Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

nie palimy nie palimy :D:D :classic_cool: jutro wiecej napisze na razie pozdrawiam Wszystkich bez wyjatku!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ze słonecznego Kazimierza ...jestem taka szczesliwa nie pale ...mam moją wnuczke ...synową,syna na pare dni.. Wiecie co jestem pod wrazeniem tej miejscowosci.... Moze ktos z was był w ..Siedlisku Lubicz ..jak nie to polecam www.siedliskolubicz.kazimierzdolny.pl Wiesz co złosliwiec nie czytałam tych wpisów pare dni ...ale napisze Ci ze dzieki WAM Tobie🌻 ..amazonce 🌻setuni🌻najbardziej was zapamietałam łatwiej mi nie palic juz 1miesiac i 2 dni :)mało i zarazem bardzo duzo dni bez smierdziela .....i napewno nie przynudzasz pisz wspieraj nas młodszych ...nie wiekiem ..bo napewno gdzies bede w twoim wieku ....ale stazem..... NIEPALENIA... sorki bateria mi pada i naprawde wszystkich serdecznie pozdrawiam chociaz na chwilke weszłam całuski wszystkim nie pisze do wszystkich z osobna bo nie mam jak👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Złośliwcze kiedyś po 3 stronki machneliśmy w jeden dzien, a teraz widzę pustki...szkoda..... A czy pamiętasz jak sie w kilka osób z tego topiku umawialiśmy na to lato????? Miało być spotkanie w realu...buuuuuuu......czy Ty wiesz jak ja rybki świeze lubię?????? Dła niewtajemniczonych---> Złośliwiec namiętnie łowi rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 👄🌻 sloneczko, fajnie by było spotkać sie gdzieś nad jeziorkiem, tak cała banda z topiku, razem z matka założycielką:) i może kiedyś się zaplanujemy coś..... kto wie a nuż się wszyscy razem spotkamy:D dudka, zazdroszczę Ci tego Kazimierza, miłego wypoczynku:) seti 👄 pisz coś kobieto zlosliwiec 🖐️ dobrze by było żeby każdy facet tylko tak przynudzał jak Ty, a tak swoja drogą dobrze prawisz :) Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waśnie takie plany były na to lato...niestety niewiele osób zostało z naszej starej gwardii.hmmm...ale pomarzyć mażna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam życzę miłego dnia bp:D amazonka🌼 nocka nie przespana:( koniec świata jeszcze takiej burzy nie widziałem :( a jak u Ciebie po burzy daj znak ze żyjesz :) Sloneczkooo 🌼 P ryby łowię i chętnie bym Ci podrzucił strach pływać takie ]są burze ludzie przyjeżdżają na wczasy na mazury [ bez wyobraźni ] giną na jeziorach :( :D może kiedyś Wszyscy się spotkamy—a wiadomo??? :D dudka 🌼 1m.3d.bp OK. :D trzymam kciuki 🖐️ naładuj baterię i odezwij się bo smutno tu bez Ciebie :D jestem na urlopie w poniedziałek już do pracy  zaraz jadę na działkę bo nie chcę być kura domowa ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 zlosliwiec 🖐️ żyje, żyje a u Ciebie duże szkody po burzy? naprawde te ostatnie są bardzo gwałtowne i wiele złego robią. U nas nie było tak żle, padało strasznie i bardzo wiało ale nie waliło zbyt mocno (chyba że za twardo spałam, ale za zwyczaj mam lekki sen :) moje piekne kwiatki do reszty poniszczone :( sloneczko, nic straconego, może w przyszłym roku spotkamy się gdzieś? :) można coś pokombinować:) dudka 🌻 seti🌻 dla całej reszty 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale marudzcie :D co bylo se newrati :D to normalne, ze topiki troche sie zmieniaja, jedni odchodza, drudzy przychodza, inni trwaja - takie zycie. wazne zeby jedna rzecz byla bez zmian - BP :D a spotkac sie mozecie zawsze :) tylko checi musza byc :D milego wieczoru maruderom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem spowrotem po Kazimierzu zostaną tylko miłe wspomnienia. Upał niesamowity ale bedziemy wspominac to lato..... w lubelskim upały wszedzie leje :) J estem padnieta po tym wyjezdzie...ale kazimierz ...przepiekny I pierwszy raz dane mi było posiedziec w kawiarence i nie czuc sie gorzej ........bo przeciez trzeba zapalic......teraz nie mialam takiego problemu jak fajnie nie paliccccccccccccccccccccccccc zlosliwiec🌼 amazonko🌻fajnie z wami rzucac palenie przy waszej pomocy oczywiscie seti🌻 rewelacja ale wiesz nowym zawsze razniej z wami teraz wakacje i mysle ze przybedzie nas jak sie zimniej zrobi🌻i wiadomo ze tu juz nie bedzie tak samo jak było masz racje...nowi przychodzą i napewno jest inaczej ...ale