Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość tulipanek03
wpadlam po pracy na chwilke,dziekuje za pozdrowienie i mile slowa.Tez pozdrawiam,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !Zbliza sie moja godzina.:)dzis otworzylam kolejna paczke slimow, mam nadzieje,ze ostatnia.ale kto wie !jak bede miala wiecej takich stresujacych dni jak wczoraj to nie wiem czy dam rade. bede sie starala z calego serca.Pozdrowionka dla pachnacych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak tam celtyka dajesz rade to super 6dla ciebie wytrzymaj nie daj sie fajurom trzymam kciuki i pozdrawiam caluski dla ciebie i dla zlosliwca i dudki nie damy sie fajurom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie martw sie tylko nie daj sie prowokowac powiedz sobie ze juz nie bedziesz palic na stres dobra jest muzyka albo spacer ja jak mialam zly dzien to sobie mowilam ze nie zapale nie skusisz mnie diable udowodnie ci kto ma racje i udalo sie nie pale juz 5 lat ty tez wytrzymasz 1godz czy 2 bez fajury to juz cos uda ci sie zobaczysz pomysl jak bedziesz sie dobrze czuc trzymam kciuki zeby ci sie udalo bo to nic dobrego szkoda zdrowia a stres i fajki to nic dobrego trzymaj sie i badz dzielna nie pozwol by fajki toba zadzily pozdrawiam buska dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kicia 54321 🌼 dudka 🌼 amazonka🌼 tulipanek03 🌼 Kinia/ 🌼 nie szukaj stresu bo go zawsze znajdziesz jak tylko będziesz miała chęć na zapalenie śmierdziela nie zwlekaj tylko przyłącz się teraz –zaraz do nas OK.?:D przeczytaj-- jak Ci świetnie doradza kicia54321—kwiatek jej za to :D celtycka 🌼 odezwij się co u Ciebie jak dajesz rade trzymam kciuki bp sloneczkooo 🌼 P pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego wieczorku BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zlosliwiec dudka kinia serdecznie was pozdrawiam dopiero wrocilam z dzialki jem jabluszko kapiel i spanko jak to dobrze nie palic kinia napisz co u ciebie jak sobie radzisz z fajurami zlosliwiec dzieki za dobre slowka fajnie z wami pogadac celtyka powtarzam to co zlosliwiec dollocz do nas pokonaj te fajury naprawde warto pozdrawiam wszystkich nie palacych zlosliwiec dudka kinia trzymajcie sie milych snow jutro sie odezwe buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Nastepny dzien mija a ja szczesliwa jestem ze nie musze sie martwic ze smierdziela mi brakuje i trzeba isc do kioseczka.... MAZ JESZCZE PALI .. ciekawe co bedzie zimą gdzie bedzie palił teraz jestesmy jeszcze na urlopie na wsi ..krok i na dworze n ie ma problemu. kinia wiesz co przekonalam sie ze stres nie ma nic wspolnego z papieroskiem,wzielam papieroska i pomyslalam ze zapale ....i zadalam sobie pytanie .......co mi to da.......nic i juz dzien za dniem mija i fajnie bez papieroska.. Nie wyobrazalam sobie jak to rzucic te smierdziuchy w zyciu nie dam rady ..no bo jak ...tyle lat palenia..jak rzucic probuj moze sie nie udac za pierwszą probąja mialam kilka prob ale tak dlugo nie pale pierwszy raz.....zycze ci wytrwania w twoim postanowieniu🌻 kicia fajniey masz juz staz w niepaleniu🌻🌻🌻🌻 zlosliwiec🌻 amazonka🌻 seti🌻 rewelacja🌻 i dla calej ferajny ludzi wspierajacych sie🌻🌻🌻ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam. Jak dobrze tu usiąść..... w dobrym, doborowym towarzystwie. Dla wszystkich rzucaczy i