Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Hej :) Niewiem czy znacie tę stronkę ?? ale podaję linka ;) są tam wszystkie \"stare\" bajeczki :):):) http://nostalgia.starzaki.eu.org/index.php?option=com_frontpage&Itemid=28 Na temat fajeczek już się nie wypowiadam ;) będę gotowa bedzie 1DBP to bedziecie pierwsi którzy się o tym dowiedzą (zresztą już to kiedyś pisałam:P Pozdrawia wszystkich zakopcona Anulka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c z kropką ----> przeczytałam Twoją wiadomość skierowaną do mojej osoby i rzeczywiscie masz racje piszac, ze musze sobie powiedziec ze nie pale i koniec, a nie czekac do poniedzialku... Zmobilizowalas mnie dziewczyno !!! Dzięki wielkie dla Ciebie !!! Nie palę od teraz, tak sobie powiedzialam i bede do tego dążyć... Dążyć do tego,aby dołączyć do grona \"pachnących\" hihi. Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz setunia, ja nie mam śniegu a bardzo go lubie, no to mi fado troszkę podrzuciła :D fado > dzięki🖐️ ale są szanse na śnieg u mnie, bo chmurki się robią na niebie :D Co do tego błonnkia to muszę chyba wypróbować, bo córcia ma straszne zaparcia a z jedzeniem owoców i warzyw u niej kiepsko, nie przepada za tym, a ja zmuszać jej nie chcę, bo potem nie będzie mi chciała nic jeśćś, kiedyś juz to przechodziłam :( Ania > dasz radę, zobaczysz, bedzie dobrze :) Fajna stronka, uwielbiałam Pankracego, tez miałam takiego piesk a od Michałków siostra kiedyś dostała pocztówkę, gdzieś jeszcze w szafie ją trzyma. Super są stare bajki, nie to co dziś, buuu strach to oglądać :D iwonka19_84 > masz rację jeśli nie teraz to kiedy, zawsze będzie stres, choroba, kłopoty, bez fajek da się żyć, wierz mi, one naprawde nic nie dają :D WRĘCZ PRZECIWNIE trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B ---> dzięki bardzo. Fajnie mieć takie osoby, które wierzą we mnie... :):) Teraz jestem w pracy.Piszę ściągi na jutro na egzamin hihi. Szef mój nie lubi jak palę i krzyczy na mnie, ale w tej chwili go nie ma, ale ja przecież się staram.... :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka ---> Tobie też dziękuję !!!!! Jesteście super !!!!Obym zawsze miała takie wsparcie, w tych trudnych chwilach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka19_84 > zaglądaj na forum, to naprawde pomaga, zawsze znajdzie sie ktoś, kto Ci doda otuchy i podniesie na duchu w trudnych sytuacjach :D ale uprzedzam ,forum uzależnia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wole żeby mnie forum uzależniło.. :) Ale wiecie co jest dla mnie najgorsze?? Że ja lubie palić... :( Zawsze jak coś robiłam np. sprzątałam, uczyłam się itp. to po pewnym czasie w nagrodę szłam sobie zapalić... a teraz ?? Co mam sobie mówić??? Co myśleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z nas lubił palić, pisali tu nawet tacy co podobno wręcz jedli pety :p nie ma lekko, ale można to rzucić w cholerę popatrz na zlosliwca > gosciu ma jaja (hi, hi) jak on za Ciebi swoje dębowe kciuki przytrzyma to napewno Ci sie uda :D zlosliwiec >jesteś wielki, szacuneczek 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do iwonka19_84: Trzymam tak mocniutko kciuki za Ciebie że aż mnie raczki bolą :) Wierze w Ciebie i nie poddawaj się - pomożemy Ci wszystcy :D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla : Ani B. , Setuni , Fado, Balbiny 723 oraz dla złośliwca :) czytam wasze wypowiedzi :) Super klimacik tu panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka.... możemy sobie łapki podać bo ja też jeszcze śniegu nie widziałam w tym roku chyba że w telewizorku Wszystkie nowe i nowi rzucający trzymam za was kciuki i za tych co się nie mogą do tego zabrać. Zycze więcej wytrwałości 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka tak trzymaj twarda zdecydowana decyzja NIE PALE,super zuch dziewczyna,zagladaj tu,tu jest wsparcie trzymam kciuki wiem ze ci sie uda,pozdroweczka wszystkim pachnacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki kochane jesteście ,martwiły się, A ja po prostu nic nowego chodze codziennie na terapuls taki zabieg który pobudza nerw słuchowy. Ale to i tak g.... daje. W uchu chlupie jak chlupało i dalej słysze tak jak by mi ktoś słoik wsadził na głowe. Amazonko mogę Ci podesłac bałwanlka którego wczoraj ulepiłam. Ale