fajnie,,🌻🌻🌻 jestem tak zmeczona tym upałem in dla wszystkich ..........ide spac:):):):)jutro tu znowu wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka - prawda że super nie palić, zwłaszcza w kawiarenkach, nie szukasz nerwowo popielniczek i znaków zakazu (zakaz palenia) Topik jest magiczny i warto znaleźć choś minutke dziennie zeby skrobnąć coś do nas:) Miłego weekendu, ja wybywam z miasta, jadę w rodzine strony. Teściową trzeba odwiedzić :P Trzymajcie sie dzielnie rzucace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam juz wieczorek wszyscy chyba spią .... a ja jak zwykle krece sie cały dzien po domu i jak to na wsi przejdzie watacha i szczotka w ruch..... J uz niedługo jade do swojego domku to wiecej bede mogła pisaci tak sie ciesze ze moge cos skrobnac Amazonko ja tez sie cieszyłam ze mogłam zobaczyc Kazimierz tylko te upały dały w kosc Ale wspomnienia i zdjecia zostały słoneczko co sie martwisz o starą gwardie masz nową;):):):):):) straszne te wichury i burze są ja tak sie boje jak nie wiem.. zlosliwiec ...co ty kura domowa...ugotuj zonce obiadek posprzataj w domku hahahahha🌻🌻 amazonka jak piszesz ...naprawde super bp az sie dziwie ze jak narazie nie mam ciągitek tzn checi zapalenia {nie biore juz nicoretek ani zadnych wspomagaczy} milego pobytu u tescowej🌻🌻 celtyka🌻🌻 witaj w klubie.....rzuczacydobrze oczki siekleją 👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amazonka – 🌼 dudka – 🌼 setunia – 🌼 celtycka – 🌼 sloneczkooo – 🌼 P pozdrawiam Wszystkich życzę miłego wieczorku bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia12345
witam wszystkie panie nie palace ja juz nie pale 5 lat i czuje sie znakomicie poprawila mi sie cera nie mam zadyszki a mieszkam na 4 pietrze kobitkin dacie rade ja zaluje ze wogole zaczelam palic pomyslcie jak wam poprawi sie wyglad wlosy nie bedziecie smierdzaly papierosami itd pozdrawiam i zycze wytrwania teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dupa :9 kolejny raz zbieram sie do rzucenia :( chciałabym sie nie zbierac tylko zrobic to raz a porządnie tylko moja silna wola = 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Cos mało wpisow dzisiej co z Wami :)czyzby na wyjezdzie wszyscy??? Mam pytanie do zlosliwca 🌻 amazonki🌻czy to normalne ze mam jakąs dziwną zadyszke jak szybko ide jak palilam nie pamietam czy mialam... przeciez to bylo juz ponad miesiac temu jak palilam:( czy to normalne??jak mozecie to mi odpowiedzcie ...starsi rzuczace...... Wiecie co dobrze przebywac w towarzystwie niepalacych ...i mojego meza brata corka probuje rzucic palenie ..juz w moim towarzystwie nie pali i juz szuka wspomagaczybardzo bym sie ucieszyla gdyby to byla moja zasluga celtynka wez sie w garsc i probuj do skutku...🌻 moze wez sobie wspomagacze ja bralam nicoret gume i coraz mniej ..mniej ..a teraz wcale Miesiac to jeszcze nie rewelacja...... ale.... juz 36 dni bez fajeczki.... I mialam troche stresa papierosek w raczce był....ale rozsądek zwyciezył ..bo wcale go nie mialam ochoty zapalic ..wiec po co mialam zrobic glupstwo...a tak mi dobrze bez fajeczki dla wszystkich rzucających 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻kwiat] 🌻🌻 🌻 i tych co juz rzucili 🌻🌻👄🌻🌻 🌻👄🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 chłopakom 🖐️ graba bp :D amazonka –🌼 dudka –🌼 ja też to miałem zadyszkę bo jak rzuciłem pety to trochę więcej jadłem i przybyłem na wadze i z tego ta zadyszka teraz wszystko wróciło do normy i jest OK. :D jestem szczęściarzem –bo nie palić to cos pięknego :D setunia –🌼 sloneczkooo –🌼 P celtycka –🌼 weź się w garść – ja tez myślałem ze to nie możliwe BP a jednak pomału pomału i udało się :D:D:D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) oj ja tez zaluje, ze w ogole zaczelam palic ale coz, u mnie w parze z mlodoscia i glupota maszerowala czasami :D na szczescie zdecydowalam sie rzucic. lepiej pozno niz wcale ;) nie zalamujcie sie niepowodzeniami :) mysle, ze wiekszosc z nas ma za soba kilka nieudanych prob. tylko nielicznym zdarza sie podjac decyzje i rzucic za pierwszym razem :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc palaczki ja juz nie pale 5 lat a palilam jak szewc ktoregos pieknego dnia a bylo to w maju braklo