Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

:D Jestem, jestem dzięki Wszystkim za pozdrowienia. Balbinka🌼 no te 120 dni to imponujący wynik:D setunia co tam u Ciebie??🌼 Fado 🌼:D pozdrawiam złośliwiec🌼 co tam na działce kwiatki kwitną??🌼 amazonko smutno ale mam nadzieje, że się niedługo pojawisz:D🌼 Basiek1 Dzielna kobieta:D🌼 kominek 🌼 odzywaj się częściej i trzymaj się twardo🌼 cometa🌼 gratulacje:d rolf🌼 too be 🌼 blanka 147 silna dziewczyna🌼 Kinia trzymaj się 🌼 silna kobietka jovik 🌼 ika 🌼 Pozdrawiam Wszystkich bywalców:D topika🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko 🌻u mnie wszystko po staremu:D przydalby sie taki topick o piciu:D;) Amazonio gdzie Ty?????🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze!! 9tysiecznego posta wpisalam chbya mi sie on nie nalezal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 Balbinka...🌼 Setunia siemanko....🌼 Zlosliwiec....🖐️czy Ciebie wogole nie ciagnie juz?....:) Gadzinko wkoncu sie pokazalas...🌼 blanka jak Twoje zdrowko juz lepiej..🌼 amazonko odezwij sie...🌼 fado...🌼 I cala reszte brygady pozdrawiam...:D Zycze milych i pachnacych snow...:D 🖐️:)🌼:D🌼:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wytrzymałam, a dzisiaj już jest dużo lepiej. Jak tak dalej pójdzie to w promieniu 100km zabraknie w sklepach lizaków.Jutro będzie 3 tygodnie BP.Podziwiam tych, którzy mają długi staż BP.Ja też zauważyłam,że jak zostaję sama to mam okropne ciągoty i gdybym miała w zasięgu ręki to pewno zrobilabym z siebie wędzonkę.Najbardziej pomaga mi praca w ogrodzie, ale pada deszcz ze śniegiem i trzeba było przerwać pracę.Czy ktoś też ma takie objawy jak ja, że na widok palącej osoby mam cholerny ślinotok.Kurcze człowiek się biczuje przez własną głupotę, a kiedyś byłam takim wrogiem palenia.Pozdrawiam cieplutko Wszystkich dzięki którym jeszcze się trzymam i wiem,że zawsze w chwilach załamania mogę na Was liczyć.Na topiku jestem codziennie ale nie zawsze piszę.Ucałowania dla: Złośliwca,Too be...,Balbina723, Gadzina 47, Setunia, Basiek1.Skąd ściągacie te śliczne niezapominajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Setunia, basiek1,kominem:-) Kominek te objawy to norma i nie mam dla Ciebie bardzo pocieszającej info,gdyż ten stan utrzymuje si e bardzo długo:-( Przynajmniej ze mną tak jest - im dłużej nie palę , tym częściej o tym myślę ale jak jestem samiutka. Nie ciągnie mnie wśród osób palących:-) Chyba jestem jakaś inna, po prostu kosmitka albo masochistka :-) Jak zwał tak zwał a klops i tak pozostaje! Ale nie dawaj się Kobito bo my przecie twarde jesteśmy a nie miętkie!!!! Generalnie mówiąc z dnia na dzień jest lepiej i nawet już nie mam ciągąt do słodycy ale w aptece mam kartę stałego klienta z dużym rabatem w związku z hurtowym wykupowaniem magnezu!!!! A korzyści co nie miara, że nie wspomnę o puchnącej skarbonce, to mam pachnące ubranka, ciałko i włoski a śmierdziela wyczuwam na odległość ale jak na razie palacze mi nie przeszkadzają:-) Natomiast przykuwają niesamowicie moją uwagę osoby palące na ulicy a w szczególności kobiety! Matko, jak to obrzydliwie wygląda, po prostu brak mi słów:-( TO tyle na dzisiaj! Dobra Nocka wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzis pierwsza jestem:classic_cool::D:D Basiek🌻:) Kominek🌻dzielna jestes!!!!:) Balbinkia🌻:) a u mnie snieg wrrrrrrrrrr:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 