Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ojejkujejku jak miło, ze nas pamiętasz a jeszce milej, ze pachniesz wpdaj do nas częściej. Razem rzucałyśmy Myślę że pamiętasz Ty mnie Ja też sie ciesz, z etopik zyje ma sie dobrze, ze jest nas pachnidełek wiecej z dnia na dzień. Kurcze jak fajnie Woiosna przyszłą trzeba wziąść sie za sporty hihi:):):) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku jak miło, ze nas pamiętasz a jeszce milej, ze pachniesz wpdaj do nas częściej. Razem rzucałyśmy Myślę że pamiętasz Ty mnie Ja też sie ciesz, z etopik zyje ma sie dobrze, ze jest nas pachnidełek wiecej z dnia na dzień. Kurcze jak fajnie Woiosna przyszłą trzeba wziąść sie za sporty hihi:):):) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeklujeklu ja Cie dobrze pamiętam przecież razem zaczynałyśmy razem rocznice świętowałyśmy a teraz zobacz zaraz będzie 500 PACHNĄCYCH DNI Wiesz mam tylko prośbe wpadaj do nas częśćiej, byśmy wiedzieli ze pachnieszi wiesz zawsze miło sie czyta Twoje wpisy. Ciesze sie że trwasz, ze pachniesz Miłego wieczorku. Ja też sie bardzo ciesze ż etopik żyje, ze jest nas z dnia na dzień wiecej że PACHNIEMY, że możemy poczuć jak pięknie pachnie przyroda, która się budzi do życia. Spijcie smacznie i śmnijcie tylko o miłych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother of two
ja tez chce byc pachnaca od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo
nie palę 2 dzień jest mi bardzo ciężko ale myślę że wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo
bardzo wam zazdroszczę już tak długo nie palicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doo ja nie pale 16 dzien i dla mnie najgorsze były trzy dni potem tez nie było łatwo ale jak sie chce to można wytrwać trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco🌻 Trzymam kciuki za wszystkich ,,starych,, i ,,nowych,, rzucających:-) U mnie krokusy zakwitły :-) Pachniemy i cieszymy się tym...dziś sobię kupie perfumy na lepszy nastrój za kasę z fajek...hm w sumie niezłe wczasy by już były gdybym co miesiąc odkładała chyba muszę o tym wreszcie pomyśleć:-) Pozdrowionka Nie palę już 198 dni (+ 05g04m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 7928. Będę żyć dłużej o 60 dni (+ 13g33m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3964,23 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doo bardzo wam zazdroszczę już tak długo nie palicie " to zrób tak by inni tez i tobie zazdrościli :D Wszystko przed tobą ... Zapraszamy i ciebie tutaj .... Jeden warunek :) NIe palisz papierosów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
Witam wszystkich kachna11, basiek 1, bronka dziewczynki my prawie równiutko idziemy chociaż gdybym głupia nie była to do 100 - ki bym dobijała ale fajne grono współtowarzyszących mam :) dziewczynki w kupie zawsze raźniej mój nowy bilans Nie palę już 14 dni (+ 02g08m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 169. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 06g59m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 83,69 zł! oby do przodu fragless, lorika, rzucaczka a gdzie Was diablice wywiało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam się zameldować, że Was podczytuję sobie...Kiełkuje we mnie mysl, by wziąć sie w garść i próbować na nowo próbować zerwać z nałogiem. Ale mam doła po ostatnich nieudanych próbach. Nie wiem...czytam Was i Wam zazdroszczę. Wszystkich tu Was pozdrawiam i życzę miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina---