mi fajek nie chcialo mi sie isc do sklepu po fajki powiedzialam sobie wtedy dosc dosc zeby fajki mna zadzily o nie i przestalam palic mowie wam jak sie dobrze czuje poprawily mi sie wlosy cera nie mam juz zadyszki a mieszkam na 4 pietrze kobitki zuccie te wstretne fajury naprawde warto pozdrawiam i zycze wytrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie napisałam i gdzies mi sie to pisanie podziało:(:(:( dzieki złosliwiec za wyjasnienie problemu z zadyszką ...bo tak mysle dlaczego ją mam jak nie pale czy sie oczyszczam z płucek czy co.....ale nie mam wagi tu na urlopie i nie wiem ile waze............ale az sie bojejak wroce do domu i stane na wage.....Ale co zrobic wole przytyc jak palic..trudno Masz racje złosliwiec ze super jest nie palic i to wielkie szczescie....a ci co rzucają i nie mogą rzucic ...pomału probujcie a moze akurat traficie na dzien w ktorym bedzie ......ten ostatni z papierosem........i to jest super uczucie nie palic kicia🌻super ze juz masz tyle lat bez nałogu ale czy 5 lat czy miesiac to kazdy dzien jest sukcesem rewelacja 🌻ale nie palisz to jest wazne a co sobie popaliłas to wiesz juz ze to be..be..bee dla wszystkich nowych i starszych rzuczacy 👄i trzymam kciuki jak złosliwiec :):)pachnące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
witam wszystkie słoneczka.Dawno mnie tu nie bylo,nie ,nie nie zaczelam palic.To juz 7 miesiecy bez smierdziela.Nerwica i depresja daja mi teraz odpoczac,tylko teraz dokucza mi zespol jelita nadwrazliwego,a na to nie ma skutecznej metody.Ale jakos sobie radze.Niestety bardzo duzo mi sie przytylo,przemiana materii zwariowala,zle sie z tym czuje.moze mi cos doradzicie?byly diety,cwiczenia,bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja po rzuceniu palenia tez przytylam ale to normalne nie bojcie sie organizm mosi sie oczyscic po roku wszystko wroci do normy trzeba tylko sie nie obiadac i czyms sie zajac a jak nie mozna sie powstrzymac od jedzenia to dobrze jest zjesc jakis owoc ja jadlam duzo jablek no i oczywiscie duzo pilam poprostu trzeba oszukac glud jesc 5posilkow dziennie ale mele porcje no i unikac slodyczy i ciast ostatni posilek o 18 a jezeli nie wytrzymacie to jabluszka zycze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku ja od blisko dwoch lat odzywiam sie zgodnie z zasadami SB. zgubienie 4kg zajelo mi rok czasu ale jestem zadowolona bo zdrowo sie odzywiam i kontroluje wage :) zamierzam od jesieni na basen sie zapisac zeby wzmocnic miesnie okologrzbietowe i brzucha :) pozdrawiam wszystkich BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdawiam was serdecznie i melduje ,ze juz zatrzy dni dolacze do was !!!:) Przynajmniej mocno w to wierze .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam celtyka dasz rade wytrzymajna poczatek 1dzien bez papierosa zamiast fajek polecam dlubanie slonecznika lub gumy do zucia nikoret pomysl jak bedziesz sie dobrze czuc nie daj sie zeby fajki toba zadzily trzymam kciuki i zycze powodzenia i wytrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 pozdrawiam serdecznie bp :D dudka 🌼 amazonka 🌼 setunia 🌼 sloneczkooo 🌼P kicia54321 🌼 tulipanek03 🌼 rewelacja 🌼 Kinia/ 🌼 wracaj czekamy :D celtycka 🌼 dołącz do naszego pachnącego grona naprawdę warto :D wszystkich nie wymienionych również pozdrawiam :D życzę miłego wieczorku BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj weszłam ale cos mało nas tu ... I nie pisalam nic ale dalej bp ....nie wiem jak to zrobiłam ...sama sie sobie dziwie ze juz tyle dni nie pale 40 dni bp Ale fajnie niedowiary..:) I mysle ze kazdy musi wyczuc moment w swoim organizmie znienawidziec te smierdziele ...przejsc koło osoby ktora pali .....nie wiem jak ja moglam palic jak to smierdzi...nie chciałabym nigdy poddac sie nie wytrzymac bo wiem jak to smierdzi ....kiedy nie pale..... Jak przejdzie koło mnie osoba ktora pali to ..........sami wiecie ci co nie palą Kinia🌻 probuj bo warto 40 dni bp mam za sobą i mysle ze dam rade tego samego ci zycze...fajni tu ludzie są ktorzy podtrzymują na duchu dzieki wam za to kochani{usta]🌻 amazonka🌻 złosliwiec🌻 stunia🌻 sloneczko🌻 kicia🌻 rewelacja🌻 tulipanek🌻 kinia🌻 celtycka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×