Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dziękuju Ruda Kocurka85, że wierzysz we mnie,to miłe, bywałam czasem na tym topiku, ale upadałam:((( a teraz będę chyba miała wiecej czasu, to spróbuję tu wchodzić by czytać Waszych dobrych porad:))) dobrej nocki życzę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również miłej nocki! trzymaj się. od kiedy zaczynasz rzucać wchodź a my postaramy się jak możemy najlepiej Cię dopingować! abyś mogła być z siebie dumna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Morge Dzisiaj mam małom rocznice rozwodu papieroskowatego-jusz 14 dniuw otkont żuciłam papieroski śmierdzonce.Rzycze fszystkim nie palącym i palącym miłego dnia;) a sobie rzycze rzeby muj muzk nie nawalił podczas egzamina :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc juleczko! ja tez niedługo do kąpieli lecę i później na egzamin:) poszalałam dzisiaj w nocy i pospałam aż 30 minut:/ tzn. miałam zamknięte oczy przez ten czas. nie mogłam spać bo mój królik ma jakieś napady szału i lata po domu i warczy:/ coś nie widzę tego egzaminu.nie powiem że bym sobie nie zakopciła żeby się troszkę obudzić. dzisiaj już jest 3 tygodnie niepalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast zaszalalam w druga strone -zamiast o 2 rano to obudzilam sie o 4:o. a mialam sie pouczyc . teraz czytam z predkoscia swiatla ale i tak nie widze dobrze tego egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałbym Ci ze tez nie bardzo jestem przygotowana ale zaraz wlizie tu ktos i powie że o pierdołach gadamy. chetnie bym poszła spac i wstała kolo 12 a tu zaraz egzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocórka🌼 rzapka🌼 żócajony inaczej🌼 pozdro600🌼 po 40 stce🌼 złośliwiec i futżak 🌼 pilar006🌼 dudka carll76 mmm757🌼 Monek Jujek [dórzo kwiatkuf]🌼 i fszystkim tym co nas podczytójom tesz dórzo kwiatkuf🌼;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka🌼 carLL76🌼 Pszepraszam rze zamiast kwiatek to kwietek napisalam.Wybaczcie mi tom drobnom usterkie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40-stce
Julka85 i kocura połamania piór Wam życzę. Musi być dobrze bo z fajami idzie dobrze. Ja dziś z rana 5 przysiadów, i 20 brzuszków, tyle 40-stce na wstępie wystarczy. Od 2 dni mam zajebist.noce śpię jak niemowlę bez rzucania się po łóżku jak wstaję to wyro nie jest skołatane jak na początku rzucania fajek. Wczoraj lekarz stwierdził ,że mama coś na strunach głosowych. wysłał mnie do lekarza foniatry zobaczymy co się tam po fajach zalęgło. Mam cichą nadzieję, że to błachostka. Pozdrawiam pachnąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy po 40 stce ;) Życzymy Ci, zeby wszystko to nie było nic poważnego ze strunami glosowymi. To tak wlasnie jest, ze organizm sie oczyscil po tych fajach i wszystkie dolegliwosci teraz wychodza.Tak samo zreszta jest z głodowka- organizm wyrzuca z siebie wszystkie 'chorobska' Po 40 stce a co do tych przysiadow i brzuchow to tylko podziwiac:) bo ja nawet nie jestem w stanie do 1 sie zmusic rano -takie ze mnie leniwe dziewuszysko ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania79
...pozdrawiam bezdymnych ludzi...super jest na stronie www.rzuceniePalenia.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 40-stce----> miłego dnia i z tej okazji 🌼. dobrze będzie z Twoim gardziołkiem :) tak na pociechę Ci powiem że ja dzisiaj mam oczy jak szczur, takie czerwone, zobaczy mnie profesor to da mi alkomat:D a ja trzeźwiusieńka bo biore antybiotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam sposob na rzucenie,niestety wszystko tkwi w naszym umysle,zechecam Cie do przeczytania ksiazki Latwy sposob na rzucenie palenia,pomyslisz sobie...ksiazka...bez sensu,ja tez tak myslalam,czytalam i moje nastawienie zmienialo sie z kazdym rozdzialem,naprawde polecam,ja tez bylam nalogowym palaczem z bardzo silnym uzaleznieniem,udaje sie,sposob jest naprawde dziecinnie prosty,przeczytaj,polecam.Teraz nie palisz juz trzeci dzien,do pieciu dni Twoj organizm walczy z glodem nikotynowym,ale to nie jest bol fizyczny,przetrzymasz,a do okolo trzech tygodni Twoj organizm sie oczyszcza,nie czekaj przez ten czas az cos sie wydarzy,nie wydarzy sie nic!Ty juz z momentem wypalenia ostatniego papierosa,jestes osoba NIEPALACA!Wszystko tkwi w naszym umysle,tam znajduje sie taki duuuzyy potwor,ktory mowi Ci zebys zapalila,a w srodku ,w naszym ciele znajduje sie maly potworek,ktory domaga sie nikotyny,ale on po malu ginie,musisz tylko w to uwierzyc i nie watpic w podjeta przez siebie decyzje,ona jest SLUSZNA.Dasz rade,pozdrawiam,ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam sposob na rzucenie,niestety wszystko tkwi w naszym umysle,zechecam Cie do przeczytania ksiazki Latwy sposob na rzucenie palenia,pomyslisz sobie...ksiazka...bez sensu,ja tez tak myslalam,czytalam i moje nastawienie zmienialo sie z kazdym rozdzialem,naprawde polecam,ja tez bylam nalogowym palaczem z bardzo silnym uzaleznieniem,udaje sie,sposob jest naprawde