Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gadzinko 🌼 musialam bo zasypalo mnie i nie moglam auta wyprowadzic. setunia 🌼 narazie jestem zdrowa tylko bylam umowiona z dentysta i dlatego. amazonka 🌼 ja Ci moge tez troche sniegu podeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie BP Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D nadrobiłem od wczoraj zaległości a zebrało się tego sporo :D niezabardzo się jeszcze czuje więc nie jestem w stanie Was Wszystkich pojedynczo wymienić  Życzę miłego śnieżnego weekendu Za potrzebujących trzymam swoje mocne dwa dębowe kciuki wolne od śmierdziela 🖐️ 🖐️ iwonka 19_ 84 – super decyzja 🌼 zuch dziewczynka :D witam w gronie pachnących 🌼 odzywaj się jak najwięcej bo to naprawdę bardzo pomaga :D bp amazonka –🌼 u mnie tez zaczęło padać do rana nas zawieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazopnka to teraz mozemy sie wirtualnie sniazkami porzucac:classic_cool::D Basiek to dobrze:0 zebys tylko po tym spacerku chora nie byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec > twoje kciuki trzebaby opatentować, one jakieś zaczarowane chyba są:D A tak z ciekawości spytam z której części Mazur jesteś? setunia > łap rzucam śnieżką :D basiek>ząbki bądą bielutkie bo papierochom mówimy NIE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc 🖐️ kochani,kolorowych snów a może dzień dobry :D matko, ale sie zasiedziałam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzucilam palenie po 6 latach ..na kilka miesięcy . wróci;lam do nałogu przez styk z papierosami , przytyłam chyba z 2 kilo , przemiana materiii ... uzylam plastrow , tera zznow rzucam z(z plastrami) nie pale 3 dzien i nie męcze sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to jak poranna kawka?? ;) u mnie troszke sniegu spadlo trzeba isc to teraz odgarnac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny zaśniezony poranek :D mmm > kawka super i sniegu jest w sam raz :D mona-mona > trzeba być czujnym, nigdy nie wiadomo kiedy wróg zaatakuje, Dasz radę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ amazonka –🌼 Mazury pozdrawiają Warmię :D mona_ mona 🌼 – 3 dni jesteś zuch dziewczynka :D mmm757-🖐️ graba- kawa tez smakuje bez śmierdziela :D teraz wiem jaki jest naprawdę prawdziwy zapach i smak kawy BP :D pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
:D Amazonko jaki ranny ptaszek z Ciebie :D czy to dzieci spać nie dają?? Złośliwiec trzymaj się 🌼 Basiek oj twarda zCiebie kobitka🌼 setunia teraz masz czas może rzucisz śniegiem w jakiś wybrany egzemplarz oby nie siedzieć samemu przed kompem:D🌼 mona dasz rade🌼 mmm co to spać nie możesz:D🌼 fado i balbinka zmieniają właśnie boczek przez sen 🌼 miłej soboty dla wszystkich pachnących 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piękny zimowy poranek w koncu i do mnie na zachód zima przywędrowała :)) Pijecie jeszcze kawkę bo ja dopiero zaczynam? nauczyłam się zasępować śmierdziela komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka🌻 doleciala moja snizynka?:D bo Twoja tak i tak mnie rozlozyla na lopatki , ze az spac poszlam:D;) Zlosliwiec🖐️:D:) a Ty czemu narobiles sobie tyle zaleglosci;)? Mmmm sobota , a ty juz od rana odniezasz?;) Aurela 🖐️ ja wlasnie pije:)🌻 Gadzinko 🌻 masz absolutna racje!:)tyle , ze obiektu na oku zadnego nie amm:(:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia no to zdrowko ależ ta pogoda potrafi humor poprawić od rana mam usmiech od ucha do ucha wiem że niektórym taka ilość śniegu spedza sen z powiek a zwłaszcza kierowcom ,ale ja dziś się nie przejmuje bo nie mam zamiaru nigdzie jechać i cieszę sie że moje dzieci przynajmniej w te ostatnie