Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość agadka
Marcinku życze dużo zdrowia,!!! ostatnio również chorowałam nic przyjemnego:( weż kij i pogoń to choróbsko :)ja tak zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie przygarne tego wirusa Marcinek:):):) Ha! Bylam dzis u dentysty usunac osad fajowy! Mam piekne biale zeby:D aleee sie ciesze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Pozdrowienia z rana kochani 🌼 Udanego dnia....Jest pięknie,słonko świeci,my pachniemy.... Malaaaa teraz nie masz wyjścia,uśmiechaj się na okrągło :) Marcinek ty jeszcze walczysz z wirusem? Agadko auto wciąż w garażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Zgadzam się ,pogoda super :) Jak się z rana wstaje i widzi się taką pogode za oknem od razu inne samopoczucie i aż się micha śmieje :) Aniu w taką pogodę,jakby inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześnie zaczęłaś palić w wieku 12 l, rodzice nie wyczuli? moja córka zapaliła papierosa w wieku 17 l i od razu wyczułam, syn nie palił i nie pali. W tym wieku zamiast myśleć o nauce to dzieciaki chcą być już dorosłe i zaczynają w tak młodym wieku dorosłe życie palenie picie i sex w głowie się nie mieści, gdzie są rodzice w tym czasie. Życzę powodzenia w niepaleniu i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Przepraszam Danutko co to za wywód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasicka
hehe... rzuciłam 3 lata temu, od razu przeszłam na elektroniczne, teraz jak czuję zapach palacza to mi się nie dobrze robi. Palę elektroniczne Vilty, power liqudiów systematycznie zmniejszam, ale nie wiem czy całkowicie rzucę - elektronik mi odpowiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ :D u mnie też jest ładna słoneczna pogoda :D trochę słoneczka i humor wrócił :D przed chwileczką wróciłem z marszobiegu ze swoją psinką życzę wszystkim wytrwałości :D bo my tu nie palimy my pachniemy za potrzebujących 3mam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP bo nie palić to jest coś pięknego BP 08-04 -2005r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Marcin gdzie Ty się podziewasz? Dziewczyny,wieczorkiem zbiórka! Gościu dobrze że wciąż zaglądasz do nas,dziękujemy za wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Gościu również pozdrawiamy :) Bądz, wspieraj,zaglądaj do nas. A gdzie padziewa się dżin ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
wieczór nastał, melduje się jako pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Marcinek szykuj se sensowne wytłumaczenie :) bo jak nie, to będzie kara :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Ania a ty z Marcinkiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Jestem z samego rana :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Ale miałam koszmar! Śniły mi się papierosy,mnóstwo ich było,leżały luzem bez paczki a ja z dwiema koleżankami namiętnie paliłyśmy! Zawsze śmiałam się że rzucającym fajki się śnią a tu proszę....... Zdaje się że za dobrze mi idzie i nałóg we śnie zaczął mnie prześladować ha,ha......... Bez papierosów jest cudnie :) i ta wiosna,uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Dziewczęta Marcinek nas opuścił 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam i Ja :) i jak to zwykle bywa z rana dzionek sie skończył i zaczyna nowy wiosenny pachnący wiosenką nie fajami :) pozdrawiam wszystkich ,życze miłego dnia :) Marcinek nu nu będzie kara :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
auto kurzy sie w garażu, ja pomykam sobie spacerkiem do domku a tu znajoma chciała zrobić dobry uczynek i uparła sie że mnie podwieżie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Marcinek możesz sie odezwać, ja żartowałam kary nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Marcinek daj nam jakiś znak bo martwimy się tu o Ciebie we trzy. Wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Aniu tak to z tymi fajkami jest, jak nie palisz to próbóją dopaść w śnie. Jeszcze nie tak dawno temu smutałaś że najmłodsza stażem jesteś , a mi sie wydaje że Ty z tym Twoim nastawieniem i wiosennym entuzjazmem (którym się od Ciebie zaraziłam)wyszłaś na prowadzenie :) Malaaaaaa a jak u Ciebie z samopoczuciem ? mam nadzieje że oślepiasz uśmiechem ile sie da :) :) :) Marcinek smutamy wracaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Wiecie jestem szalona! Zagoniłam wszystkich do sprzątania a sama poszłam skakać na trampolinie którą bądź co bądź mąż kupił dzieciakom:D :D Później oznajmiłam że nie gotuję dziś,nie stoję przy garach,niech im tata grilla rozpali.........I wiecie co? Dawno tak fajnie nam nie było! Mój mózg chyba zdrowieje! :) :) Agadko,nie wiem skąd ten entuzjazm u mnie,sama się sobie dziwię :D Oby tak dalej....A jak Wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Szalona Ania :) ja sobotę spędziłam sama w ogródku piękna pogoda więc wykorzystałam na porządki,sianie, sadzenie i tp.plan zadań jakie se postawiłam w tak piękną pogode wykonałam i ledwo żyje :)niestety nie miałam kogo zagonić do pomocy :)córka od wczoraj u koleżanki mąż w delegacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie :D życzę miłego dnia BP agadka 🌼 pachnącaania 🌼 :D bo nie palić to jest coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Agadko było krzyknąć to pomogłabym ci w ogródku! Niedzielny poranek może mniej słoneczny jest niż wczorajszy ale tak samo pachnący :D Gościu,wczoraj poczytałam sobie Twoje posty od 2005 roku i tym sposobem nabrałam jeszcze większej motywacji do walki z nałogiem :) Odwaliłeś kawał dobrej roboty...Gratulacje! 🌼 Bo My tu pachniemy kochani 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
witam wszystkich ! pachnących i również tych co chcieliby pachnieć :)to sobie dziś pospałam właśnie wstałam.............. a pomysleć że kilka miesiecy temu Smierdziel budził o piątej albo szóstej :) miłego dzionka :) Marcinek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Malaaa też wsiąkła Agadko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×