Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

_______________ ______________ _____________ ____________ ___________ __________ _________ ________ ________ _______ _______ ______^^ _____ ___()() __ _ __ ___'' ___ '' _____ ____ _ _______ _____________ ____________ ___________ _________ _______ ________ _____________() _____________( _________________() _______________( __e$$$$e_____() _$$$$$$$__ _$$$$$$$$() _$$$$$$$$$_ _ ___ ____ _____ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreceR ---> teraz wydaje mi się że rzeczywiście szybko zleciało. Ja z mojego rzucania zrobiłam istny rytuał i nawet liczyłam godziny jak miałam dola to liczyłam ile godzin nie palę . Najważniejsze dla mnie było dojście do 100 godzin potem do 1000 i teraz moim celem jest 100 dni... :) i kto by pomyślał że jestem normalna ?? Boję się tylko jak bede się czuła bez plastrów kilka pierwszych dni jeden dzień wytrzymuję przy drugim zawsze już zakładałam ... dziś pierwszy raz wytrzymałam cały drugi dzień bez plastra zobaczymy jutro może też się uda cały dzień wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 11
no to i ja sie przypomnę nadal nie paląca czas coraz szybciej leci to już chyba z18 dzień i boje sie że kryzys jeszcze przyjdzie bo za łatwo jakoś mi to idzie, pozdrawiam wszystkich na tym topiku i witam nowych nie palących.PS.PO CO WRACAĆ DO NAŁOGU JAK ZA JAKIŚ CZAS ZNOWU BĘDZIEMY CHCIELI TO ŚWINSTWO RZUCIĆ ;LEPIEJ TERAZ GŁÓD PRZETRZYMAĆ NIŻ OD NOWA PÓZNIEJ ZACZYNAĆ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
pewnie ze lepiej.....tylko to nie tak latwo....dlaczego jesc,zeby pozniej sie odchusdzac,przeciez mozna mniej....tez starczy....to to samo....a ja zamykam sie w domu,nie ma wyjsc,bo jakos trudno pogodzic to moje niepalenie z glosnymi imprezami,spokojne domowe juz nauczylam sie bezdymowo,na inne tez przyjdzie czas.....MUSI asiek,rzucaczka odezwijcie sie ,co z wami?,brakuje mi was tutaj kochane moje towarzyszki niedoli....... dla wszystkich zyczenia usmiechnietych barankow,hehe,jakie by one nie byly[]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
hmmmm,jak mam zrobic lapki,mordki i pachnidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
buuuuuuu,a ja nie umiem kwaiatkow,ani mordek............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
SP dziekuje ....buziol,hehe,sp-straz pozarna,tez ogien,zaraz zobacze ten link i czy mi sie uda wkleic te kwiatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Pantoflarz
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksowny Pedancik
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop Petom
:D na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
moge klikac skubaniec?krocej,sp stanowczo jakos nie dla mnie ,moze od tej szkoly,bo strazacy w sumie sa fajni :) uwaga,uwaga zobaczymyczy sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×