Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

👄 juleczko ja tez jestem spiaca! 💤 jakas masakra, cos sie z pogoda dzieje, ja jestem w polowie materialu a za 12 godzin bedę sie szykowała do szkoły!!!straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki pelny sie czuje ciagle cos jem a nadal glodny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm to rusz tylek i idz na spacer i nie jedz tylko napij sie czegos, ludzie myla niekiedy pragnienie z głodem 🖐️graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz złosliwiec🌻pamietasz jak trztmales za mnie te debowe mocne a to juz od 21 lipca bp I wchodze tutaj codziennie nie zawsze pisze widze ja sie swietnie wsperaja wszyscy Topik ozył bardzo nie widac Amazonki ..setuni..czy one tu wchodzą ??...moze po cichu czytają widzą jak tu dzialają dziewczyny ...:):):) Julka🌻 ja tez moja lodowe kocham ....ale ak szczerze ci powiem ze ciezko mi z moją oponką ....i cos zaczelam robic w tym kierunku ..wy jestescie mlodzi ja juz wiekowa kobitka takze waga nie chce mnie sluchac :):):(:( a jestem szczesliwa ze nie pale a palilam dlugo ponad 25lat trzymajcie sie dzielnie :):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 85 🌼 :D ruda kocurka85 🌼 :D dobrze że tu jesteście na tym topiku bo dzięki wam znowu tu wróciło życie jak za dawnych czasów BP:D a jak tu pachnie 🌼 **zapach 7 kwiatów**🌼 dudka 🌼 brakuje tu Ciebie wszystko pamiętam :D rzucający inaczej 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że nie wytrzymam do tej 22 i musiałam odpalić laptopa ;) No i widzę, że dzisiaj spotkał nas wielki zaszczyt bo gościmy jednych ze starszych bywalców tego forum czyli Dudka🌼 i Złośliwca🌼.Szacuneczek dla was ludziki, że tyle już wytrzymaliście bez tego papieroska. Dudka 200 dni -zanim sie obejrzysz to już rok stuknie;)a Złośliwiec to już wogóle Wzór do naśladowania dla wszystkich z nas:) Dziękujemy wam kochani za to, że z nami jesteście i dajecie nam wiare w to, że i nam sie uda wyjść z tego nałogu. 🌼😘😍🌼😘😍 złośliwcze-- jak było na spacerku? Dotrzymałeś kroku psince ? Ja Ci powiem szczerze, że bym się bała nawet z psinką teraz o tej porze wychodzić i spacerować z nią w lesie.:-D Dudka---- no wiem, że masz racje z ta ladówką. Ja może mam do tego jedzonka mam taki mega dystans dlatego, że mimo, że wcinam dośc dużo to jednak szybko spalam te kalorie i dlatego nie przejmuje się tym ;) [odpukać -żeby pozniej nie zaczyly sie jakieś problemy :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak sobie właśnie pomyślałam, że chciałabym to wszystko rzucić i odpocząc od tego całego szumu trójmiejskiego i wziąść ze sobą jakiegoś małego skurczybyka(nie palącego oczywiście) i przyczepe campingową i na mazurach się ulokować gdzieś koło jeziorka -cisza i spokój:) -coś czego mi teraz bardzo brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze to kiedy mam przyjeżdżać? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę ze sobą kocurka bo też biedaczka zasługuje na spokój :-D i rzucającego inaczej palenie tytoniu i innych używek :-D:-D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniekJujek
Czesc wszystkim Czytam topic od początku, dzięki niemu rzuciłem fajki i zawsze jak miałem doła bądź jakąś stresową sytuację mogłem tutaj zajrzeć i poczytać wpisy dzięki czemu czułem się silniejszy i udawało mi się przetrwać bez papierosa. Nie palę już ponad rok ale ostatnio znowu miałem chwile słabości i zajrzałem żeby się psychicznie podbudować, niegdyś topik potrafił takie cuda zdziałać, a teraz (...) Przepraszam, że to napiszę, ale odechciwa mi się tutaj wchodzić, topic zmienił się o 180stopni.Czytać te Wasze wpisy, (ludzie aż mnie wywraca), są oczywiście osoby, które są tutaj długo i przeciwko którym nie mam nic przeciwko,bo zawsze miały coś ciekawego do powiedzenia, ale ostatnio widzę tutaj