ja tez sie chciałam zameldować...nie pale 25 dni...najgorszy apetyt...przytyłam , mysle ,ze nieduzo ale jednak i kurde ciagle jesc sie chce....wkurza mnie to...czy to minie kiedys ???????????????????????? miałam ostatnio taka nerwówke i strasznie stresujace dni ale nie chciuałam zapalic bo przeciez nie pale...pozdrawiam wszystkich i ci chca rzucać...nie bójcie sie!!! nałogowcem byłam, ciagle z fajka i jak ja nie pale teraz to chyba kazdy moze...próbujcie bo warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🖐️ jestem nadal pachnaca dzisiaj bylo niezle :D pachnaca aga-🌼 mother of two-nie zastanawiaj sie tylko zucaj od razu🌼 bobasek-🌼 mamuska44 tak trzymaj-🌼 doo to juz cos dwa dni dasz rade nawet sie nie obejzysz i u Ciebie bedzie tydzien dwa miesiac itd. tylko musisz tu zagladac bo to magiczny topik trzymam kciuki 🌻 duch cafe-🌻 kachna11-🌻 julka01-🌻 Regres ten link co podales to nie dziala nie wiem dlaczego-🖐️ asiek 1982 teraz napewno dasz rade tylko nie daj sie znowu skusic temu smierdzielowi ja tez kiedys dalam sie skusic i zaluje do dzis moze zastosoj jakis wspomagacz ja biore Tabex i jest dobrze mam napady ale to chwilowe trzymajmy sie razem bedzie nam latwiej-🌻 marzycielkaaa83 dobrze ze czytasz ale nie proboj tylko rzucaj od razu i udzielaj sie tu na topiku tu Ci pomoga wesprza a jak trzeba to i nakrzycza:)-🌻 pozdrawiam wszystkich bez wyjatku-🌻🖐️ a gdzie sie podzial nasz zlosliwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🌼 BP :D pozdrawiam wszystkich 🖐️ :D za wszystkich trzymam kciuki BP basiek1 🌼 zuch dziewczynka 🌼 duch kafe możesz napisać coś o sobie :D 🌼 nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
milutko ,ze pamietacie o mnie....trzymam sie ..PACHNE....tylko dlaczego wciaz taka smutna ta radosc??? Licznika nowego nie mam ,nie moge znalezc,nie otwiera linku,sformatowali mi kompa i niestety,a milo bylo popatrzec na stary wynik,nowy tez calkiem ,calkiem juz 16 dni bp....tak bardzo chce tej wiary na poczatku mojej drogi bez smierdziela,bylo latwo,wiec dlaczego teraz nie....chyba trzeba sie wziasc w garsc,bo do niczego takim uzalaniem sie nie dojdzie....z drugiej strony ,skoro tak mi zle bez fajek,to dlaczego nie biegne i nie kupuje,tylko wciaz twierdze ze nie chce palic....buziunia pachnaca dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch cafe poprostu chcialam sprobowac jak smakuje po przeszlo polrocznego niepalenia no i tak sie zaczelo.Palilam przez trzy lata i teraz postanowilam znowu ale z takim postanowieniem ze nie dam sie skusic chocby na jednego bo to jest zgubne a tak w ogole to palilam ponad 35 lat i powiedzialam sobie dosc trucia sie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie!:D dawno mnie nie było,ale jakoś tak zmęczenie wiosenne i brak czasu chyba;)No ale najważniejsze ,że jesteście,pozdrawiam i miłej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dalej pachnąca... Nie palę już 445 dni (+ 01g32m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 13351. Będę żyć dłużej o 101 dni (+ 23g51m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5407,53 zł! dzisiaj wyczytałam w necie mały artykuł na temat śmierdzielka...może ktoś chętny aby przeczytać?może ktoś przez ten artykuł rzuci palenie... http://www.gadu-gadu.pl/5454419616740739611/w-filtrach-papierosow-moze-byc-swinska-krew Witam starych bywalców jak i nowych... ojejkujejku----pewnie że Cię pamietam i to doskonale...🌻 farbowana lisica---miło że nas odwiedziłaś...