej bym ich zagryzla ze zlosci ale wole nie bo sama swoich palacych gosci wywalam na korytarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po bardzo długiej przerwie! Dojrzałam osoby znane mi z okresu kiedy zasiadałam na forum i się udzielałam, których siły nie opuściły w tej nierównej walce ze śmierdzielem i za to im chwała. Wszystkim rzucającym życzę siły, siły i wytrwania w mocnym postanowieniu ( zresztą sobie też życzę dalszej wytrwałości - mój bilansik to: Nie palę już 744 dni (+ 22g21m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 13408. Będę żyć dłużej o 102 dni (+ 10g16m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 693,06 zł! Szczególne pozdrowionka dla Złośliwca jak zawsze ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój 10 dzień BP. Wczoraj wszelkie przykre objawy efektu odstawienia odpuściły. Na jak długo? Hm .... Miłego dnia Wszystkim Pachnącym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja :) Nie palę już 444 dni (+ 23g10m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 8009. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 04g23m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 203,75 zł! Pozdrowienia dla Agi, Sądny Dzień - gratulacje 🌻, Regres, Dodob i inni nie wymienieni "starzy bywalcy" 🌻 Dla zaczynających duuuuużo wytrwałości - bo na początku jest bardzo potrzebna - potem już się nie pamięta, że człowiek jest nikotynistą :( Aha - i mam dobrą wiadomość - waga wraca do normy - :)) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja :-D Kolejny pachnacy dzien:-D Pozdrawiam wszystkich:-D kAIRANKA----widzisz po malutku wszystko sie uspokoi,a ty zapomnisz ze w ogole palilaś :-p ( chyba sama nie wierze w to co pisze :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno tu ... nie ma z kim powymieniać się doświadczeniami. Nikt po główce nie chce pogłaskać, do piersi przytulić .... Eh .... Czas powoli do domku się zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla polepszenia humorów: Zastanawiali się na Ukrainie, co posadzić wokół Czarnobyla: - Buraki. - Nie, bo krowy pozdychają. - No to może ziemniaki. - Nie, bo się ludzi potruje. - No to posadzimy tytoń, a na papierosach napiszemy: MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA PO RAZ OSTATNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Papieros jest doskonałym przykładem doskonałej rozkoszy. Sprawia przyjemność, a nie zaspokaja."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego wieczoru BP :D ale ciszaaaaaaaaa !!!! :D balbina723 🌼 dzięki za pamięć ślę ukłony w twoja stronę :D kairanka 🌼 gratulacje zuch dziewczynka 10 dni BP 🌼 ojejkujejku 🌼 enigma1 🌼 sadny dzien 🌼 Pokutnica 🌼 cukierkowa02 🌼 wymienilem dzisiejszych obecnych :D no i ja podpisuje liste BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku super ze nas odwiedziłaś. Razem prawie zaczynałyśmy Oj było ciężko ale zleciało i dziś jest ok ZAglądaj do nas częśćiej Wszystkim miłego pachnącego wieczorku Cieszmy sie że mija kolejny pachnący dzięń. Że udowodniliśmy śmierdzielowi ze my jesteśmy silniejsi od niego Przecież on to słabizna Nie wygra z nami tzrymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się zamelduje pachnąco 🌻 Nie palę już 484 dni (+ 11g10m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 9689. Będę żyć dłużej o 74 dni (+ 00g22m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 875,72 zł! pachnąca aga za wczorajsze i ojejkujejku za dzisiajsze trzy czwórki gratulacje 🌻 🌻 kairanka dla ciebie również pachnący 🌻 oby tak dalej a będziesz czwórki jak dziewczyny świętować dla całej reszty pachnącego grona 👄 🌻 👄 🌻 WIOSNA kochani ...czy już na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam się zameldować... Nie palę już 412 dni (+ 01g46m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 12362. Będę żyć dłużej o 94 dni (+ 10g24m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 006,69 zł! sądny dzień-------gratuluję dwóch lat.....przyjmij odemnie bukiet kawiatów.. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla reszty pachnącego grona 🌻🌻 pozdrawiam Was kochani i myslami jestem z Wami... buziaki wielke idę troszkę się przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w 11 BP. Dzielnie się trzymam, nie przytyłam (jeszcze?) aczkolwiek patenty na pewne problemy ... przestają działać. Dzisiaj mój czterolatek znalazł papierosy (męża) - wyjął jednego - i niczym wąż kusiciel podszedł do mnie ze słowami "mamusiu, zapal, zapal tylko jednego, np plosze, plosze" Normalnie nie wiedziałam czy się śmiac, czy płakać... Skąd u tego Grzdyla taki pomysł? Dla Was Kochani przed weekendowe pachnące 🌼 🌼 ojejkujejku - zazdroszczę stażu i gratuluję! enigma1 - dziękuję za słowa wsparcia, obencie potrzebne bardziej niż jedzenie :) Poqtnica - super dowcip, zapamiętałam :)) złośliwiec - Tys tu niejedno widział (czytał), cieszę się, że we mnie wierzysz - dziękuję pachnąca aga 😘 bella 1962, madziuchna 04 - wynik imponujący :) Wszyscy tu zaprawieni w boju, pewnie zapomnieli jak to jest wyrywać się ze szponów śmierdziela .... Niby moda na niepalenie, a nowych i chętnych do grupy wsparcia jakoś brak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×