Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

setunia zdrowiutka juz jestem tylko kaszel został:) pozdrawiam wszystkich goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka moze to jeszcze kaszel palacza;) Amazonko ale dalas czadu wczoraj!!!!🌻 Udanego, slonecznego, wiosna pachnacego tygodnia!!!🌻:)🖐️🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Nie wiedzialam ze wiosna tak ładnie pachnie. Przez osiem lat (bo tyle palilam) nie czulam jakie wiosną jest inne, lepsze powietrze. Serce rosnie :) Dzisiaj 5 dzien bez papierosa, bysle o tym dziadostwie ale jakos wytrzymam, ide zjesc sniadanko, ktorych rowniez wczesniej nie jadalam hihihi jest bosko. Jutro ide na biorezonans. opowiem wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne powtanko dla Wszystkich 👄 🖐️ witaj keke -> fajnie że dołączyłaś, tu jest na więcej i jest nasz kochany zlosliwiec 🖐️ 👄 który zawsze trzyma swoje magiczne kciuki za początkujących. Będzie dobrze zobaczysz :} seti -> zależy gdzie dałam tego czadu :p blanka -> 🌻 too be or not to be -> dzięki 🖐️ też jesteś wielki/a bo nie palisz a to jest najważniejsze, no nie. Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka32
Witam. Dołączyłam to Was w sierpniu ubiegłego roku, ( od tamtej pory nadal nie palę), no ale wstyd sie przyznac , poniewaz nie zaglądałam tu często. Trzymam kciuki za tych co własnie rzucają palenie i za tych co nie palą juz "długo" :) ( tak jak ja) . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę wytrwałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stunia niestety nie palacza tylko z oskrzeli chodzi ale z każdym dnie lkepiej po polku juz biegam 🌻 no pozdrawiam was goraco ale piekna pogoda hmmmm:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
jutro będzie mój pierwszy dzień bez papierosa no rano jeszcze zapale a potem o 10,20 idę na blaszki i już będzzie koniec mam nadzieje że to będzie koniec Trzymajcie kciuki dziewczyny będę Wam pisać jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo
czasu wolnego, drogie kobitki. Radzę iść do roboty/pracy lub zająć się sportem rekreacyjnym. Chyba, że mózg macie już przepalony nikotyną, to trudno, robaki/raki też muszą coś jeść. Szczegóły o wszystkim, i o raku też, na poniższej www Która odpowie czym się różni robota od pracy stawiam piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo
sorki, już podaję: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo
cyt. z www dot. raka Nieznana jest przyczyna powstawania nowotworu. Istnieje jednak szereg czynników sprzyjających zmianom nowotworowym. Należą do nich: dym tytoniowy, promienie kosmiczne, zwłaszcza ultrafioletowe promienie słoneczne, emisja ciał promieniotwórczych, pewne substancje chemiczne jak benzoantraceny, nitrozoaminy, arsen, azbest, chrom, smoła, niektóre czynniki biologiczne (hormony), niektóre wirusy (np. w przepadku raka szyjki macicy), niektóre grzyby (aflatoksyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo
link skopiować i wkleić na górny pasek, bo są jakieś kłopoty z serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wszyscy:( amazonka🌻 setunia🌻 złośliwiec🌻 gadzine🌻 balbina🌻 basiek🌻 fado🌻 rolf🌻 i dla wszystkich których nie wymieniłam🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten tu czego????? tu nic nie jest przesiaknię nikotyną, bo ty się nie pali!!! a za Twoje rady serdecznie dziekujemy, my o tym już dawno wiemy i dlatego nie palimy. A raka to Ty chyba masz w mózgu, a wiesz co on robi ? Głoduje:D blanka147 👄 wiosna, nic dodać nic ująć :D kekekeke -> jak tam samopoczucie, mam nadzieję że dziń minął BP :D 🌻 wisienka32 -> gratulacje 🌻 Gadzinko, daj znak życia 🌻 fado 🌻 gdzie Cie wcięło??? Wiosenka jak rozumiem i nie chce się przed kompem siadać :D złosliwiec-> 🖐️jak zdrówko? balbinka-> 👄 co o Ciebie? Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich wiosennie🌼 amazonka🌼 Fado gdzie się podziewasz:(🌼 Basiek🌼 Blanka🌼 setunia🌼 złośliwiec🌼 Balbinka 🌼 Pozdrowienia dla dzielnych topowiczów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
już nie moge sie doczekac by dołączyć do Was z jednej strony a z drugiej bardzo sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
a ten co tak tutaj cwaniakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się grzecznie, chyba wszyscy o mnie zapomnieli,a ja żyję i jutro będzie miesiąc BP.Skręca mnie okrutnie ale teraz wiosenne porządki więc brak czasu aby myśleć o śmierdzielu.Kwiaty mają się dobrze, zakwitły hiacynty, żonkile i tulipanki botaniczne. Dla wątpiących długoletnich palaczy niech będę przykładem,że można, a nawet trzeba zmierzyć się z nałogiem.Ja paliłam 30 lat, paczkę dziennie, a czasem więcej.Też bym chciała przesłać Wam emotki ale coś mi nie wychodzi, jest aktywne \"kopiuj\" ale nie jest aktywne \"wklej\".Może coś robię żle?Przesyłam Wam Wszystkim piękne wiosenne życzenia wraz z zapachem hiacyntów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadszedl taki dzien, kiedy powiedzialam papierosom zegnam. Sieglam po