Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam.Przyjemnego dalszego dnia życzę żabusi i innym🌻❤️ Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Zamiast zatrudnić informatyków do naprawy ,dali zlecenie muzykom na wariacje przedświąteczne.Więc raz kody mam do wpisywania raz nie.Nie znam zasad na tym portalu może to się wszystkim podoba.Mnie akurat nie.I jestem wk................etcetera.Co do palenia nie ma go.Pstryk w psychice i wstając rano nie odczuwam żadnego pociągu do palenia.Tak choćbym nigdy nie palił.Tak bedzie trwało az ktoś nie namówi mnie do wypicia czystego alkoholu.Wtedy to jest przerąbane i zaczyna się precedens od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani starzy i nowi :) w dowcipasowy dzionek :) ostatnio ciagle czasu mi brakuje ale jestem z wami duchem Stuknięty Porąbaniec------------a co za roznica ile ma sie lat :) ja mam duzo i co z tego, sa osoby ktore maja jeszcze wiecej a sa takie ktore maja duzo mniej i zlosliwiec nie jest jedynym mezczyzna :) ale za to jest regularnie i Was pilnuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam wlasnie siadlam sobie i popijam kawke jestem wykonczona po pracy ale co tam najwazniejsze ze nie pale i narazie nie ciagnie mnie aby tak dalej:) zabka-nie ma zaco prosze bardzo ja czytalam sobie przyokazji swoje wpisy i jak wtedy przechodzilam i przyznam sie ze teraz lzej to przechodze:D dzieki za piekne kwiatki a te sa dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻 SP-witamy w naszym gronie 🖐️ kalina---🌻 sadny dzien🌻 Nie pale juz 16 dni(+9g18m) Ilosc niewypalonych papierosow 331 Bede zyc dluzej o 1dzien(+3g35m Zaoszczedzone pieniadze 157,23zl. P.s.Trzymam kciuki za wszystkich aby nigdy nie siegneli po smierdziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ,że tak tylko na mnie przygotowano tę pułapkę kodową:D Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. Od 1 kwietnia 2010 nie palę. zamazane i nieczytelne ssssssssssssszzzzzzzzzzzlag trafia:O:L(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba bp :D Ś P 🖐️ witaj na pokładzie pachnącego grona :D bardzo mi się spodobało te nie palenie :D teraz wiem ze nie palić to cos pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco🌻 w swoim 200 -setnym dniu nie palenia:-) Nie palę już 200 dni (+ 18g03m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 8030. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 08g11m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4015,05 zł! To też dzięki Wam przetrwałam...dziękuje że jesteście🌻 Pozdrowienia dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kalina---> jak samopoczucie lepiej już ? a masz na poprawe nastroju 👄 SP ---> ja teź miałam problem z tymi kodami do momentu aż założyłam konto 🌻 złośliwiec--->👄 basiek1 ---> no śliczniutki ten liczniczek i jaka frajda co ?szczególnie za pierwszym razem 🌻 Dla wszystkich zapracowanych przesyłam 👄 Nie palimy pachniemy choć nie zawsze jest lekko. Ja zaczełam czytać książkę allena carra i pije litrami zieloną herbatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam kochani.. Melduję się późnym wieczorkiem... Nie palę już 447 dni (+ 02g27m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 13413. Będę żyć dłużej o 102 dni (+ 11g03m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5432,29 zł! Stuknięty Porąbaniec-----witaj w gronie 🌻 Sądny dzień----👄 mi też brakuje czasu... basiek1----nie palić to coś pięknego 🌻 złośliwiec---🌻za to że jesteś... jullka01----gratuluję 200 dni... STO LAT,STO LAT NIECH PACHNIE JULKA NAM... Juleczko życzę Ci mnóstwo setnych pachnących i tak pięknych dni... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 żabka---dziekuję za 👄 ja także niedawno wrócilam z pracy,jeszcze zaatakowało mi górne drogi oddechowe...więc spadam zaraz do łóżeczka się wygrzać...miło że pamietasz o mnie..🌻 mamuśka---🌻 regres---🌻 oraz dla reszty 🌻🌻 spadam bo gały mi się zamykaja... kolorowych snów i miłej oraz pachnącej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.grafkomp2.nazwa.pl/NASZANOWA/media/FLASH/DYNGUS.swf Wszystkiego dobrego przede wszystkim wspaniałej aury na świeta. Nie udało mi się wciągnąć w polemikę z Pstrykiem ,gdyż wiadomo czyste jaja wczorajsze były a jestem za krótko abyście uwierzyli.:D Więc odsłona pierwsza jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna cholera mnie bierze ale na razie trzymam się, przy kompie nigdy nie paliłem więc skazany :Pjestem na całodzienne przy nim ślęczenie.:O:( SP ---> ja teź miałam problem z tymi kodami do momentu aż założyłam konto------> Żabka jestem w ciemnościach zapal tylko światlo nie kumam o co ci biega.