mam nadziejeże sama go sobie jutro ulepisz :D Setunia gratulacje, nie ma to jak sesja z głowy.:D Balbinko gdzie ty pracujesz, że po nocce masz taki humorek.Z kluczykami to niezłą jazde miałaś :D Fado mam nadzieje gdzie ty zmykasz :( mam nadzieje,że niezadługo się pojawisz. Iwonko dzielna dziewczyna z Ciebie dasz rade aurela dla Ciebie też bałwanka przesylam pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" super zuch dziewczyna\" hehe super to ująłeś ROLF :) Póki co narazie jest ok, daje rade, a jak bedzie gorzej.. tragicznie to wezmę sobie Tabexa, bo nosze paczkę w torebce już od kilku miesiecy :) Dziękuje wszystkim :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko > dawaj tego bałwanka, córcia tez ciągle marudzi że chce śnieg :( tylko synek nieszczęśliwy, na podwórko nie chce chodzić bo go te wichury wystraszyły :( rolf 🖐️ c z kropką 🖐️ jakoś mi umykasz w pozdrowionkach, ale to nic osobistego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka;)super mialo byc osobno no ale tak tez jest ok hehe gadzina;)ja cie rozumiem z tym uchem ,sam cos takiego przechodzilem no moze nie tak powaznego, nieslyszalem 2 tyg.potem poszedlem do prywatnego gabinety laryngologicznego i doktor wyplukal mi to ucho;)2 min roboty,potem jak wyszedlem wystraszylem sie przelatujacej muchy haha, wspolczuje wiem ze to denerwujace nie slyszec.pozdroweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska nie poddawajcie się! A w szczególności ty Iwonka (moja imienniczko). Pomyśl sobie , że fajka to jest tylko \"RZECZ\" , która nie myśli , nie mówi , nie chodzi , nie czuje i nie marzy... Ty jesteś człowiekiem - istotą inteligentną , którą nie może zarzadać \"RZECZ\", człowiekiem, który jest silny -silniejszy niż co kolwiek i nieulegliwy ... Papierosy istnieją ale nie żyją...więc nie mogą Nami rządzić i rozkazywać - ZAPAL MNIE, JESTEM SMACZNY... Tytoń wynalazł jakiś kre***yn , który zmarnował wielu ludziom zdrowie... Ja nie che do nich należec i wy chyba też.. cio??? :)))) A propo \"żyje i istnieje\" znacie tą zagadkę?? \"Jakie są dwa zwierzątka , które istnieją na świecie -ALE NIE żYJą?? :)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo zagadki sa 3 zwiezatka...ale nie bede wymienial bo to niesmaczne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dobra, chciałam trochę śniegu ale nie musicie wszyscy naraz rzucac :D pada śnieg, pada snieg, dzwonią dzwonki sań..... a co to zo zwierzątka? ja tego nie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O(dpowiedź na zgadkę: Dwa zwierzątka , które istenią a nie żyja to : Koza z nosa i Bąk z du**y :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz usiadlam i musialam troche zaleglosci naddrobic od wczoraj a sie nazbieralo. Witam wszystkich wieczorkiem 🖐️dla chlopakow , a dla dziewczyn 🌼🌼🌼🌼🌼 Ja nadal pachnaca nawet wczoraj mialam takiego strasznego dola nie nie przez smierdziele tylko przez druga moja polowke.... Wyobrazcie sobie ze przez mysl mi nie przyszlo zapalic, kiedys to bym chyba wypalila cala paczke fe....... Rano zeby to wszystko odreagowac to zrobilam sobie spacer 10 kilometrowy z minusowa tem.-10 stopni. chce powiedziedz ze mieszkam na wiosce,a musialam dostac sie do miasta na umowiona wizyte u lekarza. No dobra dosyc uzalania sie nad soba za wszystkich rzucajacych trzymam kciuki. Naprawde jak sie chce to sie rzuci tak jak ja palilam 30 lat i powiedzialam stop i sie udaje. Ale sie rozpisalam dzisiaj. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolf 🌼 gdyby to było takie proste miałam już przemywane,przedmuchiwane przez 2 tygodnie,przebijane, 3 serie antybiotyków , zastrzyki teraz terapuls i dalej nic. Twierdzą, że to pogrypowe komplikacje.Ale z tym prywatnym lekarzem to się zastanawiam. Bo po prostu mam tego dość:( Oj Basiek 10km spacerek przy minus 10 podziwiam. a tak nadmieniając to ja też z dolnego śląska:D. Byłam własnie na spacerku wieje jak diabli,dlatego trzymajcie sie cieplutko i miłego wieczoru(własnie mąż mnie zgania i twierdzi, że teraz on przy kompie siada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko oby te wizyty u specjalistyu cos pomogly!:) Amazonko jutro u Ciebie ma snieg padac!:D Basiek a Ty z jakiego powodu u lekarza bylas?Przeziebienie?;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×