Tabex, bralam je wtedy gdy ogarniala mnie ochota by zapalic, po zazyciu tabletek z 20szt dziennie 1-go dnia spalilam 7szt, 2-go 3szt i koniec. zuzylam tylko jeden listek tabexu. nie bylo latwo, czasami walczylam z myslami, jeszcze dlugo bylo mi ciezko wypic kowe albo drinka bez papieroska. Nie przytylam jak mi czegos brakowalo siegalam po owoce i warzywa. Czulam sie naprawde duzo lepiej, mialam ladna cere, wlosy nie smierdzialam fajkami, przestalam chorowac na gardlo i angine a przede wszystkim mialam DUZO wiecej czasu.Bylam z siebie bardzo dumna ,ze mi sie udalo! Niestety po kilku latach cos mnie pokusilo i siegnelam po jednego, po jakims czasie po drugiego i kolejnego i dzis pale tyle samo co kiedys. jestem na siebie zla, ale na najblizszy czas mam cel by uwolnic sie od nalogu. Wiem, ze mozna, ze potrafie, bo juz raz mi sie udalo. Jaki wniosek:jesli juz sie uda rzucic to NIGDY wiecej!!! ani JEDNEGO!!!jutro ide do apteki po tabex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej🖐️ kominek🌻pamietamy o tobie i gratulujemy pachnących chwil niucha🌻wytzrymałości pachnącej bardzo życzę wszystkim dobrej nocki i papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzino kochana, zadlądaj częściej do nas :D kominek -> no proszę, jak sie chce to można niepalic, no nie:D Dzielna kobieta, tak trzymać. Jeżeli chcesz robić emotikonki to wejdz tu ( http://forum.o2.pl/emotikony.php ) Niucha -> bo z petem tak to juz jest, nigdy nie wiadomo kiedy zaatakuje, czujnym trzeba byc zawsze, bo palaczem niestety jest sie juz do końca życia :( Ale co tam. Damy radę! No nie :D nowaAga -> nie ma co sie bać, trzeba wierzyć że sie uda :) kekekeke -> jak samopoczucie, pamiętaj każdy dzień to sukces, dasz radę :) Bo jak to mówią amazonki : Nie ma palacza, który nie może rzucić palenia.Cóż strasznego może nas spotkac jeśli nigdy więcej nie zapalimy papierosa? Nic, absolutnie nic!!! Kolorowych snów kochani👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 No ja sie melduje oczywiscie pachnaca jakby inaczej...:D Wczesniej nie moge z Wami pogadac bo caly dzien mam zajety dopiero przychodze po 20-ej do domu.Troche sie pokrece i no zasiadam do kompa aby Was poczytac i zobaczyc czy ktos do nas dolaczyl nowy. kekekeke...moje gratulacje napewno dasz rade....🌼 amazonko...kwiatuszki dla Ciebie za To ze tu jestes na posterunku🌼i ❤️ blanka...🌼 nowaAga...trzymam za Ciebie kciuki napewno dasz rade bo tego chcesz..🌼 Gadzinka..pozdrowionka cieplutkie🌼 kominek...tak trzymac i nie poddawaj sie🌼 Niucha...no to jutro sie meldujesz i nie palisz🌼 Mnie sie wydaje ze ja nie tak dawno szykowalam sie do zucenia tego wstretnego nalogu palacego czlowieka a tu juz ponad 70 dni jak nie pale.Bylo roznie raz z gorki a raz pod gorke i byly takie dnie ze zucalo po scianach ale dzieki ludziom tutaj na topiku dotrwalam i bede nadal tutaj codziennie zagladac bo to duzo daje.Nawet czasami czytam od poczatku aby sie podbudwac. Ok zycze wszystkim kolorowych snow chociarz i tak juz tu niema nikogo, to zycze Wam milego dnia na (jutro) 🌼:D🖐️:)❤️:)🖐️:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochany zlosliwcze jakbym mogla, zapomnialam o naszym rodzynku ktory tez jest tutaj caly czas na posterunku dla ciebie przesylam ❤️🖐️ Zycze Ci duzo zdrowka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
amazonka. DZIEKI za podtrzymanie na duchu i dobre slowo, dajesz mi sile:) dzisiaj 6 dzien bez papierocha . Jest raz lepiej raz gorzej. Ale wczoraj mnie prawie w ogole nie ciagnelo. Dam rade :) a po tym dzisiejszym rezonansie to juz na 100 % Qrde... tyle ze przed tym rezonansem to mi powiedzili ze pol peta mam zapalic :/ hmmmm a jak zemdleje ... i nie dojde ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kominek ja też miałam problemy z emotkami:d. Ale nie kopiuj tylko wklepywać prosze z klawiatury. Niezapominajka to otwierasz nawias kwadratowy, piszesz kwiatek zamykasz nawias kwadratowy bez spacji. Dzielna kobietka z ciebie.🌼🌼 Pozdrawiam wszystkich porannie, słonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kominek - 🌻 🌻 🌻 to z okazji miesięcznicy :Doby było ich jaj najwięcej. basiek1 -> lubie być na topiku, bo jak to powiedział nasz kochany zlosliwiec, bo na topikiu być to znaczy nie palić :) (chyba nic nie pokręciłam:) kekekeke -> dasz radę, bedzie dabrze, trzymamy kciuki :) nowaAga -> czekamy na pierwszy wpisz BP :D Gadzinko, twój czas też chyba zbliża sie wielkimi krokami? Jak nastawienie psychiczne? Dla całej reszty rzucaczy 👄 🌻 🖐️ Nieobecni, lista czeka :) ps/kominek ->żeby pisać kwiatki i bubiaki zrób tak : otwierasz kwadratowy nawias i piszesz [ KWIAT] tylko z małych liter i bez spacji oraz polskich znaków, tak jak masz na stronie z emotikonami, to pod napisem symbol, może teraz Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ nie jestem w stanie każdego z osobna wymienić taki jestem osłabiony :( mam szum i zawroty głowy że nie potrafię o niczym myśleć wiec ogólnie pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×