sorki za określenie jakieś smarkule które gadają o dupie marynie i wiecznie coś im nie pasuje. Albo się kochają albo obrażają i tak w koło macieju, i jakie słownictwo. Mam już prawie 40 lat i oczy aż mnie bolą jak widzę jakie Wy dziewczyny sadzicie błędy, ortografii Was nie uczyli i języka polskiego? To forum pewnie czyta kilkadziesiąt o ile nie kilkaset osób i byłoby miło, gdyby topic był na temat, a nie wieczne gadanie głupot. Od kilku dni czytałem to co pisałyście i z niewielkimi wyjątkami (pisałem o tym wyżej) nie można tego czytać. Kiedyś z przyjemnością tutaj wchodziłem, a teraz aż mi się zapalic chce jak Was czytam. Przestańcie urządzać tutaj jakieś przedszkolne podwórko i zacznijcie pisać z sensem, a nie po to żeby pisać czy też nabijać sobie ilość postów. Osoby, które mają coś do powiedzenia i naprawdę potrzebują pomocy czytając Wasze niektóre wypowiedzi idą na inne forum, bo tutaj nie ma sensu wchodzić, strata czasu. Chciałbym, żeby wróciło dawne grono tego topiku ale pewnie już to niemożliwe, tak czy siak chciałbym nadal móc tutaj wejśc i czytać takie posty jak niegdyś. Narazie mam dosyć. Zaraz pewnie znajdą się osoby, które mnie objadą od góry do dołu, ale wyrażam swoje zdanie i mam do tego pełne prawo więc mam nadzieje, że to uszanujecie. Poza tym na koniec jedno słowo-, a w zasadzie dwa-dorośnijcie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszstkim pachnacym ;) kurcze poczytal bym wasze posty ale brak mi czasu wrrrrrrrrrr mam tyle zajec ze juz mi sie wszystko myli i miesza hihihi mam nadzieje ze sie wszyscy trzymacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam cieplo a tam zrobie sobie mala przerwe i troszke poczytam hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek Jujek🌻 Wiesz bez urazy ale ja tu jestem stosunkowo krotko ..czerwiec ..nie udane rzucanie palenia..i mozna powiedziec ze od czerwca. Nie widzialam takiego nicka przez ten caly czas. I nie wiem czy jest wazne ze ktos zrobi jakis blad ...czy sa smarkule czy dorosli WAZNE ZE KAZDY Z NAS CHCE..sie pozbyc nalogu... a jak wiesz mozna miec 25 lat i od 10 lat palic papierochy..wczesnie ktos wpadl w szpony nalogu... Forum prawie zamarło złosliwiec 🌻jest tutaj na posterunku od dluzszego czasu...i fajnie ze ludzie inni niz ci na poczadku ..rozruszli ten topik ...a ze są inni to co ..ale maja ten sam problem...RZUCANIE PALENIA ...I SOBIE POMAGAJą I CHWAłA IM ZA TO ... A ty tylko ..przypadkiem nie skus sie na smierdziela ...szkodatych pachnacych dni Nie bedzie cie nikt napewno osądzał tak jak TY to zrobiłes ... JA nie jestem malolatą ---zeby byla jasnosc{kwiat]..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie rozpisaliście, będę czytała godzine normalnie:D🖐️PS: co ma zrobić, żeby zrobić coopę?::(:(😭. 3 dzień już, a nawet mi sie nie ciśnie nic na jelita:o Pije zieloną herbate, ale nic nie pomaga:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MoniekJujek--->Przecież to awykonalne, żeby po 3 latach, bo chyba tyle ma ten topik (nie chce mi sie teraz włazić na 1 strone i sprawdzać)...żeby tu siedzieli Ci sami ludzie i ciągle pisali o swoim nałogu. Oni sa wolni i mają juz w tyle ten topik, choć częśc zagląda nadal i jest to bardzo miłe dla nas...bo widzimy wtedy, że sie da wytrzymac dłużej niż tydzień, czy miesiąc. W obecnym czasie rzuca taka grupa ludzi, a nie inna....pisze tak, a nie inaczej...aż tak Ci to przeszkadza? Czyż nie najważniejsza powinna byc idea, dla której w ogole tu piszemy? Choćby przez to, że jest to topik dedykowany ludziom w ekstremalnie róznym wieku, poziom wypowiedzi jest aż tak zróżnicowany.....przecież to proste jak moje włosy na głowie. Zbyt pochopnie osądzasz ludzi, a każdy tu naprawde sie stara pomagac nie tylko sobie (zwalczyc nałóg), ale przede wszystkim innym, tak jak umie