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻🖐️ Gdzie sa wszyscy nawet nie maja czasu aby sie zameldowac wiadomo przedswiateczny szal ja nadal BP i aby tak dalej czego sobie i Wam zycze SP--trzymam kciuki 🖐️ jillka01--moje gratulacje z 200 setnicy i zycze CIjak najwiecej takich 200-tek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zycze milego oczywiscie BP dnia dla wszystkich podpisywac liste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jullka moje gratulacje z okazji 200 dni ja niedługo będę miała tyle. Witam na pokładzie sp. trzymaj się chłopie naszego topiku to wygrasz. I dla WAS Wszystkich ślę życzonka : **_** _**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego lania" ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****______ Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie. Wesołych Świąt. mamuska44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się pachnąco w ten okropnie deszczowy dzionek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nie palę już 520 dni (+ 01g24m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 10401. Będę żyć dłużej o 79 dni (+ 10g52m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4160,46 zł! pozdrawiam nowych i starych bywalców 🌻 oraz tych co nas podczytują 🌻 julka01 GRATULACJE za 200 dni BP 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę humoru:P Dekalog pracocholika: 1. Nie myję okien, ponieważ... ...kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił sobie krzywdę. 2. Nie pastuję podłóg, ponieważ... ...boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć. 3.Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ... ...dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałam im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię. 4.Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ... ...wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom. 5.Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ... ...lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była zazdrosna. 6.Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ... ...nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant doskonały. 7.Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ... ...nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie. 8.Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ... ...nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę do nich z wizytą. 9.Nie prasuję, ponieważ... ...wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga prasowania". 10.Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ... ...nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i żyć długo i szczęsliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego człek tak durny i dał się namówić niecałe 2 lata temu na zakopcenie.Nie smakowało a się paliło.Teraz droga przez męke ponownie 3 dni ,potem przez dwa tygodnie sny.Choooooooooooolera aaaaaaaaaaale chcica i ssanie:D Najlepiej rzuca sie na wiosnę,było ciepło a teraz śnieg pada.Oj niedolo:D Wieczorem zamelduję:P czy zwariowałem i zapaliłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbaniec nie pal , nie warto !!!! Dziękuje drogim paniom za pamięc o mnie i pozdrowienia :) 🌻 i panu panie złosliwcze również graba 🖐️ Miłego piątku , na życzenia wielkanocne jeszcze przyjdzie czas :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP 🌼 bo nie palić to coś pięknego :D Stuknięty Porąbaniec 🖐️ graba bądź tu z nami na pewno wytrwasz BP niedługo minie mi 5 lat BP :D czas szybko leci :D a świętować będziemy tu na tym topiku ooooch żeby tak bliżej wszystkich mieszkać :D Nie palę już 1819 dni (+ 20g44m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 109191. Będę żyć dłużej o 834 dni (+ 02g30m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 36 579,27 zł! za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porąbaniec----------zlosliwiec juz dlugo nie pali,ja mialam w lutym 2 latka a on juz tu byl nie palacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 🌼 🌼 Stuknięty Porąbaniec 🖐️ gwary się nauczyłem :D kiedyś dawno 40 lat temu byłem w Piekarach Śląskich pracowałem tam w kopalni* Julian * :D i dlatego znam pare słów :D a Mazury i Śląsk to jak ziomki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×