Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam :) oj ja tez zaliczam sie do tych, ktorym przybylo w zwiazku z rzuceniem. ale nie zaluje i malo tego nie narzekam :D ja jestem na diecie od dwoch lat. zamierzam odzywiac sie zdrowo do konca zycia:) po rzuceniu przytylam 5kg a 4kg juz zrzucilam. maz tez przybral ale razem stosujemy South Beach. Jemy duzo i chudniemy i jest fajnie i zdrowo :) Polecam moze nie odchudzanie ale przejrzenie swojej diety, moze akurat da sie cos zrobic zeby ograniczyc przyrost masy :) milego kolejnego dnia BP :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ta jedna wpadka absolutnie nie przekresla Twojego polrocznego sukcesu !!!!!!!!!wiec nadal odliczaj od 28marca:) czasami trzeba sie przekonac, czy rzeczywiscie slusznie robimy \"sp[arzylas sie\" i teraz juz wiesz , ze faje nie dla Ciebie:)czyli takie cos bylo Tobie potrzebne i juz;0 i nikt tu Cie za to karac nie bedzie🌻 Pozdro Dla wszystkich:) u mnie dzis jakos slonce wyszlo troche wiec moze skocze sie na spacerek do lasu bo jak bylo paskudnie za oknem to ciagle jadlam;) wiec musze sie rozruszacv troche bo czuje ze tu i owdzie zaczelo mi sie cos tam okdkladac:P:P Tymczasem🖐️:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P....chciałyście słoneczka to macie trochę !!!!!! Ale i tak jest zimno...przynajmniej mi ....końcówka mojego nosa jest ....hmm...jakby sino czerwona...fuuujj...:P Straszny zmarzluch ze mnie... Trzymajcie się BP mocno....a ja potrzymam za Was kciuki Dla wszystkich buziaki .... A Ika pewnie bałwany lepi....:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooo :) seti :) gadzinka :) Buziaki wytrwałości w abstynencji dla Wszystkich! amazonka :) złośliwiec :) ziomalka-kinia :) balbina :) rolf :) tak wybiórczo, wedle szybkich skojarzeń... Aaaa, na szybko poczytałam, stąd dudka :), gratuluję wielkości w trwałości... Hmmm, dobrze, jak dobrze, że Wszyscy się wspieracie... :) Pozdrawiam Dzielnych..., bo tacy jesteście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hidden, łapy trzymam... za...BP jovik :) rewelacja :) kicia :) dario :) ika :) pilar :) mmm 757 :) No, trzymam łapy, ala taki złośliwiec to potrafi dębowe trzymać kciuki, heh, ja tyko życzę po cichu wszystkim wam cierpliwości. Na gubienie kilogramów polecam hula-hop i generalnie wszelkie sporty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ...wiesz ja w czerwcu 2 tyg wytrzymalam ..pozniej przez pare dni palilam i licze od nowa .....od lipca......a twoj jeden papieros nie przekresla twoich dni..i powiem ci tak ze drugim razem poszlo mi jak z platka ..jak narazie bp i swietni ludzie sa tutaj najwazniejsze... trzymajcie sie kochani w grupie razniej....... wszystkich serdecznie pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cie rowniez fado iwszystkich na yym topiku zlosliwiec dudka amazonka kinia celtycka jovik odezwijcie sie co z wami smutno mi bez was pozdrawiam was buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado👄 jak ja wam zazdroszczeeeeeeeeeeeee:( u mnie jak zwykle ten sezon zaczyna się kiepssko, mija kolejne lato i nic!!!!!!poprawy nie ma, chyba pora zmienić .lekarza:) fajki poszły daleko i co???? raju, mam dość, ale palić nie bedę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234511