pozdrawiam.... o ironio losu---> w torebce nosze od paru dni paczkę LM:-) Ale to na szczęście nie moja. mam koleżankę, która przychodzi do mojej pracy popalać. W domu nie może, bo zabronił jej mąż. Więc ja, były nałogowy palacz a obecnie wróg tytoniu nosze mojej kolesiówce papieroski w swojej pachnącej torebce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) I wiecie, strasznie mi one przeszkadzaja i nie dlatego, że mnie ciagnie- nic mylnego! Śmierdzi mi tytoń i paczka zajmuje mi wiele miejsca w torebce. A na dodatek wstyd mi jak w sklepie otwieram torebke i ludzie widza papierosy!!! Pisze tak dlatego, żeby pokazać, że jednak papieros moze byc wrogiem!!!!! Spadam doalej do pracy- pozdrawiam. Wszystkim- Nowej i Starej gwardii- pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich u mnie dzień jest pochmurny i deszczowy to jednak Wszystkim życzę miłego dnia :D BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D Balbina723 –🌼 :D jestem tu bo dzięki Wam wiem jak pachnie Świat :D setunia – 🌼 :D słuszna uwaga – nie ulegać pokusie -:D:D:D wyrzuc ta fajke !!!! basiek 1 – 🌼 :D nieraz pomyślę o pecie ale to tylko myśl :D kinia/ - kwiatek] :D kobieto nie paląca wierze w Ciebie :D blanka 147 🌼 :D dużo zdrowia :D kominek – 🌼 :D dasz rade wierze ja na działce tez odpoczywam wszyscy moi znajomi wiedza ze nie pale i to mi pomaga :D Gadzinka 47 – 🌼 :D kwitną krokusy przebiśniegi :D kiełkują tulipany narcyzy i żonkile wszystko zrobione trawa wygrabiona drzewka pobielone czekam na prawdziwa wiosnę :D jovik – 🌼 :D ika* - 🌼 :D Sloneczkooo – 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️🌼 U mnie zamiast wiosny to jest zima tylko aby mrozu nie bylo bo szkoda kwiatkow ktore tak ladnie juz kwitna....🌼🌼🌼 Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam za Was i za siebie kciuki nie dawac sie smierdzielom....:D Czy to musi tak czlowiek sie meczyc i czy to kiedys minie tzn.te ciagoty do peta.Ja jak wiekszosc z Was jak jestem w domu to chodze i szukam co bym zapalila ale w pracy nawet nie pomysle a jeszcze jak ktos przyjdzie palacy to mnie az skreca od smrodu. Nie nie poddam sie tak predko i przetrzymam go i nie dam mu sie nie zawladnie mna wiecej.Zostalo mi jak dobrze licze 34 dni do stodniowki....:D Milej i spokojnej nocki Wam zycze :) 🌼:)🖐️:D❤️:D🖐️:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po nocy rzeknę, że podziwiam siłę woli wszystkich, którzy wkroczyli na właściwą drogę... BP..., wiem, ciężko jest..., oj tak..., ale zysk nie-do-wyobrażenia... kominek - podsyłam lizaki! basiek - 🌼 blanka - 🌼 nie palaczka - jak tam? winogronka - 🌼 ika - 🌼 jovik - 🌼 miło, że starzy zaglądają i podtrzymują nowych na duchu! słoneczko - 🌼 wiewiórka :) raz zajrzałaś i znikłaś? cometa :) rolf :) mim :) poległeś? a może nie? kinia :) uff, jak dobrze, że znowu pachnąca jesteś! too be or not...- 🌼 gadzinka :) wyściskowuje moooooooooocno! muaaaaa! balbinka :) specjalne pozdro dla Ciebie, wiesz dlaczego... setunia :) buziaki, to ty nie na studiach w tym tygodniu? amazonka :) wracaj 🌼 złośliwiec :) zazdroszczę tych kwiatków na działce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 👄🌻🖐️ Pierwszy Dzień Wiosny dziś mamy, nic tylko się cieszyć i jak najczęście na podwórki wychodzić, wszędzie wioseką pachnie:D Wracam na topik nadal niepaląca i pachnąca 🌻 Raju, to już minęło 4 miesiące, ale