Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Życzę spokojnego miłego wieczorku bp :D amazonka 🌼 dudka 🌼 setunia 🌼 siemanko:) Agnieszka 1975 [kwiatek taka se gałązka 🌼 rewelacja 🌼 mysza 400 🌼 Misz Masz 🌼 panna hanna 🌼 sloneczkooo 🌼 P fado 🌼 dario 167🖐️ sto lat !!! :D 🌼 🖐️ :D bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to cudwonie zamiast fajami karmic sie wysokim poczuciem godnosci wlasneij wynikajacym z posiadania silnej woli:P:P:P Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia... jade wlasnie na spotkanie ...w poł drogi ....z moją wnusią ....pachnaca oni z warszawy my z lubelskiego ..jedziemy do Kazimierza Dolnego.... bede z nią swietowac moją radosc ona ma 6 lat i prosi babcie i dziadka o niepalenie...babcia narazie sie trzyma a dziadek gorzej... No dziadek bedzie sie tłumaczył albo chował...hihi No widze ze wpisow sie posypało fajnie jest co poczytac... Widze ze słoneczko do nas wrociło ; dario fajny wynik 100 dni...🌻 mnie momentami tak strasznie cos korci ale najgorzej wieczorem zauwazyłam.. nie biore nicoretek w dzien ,wcale ale czuje ze musze teraz chociaz kawałek wziąsc całej nie biore ...co za dziadostwo tak meczy wszystkim zycze spokojnej nocki🌻🌻🌻ki dla całej duzej grupy ludzi wspierajacych sie bardzo dzielnie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia... jade wlasnie na spotkanie ...w poł drogi ....z moją wnusią ....pachnaca oni z warszawy my z lubelskiego ..jedziemy do Kazimierza Dolnego.... bede z nią swietowac moją radosc ona ma 6 lat i prosi babcie i dziadka o niepalenie...babcia narazie sie trzyma a dziadek gorzej... No dziadek bedzie sie tłumaczył albo chował...hihi No widze ze wpisow sie posypało fajnie jest co poczytac... Widze ze słoneczko do nas wrociło ; dario fajny wynik 100 dni...🌻 mnie momentami tak strasznie cos korci ale najgorzej wieczorem zauwazyłam.. nie biore nicoretek w dzien ,wcale ale czuje ze musze teraz chociaz kawałek wziąsc całej nie biore ...co za dziadostwo tak meczy wszystkim zycze spokojnej nocki🌻🌻🌻ki dla całej duzej grupy ludzi wspierajacych sie bardzo dzielnie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslałam przez kalke hahahahah nie wiem czemu dubluje mam troche dziwny internet ...ale mam ...bo bez was byłoby mi ciezko i ciesze sie ze są tacy ludzie jak na tym topiku 👄👄👄.... TU JEST JAKAS MOC........W WAS OBY TAK DALEJ.... JAK FAJNIE POWIEDZIEC .......NIEPALE....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana16
Kamille Zinci .. jak firma go produkuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Hmm, tu się raczej rzuca palenie. Czyżby zastosowanie maści na trądzik w walce z nikotynowym nałogiem ;) Tak na marginesie to nie wiem kto produkuje ten specyfik, ale opinie osób które go stosowały są dość wstrzemięźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zycze milego dnia bp  amazonka 🌼 setunia 🌼 dudka 🌼 fado 🌼 sloneczkooo 🌼P panna hanna 🌼 dario167 🖐️ wszystkim 🌼 🖐️ :D BP 28m.12d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odstresuj się:( a może przy poniedziałku chcesz bezstresowo podrzucić mi wirusa :D naturalną przyrodę mam za oknem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..wczoraj bylo wielkie swieto w tej miejscowosci co jestem.... Ta miejscowosc jest bardzo malutka takze wszyscy byli pod wrazeniem samochody na łakach w rowach gdzie sie dalo ......piwo lało sie beczkami byl karp ..jakies gryczaki super.. A ja dalej bp i super sie czuje .... jutro swietuje 1 miesiac bardzo sie ciesze..........:):) I dalej nie wierze i widze jak mi zazdroszczą ..palacze.....chociaz kupują papierochy po 3 zł ...ja nie chcem ich za darmo .... fajnie nie palic ....prawda...co o tym sądzicie? nie mam za bardzo czasu wiec dla wszystkich przesyłam 🌻🌻 