hej dziewczyny!ja tez zaliczam sie do śmierdziuszków, własnie 28 lipca rzuciłam palenie. na poczatku nie czułam głodu , ale teraz pałaszuje co sie da, staram się być silna ale słodycze i zarcie wygrywają ze mną...przez ten miesiacn przytyłam 5 kg wiem ze to raczej mało realne , ale prawdziwe.co robicie zeby tyle nie wcinać? a ta dieta south beach naprawdę tak pomaga?pomózcie ...help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich aneczko milo mi cie witac ja rownierz przytylam jak rzucilam smierdziele teraz zeby nie przytyc jem mniej ale czesciej kolacje jem o 18 i koniec unikam weglowodanow to jest ziemniakow makaronow slodyczy ciast pije duzo wody nie gazowanej od czasu do czasu siadam na rower i tak z 10 kilometrow robie dziennie a po 18 jak mi sie zachce cos przekasic to zjem sobie jabluszko tylko jablka mozna jesc 2godziny przed spaniem bo jablka fermentuja i nie mozna potem zasnac to taka uwaga na marginesie no i trzeba sie wysypiac bo organizm w czasie snu spala nagromadzony tluszczyk no i duzo sie ruszac a malo siedziec pozdrawiam i zycze powodzenia a waga nie nalezy sie tak przejmowac znam ludzi ktorzy wcale nie palili i sa otyli a my niestety popalalysmy i teraz mosimy tego poniesc konsekwencje po prostu cos za cos zzycze milej niedzieli pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka - trzymam łapki za te wszelakie dolegliwości, podrzucam energię... kicia, buźka, sport jest rzeczywiście dobry, dokładnie tak jak piszesz. Dziewczyny, ćwiczcie, kilogramy same zginą a z niepalenia same przyjemności. Oczywiście - wszystko to..., hmmm...nie bez wysiłku, ale warto... Sprawdziłam na sobie, opłaca się. dudka :) słoneczkooo:) seti:) złośliwiec :) kinia :) no ja tym bardziej ciebie pamiętam..., nie daj się ziomalko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich fado dzieki ze sie ze mna zgadzaszmasz racje ze zniepalenia to same korzysci i dodam jeszcze ze lepszy wyglad zlosliwiec dudka kinia amazonko ruda sloneczko odezwijcie sie co u was chyba nie opusciliscie nas a bylo by szkoda pozdrawiam buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kicia dobrze radziłaś aneczce... i tyle...:) Dokładnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado - dzięki:) energia bardzo mi sie przyda, zwłaszcza teraz :( dziewczyny, dałyśmy radę fajkom damy radę i innym przeciwnościom, bo silne z nas babki, no i chłopaki też:D Miłego dnia, pozdrowionka dla Wszystkich razem, bo nie mam dziś głowy do niczego (wstrętna pogoda) Kinia - ja Ci idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234511
no chyba macie racje koleszzzanki, ale czasami wilczy głod dopada ciekawe ile to potrwa, ale wolę pocierpywac niz palic bo wiem jak jest ciezko to rzucić.ale dzisiaj juz od samego rana w pracy wkurzyli mnie ale twardowska jestem i nie ściągne buszka napewno nie!a no i z podziekowaniem za miłe przywitanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️ witam serdecznie nie było mnie tu parę dni bo byłem na weselu i teraz pomału do siebie dochodzę :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 chłopakom 🖐️ graba bp sloneczko 🌼 fado🌼 setunia 🌼 amazonka 🌼 kinia 🌼 rewelacja 🌼 hiden 🌼 ika 🌼 jovik 🌼 kicia 54321 🌼 aneczka 1234511🌼 ruda 🌼 Agnieszka 1975 🌼 Pozdrawiam rowniesz tych, co przez pomyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ i tych co po cichu nas podczytują :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ktos pytal czy South Beach jest dobra. trzeba sprobowac. dla mnie wazne jest to, ze sie nie glodze i zdrowo odzywiam. unikam tylko \"zlych\" weglowodanow :) no i jem smacznie :D:D tyle, ze trzeba umiec gotowac badz miec checi zeby sie nauczyc. milego