ten czas leci. Wszystko jest już na dobrej drodze :) i zaczynam wierzyć że jeżeli czegoś sie naprawdę chce, to mozna to osiągnąć, niepoddałam się i po miesiąsu zaczynam wracać do żywych (normalnych) ludzi:) Pozdrawiam Wszystkich razem, bo nie chcę nikogo pominąć 👄 🌻 🖐️ Ale mi się zaległości narobiło, będzie co czytać :) JAK MIŁO ZNOWU wAS WSZYSTKICH POCZYTAĆ :D Narazie idę sobie, ale wrócę, szybciutko, zaraz p obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado👄 🌻 dzięki za pamięć, masz chyba emila :) Gadzinko 👄 🌻 jak miło znowu Cię poczytać Dziękuję Wam dziewczynki za wsparcie, naprawde tego mi było trzeba, no ale co tam, było minęło i jest już suprer, i oczywiście bez peta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil, amazonka, to narzeczony mojej córci, hahaha, sorki..., tak sobie żartuję, ale...fajny z niego gość jak na sześciolatka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre :) moja córcia jak na razie twierdzi, że faceci to : \"inny gatunek\" - usłyszała kiedyś w telewizji i teraz tak cały czas mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec🖐️ Tylko Ci pozazdrościć tej działki, kwiatków i drzewek :) zwłaszcza teraz, kiedy wszystko budzi się do życia :) Kiedyś kupię sobie mały domek z białym płotkiem i też będę uprawiać ogródek :p ale cicho sza, to takie moje marzenie, kto wie, może kiedyś się spełni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 lat. i teraz szok. zaczelam palic majac 15;/ od zeszlego roku pale juz po paczce dziennie. jak rzucic? co pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 -> 🖐️ wszędzie Cie pełno :) Barbe -> ja też zaczynałam mając 15 lat, dasz wiarę, przepaliłam połowę życia :( Smutne to, ale prawdziwe, gdybym 15 lat temu znalazła ten topik i osławiony juz chyba z kazdej strony na tym topiku Tabex miałabym dziś niezłą sumke w kieszeni i niezłą rocznice niepalenia :D A tak na poważnie, powiedz sobie basta, kup wspomagacz, niekoniecznie Tabex, często czytaj i pisz na topiku, tu zawsze ktoś wesprze gdy opadniesz z sił i stracisz motywację i już :) Wiem, wiem, łatwo się piszę trudnie robi ale można wierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parcinka
Ja już pól roku nie palę. Nie było tak źle rzucić a paliłam ok. 6 lat. Miałam już dość tego smrodu we włosach, w ciuchach i tp. Nic nie przytyłam (bo nie dojadałam!!)Czuję się super i życzę wszystkim silnej woli i wytrwania w swoim postanowieniu o rzuceniu tego wstrętnego nałogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje ten Tabex??? I czy jest zdrowy?? Gdzie mogę go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabbex kosztuje w granicach 35 - 40 zł, niby ma tam jakieś skutki uboczne ale w zasadzie nie jest bardziej szkodliwy niż papierosy :) oj ale z tym zakupem to troche może być kłopot :( ciężko go teraz dostać z tego co wiem, ale czemu, nie pytaj bo nie mam pojęcia, może będziesz miała szczęscie i dostaniesz go u siebie :D (aha, kupuje się go w aptece na receptę, ale jak poprosisz sprzedadza Ci go bez, zawsze sprzedają) A tak wogóle to nie ma za co, tez kiedyś zaczynałam i wiem jak ciężko jest na początku :( Powodzenia i tzrymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Amazonka:) Jesteś rzetelną osobą :) i bardzo sympatyczną co wnioskuję po \"przyjacielskim\" stylu odpisywania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×