do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) niedawno dostalam wiadomosc, ze znajomy rzucil palenie :) czyli w moim towarzystwie nie ma juz zadnego palacza :D:D:D ze wszystkich mod najlepsza jest chyba moda na niepalenie :) pozdrowionka dla wszystkich :) milego wieczoru BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema 🖐️ dudka 🌼 wszystkiego naj naj naj nigdy wiecej śmierdziela 🌼 🌼 🌼 z okazji miesiąca nie palenia STO LAT!!! STO LAT!!! Pozdrawiam Wszystkich pachnących BP :D 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka :D Jesteś Wielka Gratulacje :D 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 dario - tak trzymać 🖐️ aby tych setek było jak najwięcej :) panna hanna - - tak trzymać 🌻 fado 👄 sloneczko 👄 zlosliwiec - super wynik, gratulacje :) seti miałaś rację 19 minęło 9 miechów, ale ten czas leci:) 👄 dla całej reszty rzuczaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich;-) Chce rzucić palenie i mam pytanie do osób które stosowlay tabex. Zastanawiam sie jak smakuja te tabletki bo ostatnio kupilam Niquitin i poprostu nie moge z tym wytrzymac w ustach,okropnie mnie piecze po tym w środku i stwierdzilam ze juz wole palic niz brac to swinstwo,czy z tabletki tabex tez sa takie okropne w smaku? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Tabex się łyka więc trudno mówić o jakimkolwiek smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Witam! Tak, to nie są tabletki do ssania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ :D życzę miłego dnia bp :D amazonka 🌼 u mnie burza jakoś bokiem przeszła :D🖐️ panna hanna 🌼 7 dni bp polowa najgorszego już za Tobą naprawdę jesteś wielka [bez narzekania????] dudka 🌼 nie palić to cos pięknego :D kuleczka_1989 🌼 naprawde warto rzuc te świństwo ok.?:D setunia 🌼 siemanko :D:D:D 🖐️ Sloneczkooo🌼P Za Wszystkich najbardziej potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Paliłem papierosy wraz żoną przez okolo 7 lat , 1 czerwca 2003 roku jednego dnia rzuciliśmy palenie. 2 tygodnie męk, hektolitrów wody, schodzenia sobie z drogi , i do dzisiaj ponad 4 lata bez papierosow :D Polecam dla slabszych kurację z płtykami , ponoc rewelacjyjny efekt, bez plastrów , bez tabletek, bez stresu. Można również skorzystać z usług bioenergoterapeuty - odpromieniowanie rownie skuteczne. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SEKADO Ja palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie Nie pale 2 lata 4 miesiące 14 dni bez wspomagaczy dzięki tym ludziom na tym topiku udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że nie jest istotne to, kto ile czasu nie pali Najważniejsze ze podejmujemy walkę ze śmierdzielem i z pomocą tu tych wspaniałych ludzi z wielkim trudem udaje się nam pokonać ten śmierdzący nałóg ja nie pamiętam tamtych lat w których nie paliłem to tak jak bym z paczka papierosow się urodził ja mogłem nic nie jeść abym miał co zapalić walka była długa przeplatana kłótniami złośliwością i chorobą mówię Wam ze jest warto pomęczyć się i rzucić palenie to tak jak bym ponownie się narodził jeżeli mi się udało to i Wszystkim się uda pokonać śmierdziela tylko trzeba naprawdę ale naprawdę tego chcieć BP a byłem zawodowym palaczem ze 40 letnim starzem 3 paczki dziennie :( Ps. Ale przynudzam, co???:D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod tym co napisał nasz drogi Złośliwiec...:) Poczatki sa baaaardzo trudne, więc naprawdę radzę tu czesto zaglądać hmmm......szkoda tylko ze nie ma juz takiej atmosfery jak kiedyś...tzn.kiedy ja jeszcze byłam na tym topiku częstym bywalcem... Złośliwcze wiem ze Ci tez tego brakuje przyznaj sie :) Pamiętasz były nawet niezłe popijawki...hahahahah....oj działo się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×