Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość sadny dzien
no mnie tez znaja w mojej aptece bo kupuje leki od lat w tej samej ale moze na gornym slasku a juz na pewno w gliwicach sa na recepte a przynajmniej jeszcze w lutym byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo tak :) teraz boje sie kolejnego wyzwania to znaczy imprez na swieżym powietrzu przy piwku :O, ale dam rade . wróce jeszcze do kilogramów które mi przybyły hmmm owszem przytyłam i to nie mało, ale z drugiej strony wolałam przytyć niż palić. Teraz jest wiosna i śmiagam na rowerze wiec mam nadzije ze i tego zbędnego balastu sie pozbyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisa ja też już nie jem słonecznika, miałam po nimwdęcie jak dynia:), jem musli w jogurcie z mleczkiem, no i kupiłam sobie wodę wiecie małe buteleczki z dziubkiem i chodze po domu z dziubkiem w buźce i ciumkam wode:) jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
ja na wstepie zalozylam takie podejscie waze kilo wiecej od szkieletu to jak te 5 kilo przytyje to mi nie zaszkodzi i bardzo mi takie podejscie pomoglo naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
wykupowalam pakiety smsow i drukowalam do znajomych;) tak zeby rece zajac.wierze dziewczyny ze sie wam uda.twarde w koncu jestesmy:)wcale nie jestesmy taka slaba plcia no a wyzwania chyba kazdy lubi:) POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie w biedronce kupiłam sobie całą zgrzewke tych buteleczek z woda "polaris" za 9 zł jest ich dwanaście w zgrzewce, jedna butelka to 0,5 litra, moim zdaniem to bardzo tanio-----polecam bo ten dziubek jest super bynajmniej nie brudzę szklanek wciąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nalezałam do szczupłych osób i nie wchodziałm na wage aby sie nie denerwowac :P, od miesiaca kupiłam sobie wage i powiem tak hmmm schudłam 5 kg i to nie jest moja forma sprzed rzucania palenia :O jeszcze jakies minimum 5 mi brakuje :O jak nie wiecej. Ale i z tym sobie poradze :) ps. POKAZ NA CO CIE STAC i w moim przypadku : ALE NIE JEDEN RAZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
brawo kakti!!!:D tak trzymaj a ja trzymam kciuki z calych sil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pije duzo wody mineralnej, my kupujemy raczej te duze zgrzewki bo idzie u nas tego bardzo wiele a masz racje z tymi brudnymi szklankami:) wszedzie gdzies stoją :). teraz mi sie przypomniało jak na poczatku w pierwszych tygodniach miałam wiecznie jakieś koszmary w nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
ha!ja pare dni temu mialam koszmarny sen.snilo mi sie ze kupilam fajki,bylam wsciekla na sama siebie i zalamana.obudzilam sie z mysla i znow kuzwa na nic mnie stac nie bedzie znow smrod w domu a za chwile dotarlo do mnie ze to byl tylko zly sen poczulam tak ogromna ulge:) bo za cale zlo tego swiata obwiniam papierosy zwlaszcza za przepalone pieniadze:D tak sama siebie nastawilam i to tez mi pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
to Ci narazie pa :D buziaki i trzymaj sie twardo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dobrze mówisz Sądny :D ja tez przeliczam na kase to mnie motywuje :) miesieczny wydatek na fajki przeznaczam na rate na rower:). a sny miałam całkiem podobne!!! jeden z nich był taki że uciakałam przed jakims zbirem ale nie mogłam szybko biec bo paliłam w tym czasie :O. To było straszne 😭 :D. 30-stak 🖐️ trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
ja wzielam nowy telefon i mam teraz 75 zl abonamentu wiec na fajki mnie nie stac:D poza tym moja starsza cora reaguje prawidlowo jak dla mnie mniej wiecej wyglada to tak "o mama skoro nie palisz to kup mi to czy tamto" a ja nie odmawiam jak narazie he he bo sa to rzeczy na moja kieszen ale w duzej mierze dzieki temu ze nie puszczam z dymem tej kasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuuuuuuuuuuuuuuuu ale się porobiłooooooo.Tyle nowym osóbek do nas dołączyło:D jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Witajcie starzy i nowi towarzysze:D Do nowo początkujących --- kobietki