dziecinnie prosty,przeczytaj,polecam.Teraz nie palisz juz trzeci dzien,do pieciu dni Twoj organizm walczy z glodem nikotynowym,ale to nie jest bol fizyczny,przetrzymasz,a do okolo trzech tygodni Twoj organizm sie oczyszcza,nie czekaj przez ten czas az cos sie wydarzy,nie wydarzy sie nic!Ty juz z momentem wypalenia ostatniego papierosa,jestes osoba NIEPALACA!Wszystko tkwi w naszym umysle,tam znajduje sie taki duuuzyy potwor,ktory mowi Ci zebys zapalila,a w srodku ,w naszym ciele znajduje sie maly potworek,ktory domaga sie nikotyny,ale on po malu ginie,musisz tylko w to uwierzyc i nie watpic w podjeta przez siebie decyzje,ona jest SLUSZNA.Dasz rade,pozdrawiam,ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziki wiecie co ?! TO był mój najlepszy egzamin w życiu! Uczyłam się na niego może 2 godziny(czyli nic nie umiałam) ale za to dzisiaj kolezanka ze studiów zaoczynch przysłałam mi pytania jakie ona miała- no jakies 19 na 20 mi sie powtorzyło :-D :-D :-D haha :P Jak sie ciesze ze dzisiaj zaspalam na nocna nauke :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka1980 a jaki tytol jest tek ksiazki? ja ja wlasnie dzisiaj rano sobie czytalam starsze posty z tego forum i tam wiem, ze katafalk chyba zabce cos na meila -ksiazke -przyslal. Ja sie wlasnie tez bym chciala jakas ksiazke wesprzec w chwili gdy forum nie bedzie pod reka a glod nikotynowy mi sie odezwie(odpukac) rzucajacy papieroski-8494572 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek a Tobie jak bejbe poszlo? Tez mialas takie szczescie jak ja ?:P Ja mimo, ze spalam pare godz to chyba jednak pojde sie kimnąć bo, żem z lekka nieprzytomna jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludki co tu tak cicho? Ja właśnie wstałam po krótkiej drzemce i nie mam z kim pogadac;) To w takim popisze sama do siebie:P A wiec droga Julko85 ciesze sie bardzo, ze nie palisz juz tych papieroskow. 2 tygodnie to juz dosc dlugi czas abstynencji antynikotynowej.Fajne jest tez to , że powoli zaczynasz zapominac o odruchac zwiazanych z fajka. Praktycznie wogole juz nie myslisz, ze fajnie by bylo teraz sobie zapalić. Jedyne co mnie martwi u Ciebie to Twoje zaciaganie sie przed szkola dymem. Myslalam, ze juz Cie odrzuca od dymu a Ty widze, że wdychasz sobie dym Twoich koleżanek. No ale mam nadzieje, że niedługo Ci to przejdzie.Trzymaj sie dzielnie! hehehe ;) :) :) p.s w nagrode, że jestes taka dzielna to mozesz sobie zapalic dzisiaj jednego papieroska :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka żadnych papierosków,nawet jednego,nawet dymka,zero!!!!! To porządny lokal i tu się nie pali.Co do wychwalania samej siebie to sam musze przyznać że mała pochwałka bardzo wzmacnia i szkoda że musisz chwalić się sama bo nie ma komu.A ja Ci powiem:jesteś kochana że nie palisz,jesteś prawdziwa kobietą a nie chodzącą popileniczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSCY RZUCILI PALENIE,CO TAK CICHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pachnący zupku🌼 p.s na której już jestes stronie topiku? (bo z tego co pamietam pisales ze czytasz go od poczatku :-D} Jak natkniesz sie na jakies fajne kłótnie to podaj mi strone tych kłótni :-D :-D hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj to strasznie cicho na tym naszym topiku :) ale pewnie dlatego, że ludziki albo sa w pracy albo tak jak moja kocurka śpią😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupek a tak apropo Twojego rzucenia fajek to wpomagałes się może jakimś plastrami, gumami itp ? Bo ja nie mam tego bo mi kasy na to szkoda było. Kiedys kupilam sobie plastry ale za mocna dawke i sie dziwilam czemu pod koniec dnia mnie głowa bolała. A to była dawka dla palacza wypalającego 1 paczke dziennie hahaha -a ja co najwyzej to 8 dziennie wypalalam.Zaczelam te plasterki potem ciać na pół ;) Właśnie niech mi to ktoś wytłumaczy o co chodzi -bo ja pale już pare lat po 7 /8 fajek dziennie. Jak byłam chora to nie paliłam. Głodu nikotynowego nie czułam za bardzo z tego powodu. Czy to możliwe, ze mozna byc uzaleznionym nie tyle od nikotyny co on samej 'przyjemnosci palenia'? szczerze mówiąc to ja sie nie spotkalalm jeszcze z takim przypadkiem podobnym do mojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałem tabletki niquitin 4mg,zużyłem trzy listki z czego jeden listek był słabszy2mg nikotyny .Mi pomogło,cean listka ok 15 zł (przeszło rok temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nie spalam wstałam już jakis czas temu i sprzątam bo jutro jade z facetem na zakupy do ikei i by był syf przez weekend w domu a ja jestem pedantka straszna wiec jak sie upre to jeszcze dzisiaj podłogi wypastuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie długo 9 dzionek bez smrodu będę miał za soba.Przez 7 dni nie odczuwałem wzmożonego apetytu ale od wczoraj to jest masakra.Włsnie w piekarniku mam kilogram frytek,obiadek obfity zjadłem o 14 :D Do Ikea? A co tam będziesz kupowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×