wieczoru BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszytskie miłe słowa Melduje sie pachnąco Nie było mnie w domku od piątku dopiero dziś wróciłam Bawiłąm sie na weselu w Krakowie aj było super i oczywiście pachnąco Miłego wieczorku i pachnącego życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie BP!!!! bardzo nerwowo ale ciagle BP minal 11 miesiac 10-10-2006r hura!!! zlosliwiec wymienil pieknie wszystkich pachnacych ja dolaczam sie do pozdrowien dziewczyny🌼 chlopaki🖐️ narka wsiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻dziewczyny Witam 🌻chlopaki 🌻mam troche latane dni ale ..... dalej nie pale ..... pozdrowionka.........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no nareszcie zrobilo sie weselej no bo juz myslalam ze jak nie palicie to juz zapomnieliscie o nas zlosliwiec amazonko fabio rewelacja kinia agnieszko pozdrawiam was i wszystkich nie wymienionych rzucaczy mam nadzieje ze teraz bedziecie sie czesciej odzywac wiem ze kazdy ma swoje sprawy ale bezwas jakos smutno to tyle narazie pozdrawiam buziaczkino ipachnacego wieczorku bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jerzys super ze juz tyle nie palisz mysle ze mnie dogonisz ja juz 5lat minelo w maju tak trzymaj bede ci kibicowac bez smierdzieli jest super zycze ci powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej ..kochani !:) u mnie dobrze , nie pale , nie czuje glodu nikotynowego ale za to inny tak !!! Chyba przytylam ok1 kg , bo mam wrazenie ,ze moja przemiana materii zwolnila .Ale staram sie cwiczyc troszke , pedaluje na stacjonarnym 10 km dziennie , wiec moze nie przytyje zbytnio .Nie chce tego !!!Ale ciesze sie ,ze nie pale i nie wydaje kasy na to smierdzace gowno .7,20 zł dziennie mam w kieszenie , a to juz cos ! Pozdrowionka dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ,ze tak rzadko tu zagladam ale nie mam czasu - zarobiona jestem !!!! Buziak dla Ziomalki Fado ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:) Jerzys🖐️:) Zlosliwiec🖐️:) Fado🖐️:) Amazonka🖐️:) Dudka🖐️:) Kinia🖐️:) Sloneczko🖐️:) Jovik🖐️:) Aga🖐️:) Rewelacja🖐️:) Kicia🖐️:) Dario🖐️:) Hidden🖐️:) Pilar🖐️:) Ika🖐️:) Ruda🖐️:) Tulipanek🖐️:) Celtyka🖐️:) Panna hanna🖐️:) Myszka🖐️:) Kuleczka🖐️:) Sekado🖐️:) I w ofgole Wszyscy🖐️:):Dpozdro:)🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234511
hej dziewczyny, dzisiaj chyba jakis upiorny dzień jest, wszystko jak na złosc, ale głowa do góry! własnie zaczełam kurs prawa jazdy , mam nadzieje ze bedziecie za mnie trzymać kciuki i że nie dam ciała i nie pyknę z tego całego stresu jak mi zgasnie sam na skrzyzowaniu ...pozdrawiam ps. czemu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) aneczko powodzenia na kursie :) oj co ja przezywalam jak uczylam sie jezdzic i zapalic nie moglam :o ze tez czlowiek da sie do tego stopnia upodlic, ze jakis pet bedzie nim rzadzil :o jerzys - 5 lat minelo jak jeden dzien :D:D:D piekny jubileusz :) moj tez taki bedzie za jakis czas :D pozdrowienia dla wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ciesze sie każdym dniem bez śmierdziela i tego Wam życze byśmy wytrrwali > A wiecie byłam nad morzem z mężem 10 dni w sierpniu pogoda super ale my byliśmy za kase z tego że nie palimy bo codziennie do skarbonki wkładamy kase tą co szłą na fajki Kurcze jak tam szybko przybywa. Teraz zbieramy na wypoczynekj zimowy Kochani pozdrawiam i miłego pachnącego wieczorku życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×