pamiętajcie, żeby nie podjadać za wiele!. Bo wiecie jak to później może się to skończyć:D .Ja przez pierwszy tydzień szurałam do mordki wszystko co mi w ręce wpadło. Zagryzałam głód nikotynowy aż mnie brzuch bolał od tego podjadania.hehe.;) Później wyluzowałam i kupiłam sobie jakieś tabletki na wzmocnienie włosów , cery i paznkoci i połykałam regularnie. No i widać teraz efekty po tylu dniach bez peta i łykania tabsów cera jak nowo narodzona;) Pozdrawiam Gooooooooooooooooooooooooooooorąco z Upalnego Dzisiaj Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień---to dobrze, że miałaś taki sen bo sama widzisz teraz, że ten mały potworek nikotynowy daje o sobie znać nawet we śnie :D Ja tez to miałam podobnie jak 80% tutaj obecnych jak nie więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
a wiesz jak sie spocilam???:d a jaka ulge poczulam jak juz dotarlo do mnie ze to tylko na szczescie zly sen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600--- jak Ci weekend majowy się udał? Bo w Toruniu pogode miałam czadową ;) No i ten park linowy --- bóle po nim przeszły mi dopiero wczoraj;) za to kondycha świetna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucajaca zrozpaczona
te tabletki u mnie sa na recepte wziełam niquitin pastylki ale na razie nie biore tego postaram sie wytrzymac jak najdluzej bez wspomagaczy. Strasznie źle sie zaczynam czuc głowa mnie boli kreci mi sie w niej mam nadzieje że to wpływ pogody a nie brak nikotyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze że tu przeważa Trójmiasto :D 🖐️ ps. ja jestem z Gdyni :) bede tu zagladac czesciej na pewno teraz przyjechał szef i musze spadac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
niestety to brak nikotyny zrob sobie zielona herbate oczyszcza organizm z toksyn mnie do tego jeszcze zeby i dziasla bolaly przez pierwsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
tak kakti bo u nas na slasku to i tak nie wiadomo z czego bardziej pluca sa zryte :D z powietrza czy z fajek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien ---a wiesz jak ja się spociłam ?!?! hehehe/;) Nie często zdarzają mi się takie koszmarne sny a tym bardziej tak realistycznie wyglądające;) Sadny dzień a który to Twój dzień bez fajki? Masz jakieś wspomagacze? Ja leciałam na żywca bez niczego i czasami takie ataki głodu nikotynowego mnie napadały, że myślałam , że zamorduje dookoła wszystkich hehe. Przeczytajcie tą ksiązke kobietki naprawde wam pomoże zmienić sposób myślenia. Facet pisze konkretnie i nie owija w bawełne. A tymi ludźmi, którzy tu włażą i piszą takie bzdety jak powyżej to sie nie przejmujcie. Robią to z zazdrości i żeby nam dokopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
jula ja juz nie licze na dni tylko na miesiace:D HURA HURA HURA nie pale od 23 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzień :D:D:D:D nooo a oststnie tak ładnie promują ten ślask że aż sie tam chce jechac :D ja w gdyni dopiero roczek mieszkam bo pochodze z wielkopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
a no i nie mam i raczej nie mialam wspomagania,zuzylam kilka pastylek tobacoff ale nie jak mi sie palic chcialo tylko jak mialam napady wielkiego zarcia a potem zapomnialam o tych pigulkach do teraz gdzies tam w kredensie leza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucająca zrozpaczona🌼--sadny dzien ma racje to przez brak nikotyny. Orgaznim z niej oczyszcza się przez pierwsze 3 tygodnie. A pierwsze dni to bóle głowy , gorsze samopoczucie i takie tak pierdołki. Weż sobie może jakąs tabletke na ból głowy i rónież polecam zieloną herbate;). kakti🌼--- miło mi Cie poznac:D Gdańsk Oliwa się kłania:D sądny dzien🌼-- śląsk ślaskiem ale Ty wiesz jak u nas 'uper szybkie 'SKM smrodzi ?! hahah zwłaszcza te wygłądające jak z lat 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucajaca zrozpaczona
jeszcze na coś mam sie przygotowac Siedze w pracy więc po herbatke polece po ! narazie pije pierwsza kawe bez fajeczki da się :D A tak przy okazji jestem z Bielska-Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×