najlepiej.Pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600-właśnie na takie awaryjne sytuacje jest ten srodek przeczyszczajacy o ktorym kiedys pisalam \'Radirex\':) a teraz proponuje poskakać trochę na skakance :P albo wypić mega mocną kawe(niestety istnieje ryzyko szybkiego niezasniecia:).A może herbatke miętową albo zieloną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w czewcu nie udalo mi sie wytrzmac bp za to w lipcu zrobiłam nałogowi na złosc niepale do tej pory :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi sie zrobilło przykro, bo staram się każdemu napisać coś miłego a tu włazi jakiś \"pan\" i człowieka obraża. w rzucaniu napewno byś mi nie pomógł jurek czy jakoś tak:( a może tobie też brakuje suplementów diety bo się za mocno odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też rzucam palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nawet GG Twojego nie mam a Ty już mnie nad jezioro chcesz zabierać :D Złośliwiec by sie chyba biedny pociął z takim towarzystwem jak my na żywo :D Co do tego pomarańczowego ludzika co tu sie wbił i be*szta wszystkich tych którzy tu są nowi.Tak sie akurat składa że ja ten topik czytam już od kilkunastu miesięcy,pisze na nim od kilku dni bo dopiero się nie dawno zdecydowałem się rzucić palenie.Że czasami zbacza się z tematu to fakt ale nie samymi fajami człowiek żyje :D Jednak był bym za tym aby \"dupa maryny\" była dodatkiem do postu a tematyka główna zgodna z topikiem.Błędasy ja równiez robie i musze przyznać że to wszystko dzieki internetowi.Kiedy człowiek czytał książki i nie patrzył na wypociny nie których na forach to i ortografię miał na wysokim poziomie.Ale jest jak jest.Czy my polacy kiedyś przestaniemy miec roszczenia \"bo mam takie prawo\",\"bo mi się należy\" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chciałabym Was wszystkich zapytać: czy nie miło jest jak porozmawiamy sobie o czymś innym i nie myślimy w tym czasie o fajkach? poza tym powiem Wam że ja już chyba sobie odpuszczę. jestem od 2 tygodni na tym forum, to jest pierwsze na jakim się udzielam i jakie kiedykolwiek czytałam i już mam dość takich zakomlpeksionych osób. najpierw jakieś egoistki a teraz wielce dorosły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nie chciec wypowiadac na tego temata bo ja gupek jestem i takie robie blendy ortograficzne rze asz mi teras jest naprawde bardzo gupio.Ja jak zwykle serdecznie Panu Pomachuje p.s a na kturej stronie ja sie obrarzałam z kocórkiem? Pszeciesz ja jom bardzo koham i żócajoncego palenie tesz :-D p.s te byki ort. to oczywiscie specjalnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle napisałaś "gupio". "gupio" pisze się przez "ó" :) ale my przeciez jestesmy szczeniaki i nie wiemy nic o życiu. ja miałam ledwie 18 lat jak zamieszkałam sama w swoim mieszkaniu na studiach a "pan" jajec czy coś jurek , nie ważne pewnie nadal z mamą mieszka, ma kota i trzyma kasę w skarpecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żucajoncy palenie-a nómer gadu podałam jusz -chyba o jednom strone wstecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc fszystkim i kolorowyh snuffff ;) byle nie o papierosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym znów rzucić to palenie!!!! Pomóżcie błagam??? potrzebuję duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużego wsparcia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacisnąć zęby Lewel i powiedzieć sobie że jesteś silną kobietą i nie będzie Tobą rządził kawałek papieru i suszone liście!!! jak dasz radę z nałogiem to poradzisz sobie w każdej sytuacji :) będziesz silniejsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś kobietą, kobiety nie są słabe, dasz radę, ja trzymam kciuki i wierzę w Ciebie bardzo mocno. 🌼 na dobry początek dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×