dni ferii pobawią się na śniegu. A jak u was z samopoczuciem?? a nowe rzucające jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia walnij nie upatrzonego :D. a może.... Po prostu chciałam pomóc cały czas w głowie mi ta nieszczęsna tapeta w krokusiki:( . Zawsze można jeszcze "pośliznąć "się i oprzeć sie na jakimś męskim ramieniu:D. a takie pytanko czy dzisiaj ktoś jeszcze miał w mieszkaniu 14 stopni. Ale i tak lubie zimę:D. Przefajczyłam centralene to teraz mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 wszystkim Dzisiaj mija 14 dzien BP :-C U mnie nadal dmucha i wieje a zaspy sie porobily ze hoho Milego dnia zycze wszystkim...........BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia –🌼 zaległości- w wczoraj cały dzień - byłem w pracy- a nazbieralo sie troche tego ! dziś idę na noc iwonka 19_ 84 –🌼 jak samo poczucie :D aurela 🌼 amazonka –tyle napadalo ze nie możesz dojsc do kompa :D gadzinka 47 🌼 pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelko ja tez sie ciesze z tej pogody dzisiejszej, bo slonko jest u mnie:) Gadzinko 🌻 ja mieszkam w tak malej miejscowosci, ze......:D wszyscy sie znaja i naprawde lepiej zebym sie nie \"posliznela\":D;) Zlosliwiec , to moze urlopik:classic_cool:?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Oj setunia znam to:D. Masz racje to lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo wszystkim :) Iwonko ----> jak sie czujesz? powiem Ci coś jeszcze , żeby bardziej cię podtrzymac na duchu i przekonać do rzucenia... Po rzuceniu papierosów o niebo poprawiła mi się cera, odkryłam w moich płuckach drugie DNo :D moge 5 razy brać większe oddechy niż kiedyś, w wakacje na spacerze po lesie tak cudnie pachniało lasem że nie mogłam w to uwierzyć - paląc nigdy tego nie czułam...nawet sobie nie wyobrażasz jakie to cudowne przeżycie poczuć coś tak pięknego... :) rano wstaje i nie czuje zmeczenia (budze się i odrazu na równe nogi a za czasów nałogu zanim wstałam mijało od 10- 30 minut :P Trzymam mocniutko kciuki ! amazonka---> u mnie pod Lublnem tez jest boski snieżek i słonecznie jupi oby jak najdłużej :) basiek 1 ----> gratulacje w nie paleniu 14 dni :) mona-mona ----> mocno się trzymaj z tym nie paleniem wierze w Ciebie :) Trzymajcie się cieplutko w te zimowe dzionki i wieczory :)) dla pachnących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra możecie juz nie rzucać do mnie śnieźkami, bo napadało że o ja cie pitolę :D złośliwiec > to nie przez śnieg nie mogę się dokopac tylko autko mi posłuszeństwa odmówiło :( Wybrałam się na zakupy zaszaleć a tu kicha:( stanęło mi pod górką i ani rusz, zimóweczzek sie nie ma i takie skutki :) Trzymajcie sie cieplutko, ja zmykam, bo goście za 2 godzinnki przychodzą a ja w lesie z przygotowaniami, pa pa Miłego wieczoru 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 🖐️ słoneczko :D Teraz już bardziej Cię poznałem wiesz, w czym rzecz:D Przepraszam za nie porozumienie z mojej winy:( Ale jestem pewien że jesteś prawdziwym przyjacielem na którego można liczyć w 100 % życzę dużo zdrowia i szczęścia w życiu 🌼 BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciiiiiszaaaaa......chyba wszystkich już na amen zasypało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwcze kochany...dziękuję Opatrzności za to nieporozumienie....hahahahaha..... Miło było usłyszec Twój głos...:) Kochani pachnacy !!!!!.......czytam wszystkie wasze wypowiedzi i mocno trzymam kciuki :) Niestety nie mogę juz tak często bywać na topiku... Bądzcie silni, walczcie dzielnie, bo naprawde jest o co walczyc......bo Życie cudem jest...i tylko jedno jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×