pamietajacych mnie i moje rzucanie- buziaki. Złośliwiec!!!! Jak dobrze Cie zobaczyć!! Nie palcie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, nie palę ale czasu brak:( bo córcia od poniedziałku do zerówki i wszystko musi być dopiete na ostatni guzik :D 👄 dla Wszystkich razem. Trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak tam zuczace palenia dajecie rade to super dlugo tu nie pogadam dzisiaj z wami bo o19 wychodze po syna na dworzec kolejowy bo dzis wraca z wakacji bo w poniedzialek koniec laby do szkoly czas pozdrawiam wszystkich nie palacych nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczorku bp :D kicia54321🌼 🖐️ :D :) amazonka 🌼 🖐️ :D :) dudka 🌼nie palić to cos pięknego:D Kinia 🌼- od jutra bp nie mogę się doczekać :D celtyka 🌼 odezwij się !!!🖐️ jovik 🌼 milo Cie znowu usłyszeć 🖐️ :D Sloneczkooo 🌼 P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista podpisana wszystkich serdecznie pozdrawiam jasne złosliwiec ......jak fajnie nieeepalicccc dla wszystkich do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Kinia - jak się trzymasz?? Mam nadzieję że słowa dotrzymałaś i zaczęłaś dzień BP:) Gadzinko - Ty też coś kiedyś wspominałaś że \"chyba\" od września zaczniesz odliczanie, no chyba ze się mylę:P ale wiem że napewno czytasz nas po cichu:) wielki 👄 dla Ciebie:) Miłej soboty dla Wszystkich🌻 Ja niestety tego weekendu ani najbliższych dni nie będe mogła zaliczyć do udanych (pierwszy raz oddam moją córcię komuś pod opiekę na dłużej niż 2 godziny:( jak ja to zniosę 😭 Ale za to córcia jest bardzo szczęśliwa i to mnie uspokaja:) 🖐️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nie palacych co u was jak tam bez smierdzieli widze ze dolaczyla do nas nowa osoba jovik joviktak trzymac i sie nie dawac oby do przodu i nigdy wiecej nie siegac po te fajury milo mi cie poznac ja od niedawna tu weszlam i nie zaluje bo fajnie z wami w kulturalny sposob pogadac wszyscy jestescie kullllllll jak mowi moj syn fajnie jest bez papierosow czlowiek tak czuje sie swiezo i zdrowo lepiej sie oddycha i wszystko ma swoj zapach wogule jest super pozdrawiam zlosliwca dudke kinie celtycka odezwij sie do nas wszystkim buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam amazonka nie martw sie o corcie bedzie dobrze ja tez 15lat temu to samo przezywalam co ty i wiem jak to jest teraz moj syn ma 17lat ichodzi do technikum do drugiej klasy jak mial dwa latka to ja mosialam oddac go pod opieke mojej mamy i tez sie balam bo bylam 8godzin w pracy bedzie dobrze tylko nie zapal fajki z nerwow ani sie waz polecam jabluszko i czyms sie zajac pamietaj nie daj sie fajurombedzie dobrze pozdrawiam buzka pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kicia 54321-🌼 jovik jest starym bywalcem na tym topiku a że problem ze śmierdzielem ma już z głowy to rzadko tu do nas zagląda dużo ludzi odeszło od nas zwycięsko bp :D amazonka – 🌼 moja córka ma 19 lat i też się martwię bo wyjeżdża do Olsztyna na studia i tam będzie mieszkać na stancji u obcych ludzi sama dudka 🌼 🖐️ :D rewelacja 🌼 🖐️ :D Kinia 🌼 odezwij się :D Życzę Wszystkim miłego wieczorku BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia54321 - dzięki za słowa otuchy :) zlosliwiec - to ja tych ludzi przypilnuję powiedz tylko gdzie mieszkają a i na córkę mogę mieć oko :P, a ja wpadniesz na wywiadówkę :P zapraszam na kawę :) BP oczywiście. Ja to wszystko kochani wiem i rozumiem że dzieciaki rosną, ale dlaczego tak szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11000 wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wiesz ze