🌻 złośliwiec---👄 zato że jesteś... i dla reszty---🌻🌻🌻🌻 ja spadam bo padam ze zmęczenia... kolorowych,pachnących snów zyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco mother of two trzymam kciuki, lepiej nie mogłaś trafić ;)🌻 mamuska44 🌻 doo bo pachnieć jest super szczególnie na wiosnę marzycielkaaa83 zduś doła i dołączaj do nas... im dłużej będziesz myślała o porażcce tym dłużej będziesz miała doła...Kilka dni nerwówki i staniesz się szczęśliwym człowiekiem jak wszyscy tutaj. Mimo że jest ciężko każdy cieszy się że 🌻 pachnie. kalina przytyłam , mysle ,ze nieduzo ale jednak i kurde ciagle jesc sie chce....wkurza mnie to...czy to minie kiedys ???????????????????????? " spokojnie minie nie martw się tym najważniejsze że nie palisz. basiek1 🌻 bobasek- 🌻 pachnaca aga🌻 duch cafe-🌻 Regres🌻 kachna11- 🌻 julka01 🌻 zlosliwiec🌻 asiek 1982 🌻 fragles69 🌻 farbowana_lisica 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 11
witam wszystkich pachnąco melduje że nadal trwam i idzie mi coraz lepiej dzisiaj złapałam sie n tym ze prawie nie myślałam o śmierdzielu oby tak dalej .Pozdrawiam wszystkich i dobrej nocki życzę:) .A ci co chcą rzucic to niech sie nie zastanawiaja tylko niech próbują ja też sobie nie wyobrażałam życia bez peta 'w srodku nocy potrafiłam isc do nocnego jak mi zabrakło. a dzisiaj wiem że mozna tylko trzeba pokonac lęk i spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco 🌻 starych i nowych bywalców trzymajcie się... wytrwajcie... bo nie palić to coś pięknego a śmierdziel wcześniej lub trochę póżniej odpuści...musi BO MY NIE PALIMY 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Was w ten wiosenny poranek Miłego dnia wpadłam sie zameldowac i mówić NIE PALIĆ TO COŚ PIĘLNEGO warto siepzemęczyć kilka pierwszych dni Trzymajcie się pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle z rańca Was kochani pozdrawiam oczywiście bp. mother of two i jak postanowienia 🌻 bobasek* świetnie to prawie tak jak ja 🌻 doo ja też zasdrościłam tym którym się udało no i wreszcie za 100 razem postanowiłam, że to gówno nie będzie mną rządzić i wytrzymuję . doo to dla ciebie poczuj jak pachnie 🌻 kachna11 🌻 jullka01 gonię Cię 🌻 Regres 🌻 asiek1982 - w kupie siła 🌻 marzycielkaaa83 czas dorosnąć 🌻 kalina---ja też przytyłam,cholera teraz zaczynam się pilnować 🌻 basiek1 niekiedy jest warto wrócić po tym samym moście 🌻 duch cafe witam na okręcie 🌻 fragles69 dobrze , że nadal pachniesz wytrzymaj , pisz , żal się TU razem coś zaradzimy, tylko nie kupuj faj 🌻 farbowana lisica zmęczenie wiosenne i mnie tyka i jeszcze brak tej godziny no ale pachnący 🌻 dla Ciebie, madziuchna 04 stała bywalczyni duży 🌻 żabka fajnie, że jesteś z nami 🌻 bella 1962 MY NIE PALIMY 🌻 pachnąca aga NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO 🌻 złośliwiec 🌻 dla reszty Naszego magicznego topku 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga - pamiętasz, że to ja Cię prosiłam o zmianę nica z palącej na pachnącą??? 😘 Sądny dzien 🌻 Madziuchna 🌻 Regres 🖐️ Złośliwiec 🖐️ STRRRRRRRAAAAASZNIE się cieszę, że mnie pamiętacie - to takie miłe - i jeszcze, że wszyscy TRWAMY - no dzielne z nas ludki :) a jak pięknie się umiemy podtrzymywać na duchu ;) Dla wszystkich bywalców ze szczególnym uwaględnieniem tych na początku drogi - każdy kiedyś zaczynał - POZDRÓWKA !!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich U mnie niestety kiepsko dół że chowam się w nim po uszy. Samotność złapała mnie w swoje szpony Coś co było największym koszmarem się urzeczywistniło, straciłam prawdziwego przyjaciela bratnia duszę czuję straszną pustkę. jakby wyrwali mi serce Pogoda też płacząca... Trzymajcie się dzielnie moje pachnidełka ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×