pomylkaha ha ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !melduje,ze nie pale od soboty :) Wprawdzie to niedługo ale cos . :)Zreszta ja nigdy nie mam problemu z rzuceniem palenia , zawsze mi sie udaje .Problemem jest brak wytrwalosci . Moze mi sie uda ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kinia/ 🌼 witam w pachnącym gronie bp 🖐️ :D milo Cię znów widzieć, będziesz z nami będzie wytrwałość amazonka 🌼 Kicia 54321 🌼 dudka 🌼 pozostałym nie wymienionym rowniesz 🌼 🖐️ pozdrawiam wszystkich życzę miłego wieczorka :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie kochani... Teraz wiem co to znaczy chodzić po scianach z bólu...o matko ale mnie choroba zmogła...mało brakowało a......jednym słowem cenię sobie moje zycie ponad wszystko...hmmm....szczęście mnie nie opuszcza.... Kinia---> Ty się babo jedna nie wykrecaj brakiem wytrwałosci, bo wrócę i nakopię solidnie :P...pamiętasz Słoneczkooo prawda?....:) Jovik---> miło Cię poczytać...:) Złośliwcze P.....lu 🌻 Wiewiórka---> czy Ty już o nas zapomniałaś??????? Fado 🌻 Amazonka 🌻 Setunia 🌻 Wszystkich bez wyjatku pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Moja kochana córcia debiutowała dzisiaj w zerówce, o matko, miałam większego stresa niż ona :P ale ogólnie było ok:) sloneczko - 🌻 dużo zdrówka dla Ciebie 👄 no i jeszcze więcej szczęśćia, bo tego nigdy za wiele:) Kinia - melduj sie, jak Ci idzie :) zlosliwiec 🖐️ 🌻 kicia54321 🖐️ 🌻 celtyka 🖐️ 🌻 rewelacja.🖐️ 🌻 dudka 🖐️ 🌻 jovik 🖐️ 🌻 tulipanek03 🖐️ 🌻 seti - Gratulacje z okazji 10 miesięcy BP 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla całej reszty rzucaczy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 miesięcy minęło jak jeden dzień:D Podpiszę listę i ja:) Widzę,że nasz kochany Złośliwiec trwa na posterunku:) I bardzo dobrze,tak trzymaj przyjacielu!!!! Pozdrawiam Was wszystkich serdeczanie bez wyjątku i 3mam kciuki za początkujących rzucaczy:) 🌼 dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj!!!!!!!! o kurcze!!!!!!Amazonko🌻dzieki, ze mi przypomnialas , bo ja zapomnialam!!!!!!!!!a jak Ty mailas 19tnastego[czy sie myle?]to mnie tu chbya nie bylo i chbya nie pogratulowalam :( Amazonko gratuluje Topbie Twojego sukcesu :) Sloneczko🌻:)a co Tobie jest, co Cie boli??:( Zlosliwiec 🌻 L:) Dudka🌻:) i w ogole Wszystkich mocno pozdrawiam i goraco sciskam w te jesienne temperatury:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika Ciebie nie dogonie nigdy:Dchyba ze zacznie palic [ptfu tfu] gratuluje :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciarewelacja
witam wszystkich nie palacych zlosliwiec dudka amazonka kinia jovik pozdrawiam nareszcie sie kinia odezwalas a myslalam ze nas juz opuscilas bylo by mi smutno fajnie jest z wami pogadac super ze nie palimy i oby zadne z nas tutaj nigdy juz nie zapalilo jak bedzie nas ciaglo do fajek to sobie zawsze dodamy otuchy i ochota minie pozdrawiam i zycze dobrych snow i milego nastepnego dnia celtycka reodezwij sie do nas amazonka kinia dudka zlosliwiec jovik rewelacja trzymajcie sie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×